Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
13. júl 2009

u nas zasa prsi.

esentielka
13. júl 2009

ahojte kocky viete mi poradit.,manzela prepustili s prace po 5rokoch.,ja som doma s malou na co mame narok okrem child tax creditu a pridavkov a podpory na manzela??? na work tax credit teraz nie to viem .,

viete mi poradit??.,

Dakujem

z.g.
13. júl 2009

jarka, ak je malý stále nekľudný, má teploty, alebo dokonca zvracia, tak s ním radšej bež na pohotovosť...aj ja dúfam, že to nie je nič vážne, len nejaká viróza....

ryba74
13. júl 2009

Veru tak Jarka,ked sa ti maly nezda,tak necakaj a chod s nim na pohotovost.Ja tiez myslim,ze by to mohla byt skor nejaka viroza-je toho teraz dost.Ovcie kiahne maju skor horsie nasledky pre dospeleho cloveka,ako pre dieta.
Aj MM dnes nejde do prace-ma asi chripku-zvysena TT,bolesti svalov,unava,malatnost,nechut do jedla...
Daj vediet Jarka co nove.
Pekny vecer. 🙂

mamartinka
13. júl 2009

baby snad sa neobjavila prasacia chripka u vas.

jarka28
13. júl 2009

Ahojte,no tak krpec sa mi uz pozdava lepsie,dostal nurofen na vecer mal zvysenu teplotu,papal normalne az viac ako by mal,nevracal a do konca vecer lietal ako drak,tak hadam je to za nami,uvidime ako bude v noci spat...ja hned robim paniku ale keby nemal kiahne tak to beriem ako virozu lenze popri kiahnach som citala kadeco tak som bola vyplasena....a este aj ta prasacia chripka 😝 😝 😝 ......

nawal
13. júl 2009

ahojte,Adi ja som z trenc.teplic 😉
Esentielka ja ti neviem poradit, myslim ze ta podpora v nezamestnanosti a mozno vam zvysia child tax cred.

jarka28
14. júl 2009

Ahojte,vcera v noci David zasa velmi zle spal,stale sa budil a mal horucky,vyzeral ze ho napina na vracanie a stale si daval ruky do ust....teraz stale mrnci a chce ist na ruky ak som zufala ☹

z.g.
14. júl 2009

jarka, tak choď s malým k lekárovi, nech ho vyšetrí,
budeš kľudnejšia...

karolinka2
14. júl 2009

Jarka Zuzka ma pravdu radsej ist k lekarovi ako nedajboze nieco zanedbat.Daj vediet ako maly.Drzime palce nech sa cim skor uzdravi.

eviska83
14. júl 2009

Jarka - akosi sa tie choroby na vas lepia ☹ ☹ bola si u dr?
par novych fotiek - https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ryba74
14. júl 2009

Evi,deticky su bohoooooooovske!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

z.g.
14. júl 2009

veru, detičky sú krásne a tá fotka "vegeťák" nemá chybu!!!
jarka, ako malý? netrpezlivo čakám...

ryba74
14. júl 2009

Ja som k tej vete,ze deticky su bohovske,chcela este dopisat,ze hned by som si ich "pozicala",aj keby to bolo "bez roboty". 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jarka28
14. júl 2009

Ahojte....boli sme na pohotovosti pol dna lebo mali sme urazy,na koniec nam Dr.dal paralen na teploty a neunuval sa o hlbkove riesenie problemu,povedala som mu ze podam staznost na neho a ze to len tak nenecham......David mal zvysenu tepl.nic vysoke a teraz spinka,je mu celkom fajn,ale v noci zasa bude zle urcite,a zajtra uz ordinuju u nas Gp tak vybehneme hned rano tam,vyzera akoby ho bolelo hrdielko lebo tazko prehlta a vypluva slinky....A Saska tiez zacala ze ju boli hrdlo a nevie prehltat...tak asi maju oslabenu imunitu po kiahnach a volaco sa na nich nalepilo,a nahle zmeny pocasia tomu len pridavaju......takze tak zienky...... ☹

eviska83
14. júl 2009

jarka 😲 to je priserne- zasa klasika PARALEN ,tu asi nic ine nepoznaju ☹ ☹ Drzim palceky nech ho GP vysetri poriadne a zisti pricinu .

karolinka2
14. júl 2009

Jarka urcite bude vsetko dobre.Ja som bola cez tyzden s Karolinkou ohladom mocu ved som to pisala,tak sxom poprosila lekara ci mi nemoze nieco predpisat lebo ma velmi lame ruka uz som nemohla vydrzat tak mi chcel predpisat paracetamol povedala som mu,ze ho uz beriem tri dni a nepomaha mi tak mi nic nepredpisal.

ryba74
14. júl 2009

Ach boze,keby nepoznali ten Paralen,tak oni tu tusim normalne zrusia zdravotnictvo. 😠
Co su uz celkom na hlavu?Ja stale hovorim,ze zlate slovenske zdravotnictvo.

jarka28
14. júl 2009

Baby to je otrasne,oni fakt tu maju to zdrav.postavene na paralene.....ja som volala nasej detskej DR. domov a ta ma trosku ukludnila ....no ved uvidim zajtra,dufam ze tam bude nasa Dr .lebo ta je super,ide do hlbky a riesi vsetko a vola hned a posiela do nemocky na vysetrenia tak uvidime.....ale nastastie David nema vysoke tie horucky len zvysene.....Adi keby to bolo komplet hodinu cesty tak lietam hore dole za kazdym domov.....boze ustata som ako kon ani nevidim....... 😝

z.g.
14. júl 2009

jarka, neboj, ak aj saška má problémy, tak to bude najskôr to isté aj u malého...ale choď zajtra...
...mali ste dnes št. sviatok? akurát smola...pozreli mu na pohotovosti aspoň do hrdla? je blbé, že tam nemáte detskú pohotovosť...

dnes dávali koncert k 70.narod. karla gotta, boli tam všetci českí speváci, niektorých som roky nevidela a niektorých starších možno už asi ani neuvidím...

ja som bola dnes lenivá, akurát som oprala tašku do školy natálke, ináč nič moc...v noci malá zle spala, tak som bola doobeda nijaká, potom sme spali, tak tu budem zase čučať do noci....

ryba74
15. júl 2009

Ahojte baby!
Vsak to Jarka-keby to bolo komplet hodinu domov,tak lietam aj ja.Ja tam mam uz tiez "svojich"lekarov-od gynekologa,zubarku,obvodaka,dobreho detskeho lekara-co nas uz poznaju a hlavne hned to riesia-do hlbky.
Mna to tu tiez-s prepacenim"-serie, ta ich "jednoduchost",dlhe cakanie,ked ta objednaju a hlavne mam niekedy pocit,akokeby ani nestudovali medicinu.Budem sa opakovat,ale stale si myslim,ze nasi lekari by tu dostali Nobelove ceny.Nehadzem vsetkych do jedneho vreca,ale je to tu ozaj bieda so zdravotnictvom.Hlavne daj Jarka vediet,ako si dopadla u GP,ale tiez si myslim,co Zuzka,ze ked ma podobne priznaky aj dcerka,tak to bude detto,co u maleho.
Zuzi,Gotta som aj ja pozerala-nie,ze by bol moj idol,ale aj mna potesili ostatni ceski spevaci.
MM ma tiez uz treti den 38,5teploty,nechodi do prace.Dufam,ze mu to skoro prejde.
Tak pekny den babule,som po tretej nocnej,tak to idem zalomit.

z.g.
15. júl 2009

adka, pospi si...

tak nech sa maródi čoskoro vyzdravia...
malá má trochu spolík, očko sa jej stále zapaľovalo, ešte ho má trolinku...tiež stále niečo...

ani môj idol nie je kája gottt, ani som to nejako neplánovala pozerať, ale potom ma to zaujalo, že tam všetci vystpujú, akurát tam nebola helena vondráčkova, darina rolincová...a možno ešte podaktorí...asi povinnosti...alebo dovolenky... 🙂
tú malú majú krásnu...

jarka28
15. júl 2009

Ahojte zienky...ja idem s detmi na 10.50 k GP tak hadam na pozrie vsetko co treba,krpec je viditelne lepsie na tom,ani tepolotu nemal...Sasenu boli v hrdle ale teplotu nema....tak uvidime......ale to neznasam taketo stavy,stale nieco 😒 ....ja som nepozerala Gotta lebo som ani nemala kedy,ale skoda mohlo to byt fajn...Zuzka u vas tiez stale volaco...nech uz je to za nami.....pekny den zelam....Adus dobruuuuu

jarka28
15. júl 2009

Tak uz sme doma,deti dostali antibiotika nakolko maju infekciu sposobenu kiahnami ktore mali vo vnutry na hrdle... este ze tam bol spravny DR.....som sa mu postazovala co bolo vcera na pohotovosti a vravel ze tam ani nemam chodit a keby nieco bolo cez vikend mam mu zavolat a on to poriesi,fakt super DR....... 😉

ryba74
15. júl 2009

Tak vidis-super,ze si natrafila na dobreho lekara.Ale ozaj,kolko stresov a nervov to stoji cloveka, pokial cosi vybavis.
Mne syn volal mojej zubarke,ze sa mi zlomil v sobotu zub,ze mam v nom este ku tomu len vlozku a jasne,ze musel povedat,ze ma to dost boli.Najprv ze mam ist do Craigavonu na pohotovost,tak im povedal,ze sme tam uz boli,tak potom navela,navela mu povedali,ze mam prist zajtra rano o deviatej.Normalne ma sokovali.Tu fakt tusim ked uz nemelies z posledneho,tak kaslu na teba.Do paroma,vsak ked mam v zube vlozku 2 mesiace a este sa mi ku tomu z neho odlomi,tak nebudem cakat dalsie tri mesiace,aby mi ho urobili.No ved uvidim,co mi zajtra povedia.Ja si na zuby dost potrpim a nemienim,aby sa mi vsetky pokazili len zato,ze tu maju na vsetko cas.
U nas bola poobede burka,ja som teraz dovarila paradajkovu polievku a MM stale teplotuje.Tak tiez neviem,co to moze mat-nekycha,nekasle,neboli ho hrdlo,len ma teploty,je malatny,zle sa citi...Najhorsie na tom je,ze on -hoci tu je uz cez tri roky-nema svojho GP.Doteraz este nebol chory.No a on je zasa uplny protipol mna -k lekarovi ani za svet.Tak uvidim,co poriesim.
Pekny den. 🙂

jarka82
15. júl 2009

ahojte mozem sa k vam pridt? ja som tiez zo severneho irska 🙂

nawal
15. júl 2009

jarka82 ahoj, napis nam cosi o sebe 😀 , kde byvate?
jarka28 som na vas myslela aby ste nemali nic vazneho 😎 Skore uzdravenie
Adi dufam, ze ta zajtra ta dr. aj poriadne vysetri a nie len dalsia vlozka a cakaj dalej 😠

jarka82
15. júl 2009

ahoj nawal byvame v pri dungannone predtym se byvali v omaghu mam 3 deti 🙂 co by som mala take o sebe napisat? 😀

ryba74
15. júl 2009

Ahoj Jarka82,my byvame priamo v Dungannone,zrejme poznas aj nasu Evicku.Dvojicky mate obidve-podla vizitky.Odkial si zo Slovenska,kolko ste uz tu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre