Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
25. feb 2008

Dobre ranko vsetkym,to je dobre znamenie Zuzi mozno ze sa niekto ozve,to by bolo super.Aj tu je dnes zamracene,a strasne fuka a treba mi ist na postu.
Nadi ved ja aj zoberiem malu na plavaren,len kde ju necham na tu chvilku kym ja budem chciet plavat. 🙂 ved ja by som bez mojho drobca nesla ani na krok.

zsuzsu
25. feb 2008

Ahoj. Matka, tak aj ja dufam, že sa niekto ozve.
No už aj tu začalo fukať a poriadne. a pritom na SK padaju teplotné rekordy 😠 😎
A neviem co je , ale od rána tu len samé požiarnické a policajné auta behaju, s hukackou.
A Jarka Ty si kde?Aj Ty si mala návštevu?

jarka28
25. feb 2008

Ahojte zienky...uz som tu co nas skoro odfuklo,hnus to pocasie,ja neviem kedy si zvyknem na to....na poste inzeraty ziadne,a ani robota sa nerysuje,tak som znechutena....navstevu sme mali aj my-ale radsej by som ju nemala...inak nic nove teda,a vaha sa nepohla vobec,a to dodrzujem poctivo tak ja uz neviem 🙄 ale nevzdavam to...

zsuzsu
25. feb 2008

na tu vahu som aj ja zvedava v stredu. Už 6. deň som nemala v hube chleba. Kupujem tie suchare a zatial sa to da. Tak uvidime. Ale necitim, že by som bola lahšia. Ka ked za tyždeň neschudnem aspoň 3 kilá, tak to vždy necham. Ja som netrpezliva. Ja musim schudnut hned, a nie cakat na to mesiace. 😀 ale ako hovorim v stredu zistim skutočnost.
A co Jarka, aku navšetvu si mala, ked si nebola spokojna?

jarka28
25. feb 2008

Ale bola tu svagrina,ona je velmi zly clovek,je to sestra mojho muza,oni su 4 surodenci a s kazdym jednym ma ona problemy,ona je arogantna a neprijemna,stale ohovara a vyuziva ludi okolo seba...sme sa nebavili niekolko mesiacov a ona si zrazu zaklope na dvere a ide na kavu,keby nemala deti so sebou tak ju nepustim dnu,nase decka sa maju radi a nechcem im branit sa stretavat...ale to je na dlho,je bezchrbtacka a bezcharakterna,este stale som v soku z toho ze tu bola...fakt to je dlhy pribeh...tu sa s nou nikto normalny uz nebavi,ked tak len litovci alebo poliaci a to ked zistia aka je tak ruky prec od nej....ja neviem preco ta moja vaha neklesa,som zufala fakt...ale hadam sa to rozbehne..a ozaj ake suchare papas?

karolinka2
25. feb 2008

Zuzi Jarka uvidite vaha pojde dole,aj ja teraz uz dva tyzdne stojim na vahe,vcera som vela citala o delenej strave,ja ju drzim uz roky ked chcem schudnut,a je to naozaj super,vcera ked som citala tak tam baby pisali,ze su tiez velmi spokojne,jedna kocka schudla 50 kg ale drzala ju dost dlho a kazda jedna z nich pise ze stoja na vahe vzdy urcity cas,to je normalne pri kazdej diete,aj ja som bola z toho zo zaciatku nervozna,ze stojim a kila nejdu dole ale potom sa to vzdy pohne.
Jarka aj ja poznam v rodine takych ludi ako je tvoja svagrina,nic prijemne,ale u nas je ten clovek vzdy ten najlepsi.
Juuj ako sa mi nechceist na tu postu v tom vetrisku,ale skusali sme cez ebay drazit a nevsimla som si ze neda sa to objednat cez paypal tak musim ist na postu to zaplatit cez postal order botasky nike za 3 lybry. 🙂
ozaj dosiel serblik mala si na nom hopa tak hopa. 🙂

jarka28
25. feb 2008

Jej to je super ze malinkej sa paci...co sa tyka tej svagrinej tak tiez je najlepsia v rodine,ja to ale nechapem,kazdemu robi zle uraza a vyuziva a ked to utichne tak je pre nich ako anjelik...je mi z toho zle,ale je to moja vina ze je tu,lebo som mojho muzika prosila na kolenach aby ju sem zobral,chcela som jej pomoct je rozvedena s dvomi detmi,ale on dobre vedel ako to dopadne a ze budu len problemy...ja krava ze som si nenechala povedat...koli nej a hambe okolo nej chcem vypadnut odtialto...dokonca tu mam aj sestru ,byvala u nas ale ked sa zacala stikat zo svagrinou sa zacala chovat presne ako ona,odstahovala sa k nej ked sme sa povadili,ale som jej stihla povedat ze ju len vyuzije a odkopne-prislo na moje slova ked sme sa vratili zo SVK tak sestra uz bola odstahovana a povadena s nou,a teraz ju svagrina osiera kadetade...a pri tom ju vyuzila na strazenie deti a dokonca som zistila ze ju cicala s penazi a segra nema ani korunu na ucte...je to normalne?ale ta moja segra si tiez neda povedat,svojim sposobom tak jej treba...ja neviem co su ludia taky zly,pomozes jej sa vyhrabat z hovna a ona ta takto osiera vsade...fuj hnus je to...

zsuzsu
25. feb 2008

Matka tak už si spokojna. Raz mi ten ebay musiš vysvetlit. Snad sa raz stretneme.
Jarka, aj ja to poznam. Ja som tiež vždy ta zla, ked poviem pravdu. A takych ludi je asi v každej rodine. Ale netreba sa rozculovat, škodi to krase.
Akurat došiel letak že 6 marca budu otvarat niaké nové nakupné stredisko v Belfaste. Počula si o tom niečo?
A tie suchare sa volaju:Crackerbread a su velmi dobre. Tušim stoja 94 pi.a mam ešte jedny to je Ryvita, da sa , ale už nemusim. 3 dni stačili. a na ranajky alebo ked mam chut na sladké si davam cerealie Keloggs, alebo ako sa to piše. Kohut je na tom. Ja tie cerealie nikdy som nejedla. Minule som vyskušala kde je napisané to K , co je na schudnutie, no fuj.Viac mi to išlo hore ako dole 😀 ale tieto su dobre. Bože, musela som prist do Irska, aby som si našla odvahu tu vyskušat. Doma by som to nezjedla za nic na svete.

jarka28
25. feb 2008

Ja zasa milujem tie s tim K ale len tie obycajne bez ovocia...ale teraz nemozem s mliekom to miesat a suche mi nechutia...ale aj kohutove su dobre...Zsuzsu ten ebay je jednoduchy...chod na stranku a zaregistruj sa,vsetko co treba vypis...a potom sa prihlasis a pozeras si co sa ti paci,ten cas na boku je ze kolko este trva aukcia,alebo ked je ze buy it now-znamena ze nedrazis ale kupis hned...su tam sumy,jedna znamena kolko je aktualna cena,druha ze kolko platis postovne,toto postovne byva niekedy prehnane vysoke a tak sa kolkokrat tovar neoplati....ked chces prihadzovat sumu do aukcie,tak prihodis to ti same napovie ze kolko minimum,ale nezabudni ked vyhras aukciu treba tovar potom kupit...ak mas otazky pytaj sa,ja som cely den na ebay,a striehnem teraz krpatej na nintendo ds ruzove,lebo ma narodeniny,nove stoji 120 a tam maju lacne,na to ze to smari do suflika potom jej to staci,a nema rozum z toho ze to neni nove...

nadina
25. feb 2008

Ahojte,

Zuzi, o ebay si mrkni tuto diskusku :
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...
tam vela vycitas...a ked uz budes vediet ako na to, tak napis,
poslem ti link este na triky, ako nakupovat 😉

Jarka, Zuzi,
ja si stale hovorim, ze mam vahu pokazenu,
tak ktovie, ci to nebude u Vas rovnako 😀
Ja si hovorim, ze ju mam pokazenu uz dooobre dlho 😉

Zuzi, noha lepsie, uz som aj nakupovala vcera z jednou barlou,
len tieto zmeny pocasia asi budem citit v kostiach, co uz narobim...
A co za teplotne rekordy to padaju na SK?

jarka28
25. feb 2008

Nadina-to stale tvrdim ze ta vaha je pokazena.. 😀 urcite je...posli aj mne triky ako nakupovat,nech som mudrejsia...idem ja do skoly pre deti,ale to co ma caka vonku,lejak a vetrisko,sa netesim teda. 🙄

karolinka2
25. feb 2008

ahojte Zuzi ja cez ebay len sledujem a muzicek nakupuje,tak Jarka a Nadinka ti poradia viac.Nadi prosim ta porad ako to nakupovat,mne dnes dosli teplaky nike a su mi male. ☹ ale mojej mamine budu dobre tak aspon ze tak.idem dat spinkat malu zatial sa majte pekne.

jarka28
25. feb 2008

Na to som aj ja zvedava,ja som si raz rifle kupila a su mi male,ale chudnem do nich lebo su bozske...tak hadam nevyjdu z mody pokial schudnem 😀

jarka28
25. feb 2008

Ja mam dneska narodeniny...som sa zabudla pochvalit 🙂 🙂

karolinka2
25. feb 2008

Jarka tak ti prajem k tvojim dnesnym narodeninam vela zdravicka,stasticka,lasky a rodinnej pohody a aby ti to s tou robotou vyslo.
No lenze ja do tych teplakov by som musela schudnut najmenej 50 kg,ved ta velkost vobec nezodpoveda cislu,to su ako 10.
Nadi dnes som volala s mamkou,tak ze strasne teploty prisli na SVK,ze to nie je dobre na organizmus.

jarka28
25. feb 2008

Ja nosim 12ku chcela by som tak 8-10...ty aku velkost nosis?dakujem si bola dnes prva ktora mi blahozelala...na mna vzdy kazdy zabudne... ☹

karolinka2
25. feb 2008

tak to fakt neviem z coho chces schudnut,ved ty si hotova modelka.ja nosim 18-20.
Urcite si zrobite pekny vecer s manzelikom.

zsuzsu
25. feb 2008

Jarka, tak Ti prajem tiež len to najlepšie, vela lásky, zdravička a aby sa Ti splnili všetky sny. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Nadina, diky. Ked to preštudujem, tak sa určite ozvem. Ale mi nemame kreditnu kartu zatial. l 😠 Tak to asi pocka. Len ma tak minule tam zaujal klavir/sintetizátor/ že 10 libier. A Zuzka mi chodila doma na klavir 5 rokov. Tu som zatial nič nenašla kde by mohla pokracovat, tak aspoň doma by vyhravala, aby nezabudla.
Som rada, že noha je už o.k. a to pocasie budeš citit už asi stale.
No na SK maju aj +20 stupňov. Ale ked zasa pridu mrazy už je po všetkom.
No ja váhu nemam pokazenu.Ta naša ako som už raz pisala ukazuje stale že važim 54-60 kil. Bože ani neviem ci som mala niekedy tolko. Tak neviem ako som mohla tuna pribrat tych 18 kil. 😠
Jarka , Matka mam pravdu si modelka, tak sa tu nevytahuj, že chceš schudnut. 😉 😀 😀
Matka mi sme rovnaké. ale možna dobehneme cislo 12 . 😀 😀
Teraz tu už neprši. Ale ako som išla do mesta, tak som myslela, že ma odfukne. ani dáždnik som si nemohla otvorit, ale trvalo to kym som išla do banky. ked som višla von, už nepršalo, a odvtedy je pokoj. Ale hlasia na cely tyždeň.
Babulky poradte mi, aké silonky mam kupovat detom? potrebujem také, co sa nerozthnu hned. Je jedno ci kupujem tenké alebo hrubšie, viac ako deň ich nemaju. a neni to tu lacné. Niektoré stoja aj 3 libre. a mam dve deti, a každy deň, už som zufala.
Uf niako som sa rozpisala, tak ma zastrelte, ale Nadina má co čitať 😀
Tak zatial pekny večer, možna sa tu ešte niekto ukáže.

karolinka2
26. feb 2008

Ahojte zienky,dobre ranko vsetkym.Akurat som dokoncila ryzovy nakyp,mala ho ma velmi rada.No Zuzi tak to je skoda zeby dcerka ti nehrala na klavir ked je taka nadana.A ty z coho chces tiez chudnut,ked vazit 60 kil,ved to mas super vahu.Zuzi ja si kupujem silonky v tescu 3 ks za 1.50 a su velmi dobre nosim ich teraz kazdy den a vydrzia mi velmi dlho.
Nadinka ahoj,ako noha urcite ti pomaha ta plavaren. 🙂 len to este potra kym sa dostanes do normalu.
Tu je dnes taky vetrisko aj dazd, a to som vcera pozertala predpoved a na dnes hlasili slniecko tak neviem kde je skryte.
Halooo Jarka.tak vam prajem pekny den.ozaj vcera vecer sme vydrazovali nike nohavice pre malu za 2.70 uz len 3 sekundy bolo dokonca a zrazu mi tam vypisalo sorry vraj vyhral drazbu niekto iny oni to maju nejako automaticky nastavene a neprebijem ich,taka som bola nahnevana.zase som dala dva nohavice ale je tam este sest dni tak urcite ma niekto zase prebije a vysoko so sumou nepojdem.

jarka28
26. feb 2008

Ahojcek babulky...dakujem za mile zelania...uz mam poslednu dvojku 29 ale stale som v tom ze mam 25,tak je dobre....zsuzsu ty kolko teda vazis?54-60 kilov je ved super nie?alebo tomu nerozumiem...ja mam az 71 a to som modelka neni si myslim,oblecenie 10-12 je tak akurat na mna...ale chcem ist na 60 kilov tak mam co robit....Karolinka mas pravdu da sa nadstavit automaticke dobijanie,urcis si sumu pokial chces ist a vzdy prebija za teba...aj mna tak raz par sek.do konca odbili...predavat si neskusala este?ja chcem skusit,lebo mam nadherne veci po malinkom,vsetko pomaly z nextu,tak skusim popredat a uvidime....ZSUZSU-dnes si v praci?ozaj tie silonky su dobre z toho tesca,skus ich tam pokupit,lebo to viem aj ja,mam sice jednu holku ale pancuchuje stale,a o topankach ani nehovorim,kazdu chvilku nove obidvaja...by mali davat prispevok na topanky 😀 a ozaj kreditku nepotrebujes,staci bankomatova karta ,neviem ja mam maestro....

zsuzsu
26. feb 2008

Baby, nechapete? Mam pokazenu váhu, preto nam ukazuje od 54-60 😀 😀 Keby som mala tolko, tak sa s dietou neserem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja dnes nie som v praci. Babulky, co ste varili? ja ešte nic ale už musim, len neviem co. Ozaj Matka robi ryžovy nákyp. Ale mi to nelubime. A mame masovy den. Dajte niečo rychle. Až zajtra idem do prace a potom na oslavu. Kamoškin maly ma 2 roky. Dajte niaky typ, co sa dnes kupuje detom?Len aby som nezobrala blbosť.
Tu teraz začalo poriadne fukat.

jarka28
26. feb 2008

Moja mala obeduje dnes v skole,a my s krpcom mame zeleninovu polievku s haluskami krupicovymii,a malemu este kuracie kusky vysmazim hranolky....muz ma stravu v robote,tak nespekulujem....neviem skus niake masko na prirodno,a na to volske oko,alebo neviem pecienku alebo tak nieco rychle...malinkemu by som kupila asi,niake kocky alebo skladacky,dvojrocny by sa vedel zahrat s takymi uz,alebo neviem loptu alebo auticko,je este malinky tak volaco take....ryzovy nakyp my tiez nemame radi,ale vela ludi ho miluje tak nic proti....a ani ho neviem robit,mozno by aj chutil nasim ale to by som sa ho musela najprv naucit varit....aha takze poazenu vahu,som tupa...to z tej diety som vymleta.... 😀 😀 😀 fuka tu jak besne,som bola akurat na cytologii,v pondelok budu vysledky tak som zvedava....inak nic nove....

jarka28
27. feb 2008

Kde ste zeny?asi sa pracuje co?dneska je hriech neist von,je tam nadherne ...teda aspon tu u nas...tak vam prajem pekny dnik... 🙂 🙂 🙂

karolinka2
27. feb 2008

Ahoj Jarka,drzim palce daj potom vediet ako ti dopadli vysledky.aj u nas dnes bolo krasne,teraz sme dosli domov a zacalo prsat.tak uz znova prsi slniecko svieti,hrozne pocasie a tak to vyzeralo slubne.A ako si oslavila narodeniny?

jarka28
28. feb 2008

Ahojky...kde ste zeny...dneska je velmi pekne vonku tak mam aj celkom dobru naladicku.....Karolinka -narodeninky som este nestihla oslavit,tak hadam s muzom nieco vymyslime ze by sme si vecer sprijemnily....tych vysledkov sa bojim,ja vzdy som rozklepana ked nieco taketo,ale dufam bude vsetko ok.....vaha stale neklesa,tak ja uz neviem.... ☹

karolinka2
28. feb 2008

Ahoj Jarka ja som taka ista ked cakam za vysledkami,alebo nieco je malej.No to neviem Jarka preco ti nejde dole ta vaha mne delena strava vzdy pomohla,mozno ti ani nema ist z coho. 🙂 Idem dat papat malej a pojdeme vonku kym svieti slniecko.

jarka28
28. feb 2008

Aj ja idem krmit,potom vysmazit karfiol a zemiaky dorobit....a neviem co potom...asi pojdeme von tiez...ja mam strasne vela tuku na bruchu a stehna mam dost mohutne tak neviem,ale brucho mam otrasn ze si setrim na plastiku brucha lebo po troch detoch mam aj povolenu kozu a svalstvo porusene tak je to hruza,ale setrim nech som pekna....

zsuzsu
28. feb 2008

ahojte kočky 😉
Mame pekny slnečny deň.Včera som bola makať, a potom na tej oslave. Došla o pol destiatej večer aj s detmi. Bolo veeeelmi dobre.
No a som sklamana. Po tyždni trapenia a na sucharoch 😀 som schudla iba 1,5 kg. ☹ 😠 Som myslela, že prvy tyždeň pojde dole co najviac. No takym tempom, sice zdravu schudnem, ale ja som nedočkava. Co mam vynechat ešte aby to bolo rychlejšie?
Co ste dnes varili? a co budete robit?
Som nastrata, mam krtu do telefonu O2, a včera od rana to vypisuje, že nemam aktivnu sim kartu. a to nie som jedina. Co to može byt?

karolinka2
28. feb 2008

Zuzi to je super 1,5 kg len tak dalej.Takze vcera ste oslavovali,ja som teraz dosla z vonku a robim vajickovu polievku,a od vcera oni maju este ryzu a bravcove maso a ja kuriatko grilovane.
Jarka aj ja mam take brucho ze sa nemozem ani pozerat nan.a cvicim a stale je akohuspenina.

jarka28
28. feb 2008

Ja som to riesila s lekarom a vravel ze to su porusene svaly a tim padom aj ked schudnem alebo podstupim liposukciu tak stale efekt ziaden,nakolko treba dat tie svaly dohromady a tak som rozhodnuta pre tu plastiku brusnej steny kedze nechcem mat cely zivot take brucho....Zsuzsu-tak si si to uzila vcera aspon a super 1.5kila dole,to aj ja tak pred dvoma tyzdnami a odvtedy nic....ja som varila karfiol a zemiaky,zajtra chcem svieckovu robit....decka mam dnes doma tak sa len jedujem....je to na psychiatriu s nimi.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre