Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka82
7. júl 2010

@karolinka2 neviem ci take nieco budu mat v lekarni ☹ asi tazku tu vela veci nepoznaju. Ved presne ako naschval samy dazd a chladny vietor...

pajakubik
7. júl 2010

Ahoj holky,
tak uz jsem dnes objednala letenky taky. Vezu Kubika za dva tydny na prazdniny k dedovi a babi na cely srpen.
Ja se vracim druhy den zpatky,budu chodit do prace. Ale nasi s nim pojezdi celou evropu,jedou do lazni na dva tydny tak ho berou s sebou,u nich se nudit nebude a ja si nadelam aspon overtimes. Ja si chcu vzit dovcu az v decembru na mesic,chceme jet na hory s nasima a se segrou a oslavim tam zrovna 30tku.Tak to za to stoji.

@jarka82 Jari,tak to ja doma zrovna nemam. Ale kdybys chtela neco,tak ti to muzu dovezt z CR,jak pojedu 🙂
@karolinka2 Marti,no mas pravdu,je to jakesi na nic to pocasi. Me uz pradlo schne venku 4 dni.

karolinka2
7. júl 2010

@pajakubik Pavli tak to je super ze Kubko ide k vasim,stari rodicia si ho uziju a ty si oddychnes. 😉 takze toho roku 30-tka. 🙂

pajakubik
7. júl 2010

.
@karolinka2 Marti,ja to tak rikala i minuly rok,ze si odpocinu,to mela segra svatbu tak Kubik byl u nasich mesic a pul a jsem,po ctyrech dnech bez neho,myslela,ze zesilim. Takove prazdno,vsude,v aute,na nakupech,v dome,atd.
Ale ted budu v praci porad,a volat mu budu kazdy druhy den.
No abych ti pravdu rekla,ja uz se tak citim na 40cet nekdy. ale to je krasny vek,slysela jsem,ze po 30ti,zacina jakdyby druhy zivot. Pekny vecer vsem 🙂

karolinka2
7. júl 2010

@pajakubik tak to ti verim,ze ti bude Kubko velmi chybat to som myslela obrazne ze oddychnut,ja ked som bez Karolinky pol dna tak mi strasne chyba.
Tak to sme dve co sa tak citime.... 😀

jarka82
8. júl 2010

@pajakubik dakujem bola by si zlata ale nechcem ta zatazovat... a nesmut bude ti chybat urcite ale vsetk zle je na nieco dobre 🙂 aj ked ja si toviem ani predstavit 😀

ejviska
9. júl 2010

Tak uz jsme doma. Cesta dobra, ale jeli jsme vsemi dopravnimi prostredky krome lode. 🙂
TAk jsem se tesila domu a jsme z toho nejaka presla, mam tu bordel, zase par kvitek chciplo, jsem nejaka mimo...

etuska
9. júl 2010

ahojte žienky,
velmi nestiham citat ani prispievat 😒
@ejviska -tak to ti verim-ja sa tiez stale tesim na take zmeny-ked my ideme na SVK,alebo ak pride niekto k nam-ale po case je clovek z toho aj nervozny a chce mat svoj zabehany stereotyp-ze? 😅

Nasi akurat sli do W5 do Belfastu-nech aspon co-to vidia a su s Miskou a ja som prave dala Šimiho do kočika do zahrady,nech sa trosku vyspinka,lebo on je dnu nervozny a najlepsie sa mu spi vonku 🙂

Nakoniec sme s tym refluxom dopadli tak,ze sa riadim tymito radami:

http://dojcenie.wordpress.com/2010/02/27/gastro...

trosku to pomaha-tak radsej takto ako ho tu tahat po roznych "lekaroch" 😝

a riadne sa nam tu ochladilo,ze 😝
Pustili sme sa do vybavovaciek slov. rod .listu-tak som z toho niekedy "na nervy"-jaaaj-tolko byrokracie-ale co by clovek neurobil,ked chce ist na Vianoce na SVK,ze? 🙂

etuska
9. júl 2010

@pajakubik
no viem si predstavit ten pocit,my sme boli v UK bez Misky 2 mesiace a myslela som si ,ze sa zblaznim ako mi chybala-ale ked budem casto v praci,tak ti to fakt rychlo zbehne-a neboj-ty mu budes chybat menej ako on tebe 😵 a uzije si aspon pekne leto 🙂

pajakubik
9. júl 2010

@etuska no eri tak to si uzijest,s tim vybavovanim RL. Kubik ma 2-irsky a cesky. Ale co ja jsem mela s tim ceskym. Hruza,nikomu bych to neprala. Trvalo to pres pul roku,ztratili me v Praze original irsky RL a pak to slo uz nejak z kopce vsechno.
Ja vim,ze on po me smutnit nejak nebude. U nasich se nikdy nenudi. Ma tam vsechno,koupili mu nove horske kolo na narozeniny,kt.dodatecne oslavime i se svatkem. Ma u nich bazen,psika a k tomu jeste sousedi maji deti skoro ve stejnem veku,tak to je akorat tak na neho. Jednou oni u nas a pak on u nich a pak nasi pojednou do lazni,maji zname vsude tak to se s nim najezdi. Ale ja tu,sama,ale z prace i tak prijdu unavena,tak si zdrimnu,udelam manikuru,pedikuru,masky atd. Budu mit cas jen pro sebe.Uzij si rodice,ja kdyz je tu mela bylo super,mamka my se vsim pomahala hodne a pak kdyz odjeli,tak jsem plakala 2 tydny.
@ejviska Evi,super,ze jste v poradku dojeli. Nestresuj,vse bude o.k. Pak se ti zas nebude chtit zpatky jak me. 🙂
@jarka82 Jari,nezatezujes,jak neco potrebujes napis. Dovezu. To plati pro vsechny,jak neco potrebujete privezt dejte vedet. 😉
Pekny vikend vsem 😎

karolinka2
9. júl 2010

@etuska Erika ja viem svoje s vybavovanim rodneho slovenskeho listu,na dvakrat nam stratili papiere a to chovanie na ambasade v dubline ani nehovorim,ale ambasada tam pre nas uz neplati o to je to horsie tusim,ze vsetko sa musi teraz vybavovat cez Londyn ak sa nemylim.alebo kde sa teraz vybavuje slovensky rodny list???tak pevnne nervy nech to mate cim skor vybavene.
@ejviska uzite si domova....
Pekny vikend vsetkym.

ejviska
10. júl 2010

@pajakubik
Na Terku taky cekalo nove kolo 🙂 Prave vyrazila s dedou na letiste. Je tu vedro, dnes obejdem babicky, vecer jdem ke kamardum a zitra koupaliste. Uz jsme s D. barak uklidili, hrozne mi pomahal, tak hend je lip 🙂
Terka je tu stastna jak blecha, kamaradi, babi, deda, nic ji nechybi. A taky se mi nebude chtit zpatky, to je tak vzdycky.

Moc vsechny zdravime!!!!!

jo, byla jsem dnes na nakup potravin, utraceno v prepoctu 65 liber a nic jsem nekoupila, ani maso. Je tu silene draho ve srovnani s NI. A zdaleka ne tak pekne jidlo a vyber.

kacenkalm
10. júl 2010

ahojte baby
skocim vam sem 😀 nie ste niektora z Newry,alebo blizko hranic Severneho Irska s Irskom???ja byvam asi 30km od hranic zo severnym Irskom...mam malu dcerku skoro 10 mesacnu a hladam nejaku spriaznenu dusu 😵

karolinka2
10. júl 2010

@kacenkalm vitaj. 🙂 no neviem ci je tu niektora z nas az tak blizko....skus napisat aj do temy Irsko mozno aj tam sa niekto najde blizsie k tebe.

ejviska
11. júl 2010

@kacenkalm
Ahoj, my jsme az z Portstewartu, to je uplne na opacnem konci na severu.

eviska83
12. júl 2010

ahooojte kocky 🙂
Uzivame si teplucka- je tu kraaaasne 😵
Andrej bol dnes v skolke- uplne pohodicka- 😉 No on tu ostava len 2 tyzdne bez nas a ja uz teraz stresujem 😀 😀
@karolinka2 - ako MOT?
@etuska -prajem veeela trpezlivosti pri vybavovackach 🙂
@ejviska -uzivate si?
Nawal- kde si???
@pajakubik - Kubik po 2dnoch ani nebude vediet ze ma mamu- to len my sme take precitlivene...

ejviska
12. júl 2010

@eviska83
andrejko zustava u babicky? Ani jsem nepostrehla...tak to je parada. A pak pro nej letite?

My si uzivame, same navstevy, vcera koupak, dnes zubar, mam mrtvou pusu, tak dnes na koupak nejdem. Jsou tu fakt vedra, ale ty mi nevadi 🙂

karolinka2
13. júl 2010

Ahojte.
My sme boli vcera v Belfaste v ZOO este sme tam neboli a potom sme isli do Bangoru do pristavu,boli tam tiez kolotoce,dali sme si obed a dosli sme domov vecer.Dala som fotky na facebook.A teraz rano sme pozerali na internete ake nepokoje boli v Belfaste,urcite to davali aj v spravach.

@eviska83 Evi cez MOT sme presli na prvy sup. 🙂

ejviska
14. júl 2010

JAk se mate?? Jake je pocasi? Tady porad vedro, takze dneska zase koupaliste, ale celkem si to uzivame 🙂

karolinka2
15. júl 2010

Ahojte.Baby kde ste vsetky??????

jarka28
15. júl 2010

Ahojte ......ja som mala teraz 3 nocne za sebou,myslela som ze ma vystre lebo som po nocnej vzdy pospala len 3 hodky......ale som tu ziva a zdrava......zajtra rano odlietame z belfastu do londyna......na zajtra mame naplanovy hned vylet lodou v okoli Windsoru ,je to tam krasne co som videla foto....potom sobota a nedela Legoland.....decka sa strasne tesia a aj ja....dokonca je tam festival a budu tam rozne postavicky zo Cbeebies a aj moderatory,a Bob the builder a Lazy town a tak....tak som zvedava.....na pondelok mame naplanovane to Sealife a stred Londyna a potom sa uvidi............uz sa tesim......... 🙂 🙂 🙂

karolinka2
15. júl 2010

@jarka28 Jarka tak super si to rozpisala,ze az ti normalne zavidim,budete sa mat fakt super,len nech pocasie vyjde.Pisala som ti na facebook,tak este raz prijemnu dovolenku a tesim sa na fotky. 🙂

jarka28
15. júl 2010

Dakujem Mati.........nafotim co sa da............. 😉 😉 akurat som pobalila kufor.....a hodim sa do vane a urobim si nechty a vlasy nech som pekna.... 😀 😀

karolinka2
15. júl 2010

@jarka28 ved si pekna. 🙂

jarka28
15. júl 2010

@karolinka2 😀 😀 😀 po troch nocnych potrebujem trosku osviezenia........

karolinka2
16. júl 2010

Dnes mame opat dazdivo....Pekny vikend vsetkym. 🙂

ejviska
16. júl 2010

@jarka28
At vam vyjde dovolena!! My mozna pojedem na konci srpna prozkoumat jizni Anglii s kamarady, na par dni, bez holcicky.

V sobotu zacinaji slevy v Nextu na polovinu 🙂 Kdo ma zajem ...

ejviska
19. júl 2010

Baby, kde jste???? My jedem zitra na tri dny do Velkeho Mederu na Slovensku. Takova blesk akce s prateli, tak se tesim.
Evka uz by mela byt zpatky,ne?

mamartinka
19. júl 2010

@ejviska tak na Slovensko idete sa kupat?Tak nech sa vam akcia vydari.Zatial to na kupanie nieje asi dnes.Inak keby ste niekedy tak mi chodime sem Termalne Kupalisko Vincov Les.Paradne tam je a je to Sladkovicovo.Pekny den zelam.

ejviska
19. júl 2010

@mamartinka
to vubec neznam. Jo, jedem se koupat, ale na pocasi nezalezi, stejne jsou to termaly 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre