Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
15. jan 2009

nawal vdaka prislo mi to na moju emailovu aadresu.

nawal
15. jan 2009

nie je zac 😉

karolinka2
16. jan 2009

Dobre ranko.
Prajeme vsetkym pekny vikend. 🙂

nawal
16. jan 2009

ahojte, estuska napisala si tu staznost? ako to dopadlo?

z.g.
16. jan 2009

ahojte, zdravím vás všetky
u nás ešte pripadlo snehu, ale už sa aj trochu roztopil,
zvykáme si na eurá, je to divné, furt neviem, akú hodnotu to mám vlastne v peňaženke, musím to prepočítavať.. 😀
no, a dúfam, že nám rusi už pustia ten plyn, ani vlastne neviem, čo je nové v tomto smere

erika, tak dúfam, že dobre vybavíš

ešte pre jarku na inšipiráciu, rozklikaj si tie galérie, sú pekné
http://kanarske-ostrovy.orbion.cz/fotogalerie/

a veľa zdaru pri chudnutí, veru, aj ja musím, an zimu som sa zásobila kilečkami, a furt to nejde dole 😝

etuska
16. jan 2009

ahojte kočky,
no tak takych par pneumatik z brucha by mohlo ist dole aj mne,ale akosi ma to zatial netrapi 😀 .Snazim sa jest namiesto sladkosti viac ovocia,resp. ovocie a potom cokoladu 😅 ,ale na viac sa asi neprinutim.
No dnes sme mali na obed zelen. rizoto a zajtra asi spravim ryby,takze same zdrave jedla 😅

No tu staznost som poslala,ale zatial sa neozvali 😠 -uvidime...

etuska
16. jan 2009

mam este vecer hodinu anglictiny s Monikou.Velmi sa mi nechce,lebo sa musim na to dost pripravit a dnes som akosi "mimo" 😝 😝 😝 ,tak sa tesim ze je vikend konecne.Uzite si ho 😉 😉

karolinka2
16. jan 2009

Erika ved ty si taka stihlucka z coho chces chudnut? 😉
Nam zajtra odchadza svokra,tak sa ideme rozlucit. 🙂
Baby sledujete tu situaciu s plynom na svk,strasne ved takato situacia este nebola,vraveli sme svokre,ze kde to chce ist do tej zimy ked nebude plynu. 😉

etuska
16. jan 2009

No Matka, veru hrozne je to s tym plynom.Ja sa aspon utesujem tym,ze nasi maju okrem plyn.kúrenia aj funkcne kachlove pece.
No na vahu sa nestazujem len sa necitim uplne fit-taku pneumatiku mam na bruchu-ta mi vadi 😅 ,ale ked na cvicenie som priliz leniva 😅
Matka-IP 😉 😉

etuska
17. jan 2009

prajem peknu i ked dazdivu sobotu,
my sme prave dojedli rizoto zo vcera,akurat som este spravila zel. polievku a zvysne masko asi spravim vecer na "prirodno".
Vcera som objednala letenky na zac. jula-zatial len pre mna a Misku,este neviem ci drahemu schvalia dovolenku,tak on si objedna neskor-letime cez Easyjet-Juuuj uz teraz sa tesim,ved sme od jula neboli doma

z.g.
18. jan 2009

čaute, tak už nám plyn pustia od zajtra, ale iným plynovodom- cez poľsko a čechy, takže rokovania ešte budú pokračovať
fico sa snažil..., nemám ho rada, ale teraz zabodoval, lebo sa nespoliehal na rokovania EÚ

uhodou okolností som čítala článok v SME o rušení letov a nevracaní peňazí- tak je to bežné aj u iných spoločností, ale ak je cestovné poistenie, tak by to mali vrátiť

etuska
18. jan 2009

ahojte
Zuzi-ved prave 😠 aky zmysel ma potom to poistenie?-len taky ze zhrabnu o par Eur naviac 😠 mne sa zatial z Bmi baby neozvali.Je ten clanok na nete?Ak ano,mozes mi prosim hodit link?
Prajem vam krasny zvysok nedele 😵

z.g.
18. jan 2009

erika, vyhľadala som ti to
http://dennik.sme.sk/vydanie/20090116/
pozri stranu 10-11, je tam aj lupa na prečítanie článku

karolinka2
18. jan 2009

Ahojte.
Citala som ten clanok len keby to aj tak praktikovali tie letecke spolocnosti ako o tom pisu.
Zajtra nam zacina novy tyzden ako to rychlo uteka ten vikend.
Vcera bola riadna vichrica,my sme isli s autom a ja som bola stiahnuta ako cvrcok konare lietali po ceste stromy povalane.

etuska
18. jan 2009

Zuzka-dik,precitam si 😉
Matka,my sme cely den sedeli doma,akurat este pred vichricou bol Miro s Miskou pri jazere nakrmit kacky

etuska
18. jan 2009

No Zuzi-precitane.Uvidime aka bude realita,no som dost skepticka 😖

z.g.
18. jan 2009

erika, tak držím palce

hlásili tu, že je u vás silný vietor, aj 100 km/hod

ja sa obávam, ako dopadne skyeurope, keď tam píšu krachovaní leteckých spoločností,
lebo na cyprus práve oni lietajú, inak sú letenky veľmi drahé, a teraz neviem, či mám objednávať cez nich, lebo keby niečo, tak mi prachy nikto nevráti
neviem, či ste zachytili, museli 6 alebo koľko lietadiel vrátiť lízingovej spoločnosti, nechceli udať dôvod, teraz majú požičané lietadlá, a vraj majú zohnať nové
tak teda neviem...
dopočula som sa, že ak prežijú nastávajúce 3 mesiace, tak bude dobre...
tak možno poletíme až v apríli 😀 😀 😀

etuska
18. jan 2009

no Zuzi,aj ja som zvedava ako to vsetko dopadne.Aj moji rodicia letia do Manch Sky Europe,tak dufam,ze este vydrzi ta spolocnost.
My sme teraz objednavali cez Easyjet,ale oni lietaju len do Krakowa,nie na SVK

karolinka2
19. jan 2009

Dobre ranko.
Zuzkag.ano bol tu poriadny vietor.Clovek uz ked to vsetko cita co sa deje,tak ho to az desi co to vlastne bude.
Dnes nam Karolinka prespala noc s jednym zobudenim,tak sme sa konecne aspon vyspali. 🙂
Erika Miro bol krmit s Miskou kacky,my ked sme tam boli so svokrou tak aj Karolinka sa tak vytesuje,ze vtaciky a hadze im chlebik.Len ja sa bojim tych labut lebo vylezu az hore. 😀
Pekny den.

etuska
19. jan 2009

Matka 😀 -no aj ja mam pred nimi respekt,ale Miro ich krmi z ruky 😅

pele
19. jan 2009

Ahojte dievcata,
ja vas obcas citam, zijem v Dubline. vidim, ze mate diskusiu o Skyeurope. Chcem vas len varovat z vlastnej skusenosti, neobjednavajte si s nimi letenky, ak nemusite, a ak nemate inu moznost, tak aspon nie drahe. Nam zrusili let a vymahali sme si vratenie penazi 5 mesiacov. To sme uz ani nedufali. Podla nejakej smernice EU vam kazda spol. musi za zrus. let vratit peniaze do 7 dni...Ak nepochodite so spolocnostou priamo, tak taka SOI im akurat napari pokutu,ale vy stale nemate nic. Potom ostava akurat sud, ale to asi nik nema cas ani chut, hlavne ked byvame tu, nie? Takze skor by som neriskovala. Sky ma uz sekeru u soc. poi, u vlastnych akcionarov, tak to vyzera s nimi blede.

karolinka2
19. jan 2009

Ahoj pele a vitaj.
To mas pravdu ze clovek sa nedocka svojich penazi,ale skyeurope je jedina spolocnost co robi aj Kosice,ak sa nemylim a pre nas to je najlepsi spoj,hoci su dost drahy,my zvykneme chodit ryanair do blavy a potom skyeuropom do kosic.no uvidime ako to bude dalej,nech uz zrusia vsetky nizkonakladove spolocnosti a nedostaneme sa domov vobec.

pele
19. jan 2009

Ahoj Karolinka, dakujem. Ja to uplne chapem, ked ti vyhovuje spoj, tak sa neda nic robit. Len treba s tym v kutiku duse ratat, aby cloveka neporazilo🙂 Nam zrusili akurat vianocny let, tak to bolo aj dost penazi. Celkovo spoje preriedili, uz to nie je co byvalo! DUB - BA Ryanair lieta len 3 krat tyzdenne, Kosice nic, my kombinujeme aj s Budapestou a Viednou...Dufam, ze aspon Aerligus vydrzi krizu🙂.

karolinka2
19. jan 2009

A ten aerligus kde robi lety?

nawal
19. jan 2009

sneziiiii 😀

eviska83
19. jan 2009

Ahojte,Som tu nova...Az dnes som to tu nasla.Byvame s manzelom v Craigavone -skoro 5 rokov.Mame jedneho 2.5r.syna a v marci ocakavame dvojicky.Konecne mam trochu casu aj na seba,pretoze som na marodke a od 9.02 zacinam matersku.Doteraz som sa nezastavila.Aj nam vadi ze uz nelietanic do Kosic.Boli sme doma na vianoce ,ale bola to riadne fuska,lebo sme leteli do Prahy.
Krasne snezilo!!!!!

mamartinka
19. jan 2009

cauko eviska83 a vytam ta v teme.kolko mas rokov?ze dvojicky.no aspon budes mat o starost a zabavu postarane.budes tu v irsku rodit?a aj uz viete co budete mat?a gratulujem.este nieco o sebe napis. 😉

etuska
19. jan 2009

cafte kocky,
tak ja pevne verim,ze rodicia doletia buduci mesiac v poriadku a uz budeme lietat asi len cez ten Easyjet-s nimi mam zatial dobre skusenosti.Lietaju sice len Krakow,no my to mame furt blizsie ako do BA,ci Viedne.

Ahojte Pele,Eviska 😉
Nawal 😀 😀 my sme s Miskou behali po zahrade a chytali snehove vlocky 😅 😅

jarka28
19. jan 2009

Ahojte zenusky..nemam akosi casu sa ani ozvat...deti boli zasa chore dokonca sme mali poplach lebo Marek mal 40,2 horucky....na pohotovosti som myslela ze sa pobijem ked nas nechceli zobrat ale nakoniec si to rozmysleli a po dlhej cakacej dobe nas zobrali-asi sa ma zlakli 😀 no samozrejme teplotu mu zrazili po 2 hodinach a bolo pol tretej rano az sme sa vratili domov....otrasne hrozne neznasam a uz nikdy viac....nas Marek je velmi citlivy a take nieco ako zabal alebo studena sprska u neho nehrozi ...by mal strasny ale strasny amok....no a zasa mali deti problemy s uskami,za kazdym viac a viac ...usi a len usi...ja neviem,ja som nikdy nemala bolest ucha ,tak neviem aka je prevencia proti tomu,ak viete poradte uvitam mile rada....a ak viete o nejakych preparatoch co sa daju zakupit tu na imunitu tak poradte,podavam aj Cecko a aj zinok..no dalej neviem....unavena som jak krava z toho vsetkeho....................ozaj spominate tu letecke spolocnosti,no hadam to nepokrachuje a bude to ficat ako ma....ryanair poriedil lety do blavy to som si aj ja vsimla ☹ no ja letim do Prahy vo february tak dufam ze mi nedojde e-mail ze let rusia lebo ma vystre,uz mame aj hotel a vsetko vybavene.....no videla som Vas a idem este sprtat na testy....A vitam nove zienky- Eviska 83 som rada ze si nasla toto forum zasa nas je viac ,ak si najdes chvilku napis nam viac o tebe....dobru...

z.g.
20. jan 2009

eviska, my sme bývali v portadowne, škoda..., už sme teraz na slovensku

jarka-
pozri v spodnej časti článku
http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/zanet-stre...

aelingus lieta napr. dublin-viedeň, keď sme boli ešte v írsku, tak som chcela s nimi ísť na vianoce domov, lebo mali lepšie ceny na december ako ryanair

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre