Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
17. jún 2010

@alla7 Dakujem.No sialena doba ako pises.No spravne je ze sa to vola Hysteroskopia co mi budu robit.No hlavne uz to chcem mat s krku.Nech urcia dalsi postup.Lebo zachvilku zasa rok prec a zasa sme sa nikde nepohli.Simik uz chrupka?A ty si sama ci manzel je tiez doma?Moj je este do 22.00 v praci.Idem ja do sprchy.Tak zatial.Ozvem sa zachvilku.

mamartinka
17. jún 2010

A zabudla som.Ja idem na mesiac a pol mozno 2,5.Manzel ide hned v utorok nazad.A v auguste pride zamnou na 2 tyzdne na Slovensko a potom zaciatkom septembra prideme spet sem do Irska.Staviame domcek tak je roboty nanom.

eviska83
17. jún 2010

@mamartinka - bozinku ja som precitala hysterektomia 😲 😲 😲 uz som sa zlakla 😲 😲

alla7
17. jún 2010

@mamartinka Drčobcek uz spinka od siedmej, sme ho zmohli dnes - prisla kamaratka na dovcu, tak bola cely den u nas a vymojkala sa s nim dosytosti. No a ked odisla, tak mi doslo, ake by to bolo super, moct sa takto vykecat castejsie, nielen raz za pol roka 😒 . Zijem s priatelom (nechce si ma vziat 😀 ) , a je uz doma, pracuje len do stvrtej, aspon ze to.. od rana od osmej. To s domcekom verim, my sme tiez vahali, ci stavat, ale nakoniec sme kupili starsi a zrekonstruujeme, bo by sme nemali kde byvat, kedze je to daleko od domova a kym sme tu, bolo by to financne narocnejsie, bo by sme to chceli svojpomocne.. A ten zakrok iste dobre dopadne, vsak kukam ordinaciu v ruzovej zahrade 😉 inak, nejak mi to neukaze, ked mi pride sprava, musim stale refreshnut stranku.. to nema ukazovat automaticky?

mamartinka
17. jún 2010

@eviska83 stane sa aj preklep 😉
@alla7 Ty pozeras Slovensku ordinaciu? 😝 Ja Cesku bo tej Slovenskej nemozem prist akosi nachut.Kamoska je tiez zo Slovenska ci odkial prisla na dovcu?Ona neprisla k vam?No mala uz by som to najradsej za sebou lebo teraz som aj sklamana uz z toho ze sa to stale odklada.Mali my to robit uz 02.06 ale nestihli mi v labaku porobit vysledky dovtedy.Vysledky boli az 03.06 a v piatok sme uz leteli sem.A teraz sa len modlim aby zasa mrska nedorazila bo by sa to muselo zasa odlozit a to uz by ma slahlo.No ked sa dari tak sa dari.Co vam poviem baby.No uz aj vsetky asi spite.Ci este nie?

mamartinka
17. jún 2010

Tak dobru noc vsetkym.

alla7
17. jún 2010

@mamartinka Prepac moje, maly plackal, mame teraz take zubkove obdobie. Kamoska je zo Slovenska, ale ona v podstate prisla k svojej sestre, tak k nam len tak na skok a bude tu dva tyzdne, ale to vies, vylety a tak.. To je zakon schvalnosti s tymi vysledkami, ale vsetko sa raz obrati, tak po neuspechoch aby neboli aj dvojicky 😉 , strasne Ti babo prajem, ja sa na to nase stale neviem vynadivat. Ideme aj my do hajan a Tebe uz je manzel tiez doma, tak dobru noc aj Vam, vsak zas sa ozveme, ked budeme pripojene.. je fajn s niekym trochu popismenkovat a kavu mozeme popijat aj kazda vo svojej obyvacke 🙂 papa

ejviska
18. jún 2010

@alla7
Tak vitej mezi nami 🙂 Vy jste toho teda napsaly hromadu. 🙂
My teda nejsme z Belfastu, bydlime v Portstewartu, az na severu u more. Jsme tu skoro rok. Mame jednu holcicku, bude mit na podzim sest, chodi do P1.
Allo, mas profil na Facebooku? Je tam CZECH AND SLOVAK ASSOCIATION OF NORTHERN IRELAND
Ma spoustu clenu, takze kdyz to propatras, mozna neco najdes.

eviska83
18. jún 2010

dobre,
@ejviska - no chybala si tu vecer 😉
@alla7 - ozaj ja som nenapisala - my sme tu 6r.byvame na konci sveta v dedinke Aghalee- ale zboznujeme to tu 🙂 No a ako si uz urco zistila mam 3detutence 😵
Dnes sme boli na graduation ceremony v skolke - mile to bolo 😉 Len ako obycajne ten nas zloduch si odmietol obliect rucho a ciapku 😠 😠 😠 co narobim.....

mamartinka
18. jún 2010

@alla7 mas ip.Internu Postu.Hore ked si kliknes na obalku tak sa ti to otvori.Inak ahojte baby.Tak mne sa dala tiect dnes krv z nosa.Hruza uz.Ale uz je dobre.

ejviska
18. jún 2010

Eviska je zaslouzila matka 🙂
Vcera jsme tak nejak kecali s Terezkou, zase mela reci, jak nas nepotrebuje atd.. a vite co odpovedela na otazku " Co bys bez nas delala? Kdybys nemela rodice?" ??? Tak prej " Vratila se domu k babicce a napsala to na Facebook!" 😀 😀 😀
Ta je uplne v pohode 🙂

Dneska meli sports day ve skole, pocasi jim vyslo. No byla nadsena a pak na hristi byla spoluzacka, tak blbly spolu. Dneska nebyli v uniformach, tak jsme tu spoluzacku ani nezaregistrovaly na hristi, kdybych nevidela jejiho tatinka. Ty uniformy jsou taaak super, jenom mrknu a uz vidim, kdo je tam z jeji skoly. 🙂

Jdu delat bryndzove halusky 😎

ejviska
18. jún 2010

@mamartinka
Mne prijde, ze si to vymysli. To neni mozne.

eviska83
18. jún 2010

No aj mne to pripada ze si to vymyslaju- to ako necitili ani pohyby ci co? Ja som asi extra pripad ja som vedela ze som tehu v 1 tyzdni- smrdeli mi cigarety a z kavy ma natahovalo- a malo som extremne citlivy chuch 😀
@ejviska - no teda Terka by sa nestratila 😀 😀 ale hlavne je aby to nezabudla dat na FB 😀 😀 😀 😀 😀 halusky sa vydarili? ja si dam najblizsie az u nas na salasi 😝 😝 😝

ejviska
18. jún 2010

@eviska83
Mne se halusky vydari vzdycky, protoze je delam z prasku 🙂
Terci jsem dala cast s makem a taky ji to chutnalo. Ale brambor. slisky s makem jsou prece trochu lepsi.

Zitra chceme jet na RAthlin Island. TAk snad to vyjde, ma byt pekne.

eviska83
18. jún 2010

@ejviska - tak z prasku som este nikdy nerobila 😝 Karol ale halusky velmi nemusi- takze len tak prilezitostne 😵
Mak nemozeme- alergia 😒 😒
Vela fot a som zvedava na dojmy 🙂 Prajem prijemny vylet
My sme dnes konecne domalovali 😝 Izba pre drobcov je zeleno ,oranzovo,modra 😵 dost syte farby ale nevyzera to zle 😵 Zajtra ich stahujeme- konecne budeme v izbe bed deti- huraaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ejviska
18. jún 2010

@eviska83
Drobci maji jeden pokojik a Andrejko ma svuj nebo mate tri deti spolu?

ejviska
18. jún 2010

@eviska83
TAkova radost - sami v izbe bez deti - at tam za par mesicu nemate zase plno 😉 😀

eviska83
18. jún 2010

@ejviska - andrej ma svoj a drobci svoj 🙂 a nestrassss 😕 😕 😕 😕

eviska83
18. jún 2010

@mamartinka - ta ira si neda pokoj 😠

karolinka2
18. jún 2010

@eviska83 super Evi,ze uz budete bez deti,izba musi vyzerat uzasne,vybrali ste pekne farby,my keby sme nemali poshcodovy dom aj ja by som uz dala karolinku samu do izby.
@ejviska Evi prijemny vylet pocasie ma byt pekne tak si to uzite a tesime sa na foto.
Pekny vikend vsetkym.

nawal
18. jún 2010

😀 caute, uz sa hlasim zas z ballymeny. este ze pocasie ma pekne privitalo 😀
iank stale upratujem a vybalujem veci, vsak som mala velke kufre a 2 male hehe 😝
baby dajme si stretko, chybate mi 😵

karolinka2
18. jún 2010

@nawal vitaj spat....to je super napad s tym stretkom,aj ja sa pripajam,len teraz tusim Evicky idu na dovolenku domov...

etuska
18. jún 2010

@mamartinka -dakujeeem za krasnu pohladnicu 🙂
@nawal -vitaj spat 🙂 Dobry napad s tym stretkom-pripojime sa ked budeme vacsi 🙂 Teraz len papame a grckame 😝 😅

ejviska
19. jún 2010

@nawal
Tak vitej doma! My odjizdime 8.7. na cele prazdniny.
@karolinka2
Jak manzel se zadama?

@etuska
Terka strasne blinkala. Ale silene. Dr. mi rekla, ze se to spravi, az zacne jist prikrmy. A to jsem ji kojila tak, aby se neprepijela. Ani to nepomohlo.

etuska
19. jún 2010

@ejviska
aj nasa Miska to mala podobne,a neskor sa to upravilo.Najprv sme mysleli ze je to reflux-ale vraj nebol.
MM to nedalo-v pondelok pojde odniest nejake papiere GP-kovi a vytlacil si aj tu stranku jeho "diagnozy"-ze co na to GP 😅
Šimi konecne zaspal,tak idem trochu upratat
pekny den

mamartinka
19. jún 2010

@etuska za malo.Som myslela ze uz ti ani nepride.Ja pojdem tiez dnes troch upratat a tak.Tak zelam pekny vykend.U nas je zatial chladno aj ked slniecko vykuka.

karolinka2
19. jún 2010

@ejviska vravi,ze si mysli,ze tie sedenia u chiropraktika mu pomahaju,tak dufam,ze este par sedeni a bude to o.k.
My sme nedavno dosli zo svagrovej oslavy,bolo super,grilovali sme hrali na gitare spievali,a karolinka nam zaspala v aute tak chodim pozdrat ci este nie je hore.a idem varit na zajtra kuraciu polievku a rezne....

ejviska
19. jún 2010

@etuska
Pri refluxu ty deti vylozene zvraci obloukem. ( Kdyz to napisu skarede, tak proste "ohodi zed", pro predstavu je to vystizne ;) )

Takze vylet na Rathlin byl uzasny. D.rano volal, aby zarezervoval mista na ferry, ale ta rychla byla obsazena, takze jsme jeli tou pomalejsi - tj.45 minut. Na lodi bylo celkem zima a hazelo to teda dost 😝 . Na ostrove je to krasne, jeli jsme do ptaci rezervace, tam strasne fucelo, ale dalekohledy jsme mohli pozorovat ptaky. Bylo to uzasne. A jsou tam krasne scenerie. Sak fotky jsou uz na FB. Z rezervace nas autobus zavezl do zalivu, kde se na kamenech povalovali tuleni, taky uzasne!!! Zpatky jsme meli rezervaci na pomalou ferry az na pul seste, ale riskli jsme to a cekali u te rychle o hodinu driv. Meli jsme velke stesti, meli sest volnych mist, pred nama cekali dve pani, takze nas vzali! Trvalo to jen 20 minut do Ballycastlu. Ale taky to hodne houpalo.

Zitra chceme jit do cirkusu. Tom Duffy Circus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre