Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
14. jan 2011

A robi sa to v narkoze 😉 Au 😢

ejviska
15. jan 2011

@mamartinka jojo,dilatace, tj. rozsireni (cehokoliv ). Tak snad kdyby to bez narkozy neslo, tak ti to delat nebudou.
A nemysleli ambulantne, ale s narkozou? Normalne se 2h po narkoze chodi domu. A nekde nechcou vubec predoperacni vysetreni, kdyz je to kratkodoba narkoza a jsi zdrava. Jenom se vyplni anesteziologicky dotaznik .
No sak uvidis 🙂, my to asi nevyresime ;)
A drzim palce, at je to konecne za vami!!!

mamartinka
15. jan 2011

@ejviska Dakujem.Povedala ze ambulantne vo svojej ambulancii.Tak uvidim.Tak,tak hlavne nech je to uz prec a mozme ist dalej.Lebo o nervy uz.

nawal
15. jan 2011

caute, zdravim vas z talianska, cesta dobra vsetko dobre, ale to hlavne je: bola som rano na 4D A CAKAME CHLAPCEKA. som tam plakala 😀
ozvem sa vam neskor, mam na izbe net, idem sa vybalit papa

mamartinka
15. jan 2011

@nawal moc,moc gratulujeeeeem.Hlavne nech ste v poriadku a zdravucky.Uz si snad z x co poznam ze budu mat chlapceka.To je krasne juuuuuj.Ja si to ani neviem predstavit ked mi to ktosi oznami co cakame.Tiez asi slzam sa neubranim.Musi to byt krasne.Ina rok 2010 musel byt strasne plodny na chlapcou.No co uz.Nestihly sme sa tam zaradit aj mi.

karolinka2
15. jan 2011

@nawal Nany strasne sa tesim s tebou......jupiiiiii po dvoch doevcatkach chlapcek. 🙂

ejviska
15. jan 2011

@nawal nany, to je uuuuzasne!!!! Velka gratulace a opatruj se! To musel mit Rado radost 😉 . Je to fakt radost, tesim se s tebou 😵

eviska83
15. jan 2011

@nawal - jeee- tak toto je MEGA SUPER SPRAVA 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratulko- aj my sa s vami tesime 😵 😵 😵

etuska
15. jan 2011

@nawal
blahozelaaaaame 😵 😵 😵

etuska
15. jan 2011

@eviska83
Evi-vysterilizovala som to cudo co si nam priniesla a Šimon tak spapkal 1/2 banana a co je hlavne nemusela som davat pozor aby mu nejaky velky kusok nezabehol 😉 takze este raz dakujem 😉

eviska83
15. jan 2011

@etuska - som rada ze ste pouzili to cudo 🙂 🙂 🙂 🙂 v tom je velka vyhoda-ja som tam davala zo zaciatku hadam vsetko ovocie 🙂 Len ten bordel potom- a teda z bananu je najviac 😉

etuska
15. jan 2011

@eviska83
mne to az tak nevadilo,dala som Šimiho do jeho kresielka a pod neho tu uzasnu PVC podlozku co potom len utries 😀

Inac-dnes som prezliekala konecne postelne pradlo a upratala Miskinu izbu(stravila som tam mozno 3 hodiny života 😠 😝 😝 -ale vysledok je uspokojivy)-uvidim dokedy 😀

ejviska
16. jan 2011

@etuska
@eviska83 jake "cudo"? 😀 😀

eviska83
16. jan 2011

@ejviska -http://www.epinions.com/review/Munchkin_Fresh_F... take cudo 😀 😀
@mamartinka - hroza- nechat rocne dieta samo vo vani 😕 😕 😕
@etuska - ja som tam najradsej davala jablcko a aj mrkvu 🙂

etuska
16. jan 2011

@mamartinka
no veru ☹ 😢
Miska ma uz viac ako 6 a aj tak ju chodim kontrolovat ked nepocujem ako sa rozprava s babikami 😅

ejviska
16. jan 2011

@eviska83 dakujem za odkaz, ale stale nechapem 😀 Tam jako nacpes to jidlo a to decko to odtud nejak "vysaje"?? 😉
@etuska tak to mame s koupanim taky tak. Jednak jsem v pokoji vedle koupelny a jak neslysim to vykladani s hrackama a splouhani, tak hned volam nebo tam jdu.

ejviska
16. jan 2011

@mamartinka ja jsem si tady na MK vsimla, kdyz vidim nazvy denicku nebo temat, ze na Slovensku se mnohem vic davaji ruzne cizi jmena, treba Timea apod...

etuska
16. jan 2011

@ejviska
to je fakt o tych menach,v CR to tak nie je?
ja som chcela v oboch pripadoch take medzinarodne mena 😅 -dokonca som sa stretla s tym ze aj tu v UK poznaju meno Michaela

eviska83
16. jan 2011

@ejviska - ono to cudo je hlavne na ovocie- ine jedlo som tam neskusala dat 😀 V podstate to funguje tak ze to dieta vysaje stavu z ovocia- teda banan zje cely- chapes? 😵 Je to vlastne sietka 🙂

etuska
16. jan 2011

@eviska83
@ejviska
super vecicka 😅
my sme dnes boli na hodinku na plavarni v Ballyclare-Šimon bol taky zmoreny-ani nechcel veceru,len par lyziciek,potom som ho nakojila a spi doteraz 😅

eviska83
16. jan 2011

@etuska - ako sa Simimu paci vo vode? Ozaj a co ten plavaci kurz? chodite?
@ejviska - tak som sa konecne dokopala urobit ten zazvor- teraz sa chladi a uz len priliat citronovu stavu (mne stacili 4 citrony 🙂 )
No a k menam- ked bol Andrej v skolke tak tam bolo ozaj viac cudzo znejuce mena ako nase 😵 No aj my sme museli rozmyslat aby sme dali medzinarodne mena 🙂

etuska
16. jan 2011

@eviska83
jaaaj-Šimon vodu zboznuje.na kurz nechodime-sme stale na "waiting liste"-ale premyslame ze si zaplatime "membership" do Antrim Forum-aspon budeme mat motivaciu tam castejsie chodit 😀

eviska83
16. jan 2011

@etuska - To nasa evca je taky zivel- ked si spomeniem ako casto sme chodili s Andrejom 😒 😒 Uz nech podrastu 🙂 Platenie si permanentky je super napad 🙂

ejviska
16. jan 2011

@etuska no v cechach se davaji porad hlavne klasicke jmena. Taky jsem chtela "mezinarodni", coz tereza je v pohode. Treba takovy Frantisek, ruzena, ha ha...;)
@eviska83 tak jsem to pochopila dobre 🙂 Dobra vec. Jako to "duseni" deti, to je desny, hlavne teda rohlik, pecivo, mandarinka, bleeee. Muj tatka, kdyz hlidal malou, tak ji daval jenom jogurty 🙂
Zazvor pijem poctive, terce davam lzicku denne a vidis, minuly tyden byla nemocna 😝 Ale jen dva dny 😀

etuska
16. jan 2011

@eviska83
@ejviska
baby,mrknite si toto:

http://davidkralik.blog.sme.sk/c/252959/Ked-stv...

dobre som sa pobavila 😀
idem ulozit Misku spat 😵

mamartinka
16. jan 2011

@etuska 😀 Dobre 😉

ejviska
16. jan 2011

@etuska dobre! Ta placenta je dobra.

eviska83
16. jan 2011

@etuska - 😀 😀 😀
@ejviska - ja sa asi najviac bojim mrkvy 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre