Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
7. okt 2010

@eviska83
bol na 1 pohovor-ale vraveli ze slaba anglina 😖

karolinka2
7. okt 2010

Tak som dnes konecne potriedila Karolinkine aj moje veci a zistila som ze nam netreba vobec nic kupovat,teda okrem gatiek ponoziek tielok.ostava mi uz len kuchyna a nakoniec zavesy ale to musime dokupit este garnize.

eviska83
7. okt 2010

Baby dnes som vyhrala tricko 😉 😉 😉 http://www.helpforenglish.cz/informace-a-ruzne/... taketo- potesi 😉 😉 😉
@etuska - a kam dava aplikacky- co tak po obchodoch ? pred vianocami by mali brat.
@karolinka2- tak uz to mas tiez za sebou? 😵 ani nam nic netreba - len presne take malickosti- ponozky a tak 🙂 🙂

etuska
7. okt 2010

@eviska83 sledujeme jobcentreonline,NI jobs,grafton(tam si dal aj aplikacku),dali sme inzerat do Paper shopu v Antrime aj na gumtree 😝 -lenze bracho nema dobru anglinu+ k tomu ten ich akcent 😝 -no uvidime.Zajtra ideme do Jobcentra pytat sa na jeden konkretny job v Antrime.
jeeej-pekne triko 🙂

karolinka2
8. okt 2010

@etuska a z toho okinu sa vam neozvali???treba tam otravovat a volat.
@eviska83 pekneee. 🙂

etuska
8. okt 2010

@karolinka2
Mati-boli sme tam osobne,brat sa rozpraval aj s tou Zuzanou-tak vraj ak dal aplikacku-tak mu zavolaju-ale od vtedy uz presiel tyzden 😒
a teraz opat vypisali volne miesto -tak posleme aplikacku zase

ejviska
8. okt 2010

@etuska
ja si myslela, ze to pro tebe bude moc neekologicke 😉 😉 😉 . Ja jsem na toto fakt lina,vim, ze je to spatny pristup..... 😒 ale tohoto se teda asi nedokazu vzdat. To je na tom to nejlepsi, ze nemusis veset, sbirat pradlo a je to hned ve skrinich.
@eviska83
Jsme doma, teda byli jsme v PRaze na konferenci. Nocni PRaha je uuuuzasna, ale!!! Vsude na vas mluvi anglicky, cestinu na ulici ani neslyset. A vsude plno Skotu (uz i v letadle ), protoze dnes je kvalifikace fotbal CR-skotsko. 🙂

ejviska
8. okt 2010

@karolinka2
ja jsem trnula, jestli budou terci lonske lyzaky a lyze a lyzarske gate. A nastesti jsou!!!!! Gate uz ma treti rok, D. se smal, ze to ma trosku kratke, ale je to jeste dobre 🙂
Jedeme lyzovat v prosinci, to bude zuzo, nebyli jsme dva roky.

eviska83
10. okt 2010

Ahojte
Takze ja som na neurcito bez prace ☹ V piatok vecer zomrel klient kam som chodila kazde rano- v pondelok ma pohreb ☹ Ale uz to vsetci cakali - takze su vsetci radi ze netrpel velmi dlho 😒 Som zvedava kedy mi najde nieco nove 😒
Dnes ideme k neteri na kafco uz sme tam neboli ani nepamatam- Ozaj vravela som vam ze Timea mala vo stvrtok pohreb ? Ja som nebola (kam by som dala deti) ale vraj bola aj odkryta - to som necakala ,ved uz je to viac ako 2 tyzdne 😕
Vecer ma caka dlhe zehlenie- 😠 😠 😠
@ejviska - takze uz ani doma sa necitis ako doma ked vsade AJ 😀 Kam idete lyzovat ?

karolinka2
10. okt 2010

@eviska83 to mi je luto s tou pracou samozrejme,aj toho starceka,ale hadam sa coskoro najde niekto novy a budes mat opat pracu.drzim palce.A ten pohreb co si pisala to je ta baba co havaroli ked isli zo zuru????a ona mala tu pohreb ci budu ju aj prenasat na svk????

eviska83
10. okt 2010

@karolinka2 - ano to je ta po havarke- no bude mat 2 pohreby- vo stvrtok mala tu a dnes by mal byt pohreb na svk.

karolinka2
10. okt 2010

@eviska83 velmi smutneeee. ☹

ejviska
11. okt 2010

@eviska83
Evi, to je blby, teda 😒 Ale oni ti najdou zase jineho klienta,ne?

Terka dnes s D.odjizdi, uz jsem z toho mimo od vcera ☹

karolinka2
11. okt 2010

@ejviska neboj zvladnes to bez nich....ale aby som bola v obraze preco odchadzaju bez teba urcite si o tom pisala ale nechce sa mi to hladat niekde hore. 🙂

eviska83
11. okt 2010

@ejviska - jasne ze to zvladnes 🙂 Ako dlho vlastne budes v CR? Chuva -teda chuvos 😀 pripraveny?
@karolinka2-No pokial si dobre pamatam ejviska spominala IVF v rijnu 😉
@etuska - stale vam blbne net? 😕
@nawal- kedy presne letite? 14?

etuska
11. okt 2010

@eviska83
no s netom je to trochu lepsie-ale este vypadava obcas 😝
Hmmm-to s pracou je blbe.Prajem vela stastia a verim,ze coskoro sa to rozbehne.

V MM praci sa zase cosi pokaslalo-nejaky stroj-tak opat dochadzaju hodinu 😠 takze som poobede bez auta 😠 😒
Dnes bola u nas majitelka(zije v Australii-teraz tu bola po 2och rokoch) tak sme trochu pokecali,pochvalila nas ako sa dobre starame o dom 😀
bracho isiel teraz vecer na anglictinu tak hadam co-to pochyti a coskoro najde aj nejaku pracu

ejviska
11. okt 2010

@karolinka2
jak pise Evca, kvuli IVF 😖 Je to desny, chodim tady na MK na jine diskuze a fakt to jedne vyjde, druhe ne, jsou to akorat nervy... Sak ty vis.
@eviska83
TAk ja doufam, ze max 14 dni. Ten "chuvos"me pobavil 😀 Je tam uz od soboty.

No mala to zvladla jakz takz, becela na letisti, ze nejde a tak....no bylo mne to lito. Ale jsem si rikala, ze ji to taky trochu zoceli, nova situace a musi se s ni poprat. A ja taky. 😉 Ale volali z Londyna a byla v pohode. Rikala mne, ze plakala, ale tatinek ji opravil, ze plakala hlavne proto, ze ztratila botu panenky. Tak uznala, ze je to pravda 😀
A taky jsem ji koupila takovou malou panenku a rekla jsem ji, ze to jsem jako ja. Tak povidala, ze se k ni vzdycky prituli a je ji lip. Tak snad bude dobre....

karolinka2
11. okt 2010

@ejviska aaaa Evi tak drzim velmi palce veru viem styrikrat som absolvovala.
Nawal leti 13.10.a zaroven chcem popriat stastnu cestu a prijemnu dovolenku na svk. 🙂
@etuska drzime palce bratovi nech uz konecne ma nejaku robotku.

eviska83
11. okt 2010

@etuska - no stale mam vikendy- ale sefka vravela ze sa bude snazit co najskor nieco najst- ved ja sa doma zblaznim ked nevypadnem aspon na pol hod denne 😀
Takze bracho chodi na anglinu? drzim mu palce -skoda ze v Antrime nemate takeho chlapka co som Ti spominala 😵 Synovec za 3 mes .usetril okolo 1500£ - na to ze ozaj chodil do prace kedy tedy celkom slusne- a hlavne on bol rad na svk by to urco nezarobil 😝 Priletel vo strvrok a v sobotu uz makal 😉
@ejviska - presne ako pises - posilni ju to- a bude musiet byt zodpovednejsia a samostatnejsia- teda pokial ju chlapi nebudu prilis rozmaznavat 😀 😀 😀 Kedy presne ides do nemocky?Budeme na teba veeelmi myslit a drzat palceky 😵

etuska
11. okt 2010

@eviska83
tak posielame dalej aplikacky a ja sa modlim-tak to musi vyjst 😅 Este vecer vytlacime letaciky a poroznasa tu po okoli-ved je chlap ako hora a kopec ludi teraz upratuje,upravuje,renovuje-tak sa hadam niekto ozve ze chce pomoct 😀

ejviska
11. okt 2010

@eviska83
do nemocky nejdu, zacala jsem si pichat injekce s hormony a ve ctvrtek mam UZ. Pak kolem 10-te injekce je odber vajicek a za dalsi 2-5 dni je tam vrati. Ale je to takove nejiste...nemusi narust folikuly....nemusi se oplodnit vajicka...nemusi se vyvyjet dobre...toz alchymie jak prase...sama ted nechapu, ze jsem se na to dala... 😝

eviska83
11. okt 2010

@etuska - ze chlap ako hora 😀 😀 ale ano ved teraz je ozaj cas na upratovanie 🙂
@ejviska - hormony Ti nerobia problem? No nieje to urci lahke 😒 Ta kniha co som raz spominala od Sinead Moriarty bola presne o IVF -strasne vela som sa tam o tom dozvedela.No ale ved vyskusas- mozno vyjde na 1x 😉

nawal
11. okt 2010

no ideme v stredu rano, kufre mam ako tak pobalene, dnes som chcela upratat a dobalit, ale akosi sa mi hlava tocila a nevladala som rovno stat, tak som to odlozila na zajtra. a prinajhorsom tu necham bordel a odcestujeme. 😀

eviska83
11. okt 2010

@nawal - ved bordel Ti neutecie 😀 😀 😀 My by sme asi nikdy nevycestovali keby sme chceli odist z uprataneho domu 😀 To idete len na tyzden vsak?

nawal
11. okt 2010

no prideme na sk v stredu vecer a tu dalsiu stredu rano ideme, takze vlastne tam budeme 6 dni. malo aj vela hehe

ejviska
12. okt 2010

@eviska83
tak zatim mam jen dve injekce a to je v pohode, uvidime. Hlavne at jsem uz zpatky 🙂 A tobe at rychle najdou klienta noveho!!!
@nawal
Dobre docestujte. Terka s D. tu byli od stredy do pondeli a to uletetlo jak blazen. Nestihlo se nic. To je taky naprd, tak kratka doba. Porad litas po navstevach, takovy bordel jsme tu meli, vubec jsme nebyli doma. Tak ted mam cas uklizet. A protridim i trochu hracky, je sance neco vyhodit beze svedku 😀

etuska
12. okt 2010

@ejviska
my ked sme na SVK ani kufre nevybalujem-sluzia ako skrine 😀

ejviska
12. okt 2010

@etuska
tak to se musim smat, protoze ja kolem tech rozlozenych kufru na podlaze obyvaku, chodila 4 dny. 😀 Jenom jsme v tom hrabali 🙂

etuska
12. okt 2010

@ejviska
ved aj my 😀 -ale ani sa vabalovat neoplatilo,lebo my sme boli par dni u nasich,potom u manzelovej mamy,potom u kamosky.... 😀 😝

ejviska
12. okt 2010

@etuska
s simim to bude kopa veci, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre