Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
15. okt 2010

@etuska terka nosi temopradlo uz od mala. Chtela jsem ti napsat, ze v CR to neni tak drahe, ale ty ceny jsou stejne jak v tom tvem odkaze 😀 😀 😀 Takze na UK drahe, na CR levne. Ale to v tom odkazu bude asi kvalitnejsi. My jezdime aj lyzovat, takze to uzije hodne. Triko s dlouhym rukavem nosi celou zimu. My to teda nosime vsichni.

etuska
15. okt 2010

@ejviska
no my sme mali tiez dospelacke termopradlo-ale nie z merino vlny-ta sa mi pre deticky pozdava najviac 🙂

ejviska
15. okt 2010

@etuska ja moc tem materialum nerozumim, ale ja jsem si nejlip oblibila znacku Craft. Pak mam z ceske Moiry a pak Sensor. Ale na Craft to nema.

ejviska
15. okt 2010

Holky, tak co je podle vas tato veta: " Do you have naked fotos yourself? " To totiz napsal jeden "pritel" nasi terci na FB. Ona tam nema fotky ani info, hraje vlastne jenom tu farmu. No ja jsem v soku!!

etuska
15. okt 2010

@ejviska 😠 😨 to jej co za uchyl napisal?
pozor aj na FB
maj to pod kontrolou-ved to je fakt uchyl

ejviska
15. okt 2010

@etuska ja nevim co delat?! Ja jsem ho smazala hned z jejich pratel. Jmeno jsem si teda zapsala na papir. Je to nejaky Skandinavec. JA bych to nekam nahlasila, ale kam? Asi ji ten profil smazu.

ejviska
15. okt 2010

@etuska tak o tercu primo nejde, ze jo, ona neumi cist, psat, nema tam prave ani zadnou fotku, ani profilovou, ani udaj v profilu, nic. Mela tam jenom mesto, vlastne.
No ja mu napsala " What do you mean?" a on to teda zopakoval, jestli nema nejake naked pic, tak jsem mu napsla "Why" a on odepsal "nevermind"

eviska83
15. okt 2010

@ejviska - to co za uchyla?? 😕 😕 Ja asi viem o koho ide - hra farmu?Take divne meno ma? teda ja som si ho pridala este davno ked bol taky boom na farmu a hned pisal do chatu ze sa chce stretnut - hned som mazala a tusim som aj nieco hlasila o obtazovani-ale to uz si nepamatam- on totiz pisal viacerym 😠 😠 😠
My sme asi divni ,ale nam je tu vkuse horuco 😵 Andrejovi ked som par krat dala tielko tak hned ako prisiel domov krical ze mu bolo stale horuco- takze uz nedavam.U nas nosi CGcka (ceple gace 😀 )len obcas Karol do prace 😵
Ale musim mrknut nieco drobcom ked pojdeme domov vo februari 😉

ejviska
15. okt 2010

@eviska83 jmenuje se Mikko Valtanen, snad Finsko ci neco takove tam mel. A strasnou fotku, dlouhe cerne vlasy. Pres 20 let ,ale ma tam uvedeno, ze je svobodny, ale dve deti ,asi dvojcata 7 mesicu. Ma ho na Farme. Ona tam jinak ma velmi malo pratel, mimo farmu. Treba MArtu 🙂
No kazdopadne jsem jeji ucet cely zrusila, nejenom deaktivovala, ale uplne zrusila. Pekne je ten FB fikany, nabizi deaktivaci, ale to nic neni, to je jako kdyz tam nechodis. Takze jsem ji "odstranila" ucet. Aby jste se nedivili.
A ted zvazuju, ze vyhazu s farmy vsechny lidi co neznam. Budu mit min pratel, ale nepotrebuju sak. Nebo to nebudu hrat vubec.

ejviska
15. okt 2010

@eviska83 ja to termopradlo privezla terci i do irska,ale nemela to nai jednou. 🙂 Navic se ve skole hodne otuzila. Ale doma to nosi, jak jsou mrazy.

eviska83
15. okt 2010

@ejviska - No nie ten co som spominala ja mal ine meno- ale je to ozaj hnus 😒
Ja som to urobila uz daavno- vsetkych co som tam mala len na farmu som vymazala 🙂
A pozor - tusim to bolo v telke ze aj ak zrusis ucet a po par mesiacoch sa skusis znova prihlasit tak ten ucet tam stale bude 😠 Takze aj ty uz koncis s farmou? Vies ako som ja teraz rada ze som skoncila? normalna ulava 🙂 🙂 🙂

etuska
15. okt 2010

@ejviska
@eviska83
ono aj ked tam ten ucet na FB bude nevadi-hlavne nech nema Terezka k nemu pristup-pre istotu 😔

ejviska
15. okt 2010

@etuska ale je to hrozny. Tak ona necte, nepise, ale jak bude vetsi. Takove nejake holky pubertacky, to uz je o necem jinem. Je to hrozne. Navic, ted se v Praze ztratila nejaka holcicka, 9 let, nedosla ze skoly. Nasli jeji bundu a lahvicku na piti, takze asi unos. Uz je to tri dny. ☹

etuska
15. okt 2010

@ejviska
no aj o takychto nastrahach musia deti vediet-hmm-aby sme zacali vysvetlovat aky je svet naozaj.... 😒

ejviska
15. okt 2010

@etuska to mas pravdu! Jinak to nejde. Nam rikali, s nikym cizim se nebavit na ulici a od nikoho si nic nebrat. Tak my to budeme mit slozitejsi.

karolinka2
15. okt 2010

ahojte.
vidim,ze ste toho dost prebrali.co sa tyka termopradla marian ho pouziva moj braj je u vojska tak mu stale posiela termonatelniky termospodky aj teraz mu mama donesie plnu tasku.ja som pozerala v mark spencer pre karolinku zacali teraz pred zimou vykladat termopradlo ale jeden termonatelnik stoji 9 lybier,a neveim ci by to nosila lebo jej je vzdy teplo stale chodi bosa co ma uz naozaj vytaca,obujem ju a ona za minutu papucky aj ponozky dole. 😠
Pekny vikend vsetkym.

ejviska
16. okt 2010

@karolinka2 terca kdyz byla mensi, tak nosila takove ty podsite ponozky. Dole je jakoby kozenkove zpevneni, ale je to ponozka.

karolinka2
16. okt 2010

@ejviska viem co myslis Evi karolinka to ma ale ona vyzuje vsetko.
akurat sme dosli z ballymeny boli sme troska na nakupy hlavne kupit do kuchyne koberec a pre karolinku tielka gatky a tak....a tatik nam este ostal na autoskole,nakolko si zacal robit vodicak na motorku....asi sa pomiatol na stare kolena,ale vravel ze sa citi aspon duchomked uz nie telom mlady. 😀

ejviska
16. okt 2010

@karolinka2 🙂 Jezis motorka, vy jste sice fandove, ze jo? 🙂 Ja jak vidim motorku, mela bych o neho strach 😒

karolinka2
16. okt 2010

@ejviska ja nie som fanda motorky takisto mam strach a na motorku by som nikdy nesadla mi sme fandove F1. 🙂

ejviska
16. okt 2010

@karolinka2 ale to si doufam nechcete koupit ? 😀

karolinka2
16. okt 2010

no to dufam aj ja. 😀

karolinka2
17. okt 2010

@etuska ako dopadol brat na pohovore v okine???

etuska
17. okt 2010

@karolinka2
Mati-ide az zajtra tak uvidime 🙂
inac vcera bolo ozaj krasne-tak sme vyrazili na North Coast 🙂 Na Giant´s causeway bolo ako na Václavaku 😅 ale nevadi-hlavne ze pocasie prialo.
....a mne sa podarilo zlomit koleso na kociku 😝 takze musime kupit novy 😝 -hmm-tak som sa poucila ze niektore veci radsej kupit nove 😒

karolinka2
17. okt 2010

@etuska tak drzime palce bratovi....vcera bolo fakt krasne mi sme boli na nakupoch a potom sme boli v anrime pri jazere krmit vtaciky.....no neprijemne,ale to je tazko povedat niekedy mozes mat aj novu vec a pokazi sa.

etuska
17. okt 2010

@karolinka2
to hej Mati-ale da sa aspon reklamovat 😖
M to nejako opravil,ale uz to bude len kocik na doma a do zahrady.Aspon bude mat Simi nove "fáro" 😅

eviska83
18. okt 2010

@etuska - no to je smola 😒 A ake faro idete kupit? Ty si tusim spominala ze sa Ti paci Phil&teds- takze este jedno babo a mas to vyriesene 😀
A ako dopadol pohovor?
@ejviska - ako folikuliky ? rastu? kedy bude den D?
@karolinka2 - no teeeda -motorka? na to by ma tiez nikto nedostal 😉

ejviska
18. okt 2010

@etuska to uz muzete koupit golfac,ne?
@eviska83 foliky rastu dobre, dneska UZ dobry, takze odber bude ve ctvrtek. Ale nejak se ji nezdalo na uz sliznice v maternici ( po vasem 🙂), takze urcite vezmou folikuly, ale jestli bude embryotransfer neni jiste. Mozna by se zamrazily a byl jindy. Rikala, ze je tam nejak dutinka, kt. by tam byt nemusela, ze by to bylo pro ET lepsi. Toz nevim. Ale hlavne uz chci byt zpaaaaatky!!!

sveba
18. okt 2010

Chcela by som sa opytat ci niekto z Vas nevie ci by som mohla zohnat baldachyn nad detku postielku tu v Irsku za kazdu odpoved vopred dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre