Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
6. jún 2010

@eviska83
evi-do nemocky idem dnes vecer-tak hadam do zajtra uz bude maly na svete 😵

mamartinka
6. jún 2010

@pajakubik ja len tak nahodou som kuk tvoj nick.
@etuska drz sa.

etuska
6. jún 2010

@mamartinka
vdaka 🙂

mamartinka
6. jún 2010

Bbaby neviete co to je zvysene TK?Mala som to napisane v papieroch.Dakujem.

eviska83
6. jún 2010

@mamartinka - zvyseny krvny tlak 🙂
@etuska - takze uz dnes? drzime palceky - ako idu vyvolavat? gel ,alebo prepichnutie plodovky?

eviska83
6. jún 2010

@mamartinka - takze budes doma v tom case co aj my 😵 my len na 2 tyzdne 😒

etuska
6. jún 2010

@eviska83
najprv vyskusaju gel a potom prepichnutie.No pevne verim,ze gel zaberie 😅

mamartinka
6. jún 2010

@eviska83 Dakujem.

karolinka2
6. jún 2010

Evi idete na svk autom????no rfajn aspon si urobite taky vyletik po ceste,kolko hodin cesty mate???
Evi idem si pozriet co si dala to google vasu adresu ako je to daleko k nam,aj k nam niekedy dojdite na navstevu karolinka sa vyhra s drobcami aj s andrejkom...
Baby ako davate tie nicky ze nemusim pisat mena myslim to co je v prispevku pisane modrym...vdaka.
Dnes som piekla ten pudingovo smotanovy kolac lebo kamoska s detmi a muzom prisli karolinke blahozelat k meninam,ale ten kolac musim dost dlho byt odlezany v chladnicke takze ho budeme jest sami,no teda zrovna mne netreba no ale co uz. 😀
Dnes sme kupil z gumtree mraziak je ako novy tak sa vytesujem ze si konecne mozes pokupit viac...

mamartinka
6. jún 2010

@karolinka2 kliknes si hore na modre odpovedz a vyhodi ti to meno aj zo zavinacom 😉

mamartinka
6. jún 2010

@karolinka2 Karolinke vsetko najlepsie dodatocne k meninam.

eviska83
6. jún 2010

@mamartinka - za malo 🙂
@etuska - no mne prepichovali pl.vodu pri Andrejovi a pri drobcoch pomohol gel 🙂 o ktorej idete? no aby ste stihli krasny datum 😀
@karolinka2 - ano chystame sa autom- Karol pocital asi 28hod. 😖 no a k vam to teda mame dost blizko 😵 a ano ten
kolac potrebuje stuhnut- tak dobru chut 😵

karolinka2
6. jún 2010

@mamartinka vdaka Mati za radu aj za blahozelanie....

mamartinka
6. jún 2010

@karolinka2 za malo.Dufam ze ste si oslavu uzili.Erika uz je asi v nemocke ze.Juj uz nech to ma za sebou cim skor.

ejviska
6. jún 2010

My jedem dom 8.7., asi tak na skoro cele prazdniny.

Dneska jsem jela sama s Terez autem na Mussenden, protoze tam byli stredoveci rytiri, na konich jezdili atd. Bala jsem se, jak zaparkuju, ale meli to tam skvele zorganizovane. Takze pekny vylet. TAdy bylo krasne cely den. Hodne teplo.

ejviska
7. jún 2010

Kdo ma zpravy o Erice???

mamartinka
7. jún 2010

@ejviska dobre ranko.Predbehla si ma.Ja uz trpnem ci nema niekto tiez spravy o Erike.Tak zatial je este asi cela.Davala som jej moje cislo tak ak sa mi nahodou ozve tak dam vediet.A ak niektorej skorej napise dajte vediet.

jarka28
7. jún 2010

Ahojte....este nikto nic nevie ako tak pozeram......tak dufam ze su v poriadku a coskoro sa dockame 😉

eviska83
7. jún 2010

AHOJKY
No aj ja cakam a cakam- myslim stale na nu 😉

mamartinka
7. jún 2010

@eviska83 Vsetky sme v ocakavani a stale nic.Tak vidno ze vcerajsie dve 6 nezabrali a Simi je este asi u Eriky v brusku.Myslim vcerajsi datum 6.6 asi nezabral.

eviska83
7. jún 2010

@mamartinka - no asi chce mat v datume stastnu 7 😀

mamartinka
7. jún 2010

Baby sms od Eriky .Bocian s nasim Simonkom 4080g a 58 cm.pristal v Antrimskej nemocnici.Prilet bol narocny .No zvladli sme ho.Narodil sa dnes 6:37.Miro,Erika a Miska Kulikovci. Gratulujeme k takemu valibukovi a nech sa mu na svete paci.

eviska83
7. jún 2010

jeeeeeeeeeeeeeeee- VELKA GRATULACIA- VITAME SIMONKA 🙂 🙂 🙂 🙂 No tomu sa uz povie vaha 😉 😉 😉

mamartinka
7. jún 2010

@eviska83 No riadna vaha.Aj urcite maminu potrapil.Ale hlavne ze budu snad zdravy.

ejviska
7. jún 2010

HURAAA! GRATULUJEME!!!! A prejeme at je to nejhodnejsi miminko na svete!

Nase Terez mela 4100g, taky takovy drobek 🙂

pajakubik
7. jún 2010

Jeeeej,tak konecne se dockali. GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to je teda vaha,to mela chudak co nosit. Prjeme mu hodne zdravicka 🙂

jarka28
7. jún 2010

Gratulejem z celeho srdca....nech ste zdravucky obaja.......... 🙂 🙂 🙂

karolinka2
7. jún 2010

ahojte baby.
Erika mi rano pisala len teraz som dosla domov ale uz Matka to napisala ze rano 6.37 prisiel maly Simonko...... 🙂 GRATULUJEMEEEEEEEE AV ELA VELA ZDRAVICKA.... 🙂

ejviska
8. jún 2010

Prave jsem delala ten salat, co davala Erika z Mimibazaru. Je fakt dobry. Tatarku jsem nemela, tak jsem dala cast majolky, cast smetany kysane, cast bily jogur a je to dobre. Akorat ta davka podle receptu - je toho opravdu hodne. Ale bude vam urco chutnat.
Ja budu teprve dnes slavit narozky, budou steaky, jednohubky, chlebicky a celozrnne bagety chci natrit ten salat. A jeste upecu tycinky z listoveho testa. 🙂

mamartinka
8. jún 2010

@ejviska Tak vsetko najlepsie k narodeninam.Nech sa oslava vydari.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre