Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
17. jan 2011

@eviska83 tak to ja jsem ji tak celou mrkev nedavala, ja se bala rohliku. Jako nekolikrat se nam stalo, ze jsem ji musela prastit do zad a vyletelo to..ale je to sileny. Jednou malemu bratrankovi tak zaskocila mandarinka, neslo to vymlatit, ale povedlo se. To decko je hned fialove, je to desny zazitek 😒

ejviska
17. jan 2011

holky, tak my mame nekde snad v baraku mys nebo co! Porad jakoby v noci neco nad nama v patre chodilo, kroupalo, ruzne divne zvuky. Nad nama je obyvak a kuchyn, ale nikdo tam smozrejme nebyl. Ja nevim, jestli nejak do podlahy by se mohla dostat i z venku???? Jako tam je ale dlazba! Nebo neco v okapu, jestli se to tak ozyva. Uz to bylo druhou noc, ale dneska jsem byla porad vzhuru. 😠 nemeli jste nikdo nic takove?

etuska
17. jan 2011

@ejviska
mali-aj ja som obcas pocula take skrabkanie-ale MM ma "upokojoval" ze to Sarah (babka co byvala v tomto dome a uz zomrela) sa prechadza 😀 😝 -no niet nad cierny humor,ze? 😨 😵

etuska
17. jan 2011

inac baby-tak ma napadlo-nevytvorime si sukromnu temu? 😅 ved aj tak sme tu vacsinou "stalice"-a potom mozeme pisat myslim slobodnejsie 😅 ( i ked clovek nikdy nevie,ze?) 😅

ejviska
17. jan 2011

@etuska no to jsi me teda uklidnila 😀
Mne je to jedno, klidne to zamkneme. Ja chodim na MK asi do 4 temat, jedno mame taky zamcene

mamartinka
17. jan 2011

@etuska A ja kam budem potom chodit 😀 Dufam ze na mna nezabudnes aj ked z vasho kraja niesom 🙂 Inak zajtra uz teda ficime,letime.O 14.00 nam to leti a 18.00 by sme mali byt v Bratislave.Vraciame sa 25.01 vecer.V stredu na mna myslite potom.Idem na 09.30 na ten zakrok co to zasa bude a s cim nas prekvapia novym.Tak dnes este pobalime a zajtra sa vyraza.

eviska83
17. jan 2011

@ejviska - no mne sa este ani jedno nedusilo- teda raz Adam tiez z mandarinkou ale nie az tak hrozne. No a verim ze zazitok to musi byt hrozny 😒 Rozky nasi nejedli- niesu 😀 😀 😀 No a k mysi- My sme tuto zimu chytili 5 mysi 😕 😠 Stale nam nieco sramotilo- mame tu pascu- live catch (velmi humanna )prvu sme pustili ale potom ich Karol zacal nie velmi humanne topit 😒 Chytalii sme ich samozrejme na cokoladu 😀
@etuska - no vidis a nam asi tiez sramotil Eamon 😀 A s uzamknutim ja suhlasim. Ja chodim na MK do 2 tem a jedna je uzamknuta 🙂 A vies ako sa to robi? Tusim potom musi zakladatel rozposlat pozvanky pre ucastnikov.
@mamartinka - tak stastnu cestu a budeme na teba mysliet. Nech vsetko konecne dopadne ako ma 🙂
Neboj -pozvanku do skupiny urcite dostanes,vsak Erika? 🙂
@karolinka2- ako sa mate? dlhsie si sa neozvala 🙂

mamartinka
17. jan 2011

@eviska83 Dakujem 😉 Ozvem sa z domu ak bude cas na net.

ejviska
17. jan 2011

@mamartinka dobre dolette a tfuj tfuj 🙂
@eviska83 ty myslis, ze ta mys ty muze nekde byt, aniz bych ji videla??? To neni mozny, tady ani neni tolik nabytku, ale vis co, zkusim tu past. My mame ty humanni ceske pasticky, co ji smyknou po hlave 😀
Vloni jsme jednu chytili, to je pravda. A pred 14 dny byla jedna v garazi.

mamartinka
17. jan 2011

@ejviska 😉 Dakujem.

etuska
17. jan 2011

@ejviska
@mamartinka
baby-mame sukromnu skupinu-dostali ste pozvanku?

etuska
17. jan 2011
karolinka2
17. jan 2011

@eviska83 cely vikend som tu nebola akosi nebol cas a nejaka som aj unavena....marian uz isiel dnes do prace,karolinka je tiez o.k. a ja stale taka zasoplena.
Marian si kupil v sobotu motorku tak potom dam fotku na facebook mozete si ju pozriet....
@etuska Matka stastnu cestu a nech ti to dobre dopadne potom napis...
@etuska Ja som tiez za uzamknutie,lebo myslim si ze nas cita dost vela zien aj zijucich v severnom irsku,ozvala sa mi jedn byvala znama ze ako sa ma marian tak len tu sa to mohla docitat ze mal vysoke teploty...

mamartinka
17. jan 2011

@karolinka2 😉

bezmena2
21. mar 2011

@eviska83 To máte z kade že ju druhé auto zrazilo?

bezmena2
21. mar 2011

Myslím Timeu ( Tá čo zomrela v Írsku) ...

laurita1
1. apr 2011

ahojte chodi sem niekdo? ☹

eviska83
1. apr 2011

@laurita1 - ahoj 🙂 chodi 😵

etuska
2. apr 2011

@laurita1
vitaj v teme 😉
odkial si?napis nam nieco o sebe,mas nejake deticky? 😵
peknu sobotu prajem
vonku je chladno,ale pekne-vcera som tak trochu zacala konecne upratovat zadnu izbu-a dnes pokracujem 😵

etuska
2. apr 2011

http://www.strava.sk/showdoc.do?docid=6482

toto som nasla ked som hladala nejaky receptik 😉

eviska83
2. apr 2011

@etuska - ja teda avokado mozem a aj deti -len priznam sa velmi casto ho nejedavame- asi zacneme 🙂 Este mate vela prace? si neodpovedala ci nechces brigadnikov- Adam raz dva uprace 😀

etuska
2. apr 2011

@eviska83
jaaaj-este vela 😝
akurat sme dojedli polievku co sme varili s Miskou-povodne som chcela zamrazit pre Simiho-ale ostali mu len 3 flasticky od vyzivy 😀 😀 😀 -taky fajn recept z "butternut squash" 😅 😀

karolinka2
2. apr 2011

a to chodte aj tu baby?????

mamartinka
2. apr 2011

@karolinka2 No pozeram co to tu baby stvaraju.Sa mi to pletie tu 😕

etuska
2. apr 2011

@karolinka2
@mamartinka
no vacsinou sem uz nechodim-ale
@laurita1 chcela s nami pokecat-tak sme to tu trochu ozivili 😅

laurita1
2. apr 2011

Ahojte.,Volam sa Silvia som s Garvagh neviem ci poznate., 🙂 mam 2r daughter Lauru naseho anielika 😀 ,.mozem sem chodit iba vecerom nakolko slecna je moc ziva.,som vydata .,tu v Northern ireland som uz 10r a iba teraz som objavila tuto stranku nakolko mi ju odporucila jedna my best friend., 😝 .,a vy dievcata vydate ste a nieco o vas mi napiste aj sa stretavate?

ejviska
2. apr 2011

noooo, to cumim, tu to zije 🙂

@laurita1 ahoj 🙂 tak vitej mezi nama. Teda to uz jste tu pekne dlouho! My bydlime v Portstewartu. Jsme tu necele dva roky, mam dcerku 6 let.

eviska83
2. apr 2011

@laurita1 - ahoj a vitaj 🙂 Ja sa volam Eva- to Ti urcite doslo 😉 Byvam v Aghalee (urcite nepoznas- koniec sveta) Som vydata a mam 3 deturence- ked sa pozries na pas uvidis kolko a ake deti mame 🙂 Sme tu 6.5r. Pozname tu naj kamosku?A ano obcas sa stretavame- kolko krat sme sa baby stretli? 3x?
Nieje cas na dalsie stretko????? 😀 😀 😀

eviska83
2. apr 2011

@ejviska - no teda my piseme do oboch tem a sucastne 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre