Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jatola
29. jan 2009

najdes film tie su rozdelene na party ty oznacis jeden par skopirujes ho a otvoris v novom okne tam sa ti zobrazi part pripraveny na stahovanie ty si vyberies este ces co ja teda pouzivam Deutchetelecom to je take celkom rychle a uz len potvrdis a tak stiahnes cely film

etuska
29. jan 2009

Evi-dik za opytanie,trosku ano,ale uz sa tesim na vikend,ze sa budem liecit.
Jatola-tak ako pise Evka,tusim prihlasky sa uz davaju teraz a musis si zistit,kt. skolky poskytuju bezplatne sluzby ,lebo nie vsetky su take

jatola
29. jan 2009

No ved to skusim tak uvidim.Mozno snou zacnem nastevovat aj centra pre deti len nech je uz lepsi cas.

mamartinka
29. jan 2009

eviska83 dakujem

etuska
29. jan 2009

Jatola-toto som nasla pre teba:
http://www.treehousekindergarten.co.uk/

pise sa tam ,ze ked chces "free preschool place" pre svoje dieta,mas dat ziadost este v januari-no este mas 2 dni 😉 😉 😉

eviska83
29. jan 2009

etuska - ked si tak rychlo nasla nieco v Omghu,neskusis najst nieco aj pre mna? Craigavon,lurgan
My uz niekde prihlasky mame,ale chcela by som dat viac ,mozno najdes nieco nove
Dakujem,staci ak budes mat cas

jatola
29. jan 2009

Dakujem etuska skusila som tam online poziadat tak pockam na odpoved

etuska
29. jan 2009

http://www.selb.org/pupilparent/webpages/presch...

Evi-skus mrknut 😉 😉

Jatola 😉

eviska83
29. jan 2009

etuska- vdaka,skusim 😉 😉

karolinka2
29. jan 2009

Ahojte.
Jatola vitaj.ja mam ten isty problem,drahy je cely den v praci a ja som sa s malou ktora mala teraz dva roky tiez doma,ale my obcas chodime tu unas na stretnutia s detmi a mamickami,je to vsade,skus sa informovat aj u vas mozno nieco take bude a mozno tam stretnes aj nejaku maminku z svk.ja som poznala jednu kocku z omagha a vravela,ze je tam plno slovakov.
Martina ako pisala jatola mi tiez stahujeme filmy cez pohlad,warez a pod.a ked to chces zadarmo tak za kazdou stopou vypnes internet,ja za den stiahnem aj dva filmy.
Dnes som bola s Karolinkou u lekara,ked sa zobudila tak sa mi zdala nejaka tepla a mala teplotu uz v noci som ju pocula ako chripci,cakali sme hodinu aj nieco kym nas zobrali,vsetkych ludi co prisli za mnou najprv pobrali a my sme isli posledne.karolinka uz bola taka zla chudatko,jednak teplota,hladna bola.hrozne,isla som povedat na recepciu ze uz cakame cez hodinu a nic. 😠
Idem ja pomaly spat.
Dobru nocku.

eviska83
30. jan 2009

Martina- karolinke prajem skore uzdravenie

jatola
30. jan 2009

Ahojky karolinka2 zelam aj ja malej skore uzdravenie.Dakujem za rada uz aj pozriem nieco na nete.

jarka28
30. jan 2009

Cavicek zienky.....fuci strasne u nas,zasa nepojdeme von...krpata mi zostala dneska doma ze ju boli usko -zasa 😕 ja nechapem co stale maju tie deti moje....Matka boli ste na pohotovosti,alebo u GP....skore uzdravenie malinkej,ako bude teraz oslavovat hm?Jatola vitaj medzi nami-Omagh je aj od nas sakra daleko,tak zasa ziadna suseda na kavicku ☹ Zasa uvazujem co varit,problem kazdodenny....

jatola
30. jan 2009

Awojky... no to netesi ani mna,... len dufam ze nejaku susedku najdem aj tu....
😅

eviska83
30. jan 2009

jarka- ja varim zel.polievku a vyprazany karfiol. Piatok 😀 😀 😀 ten mam najradsej,lebo MM je ochotny nejest maso iba v piatky

karolinka2
30. jan 2009

Martina dakujeme.
Jarka boli sme u GP ale cez emergency.No ja som dnes robila pirohy tam vyssie som ti popisala tie recepty na knedlu aj pirohy.a co sa tyka oslavy tak hadam kazdy pride,ved mala aj tak lezat nebude ved to poznas,zajtra chcem robit z listkoveho cesta kolaciky s tvarohom,nutelou,orechami a lekvarom.

jarka28
30. jan 2009

Jatola ja myslim ze najdes ,slovakov a aj cechov je vsade dost,staci ked si najdes klub pre maminky s detmi a tam sa zoznamis...bude dobre...Erika vyprazany karfiol planujem buduci tyzden,uz sa tesim....Matka skusim aj pirohy,z akej muky?ozaj z listkoveho ides robit trojuholnicky?alebo volaake speci? 🙂

karolinka2
30. jan 2009

Jarka ja kupujem v tescu cervenu muku a z tej robim vsetko.A z listkoveho idem robit rozky plnene lekvarom,nutelom a orechami.

eviska83
30. jan 2009

martinka -ty vies robit listkove cesto?Klobuk dolu.Aj ja vacsinou pouzivam cervenu muku,ale teraz obcas kupujeme polohrubu v ruskom obchode
Jarka- inac JA varim karfiol ,ale v poho mozno aj Erika

jatola
30. jan 2009

XI...ja robim palacinky na slano teda plnene masom.Zenusky a ako by som mohla najst taky klub?...da sa to najst aj na webe?

jarka28
30. jan 2009

Aha Eviska ja precitala ze Etuska 😀 no pekne,sa mi oci krizia.....listkove cesto je dostat kupit v supermarketoch....Jatola neviem ci najdes na webe,skus vygooglit mothers and toddlers groups Omagh...mozno sa zadari,alebo ti vie poradit tvoja Healthvisitorka.....mne ona radila...

jatola
30. jan 2009

jarka28-uz som nasla nejake...chodievali sme do kniznice ale teraz to je uz daleko...tak skusim nieco blizsie...bo ja nemam vodicak xi a manzedl robi aj soboty..

karolinka2
30. jan 2009

Ja nerobim listkove cesto,to som kupila v tescu,asi ta muka ta zmiatla ale to som jarke pisala z coho robim pirohy.
Jatola ako ti pisala Jarka,mne to tiez povedali na baby clinic,kde su tie stretnutia deticiek.
Drobec sa uz zobudza,tak budem koncit.

nawal
30. jan 2009

caute. dnes tu dobre fukalo. Inak u nas nic nove, len doma 😀 Baby vy vypekate mnam. Ja sa uz krotim, ked nenapeciem tak ani nezejm 😀 😀 Priama umera 😝

eviska83
30. jan 2009

Ja tiez kupujem listkove cesto fakt ma pomylila ta muka.uz som si myslela ze si az taka sikulka 😀 😀 😀 ,nehovorim ze niesi 😉 😉
jatola aj ja by som sa pytala health visitorky

jatola
30. jan 2009

...ed uz som jej volala, teda sa stavi cez vikend a pokecame.... 🙂

zsuzsu
30. jan 2009

Ahoj.
Vitam nové maminky. 😵
Som rada, že nas je stale viac 😵
Ako čitam aj u vas tak fuka. Ale aspon zima neni. ale na pondelok hlasia sneženie, ide ma šlak trafit 😠
Matka Karolinke dodatočne všetko naj k narodeninam a hlavne nech sa rychlo uzdravi.
Ja som bola v stredu v Ballymene na pohovore. 😀 Musim sa smiat, trvalo to možno 2,5 minuty a nakoniec mi povedali, že ked bude robota tak sa mi ozvu. 😀
Ahc jaj. Co už. Ale bodla by už poobedna, alebo nočna.
Idem na nakup do Tesca.
Zatial pekny večer.

etuska
30. jan 2009

ahojte zienky,
Zuzi-tak drzim palce ,aby robotka coskoro bola.
Ja som inac nachladena-len smrkam a smrkam 😝 -idem si uvarit teply caj.
Inac svokra mame v nemocnici,je to s nim dost zle,tak dufame,ze sa mu polepsi a nebudeme musiet letiet na Slovensko 😔
pekny vikend 😵

mamartinka
30. jan 2009

ako v severnom irsku?erika co sa s nim porobilo?je to vazne?no drzi vas to ako vydim.vyliecte sa.hlavne ty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre