Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
9. jún 2010

@mamartinka
No muj muz slibil nasi Terezce pristi rok sourozence. 😀 Tak to bude muset nejak zaridit 🙂
A ty budes taky po lete moudrejsi 😉

ejviska
9. jún 2010

@etuska
Jsem zvedava na podrobnosti. 🙂 Co to je "rascovu" polevku?

bombula
9. jún 2010

rasca = kmin🙂

mamartinka
9. jún 2010

@ejviska No to mas pravdu ze budem po lete mudrejsia.Tak snad nam to vide a budeme spolu tehulkovat.Dufam.A vam sa inak nedari tiez?

eviska83
9. jún 2010

Ahojte kocky
@etuska - tak som rada ze uz ste domka 🙂 🙂 rascova polievocka naj na mliecko 😉 😉 😉 aj ja som zvedava na podrobnosti 😵
@ejviska -tak to teda musela byt riadna oslava 😀
@karolinka2 - hmmm- opytam sa Karola ci neberu- ako je to s jeho anglictinou?
@mamartinka - no teda prajem vam zo srdiecka tehulkovanie 😉
Ja som hotova ,ale spokojna -dnes sme toho stihli velmi vela 😉 Izba upratana po malovani- stol postaveny+ stolicka,Skrina prestahovana- zajtra uz len komodu,postel a uz len dokoncit drobnosti 😉 A mozme sa pustit do dalsej izby 😵

eviska83
9. jún 2010

@etuska - ste si isty s 58cm- nepoplietli to??? ak nie tak to bude teda chlap jak hora 😀

nadina
9. jún 2010

@etuska Etuska, tema "Irska republika" sa pripaja ku gratulaciam 😀
Hlavne vela vela zdravicka prajem, maly je krasnucky,
vsetko dobre,
Nada

mamartinka
9. jún 2010

@eviska83 Dakujem

etuska
9. jún 2010

@nadina +ostatne kočky
este raz dik 🙂
znami vzali Misku k nim-nech sa pohra s ich dcerkou a ja som si 1,5 hodky teraz pospala 😵

etuska
9. jún 2010

@eviska83
no ja som ho este nemerala-ale aj midwife v nemocke vravela ze take dlhe dieta este nevidela 🙂

mamartinka
9. jún 2010

@etuska aj sa kojite?Mliecko mas?

eviska83
9. jún 2010

@etuska - a to ta nestve???? 😀 😀 😀 😀 ja by som hned merala 😀 😀 😀 😀
Nasi drobci mali len 45cm 🙂 Ale teda je riadny baculko 😉 😉

pajakubik
9. jún 2010

Ahoj holky 🙂
Jak jsme u tech deti,si predstavte,moje teta nemohla mit vlastni deti 25let,adoptovali syna,dnes uz ma Filip 15let a ona zacala chodit k lecitelovi,ze ji porad bolelo bricho. Chodila k nemu 3 mesice a je ted v prvnim mesici. Problem je,ze ted premysli jestli si to ma nechat,prece uz je ji 47let a strejdovi 51. Ten lecitel uzdravil od neplodnosti i moji kamaradku,ti se snazili o male pres pet let. Je ta matka priroda,ale nekdy kruta.

@etuska - No Eri,Simonek je peknucky a velky. Ja jsem sla domu taky druhy den,ale to ja chtela,a kdyz bylo vse v poradku,nebyl problem,doma je doma. Jak rika Eviska,58 cm to teda bude obr,Kubik mel 52 cm a 3,800. Hlavne at jste zdravi a uzivej si materskou.

@eviska83 - Evi,u vas to tam za chvilku bude vypadat jak ze skatulky,vsechno vymalovane,predelane. 😀

@ejviska - Evi,to prijde samo,uvidis,za chvilku budes psat ze jsi v tom. A prejeme peknou oslavu tech 35tin,at mas na co jednou vzpominat.
@karolinka2 - Marti,polaci hledaji ridice,rozvoz po jejich obchodach Karolinka,belfast a okoli. Jak by to Mariana bavilo,tak se muzu zeptat.
Dnes jsem delala na veceri bramboraky,nemeli jsme je snad rok,tak ted jen funime.
Pekny vecer vsem

ejviska
9. jún 2010

@mamartinka
A nam sa inak dari, ale to sa nam nedari 😀

@eviska83
Jak se vam libi stolek?

@bombula
Jo kminova! Tak ta je i v CR nejlepsi na kojeni 🙂 Coz mi pripomina, ze bych ji mohla udelat. Mnam

ejviska
9. jún 2010

@pajakubik
No kez by 🙂 Oslava byla dobra, chlapi byli normalka aj trochu napiti. Nevim, kde k tomu prisli. 😀
A fotak nalezen. Normalne jsem sedela v kuchyni a v tom blesk z cisteho nebe 😀 a vzpomnela jsem si, ze jsem ho strcila pod gauc 😀 😀 😀 A to podotykam, ze jsem mela pouze jednu sklenicku vina 😀.

Tyyy jo, to je s tou tetou teda dobre. Pani, ja bych nevedela co delat. Pak nam napis, jak to dopadlo.

Holky ja normalne nevim, kolik nase Terca merila 😀

eviska83
9. jún 2010

@pajakubik - u nas to pri 3 detoch ako zo skatulky nebude nikdy 😀
@ejviska - stolek super- bola som prekvapena aky je dlhy -som naozaj spokojna 🙂 no to si teda oslavila pri 1 sklenicke 😵
A ani ja si teraz nemozem spomenut kolko meral Andrej 😨 musim kuk do knizky 😀
No ja som isla s Andrejom na 3 den kedze mal prirasteny jazycek tak aby sa uistili ze spravne kojime 😵 pri drobcoch ma pustili na 5 den ale to len preto ze mali prazdno a vraj pre istotu 🙂
Ono fakt s tym otehotnenim je niekedy sranda- my sme sa hned po Andrejovi snazili o dalsie a nic - u nas zabrala dovca 😵

karolinka2
9. jún 2010

Pavli vdaka za ochotu...opytam sa Marian as poslem ti IP....
Akurat pozeram modre z neba,dva mlady baby maju stretnutie s futbalistom Hamsikom, varim na zajtra fazulu na kyslo a udene maso....
No nasa Karolinka merala 51 cm a vazila 3.229....

ejviska
10. jún 2010

No kde jste????

Tak Terez merila 54 cm, takze Simonek je fakt velky 🙂 Sak vite jakeho mame doma obrika 😉

Tady je tak krasne! Byly jsme na zmrzce a hriste, kazdodenni kombinace 🙂

Eriko, me by zajimalo, jak Miska na maleho reaguje. Asi dobre, ze jo? Uz je velka, to uz jsou opatrovnice 🙂

mamartinka
10. jún 2010

@ejviska Ahojki.U nas je tiez teraz uz pekne aj ked chladno.Uz by sa mohlo aj oteplit.Nech este slniecka troska uzijeme nez pojdeme na SK.

karolinka2
10. jún 2010

Ahojte.

@ejviska aj u nas je dnes nadherne,akurat som dozehlila taku kopu co vsetko poschlo.karolinka cely den na dvore,aj u nas je to kazdy den Evi zmrzlina ked nie z toho auticka co chodi tak v mrazaku mame vzdy zasoby....
Juuj aj vikend ma byt pekny slnecny,tak by sme chceli grilovat a dala by som karolinke vonku bazen.....

mamartinka
10. jún 2010

@karolinka2 Tak vam zavidim teple pocasie.Neviem preco ale uz sa akosi nemozem dockat domova.Akosi ma to laka domov do tepla.No ved este 2 tyzdne a letime.

ejviska
10. jún 2010

Tady bylo dnes 19st, na slunku jeste lip 🙂

@mamartinka
To si beres tak dlouhou dovolenou?

@karolinka2
TAdy se koupou decka na promenade v takovem tom bazene, voda je tam ukrutne spinava.
Matko, vy dom nejedete?

mamartinka
10. jún 2010

@ejviska No musim koli este neakym vysetreniam co ma doma cakaju.

karolinka2
10. jún 2010

@ejviska v oktobri by sme chceli ist....

eviska83
11. jún 2010

Ahojte
Tak Andrej konecne spal v novej izbicke 😉 2 hod.placu kym som ho presvedcila 😠
My sme vcera boli skoro cely den na nakupoch- potrebujem nieco na svadbu no ale v mojej velkosti je teeeda problem nieco najst 😠 Uz so sebou musim nieco robit 😒
@ejviska - v Craigavonskom shopingu som stretla jednu slovenku s dcerou- vraj suseda tych Cechov s ktorymi ste v kontakte- svet je mali 😵
No nas Anderj mal 50- taky spunt 🙂
@mamartinka - na ako dlho chcete ist?

mamartinka
11. jún 2010

@eviska83 No ja idem z manzelom teraz 27.06 domov v nedelu.On leti hned v utorok nazad.Potom okolo 20.08 pride za mnou na Slovensko na 2 tyzdne.Porobit zasa nieco na dome.No a potom neako zaciatkom septembra sa vraciame uz spolu sem.Manzel chcel 3 tyzdne dovce ale nechceli mu dat.Tak len na dva tyzdne pride a potom uz pojdeme spolu sem.A on nez pride ja si musim doma este pochodit vysetrenia cukrovku a pod.

mamartinka
11. jún 2010

@eviska83 A kamze sa chystate na svadbu a kedy?Ale vam bude?

ejviska
11. jún 2010

@eviska83
No to je nahoda, to byla urcite Vierka z Craigavonu 🙂 Sranda, svet opravdu maly.

Terka si vcera prinesla ze skoly papirek se slovem "Serbia" a tvrdila, ze maji prijit do skoly v barvach te zeme. Tak jsem ji moc neverila, ale rikala jsem si, ze mozna, ze zacina MS ve fotbale, tak jsem se chtela zeptat ucitelky dnes. A hned rano v satne nas odchytla babicka jednoho chlapecka, prej jestli mame tricko v barvach statu? My jsme teda nemeli, ale jeji chlapecek si vylosoval "Czechoslovakia", ovsem odmitl ze sebe sundat dres Chelsea, tak nam bylo zapujceno jeho trikolorove tricko v barvach Czechosl...protoze Srbsko ma stejne barvy. A vsichni byli spokojeni. 🙂 Sranda je, ze CR vubec na MS sveta nehraje 😀 . A Slovensku bude teda chlapecek fandit v anglickem dresu 😀 😀 😀

ryba74
11. jún 2010

Cavte baby!
Tak uz to zacina zit vsade tym futbalom-uz som bola doma upozornena,ze najblizsie tyzdne sa asi na telku moc nepozriem-aj ked uz nejako nesedim pri televizii vela...Na Slovensku zasa volby.....Aspon nie je nuda a vsade to cimsi "zije"...
Zajtra mam volno a chceli by sme ist niekam na vylet,ale uz nevieme kam-dajte typy,co ste uz pochodili,kde je krasne.... 😉
Tak vsetkym krasny den... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre