Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
30. jún 2010

@eviska83 do ballymeny....uz sa vam to krati co zachvilu domov...

eviska83
30. jún 2010

@karolinka2 - no veru krati - uz mam behavku 😀

etuska
30. jún 2010

ahojte žienky-ja len na skok kym maly spi.
Mati-tak to fakt-ked sa nieco ser.... tak poriadne 😒 -mrzi ma to 😒

etuska
30. jún 2010

Šimi uz grcka menej-polohujeme,odsavam predne mliecko(ak stiham 🙂 ),no a po kojeni ho musim aj pol hodky nosit vo vertikalnej polohe-potom je to celkom fajn 😝

etuska
30. jún 2010

@eviska83
Evi-tak verim,ze budete mat bezproblemovu cestu na SVK 😉

ejviska
1. júl 2010

@eviska83
ahoj, uz mame navstevu od nedele, ale neni moc dobre pocasi. Ale je celkem pekne.
Autiko mam od vcera, uz mam fotku, ale ve fotaku.
No a pojistku jsme mysleli, ze bude levnejsi teda, stalo to pres 700 liber 😠 I kdyz je to druhe auto.

ejviska
1. júl 2010

@eviska83
Kdy jedete presne? Jsem to zapomnela..

ejviska
1. júl 2010

@etuska
Super, ze je simi lepsi 🙂

eviska83
1. júl 2010

@ejviska - no teda 700£ je dost- mate fully comp.?ono tu HLAVNE zalezi kolko rokov mas NO CLAIM BONUS.My mame oba auta na mna lebo som 1.zena 2.mam dlhsie vodicak 🙂
odchadzme v sobotu rano.l
@etuska - super ze uz je to lepsie 😉 len tak dalej 😵
@karolinka2 - takze teraz musite ist aj s novym na MOT? stihnete to dat opravit?

karolinka2
1. júl 2010

@eviska83 ano stihneme dnes berie zrobit olej a ostatne sa uvidi co povedia na MOT

pajakubik
1. júl 2010

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla,ale ja nejak nestiham. Po 9ti dnech mam teprve tri dny volne. Dnes po 1.5 roku jsem vytahla sici stroj a usila si zaclony na tri okna. povedlo se,tak jsem na sebe pysna. Mam takove letani kolem te Kubikovy skolky. To je hruza,co uz jsem se tam navyplnovala papiru,az hruza. Ucitelka u nas byla na navsteve uz 2x,pry aby si deti na ni trochu zvykly nez zacnou ve skolce,vyptavala se na vsecko,rekla bych,ze byla primo az vlezla. Predevcirem jsem musela vyplnit access NI,tak to opravdu nevim k cemu. Taky to po vas ve skolce chteli a vyplnovani x papiru?
No ja uz jsem z toho hotova.

@karolinka2 Marti,gratulujeme k novemu auticku,drzime palce at ho stihnete do M.O.T opravit. 😉

@eviska83 Evi,tak uz pojedete,jak to rychle uteklo. Prejeme hezkou dovcu,bezpecnou cestu a velky relax 😀
@etuska Eri,Simonek vam roste jak z vody,tj.dobre,ze uz je mu lepe,jen tak dal.... 🙂
@ejviska Evi ty mas porad nejakou navstevu,jak to prosim te delas?
Dnes v ceskem kalendari ma svatek Jarka. Tak prejeme obema,vsechno nej a hlavne hodne zdravicka 😎

karolinka2
1. júl 2010

@pajakubik Pavli dakujeme,naozaj mas toho dost,to fakt tolko toho chcu kvoli skolke????ja ked som sa bola pytat v sukromnej tak nechceli nic vediet a v statnej takisto len vypisat papiere a to bolo vsetko.
@eviska83 to uz odchadzate tuto sobotu,tak Evi prajeme stastnu cestu a uzite si dovolenku,oddychnite si. 🙂

eviska83
2. júl 2010

Ahojte
Dosla som teraz z prace a mam doma roboty jak na kostole 😖
@karolinka2 - drzim palce na MOT
@pajakubik - Ja som len vypisala applikacku - health condition- ale nic viac.Asi kazde 3mes bolo rodicko (to neviem presne kedze tam zacal az od januara) Ten Belfast je nejaky divny 😀

ejviska
2. júl 2010

@pajakubik
Ahoj, delam to jednoduse, vsichni chteji prijet 🙂
Ale uz jedem domu, dalsi navstevy nejsou v planu.

karolinka2
5. júl 2010

Ahojte.
Nejako nam to tu vazne,ktovie ako Evicka pomaly uz aj na svk budu.

jarka82
5. júl 2010

Ahojte 🙂 Veru ktovie aku mali cestu 🙂

eviska83
5. júl 2010

Ahojky kocky 🙂
Cesta bola do pohody.Namiesto 28hod. sme cestovali 36 🙂 ale bolo to ok .Castejsie sme stali koli drobcom- pobehali von a tak 😵
Karol odjazdil skoro celu cestu- ja som odsoferovala asi len 300-400km
@ejviska -kedy idete?

jarka82
5. júl 2010

Eviska super 🙂 vela som na vas myslela🙂)) tak si uzite dovolenku 🙂 🙂 🙂 🙂 a pozdravuj.

ejviska
5. júl 2010

@eviska83
Dnes na vas cely den myslim!! Dobre, ze jste v poradku doma 🙂
My ve ctvrtek, ale letecky teda 🙂

pajakubik
5. júl 2010

@eviska83 ahojky,taky jsem na vas myslela,taky bych zastavovala cajsteji,protahnout nohy. Tak si uzijte dovolenku 🙂
@ejviska Evi,ty uz to mas taky za par 🙂

karolinka2
6. júl 2010

@pajakubik Pavli aku mas peknu fotecku v profile...
@eviska83 poriadne si uzite svk...

pajakubik
6. júl 2010

@karolinka2 diky Marti. Nejak to tu vazne,kde jste vsecky? 😕

karolinka2
6. júl 2010

@pajakubik no vacsinou si tu pisu Evicky jedna isla na svk a ta druha neviem,ona tusim odchadza vo stvrtok takze prajeme stastnu cestu a prijemnu dovolenku......Erika ma tu rodicov,a prave dnes som myslela,ze Zuzka z Magerfeltu tu strasne davno nebola...

jarka28
6. júl 2010

Ahojte...po dlhom case som tu opat.....ako sa mi mate?????u nas nic nove,bududci tyzden ideme na dofcu .... 😉 ...stale robota a to iste dokola.... 😝 😝 .ale pohodicka......pocasie o nicom,tak dufam sa vylepsi zasa......Mati aj ja som na nu myslela na Zuzku ktovie ako sa ma......

karolinka2
6. júl 2010

@jarka28 musim jej zavolat ako sa ma....juuuuj Jarka ty uz ides do toho legolangu ze????tak si poriadne uzite...

jarka28
6. júl 2010

Marti ideme sice az bududci piatok no ale tesime sa uz teraz.....vy kedy idete do toho Skotska?ked jej budes volat tak ju pozdravuj a nech sa tu ukaze alebo zisti ci je na FB...... 😉

karolinka2
6. júl 2010

@jarka28 Jarka nejdeme nikam akurat do ZOO do belfzastu drahy nebude mat dovolenku,az v novemnbri ked pojdeme na svk....

ejviska
6. júl 2010

Ja jsem tu, ale mame tu kamosku s deckama, takze neni cas 🙂 Odjizdime domu vsichni spolecne, tak je to narocnejsi na pripravu.
Jarko, uzij si dovcu!
Pocasi teda nic moc, kveten -cerven je tu fakt nejlepsi.

jarka82
7. júl 2010

Ahojte kocky chcem sa opytat nemate niektora predat sinupret mne sa minul 😖 .
@pajakubik ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂
@karolinka2 kedy sa chystate do zoo? aj my chceme ist buduci tyzden ale neviem ci nam vyjde pocasie.

karolinka2
7. júl 2010

@jarka82 jarka ja nemam sinupret,skus nieco podobne pytat v lekarni.neviem kedy pojdeme do zoo takisto podla pocasia,ved doteraz bolo tak krasne a teraz sa to pociasie akosi pokazilo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre