Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
7. mar 2009

Moj muz je fajn chlap..dokaze sa sam postarat o 3 deti ,mozem ist kedykolvek na vikendy mimo krajinu a postara sa o domacnost atd...mozno som taka nabrusena koli tomu ze mi sem tam vysiva a mam depku ze som tak dlho doma..urcite to bude preto..ale vymyslime casom nieco a dostanem sa aj medzi ludi urcite...lebo mi to vobec neprospieva byt zatvorena ako zviera v ZOO......akurat sa zpustil vetrisko a modry smetiak sa nam rozletel a flase po dvore..sme zbierali o dusu........robila som si Tesco quote insurance a iba 44 mesacne my vyhodilo coz je super kedze mam len provisional licence zatial,cakala som okolo 100 lebo zaciatocnici maju vysoky,ale zasa ja nemam 18 rokov ze? 😀 tak si tam brnknem zajtra a urobime zmluvu.....dorobila som salatik a hajde do vane...... 🙂

karolinka2
7. mar 2009

ahojte.
Jarka tak blahozelam k auticku,a prajem vela najazdenycg kilometrov bez nehody.
My mame poistku progresive no ale gto tesco ti dobru cenu dalo 44 lybier.
Aj nas boli krupy a vetrisko,karolinka sa tak bala zacala plakat a ze boji fuka tak rozpravala a ani sa zo mna nepohla drzala sa ma akol kliest.
Juuj idem ja uz do postele lebo nevidim na oci.

Dobru nocku vsetkym.

etuska
7. mar 2009

no idem kocky aj ja spat,prave som vas docitala.Dobru nocku 🙄 😵 -Matka-poslala som ti link na fotky na mail. adresu.

karolinka2
8. mar 2009

Dobre ranko.
Baby citali ste co sa stalo u nas v antrime.Posielam vam link.
http://www.topky.sk/cl/11/417008/Nasilie-sa-vra...

eviska83
8. mar 2009

dobre rano,
prave sme na to pozerali na TA3,ale MM prisiel rano o 3.00 z prace a tak mi o tom hned hovoril.hroza

esentielka
8. mar 2009

Mati akurat som docitala kukni toto http://news.bbc.co.uk/1/hi/in_pictures/7931146.stm

karolinka2
8. mar 2009

Katka citala som to no des a pave v Randalstowne nasli auto.clovek aby a bal. ☹

karolinka2
8. mar 2009

Ozaj zabudla som dnes som dostala obrovsku kyticu na MDZ,ani taku velku vazu nemam,tak ma to potesilo. 🙂
Ale z toho utoku somvelmi zhrozena,normaln mam strach aby tu nezacali nejake nepokoje.

esentielka
8. mar 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no des.,Akurat sme vraveli ze uvidime ze co v Harivile bude tam furt tlcu cudzincov.,vsedcia spia u nas a mne sa nic nechce.,mam kluuuud

esentielka
8. mar 2009

no a vies co mi povedal Januso?????.,ze to uz nie je sviatok ze to sa za komunistov oslavovalo.,pekne co., 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .,Jaj Mati som zase dlznik a obrovsky ste najlepsi ludia na svete.,

karolinka2
8. mar 2009

Katka pisali sme v jednu minutu.A co je to ten harivil.aj u nas vsetko spi a ja som si ppustila neaky romanticky film na jednotke.

esentielka
8. mar 2009

no tam su vzdy nepokoje tam nik nechce ist byvat nieco ako Ira tam je .,blbci.,

mala sa zobudila a ja som hladna ako vlk.,co si varila???.,kukni si www.kuknito.sk

karolinka2
8. mar 2009

Katka nie je zacom,radi sme pomohli.uz si zabudla co som varila,rano som ti nukala plnenu papriku. 😉
Idem ja pozriet film kym je klud.

etuska
8. mar 2009

ahojte zienky,
ahoj Katka-to je nejaka stvrt v Randalstowne o kt. pises? 😕
My sme prisli nedavno z kostola,az teraz citam co sa stalo 😔 😕

karolinka2
9. mar 2009

Dobre ranko.
Erika myslis ten harivil co pise katka to je nejake mestecko v Severnom Irsku.
Ako ssa mate po vikende?
Evi a ty co este si d oma?
Pekny den. 🙂

jarka28
9. mar 2009

Cauko zienky...dneska mame celkom pekne vonku tak pojdeme aj na prechadzku..deti budu doma do stredy a ja uz som pomaly zrela na psychiatriu z nich.....Erika budu prazdniny buduci tyzden?Vcera som bola prevetrat auticko, a dobre som si zajazdila,ale nemam este poistku tak sa musim krotit...no a dneska mam navarene zo vcera tak len od rana upratujem po vikende.....Evicka haloooo...vsetko v poriadku,alebo uz mozme blahozelat 😀

eviska83
9. mar 2009

ahojte,
nooo predstavte si ze som este doma. Dnes sa citim celkom pohodovo,brucho mam uz strasne tazke,krize ma bolia kazdy druhy den ,ale da sa to.Noha opucha ale naozaj len malicko.Modlim sa aby som este aspon do toho piatku vydrzala to mi uz zacne 36tt cize 9 mes.A mozno vydrzim az do 38tt? 😀 😀 😀
Ale teda doma skoro nic nerobim len si vylihujem az ma z toho bolia klby,chudak MM je to vsetko na nom

jarka28
9. mar 2009

No to som rada ze ste v poriadku...a vydrz holka.....a lenos ,lebo potom tak skoro nebudes 😀 muzik to zvladne vsetko,ved to robi z laskou urcite....Andrejko sa tesi na babetka?jooj ja by som chcela dvojicky-jednovajecne rovnake dobrucke dievcatka co by stale spinkali 😀 ale co nas uz je dost.....idem umyt kuchynu ....pa zatial

karolinka2
9. mar 2009

Evicka veru len oddyuchuj lebo uz cochvila nebudes.juuj ako sa tesim na fotky ked das do fotoalbumu. 🙂
Karolinka zaspinkala a ja tiez upratujem akurat som doumyvala kuchynu a idem povesat pradlo,boli sme vonku a chytil nas taky dazd par metro od domu,ale v charite som si dala odlozit krasnu gaucovku do obyvacky rozkladaciu tak sa tesim za 60 ybier dobra cena hlavne kvoli drahemu ked pojde na tu operaciu s kolenom aby nemusel tolko behat po schodoch.
Baby ako vnimate ten incident co sa sta v sobotu v Antrim,vsade to dav aju v telke.

etuska
9. mar 2009

ahojte kocky,tak ja som z robotky doma,som sa tesila ze bude pekny den a opat prsalo.Ideme s Miskou trochu malovat,lepit-to ju bavi 🙂
Evi-drzkaj sa 😉
Jarka-tie prazdniny su rozne-napr. Miska ma volno 16+17.3 a my iba 17.3-ved urcite decka donesu info zo skoly,neboj.
Matka-tak to je fakt super cena za gaucovku.No aj v skole boli kolegovia zhrozeni z toho incidentu,ale vacsinou sa vsetci tvaria,ze by to malo byt OK,ziadna panika...uvidime...
Pekny dnicek vsetkym 😵

jarka28
9. mar 2009

No ahojte...az teraz som sa sem dostala...cely den som sa nezastavila a vecer este na jaze som bola....utahana ako kon....Matka-no ja sa strasne bojim,ja som sem ani nechcela ist zit nakolko som sa strasne bala nepokojov...teraz sa obavam ze zasa zacne divocina... ☹ mam z toho zly pocit...ale nebudem mysliet na to lebo potom sa bojim...rozmyslam co zajtra varit,no vychadza mi ze asi bryndzove halusky......ozaj nasi idu do skoly vo stvrtok a piatok az streda su doma...tak to uz co je?a ja sa tesila ze si oddychnem....idem do hajan...tak pa

etuska
10. mar 2009

Jarka-prave pozeram spravy- v Craigavone zabili dnes vecer policajta 😔

eviska83
10. mar 2009

dobre rano,
to je hroza co? Normalne sa zacinam bat! ☹ ☹
MM prisiel v noci z prace a hned hlasil co sa stalo.A ked si pomyslim ze sa to stalo par mil od nas 😲 😲
My sme boli 3 roky v Izraeli ale poviem Vam taky strach som tam nemala.Mozno je to aj tym ze uz mame rodinu.

karolinka2
10. mar 2009

Dobre ranko.
To je proste hroza,clovek si tu zacne zvykat a zrazu toto.Nechapem tych ludi. ☹

jarka28
10. mar 2009

Bre rano.....Akurat som o tom policajtovy pozerala v rannych spravach...je to hroza....budeme hufne utekat domov.... ☹ ja neviem taka krutost...strach sa stupnuje u mna....

etuska
10. mar 2009

ja som sa o tom bavila s jednou kolegynou a ta mi vravela,ze ked chodila ako dieta do skoly,tak to bolo na dennom poriadku,ze stale nejaky policajt,vojak bol zabity 😔

jarka28
10. mar 2009

To boli tie casy o ktorych sa stale hovori ze uz nikto nechce aby sa ta zla doba vratila...ale tazko to vysvetlit tipkom z IRA....bude to horsie podla mna,aj chlapy v muzovej robote to riesili a vraveli ze je to zasa tu....pri najhorsom padame do anglicka 😉

etuska
10. mar 2009

No hadam sa to nevrati 😖 mne sa nikam nechce... 😒
poobede sme boli s Miskou na ihrisku,potom este v zahrade ked bolo tak krasne a teraz som jej robila palacinky.Idem ju ulozit pomaly spat,lebo aj ja som nejaka znicena 😝 Pekny vecer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre