Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
22. apr 2010

no a mne vravela kamoska ze im prebukovali letenky zadarmo nakolko to nie je chyba klientov ze lety su zrusene....Ved aj futbalisti chodia vlakmi a autobusmi.vcera komentator vravel,ze zato tak zle hraju lebo tolko hodin musia cestovat a oni nie suna to zvyknuti. 😀
Mati no skoda ze to vysetrenie nestihas....

etuska
23. apr 2010

Matka-ale mamartinkin let nebol zruseny-tak nemaju pravo pytat peniaze spat...

mamartinka
23. apr 2010

etuli presne.Uz som pisala ze lietadlo letelo tak nam vsetko prepadlo.Nam nikto nic nevrati.Ale nevadi.Hlavne ze mame kde byt.Ja si akosi sama netrufam letiet bez manzela.A vysetrenia pockaju ked uz tolko rokov sme vydrzali.Viem bude to take liecenie asi ked sme v zahraniciu.Ale co uz ked to same nejde.

karolinka2
23. apr 2010

Ano ja viem,ze matke prepadli peniaze ze im lietadlo letelo,ja len pisem ze baby spominali ze ti ktori mali zrusene lety tak im zadarmo prebukovali....

karolinka2
23. apr 2010

no mi sme len nedavno dosli domov,do druhej som bola upratovat potom u draheho v praci a nakoniec v tescu a uz som nevladala nic tak som len po ceste kupila cinu nakolko sme boli hladni ako vlci.
drahy mal pustene spravy cez internet tak som nieco zachytila ze v severnom irsku vybuchla znova bomba ale ani neviem kde.idem si pozriet mati tie tvoje prispevky.

karolinka2
25. apr 2010

ahojte.
tak si tu asi pisem sama. 🙂
Dnes sme boli v juntion one maju celkom dobre vypredaje tak som si kupila botasky vysoke za 8 lybier rebook vlani si ich mama kupila za 40 lybier tricko za 5 lybier,aj v nike maju dobre akcie....
Karolinka uz zaspinkala a ja som si pustila lets dance. 🙂
Pekny tyzden vsetkym.

etuska
25. apr 2010

Maťka-dobre vediet 😅 Mne sa uz ani po obchodoch chodit nechce-ale asi pojdem mkrknut niekedy cez tyzden ked budem vladat.
My sme vcera boli mrknut v Car Boot sale,potom sme upratovali,Miska mala kamosku-tak sa hrali v zahrade.poobede 2 navstevy-takze sme toho sice neupratali vela,ale mali sme celkom pekny den.

Dnes sme boli poobede pri jazere a potom som si normalne musela pospat 😅 Uz len tyzden do prace,tak sa tesim,ze si hadam trochu oddychnem a stihnem prichystat veci pre babatko.

Idem ulozit Misku spat.Dobru noc 😵

ejviska
26. apr 2010

Ahoj holky, tak uz se nam to tu krati, posledni tri dny u more. Jsme v Phuketu a to by jste neverili, tady sama rustina! Hotel je plny Rusu, jiny jazyk tu neslyset. Navic je pozname na dalku, chodi silene nevkusne obleceni, jakoby se cas zastavil pred 20-ti lety - kvetovane sortky + pruhovane tricko. Zenske nosi zlate boty apod. No nevkus kazdym coulem.

etuska
26. apr 2010

Ejviska 😀 -no obcas tak chodia oblecene aj Irky a Britky 😀 -cest vynimkam.

Akurat som prisla od midwife-vsetko OK-zmerali mi tlak,brusko,popocuvali sme ozvy srdiecka a trochu sme podebatili.Poobede idem este do prace a buducu stredu mam poradnu v nemocnici.

Neviem sa rozhodnut ci to risknut s epiduralkou,alebo nie-pocula som nazory dobre i zle...-no je to individualne.Pri Miske som Epi nemala,porod mi vyvolavali 5 dni po termine a narodila sa o 4 hodky-ale teda to vyvolavanie porodu bolo asi najhorsie 😝

eviska83
26. apr 2010

Ahojte
Evi- Rusky poznas vsade vsak? 😀 cerveny ruz tiez nesmie chybat 😀
Erika - to vydrzis a potom si aspon trocha uzijes tehotenstva 🙂 🙂
Mati - tak ako si sa rozhodla s testom?
Mamartinka- no hruuuza 😕
Ja som uplne vystavena 😝 cely vikend som makala - od 8.00-22.00- jasne ze nie v kuse ,ale som hotova- dufam ze aspon vyplata bude stat zato 😉
Az som bola ale prekvapena ako to Karol zvladol - aj navarit stihol 😉

mamartinka
26. apr 2010

eviska83 aku peknu foto si nahodila 😉

karolinka2
26. apr 2010

Erika ja ked som tu chodila pocas tehotenstva na sedenia tak epiduralku som uplne vylucila,ale nakoniec mi ju museli dat kvoli vysokemu tlaku,ale bola som strasne stastna ze mi ju dali. 🙂
Evi veru super fotecka,nejdem na ten test,od septembra zas pojdem do skoly na anglinu tak potom to pojdem skusim....
Evi mas sikovneho manzelika,no tak hadam ta vyplata potesi. 😉
Ja pozeram show dance ale uz poriadne nevidim na oci,len chcem vidiet kto vypadne a uz idem spat.
Tak dobru noc.

eviska83
27. apr 2010

Ahojte
Dik baby - konecne sa podarilo a zapozovali vsetci traja 🙂
Erika- k EPI - ja som pri Andrejovi nemala a bola som spokojna- porod trval necele 3 hod.- pri dvojkach som mala- a poviem Ti keby ze mam ist rodit este raz (co dufam nehrozi 😀) tak si Epi dam 😉 Ja som po epi nemala vobec ziadne problemy 😉

mamartinka
27. apr 2010

eviska83 tak mi ti tu chvalime 2 Mate fotku a ona uz fuc.To ti ju zmazali?

eviska83
27. apr 2010

hmm- ako to?????? 😒
idem si ju tam zasa dat 🙂

eviska83
27. apr 2010

hotovo 😉 dufam ze ju zasa nezmazu 😠

mamartinka
27. apr 2010

eviska zasa tu nic nemas.

eviska83
27. apr 2010

NOOO- Porusila som pravidla 😒 na foto musim byt ja 😉 tak snad najdem neskor nieco vhodne 😝

mamartinka
28. apr 2010

Mati to je to co si tu ty spominala ze si to kukala v spravach.

pajakubik
29. apr 2010

Ahojte holky,
Eri,tak zitra uz mas asi posledni pracovni den a pak dovca......
Ja jsem epidural taky chtela,mela jsem tak bolestive kontrakce,ale uz nebyl cas aby me ho dali,nakonec jsem rada jak eviska,nebylo to tak zle.
Holky,kdo jde na tu cesko-slovenskou akci,koho tam potkam?
Pekny vecer 🙂

pajakubik
29. apr 2010

a vidim,ze me tu fotku taky vymazali 😠

karolinka2
30. apr 2010

ahojte.
Tak je ppred nami vikend.supeeeer.
Idete zajtra niekto do belfastu???my sme chceli ist ale nedaju muzovi volno, a vecer je tam uz len majales,hoci to moze byt super...
Tak pekny vikend vsetkym. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre