Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
10. sep 2010

@eviska83 Evi tak to sme rovnako stare ja mam zajtra 34 bozeee nedavno som v robote oslavovala 25 pamatam sa robila som salat z morskych priserok,a kolegyne mi vzdy vraveli,ze nie a nie prist ku tridsiatke a zajtra uz 34. 😀
@ejviska prid aj k nam poupratovat u nas nema kto. 😉 ja uz len cakam ze nam vymaluju a sup sa do upratovania....Evi len rok starsia takze sme tu vsetky tak rovnako stare.....

eviska83
10. sep 2010

@karolinka2 - ja som mladsia 😝 ja az v decembri 😝 ale je to neuveritelne ako to leti 😒 Karol za par dni 36 😲 😲 😲 boze ved to uz 40-tnik 😕

karolinka2
10. sep 2010

@eviska83 a Marian na rok 40.

karolinka2
11. sep 2010

dobre rano.
Ja uz mesiac predchodzujem nadchu,a do rana uz chytene priedusky hnisavy kasel a ostra bolest od laveho vajecnika az do chrbta,idem do roboty nahlasit dovolenku a v ppondelok k lekarovi,musim to vylezat.... ☹

ejviska
11. sep 2010

@eviska83
FAkt? ja jsem si myslela, ze jsi o dost mladsi 🙂

ejviska
11. sep 2010

@karolinka2
Jezis, to jsem si taky myslela, ze mas min roku 🙂

Marti, vsechno nejlepsi!!! Dobre to oslavte 🙂 A rychle uzdraveni preju!

nawal
11. sep 2010

hehe ja som tu najmladsia 😀 tak ma vsetky rozmaznavajte 😵 😵 😵
dnes ideme do antrimu sa troska pohrat a kavickovat 😎

eviska83
11. sep 2010

ahojte 🙂
@karolinka2 - prajem vsetko naj ,naj,naj 🙂 a prajem aj skore uzdravenie.
@ejviska - no dakujem pekne za kompliment 🙂 🙂 🙂 to nielen ty vyzeras dobre na svoj vek 😀 😀 😀 😀
@nawal - uzite si - no a s tym rozmaznavanim ,neviem,neviem 🙂

ejviska
11. sep 2010

@nawal
no sak mas narok se pohrat, kdyz jsi nejmladsi 🙂

@eviska83 no dekuju, dekuju. Ja bych rekla, ze vypadam tak odpovidajucne 🙂

My jdem jezdit na ty kone, toz jsme zvedava.

karolinka2
11. sep 2010

ahojte baby dakujem za blahozelania aj za komplimenty ved vyzerame vsetky mlado nie???? 😀
@ejviska Evi som zvedava potom nappis ako dopadla jazda na koni...

ejviska
11. sep 2010

Tak jezdeni bylo skvele a taky bylo nadherne pocasi. Byly to tri male holcicky, vsechny 5 let a jedna holka tak kolem dvaceti let. Prvni s nimi jeli nekam pryc, pry tam delali okruh po louce. Kazdeho kone vedla dalsi holka. PAk se vratili zpet a sli s nimi do vnitrni areny, kde trenovali zastavit, jit, zabocit doprava, doleva a takovy cval, to poskakovani pritom. Celou dobu vede kone nekdo jiny a pritom cvalu jeste dite pridrzuje za nohu. Terka byla nadsena, tvarila se pri jizde tak divne, tak jsem nevedela, jak se ji to paci, ale byla spokojena 🙂
Akorat nevim, jestli ji nemam poridit takovou tu ochrannou vestu na zada, maji jen prilby.

Zato co jsme dojeli domu, tak stridave slunko a poradne lijaky 😒

karolinka2
11. sep 2010

@ejviska budete chodit pravidelne na kone prihlasila si Terezku do jazdeckej skoly ci len obcas???

ejviska
11. sep 2010

@karolinka2
pristi tyden jde zase. Doufam ji to neprestane bavit, mame v planu, aby chodila kazdou sobotu. Tim, ze je tam kryta arena, tak nezalezina pocasi.

lucia277
12. sep 2010

@etuska ahoj ako sa mate

lucia277
12. sep 2010

@karolinka2 no ahoj ako ti je dufam ze uz lepsie

karolinka2
12. sep 2010

@lucia277 ahoj Lucka moze byt.rano som si pospala do deviatej co uz nebolo ani nepamatam....

etuska
12. sep 2010

@lucia277
ahoj Luci-mame sa celkom fajn-obcas mi uz zo vsetkeho zašibava 😀 ale inac sa mam dobre 😀
V sobotu nas navstivila Nawal s rodinkou a dnes sme zase mi boli otravovat Evkinu rodinku 😀 -a konečne som zistila tajomstvo Evkinho večneho usmevu 😀 😀 😀 -mozno prezradi sama na stretku 😀
a uz sa na to stretko fakt tesiiim-kde bude baby???-dajte tipy 😅

ejviska
13. sep 2010

@etuska
No na to tajemstvi jsem zvedava 🙂 Doufam to neni vodni dymka 😀 😀 😀

ejviska
13. sep 2010

A jak se maji nasi skolacci? Andrejko, Iman, Karolinka... libi se jim ve skole, maji uz kamarady?

nawal
13. sep 2010

@etuska aj ja som zvedava 🙂
@ejviska iman ma rada skolu, ale dnes bola akasi nachladnuta a sa mi zdalo ze ma teplotu, uvidim ked sa vrati ako bude na tom 😕 To sa dalo cakat ze jak zacne skola uz bude soplit. 😠

ejviska
13. sep 2010

@nawal
my mame nekdy problem, ze terci se nechce, tak rekne, ze ji boli v krku nebo brisko atd... a cert aby vedel, jestli opravdu nebo se ji jen nechce 😠
Musim to zaklepat, ale nastesti moc nemocni nebyvame, i kdyz ted se o ni pokousi ryma.

Holky, ja uz se "desim" toho rijna, jak budou Terez hlidat chlapi. Vidim, ze to neni jen tak, budou muset chystat uniformy, oprat, nachystat kazdy den lunchbox, hlavne taky ukoly do skoly a co se deje ve skole sledovat. Jediny na koho se muzu spolehat je Terezka 🙂 O vareni ani nemluvim..., to bude prca. 🙂

lucia277
13. sep 2010

@karolinka2 no konecne si si trocha odichla

lucia277
13. sep 2010

@etuska takz sa tesis my sa mame fajn len male v brusku strajkuje ras kope a niekedi je lenive

eviska83
13. sep 2010

Ahojte
@ejviska - ty si carodejnica- si ma prekukla 😀 😀 😀 😀 😀
@etuska - no neviem preco pises otravovali - mala si napisat sme poctili navsetvou 😉
Andrej do skoly ide s radostou - len rano strajkuje- nechce sa mu vstavat 😵 vraj je este unaveny 😉
No baby kde to stretko?????????
Evi neboj chlapi ked musia tak sa prekonavaju- oni to zvladnu 🙂 Poslem Karola na varenie?

jarka28
13. sep 2010

@ejviska Toto presne ja teraz riesim...uz som segre dala instrukcie,kde su uniformy ,a ona mi ich poperie a pozehli...ja este musim nachystat deckam veci co si maju brat na swimming,football a netball....lebo buduci tyzden ked tu nebudem nech nemaju v tom chaos a neviem ci to Marek zvladne im pochystat co potrebuju...kazdopadne doma zanecham velikanske odkazy co kde je ,co kedy potrebuju atd......o varenie sa nebojim......uz sa mi to krati a strasne sa tesim......a tiez ma zaujima kde bude to stretko,dufam ze nie daleko,lebo aj ja chcem prist.................nikto nic nepotrebuje priviezt zo slovneska??????? 🙂 🙂

ejviska
13. sep 2010

@eviska83
Posli Karla aj s deckama 😀 😀 😀

@jarka28 ja s eobavam, ze by nepomohl ani obrovsky seznam, stejne mne budou porad volat 🙂
A kdy presne letis?

Co ta Ballymena na stretko nebo nekde na druhe strane jezera 🙂

etuska
13. sep 2010

@eviska83 😀 😀 😀

etuska
13. sep 2010

my mame doma taaky bordel 😝
no stihla som dnes aspon navarit na 2 dni a pustit pracku-viac sa pri Šimim nedalo-malo spinkal 😝

nawal
13. sep 2010

@etuska aj ja mam fajocku a uz 2 mesiace som sa jej nedotkla 😀
no ake mame moznosti na miesto stretka? je antrim adventrure island, potom ballymena monkey business.
alebo pojdeme do ikei dame deti sa hrat, tam ich aj postrazia a my si sadneme hore do restiky 🙂))))))))))))))))))))))))))))

karolinka2
13. sep 2010

ahojte.
@ejviska Karolinka v skolke o.k.vzdy sa velmi tesi.....Ja som za Ballymenu na stretnutie...
@etuska Erika ved nam prezrad to Evickine tajomstvo,a ja sa chcem stale usmievat a nie cakat do stretnutia. 😀 Erika aj my mame doma taky bordel takze sme dve,karolinka uz po mne opakuje,ze maminka bozee u nas vybuchla bomba. 😀
@nawal teraz je take obdobie na nadchy,hadam ju to obide....
@jarka28 jarka to ti verim,ze sa tesis domov,aj ja som sa velmi tesila,a dnes mi kolegyna v robote povedala ze ona mesiac robi a uz bola tri tyzdne na svk,teraz boli desat dni v turecku a dali jej riadne platenu dovolenku a mne supervisorka povedala,ze este nemam narok az ppo 13 tyzdnoch.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre