Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

z.g.
9. sep 2009

ahjote, natálka chodí celkom rada do školy, tatíčka máme ešte doma- do nedele, na nedeľu si kúpil náhradnú letenku
a inak jeho bývalá kolegynňa sa ešte nevrátila z kréty, tiež leteli so skyeurope, tak tej sa dovolenka riadne predraží...

adka, ster robí GP a keď sú problémy...to ti poradia ostatné...to už dúfam GP nerieši...no ako môže jeden človek obsiahnuť všetky odbory??? to by sa musel školiť 50 rokov...

bývalý a vlastne mal byť znovu budúci šéf náhle zomrel, tak sme z toho vykoľajení....no veľká strata pre tunjašiu nemocniciu...

u nás býva ráno chladno, ale poobede babie leto, tak nech to tak vydrží čo najdlhšie...

ináč zavináč nič nové...

ryba74
9. sep 2009

Zuzi,ved prave toto je pre mna nepochopitelne,ze zrejme musis ist cez GP a ten ako moze vediet vsetko?To by ozaj musel studovat tych 50rokov 😀 😀 😀 .....no coment...

eviska83
9. sep 2009

adi- na gyndu ta posle len ak mas problemy- moja kolegyna na gyndu cakala 3 tyzdne,no a smear test uz u nas po novom nerobia ani gp ale nurse- 😉

etuska
9. sep 2009

Adi-mna vysetroval "zospodu" GP po tom ako som mu hovorila,ze mi "vypalovali ranku po porode"-tusim sa to vola erozia krcka maternice.A pytala som si smear test s tym ,ze som rizikova pacientka.Uz si nepamatam ci ster bral GP alebo nurse,lebo boli v miestnosti obaja.

Mati-vsetko naj k meninkam.
Baby -davaju aj tu priamy prenos futbalu S.Irsko-Slovensko????-lebo na nete som nasla ze len v radiu 😒

z.g.
10. sep 2009

ahojte, že sme včera vyhrali, no neueriteľné...
no paráda s tou gyndou u vás...
natálkia je v škole, v pondelk bola torchu kríza, ale zatiaľ je to v pohode, poobede mám angličitnu, tatko ide zase na druhý kongres, zajtra príde svokra a mám etu cez víkend "skalické dni"...bude jramok a kultúrny program...a počasei by malo tuším vyjsť...toľko v skratke...

z.g.
10. sep 2009

dodatočne... všetko naj k meninám, maťka ♥♥♥♥♥

jarka28
10. sep 2009

Ahojte...u nas svieti zasa slniecko...navarene mam zo vcera tak dnes upratujem o dusu....akurat ze mam silnu nadchu a boli ma hrdlo a uz zacinam aj kaslat,len dufam ze budem do pondelka fit.....Zuzka skalicke dni mam rada a hlavne kolaciky 😀 .........Matka a Matka aj vsetko naj k meninam.....

z.g.
10. sep 2009

už začínajú tie jesenné choroby...
jarka, chodila si do skalice? no má to atmosféru, len posledné 3 roky to urobili tak, že je to ohradené v centre, kde je program, stánky a remeslá a kupuje sa tam premanentka...blbé, ak by sme sa tam chceli raz ísť pozrieť celá rodina...
maródom prajem skoré uzdravenie...a nech vám sleničko vydrží, aj tu je stále pekne...tak tiež nech to tak zostane čo najdlhšie...

karolinka2
10. sep 2009

Ahojte.
Dakujem za blahozelania...Tak sa tesim volali mi z domova dochodcov ze mam prist na intervium na vecerne upratovanie,ale na druhej strane sa bojim,ze zase bude problem s anglinou,no uvidime...
Ja som rano bola u zubarky mam novu zubarku je uzasnaaa,a hned ma objednala s tym bolavym zubom a predpisala mi sest zubne pasty na ten zapal. 🙂
No ja som doteraz zehlila a varila.
Tak pekny dnik vsetkym. 🙂

ryba74
10. sep 2009

Ahojte baby!
Matka tak aj ja sa pripajam k tym blahozelania-ako sa to hovori-a hlavne "vela sexu a erotiky"-boze ,som ja zasa vtipna.... 😀 😀 😀
Ale vies z coho mam obrovsku radost-ze si nasla uzasnuuuuu zubarku-to kde?,normalne tu v Sev.Irsku-a je z masa a kosti?Tak z toho som normalne paf a fakt ziram 😕 😕 😕 .Tu si len dobre straz,lebo to tu je hotovy zazrak.
Dnes je tak krasne,ze si normalne myslim,ze sa mi sniva. 😲 😲 😲 .Ja od dnes do utorka robim na rannych-od siestej do desiatej,vcera som zaspala po jednej v noci,tak asi preto som taka vtipna. 😝 😝 😝 l
A muz zacal chodit od dnes aj na jablka,ide hned po nocnej az do vecera,potom si chce 2-3hod pospat a zasa do nocnej.Neviem dokedy to vydrzi,je to zaberacka.
Tak sa zatial majte,uzivajte si slnko pokial svieti a hlavne sa teste zo zivota. 🙂 🙂 🙂 .

etuska
10. sep 2009

No Jarka-tak sme na tom podobne-aj ja mam nadchu jak svina 😀 -len nech to nie je ta prasacia 😀 😀 (chripka).Miska je uz OK-Paracetamol zabral 😉

Teraz tu bola kamoska s detmi,tak sa vyhrali v zahrade-idem zavesit pradlo a hadam MM uz pride coskoro z prace-lebo vcera bol asi 11 hodin 😒

Mati-hadam to bude s tou robotkou OK.A vsetko naj k zajtrajsim narodeninkam 🙂 🙂 🙂

karolinka2
10. sep 2009

Adi Erika dakujem...
Adi tak to je fakt zaberak pre muza.a kde to chodi zbierat jablka???
Jarka Erika skoro sa vyliecte,to asi z toho pocasia velke zmeny dazd slnko....

ryba74
10. sep 2009

Matka je to niekde medzi Portadownom a Armagom,dnes prisiel domov,ale je "hotovy".Vcera pred nocnou nespal,isiel na dvanastu do roboty,rano prisiel pred siedmou a na pol deviatu tam isiel este s kamaratom a zbierali az do vecera,prisiel pred siedmou,najedol sa a padol ako kabela.O pol dvanastej ho zobudim a pojdem ho zaviest do prace.Je to zaberak,pretoze jablka zbierali na rebriku a musia byt bez stopiek, neudrete.Za jednu debnu,ktoru nazbieraju ma 8£,ale debna ma 1m krat 1,5m-no drina a hlavne ked je clovek nevyspaty.Povedal,ze este pojde zajtra a ked neurobia za den kazdy po 5 debni,tak tam uz nepojdu,lebo sa to neoplati.
Ozaj baby,kupovali ste uz olej?Nas znamy tu kupil olej-1000 litrov za 360£.Nas to este len caka.
Pekny vecer. 🙂

etuska
11. sep 2009

Mati-dik 😉 Cez vikend by sme sa zastavili -ale len ked budem OK-nechcem roznasat chorobu.Ved ti dam vediet.
Vecer som si musela lahnut a dat si Paralen.Esteze MM je uz vecer doma tak s Miskou stihol domace ulohy,dat jej veceru,hodinu kecali s babkou 😅
Ja som sa zobudila pred dvanastou a idem zase spat lebo zajtra do prace.Nastastie uz ide vikend.

Adi-my sme olej kupovali min. tyzden,lebo uz sme nemali vobec a chceli sme vyskusat ci ide kurenie-lebo predtym strajkovalo.Zapiname akurat na hodinku rano a hodinku vecer-to uplne staci.My sme kupovali cez suseda(resp. majitel susedneho domu ma firmu na predaj oleja a ma asi najlepsie ceny tu v okoli).

Inac-tak ako pisala Matka-aj ja som tu so zubarmi celkom spokojna-a v Randalstowne su dobri 🙂

z.g.
11. sep 2009

erika, tak skoré uzdravenie...veru, fajn, že už bude víkend, pekne sa vykuríruj...

aj tí vaši manželíkovia nech sa šetria.../keby sa tak dalo, že/...

dnes k nám príde svokra, tak pôjdeme večer s MM na večeru po ďalších sto rokoch...a zajtra pozrieť na jarmok...počasie ešte poslúcha, našťastie...no a potom nám idíde tatík...

z tenisu sa ešte neozvali, tak tam budúci týždeň skočím, ak by z toho nič nebolo, tak sa ešte skúsim spýtať v škole, či niečo nebudú mať, je tam tuším atletický oddiel, alebo som ešte videla oznam, že je nábor na karate...aj bratova malá tam chodí...no, hlavne nech sa nejako hýbe...

už sme si zvykli na to ranné vstávanie, že sa malé aj samé budia...

tak pekný dníček...

jarka28
11. sep 2009

Ahojte...krasne mame zasa.....mne je tusim uz lepsie,naordinovala som si sipkovy caj s medom,paralen a mucoplant sirup....dnes sa citim podstatne lepsie....cez vikend deti idu na party a party aj sobota a aj nedela,aspon sa vyhraju ,maju to vo Funky monkeys,je tam super.....no a ja budem upratovat zehlit a nachystam vsetko tatickovy nech ma vsetko pod nosom....zajtra ideme so segrou este kadernicke,uz to mam hrozne vyrastene ten blond melir tak nech vyzeram ako clovek.....no a segru zneuzijem na vikend mi bude robit pomocnika zasa nech sa doma nenudi.....Zuzka bola som zoparkrat v Skalici na jarmoku,velmi sa mi pacilo.......Matka good luck nech ta vezmu do robotky............ 😉 😉 😉 😉

karolinka2
11. sep 2009

Ahojte.
Erika kludne sa zastavte aj Lucka dojde s detmi zajtra okolo piatej......
Zuzka juuj ako ti zavidim veceru s muzikom tak si uzite krasny vecer...
Jarka prajem stastnu cestu a uzite si Prahu a hlavne poriadne oddychni si....
Pekny vikend vsetkym. 🙂

dia_k
11. sep 2009

ahojte kocky prepacte ze vam sem takto vtrhnem, len som vas chcela poziadat, ak poznate nejake kocky s babatkami v okoli Birminghamu, mohli by ste im dat vediet, ze planujeme stretko Sloveniek a babatiek v Birminghame 19.9.09. (od 10.00 do 12.00) ozvite sa mi cez IP, poslem vam viac info

ejviska
11. sep 2009

Ahoj holky, dovolim si vstoupit do vasi diskuze 🙂. Pred mesicem jsme se pristehovali do Sev. Irska. Momentalne jsem v CR, vracime se az za tyden. ALe patram na internetu po nejakych spriznenych dusich 🙂 a nasla jsem tuto diskuzi. Bydlime v Portstewart, tak kdyby se ozval nekdo, kdo bydli pobliz, byla bych rada. Mame tam kamarady, ale az v Portadownu. TAkze bych pro dceru brala nejake kamarady pobliz 🙂 Je ji pet let, zacala chodit do skoly. Zatim dobre. No, zvykame si... 🙂

karolinka2
11. sep 2009

Evjiska vitaj....no mi sme v Randalstowne,od nas to je dost.
Baby dostala som krasnu kyticu na narodky a drahy mi pecie tortu,ako keby som ju potrebovala. 😀

ejviska
11. sep 2009

Poraďte mi prosim, kdyz otevru diskuzi, je tam vzdy prvni stranka, tak musim slozite najet na poslední. Nejde nejak nastavit, aby tam byla nejnovejsi stranka hned? díky
Tak mi muj drahy psal, ze co jsme odjely, tak je tam u more azzuro a bude i o vikendu! No a asamozrejme se to ma pokazit, kdyz mame prijet 🙂
Jinak si teda ty jejich skolni uniformy velice pochvaluju. Clovek nemusi premyslet, co tomu navlect a taky se nemusi se slecinkou hadat, jestli si da to nebo to ... 🙂

ejviska
11. sep 2009

TAk koukam, ze mam hodne podobny nick jako eviska...chtela jsem jiny, ale ten mel nekdo zaregistrovany, coz me hodne prekvapilo 🙂

Etusko, vy bydlíte v Derry?

nawal
11. sep 2009

Ejvicka vitaj. My byvame v B'mene.
staci ked tuknes na meno s poslednym prispevkom. Hodi ta to rovno na poslednu stranu 😉

eviska83
11. sep 2009

Ejviska - vitaj 😉 😉 😉 My byvame v aghalee- blizko pri craigavone- takze dost daleko od teba 😒
Etuska byva v antrime 🙂
Martinka- nezabudni pridat fotky- som zvedava na tortu 🙂
Boooze -dnes je 11.09- nezabudnem ked padli dvojicky- boli sme v izraeli a vazne uvazovali odlet domov(kedze upodozrievali palestinu)Vtedy sme si aj kopu strachu zazili 😉
MM ma 14.09 narodky a ja este stale nemam darcek ☹ ☹ ☹ ☹ - asi mu kupim nieco do garaza- nie auto 😀 naradie 😵

karolinka2
11. sep 2009

Evi tak prajeme manzelovi vsetko naj k bliziacim sa narodeninam. 🙂 no premna je to tiez kupovat darcek pre draheho,ale on je velky fanusik F1 tak je to jednoduchsie...

ejviska
11. sep 2009

Děkuju za mile prijeti 🙂 . Jak jste vzpomneli toho 11.zari, ja jsem tam sledovala ten film 120 minut, ktere zmenily Ameriku ( ci tak nejak) a musela jsem to dokoukat cele. Hruza.
V Antrimu je ten outlet. To uz jsem stihla 🙂
No je to velka zmena. Ja jsem v CR pracovala, tady pracovat zatim urcite nebudu. Ale zase travim hodne casu s dcerou, coz je fajn. A taky by jsme radi druhe dite, tak snad Panbuh da. Oni maj v Irsku tak velke rodiny, 3-4 decka normalne. Brala bych taky.
Jéé, tady zacina Sex ve meste, teda v TV samozrejme 🙂

etuska
11. sep 2009

Vitaj Ejviska 😉
No ako pisala Evka-byvame v Antrime,co je od vas dost daleko.Nasa dcerka mala 5 teraz v auguste a zacala chodit do P1-do skoly,v kt. ucim.Aj my planujeme buduci rok druhe babatko-aj ked mne osobne sa do toho az tak nechce,no 30ka na krku a malej je samej aj smutno-najma ked kamaratky maju aspon 1 surodenca.

z.g.
12. sep 2009

ahojte,
ejvicka, vitaj...tak to máte super, že bývate pri mori...
my sme boli v sev. írsku minulý rok, v portadowne, sú tam momentálne minimálne 4 české a slovenké rodiny a možno práve ich poznáš, poznávacie znamenie- robia v špitáli...
aj keď už nie sme v írsku, tak si tu stále píšem s dievčatami, momentálne je manžel na cypre a my tam chodíme za ním...

včera sme boli na tej večeri, fajn bolo, ja som si dala len zapeknaú brokolicu s karfiolom, zaujímavá kombinácia, vyskúšam to doma, ale syr a vajce dali na vrch...no trošku to skúsim "modifikovať"
potom sme sa išli prejsť po meste, no plno národa, hlavne pri stánokch s burčiakom
😀 😀 😀

dnes nám odchádza tatík do BA a zajtra letí... ☹ ☹ ☹

jarka, užite si to v tej prahe...

ejviska
12. sep 2009

Ahoj,
z.g. to poznavaci znameni je spravne 😉 Tak to mame spolecne zname, ja znam jednu ceskou rodinu a 2 slovenske, bydli v domech vedle sebe 🙂

ryba74
12. sep 2009

Ahojte baby!
Boli ste uz niektora v Belfaste v ZOO?Ak ano,tak mi napiste co a ako to tam je,ci sa tam oplati ist...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre