Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

majus10
30. júl 2010

@eviska83 mala je na svk uz mesiac, pride 8.8, prvykrat isla bez nas niekde, mala som strach, ale ona je v pohode 😀
ty to ako zvladas s dvojickami? ja si to neviem ani predstavit 😒 andrej je tiez na svk?

nawal
30. júl 2010

Caute, no sme zas chore 😔 Soplime a kasleme ☹ hrozne
vcera sme boli v prague shope a sme si urobili velke zasoby rozkov 😀

eviska83
30. júl 2010

@nawal - no ze sa aj ukazes 😠 hmmm tak zelem skore uzdravenie... My sa tam chystame zajtra - ideme do Portaferry tak cestou spat sa tam chceme zastavit- som zvedava na casopis. 🙂
@majus10 - no zvladat ,zvladam - ved co ine mi ostava? 😵 Ano Andrej je na svk- ale uz v utorok ho tu mame - uz sa neviem dockat 😉

nawal
30. júl 2010

@eviska83 ja som tu stale hehe inkognito 😀 😀 😀 My sme si asi pred mesiacom kupili novu telku 46" ale ty asi hladas mensiu .

nawal
30. júl 2010

A to je co !!!!!! volala mi teraz jedna ze mam vratit vysavac 😨 a ja ze aky? a ona ze ten co som dostala a nezaplatila, a ja ze a kedy to bolo a ona ze pred 5 mes. 😠 a ja ze ja o nicom neviem ci maju neake potvrdenie o tom a ona ze ano a dojde niekto ku mne v pondelok sa o tom porozpravat. 😠 😠
akoze nechapem. ze je to na moje meno ...... MY SME NIC NEKUPOVALI. ja jej na to ze ja mam vysavac z argosu a ma 5 rokov 😀 akoze teraz chce aby som cosi zaplatila a neviem ani co len viem ze vacum hoover, no to bude ina palka 😖

nawal
30. júl 2010

no takze si zo mna urobili zartik . RADO A JEHO KOLEGYNA 😠 😀 asi maju malo prace 😅 😵

eviska83
30. júl 2010

@nawal - no to sa teda musia riadne nudit 😀 😀 😀

etuska
30. júl 2010

@majus10 -Maji-my ideme domov v decembri.Teraz tu boli rodicia,resp. mamina este ostava do 10.8-takze my ideme az v zime.Šimi ako kedy-ale vacsinou je dobry,len nechce byt nikdy v postielke-len na rukach,resp. v babysatke-obcas v kociku,alebo autosedacke 😝
@eviska83 -no veru-chlapi.... 😀
@eviska83
@majus10 -no veru-mame takmer rovnako stare deti-mali by sme dat ministretko nech sa pohraju 😉 😅

etuska
30. júl 2010

@nawal -hmmm-bude mat dnes Rado veceru? 😕 😀 😀 😀 😀

etuska
30. júl 2010

@eviska83 -Evi-ak nadabis cestou na casopis-kupis aj nam??-prosiiiim-peniazky t potom dam-ale len ked budes mat cestu a budes kupovat tiez-dakujeeeem 🙂

eviska83
30. júl 2010

@etuska - jasne ze kupim- dufam ze uz nebude vypredane 😉 😉 😉 A preco ministretko na megastretku by sa nevyhrali? 😕

nawal
30. júl 2010

baby ak chcete stertko tak my mozeme do 11.8 a potom zas az od 11.9. 😝 😀

eviska83
30. júl 2010

baby a stretko cez tyzden by nemohlo byt? ja mam vikendy uz take napasovane 😝
Zajtra sme chceli ist do Portaferry - ale nam to svokrovci zrusili- vraj aj svokor chce ist 😵 Nemate neake navrhy kam ist?- do Zoo a na kolotoce pojdeme az potom s nimi 🙂
@etuska - v Antrime sa ale urco stavime - Karol uz slubil kebbab- a neter sa uz nevie dockat 😝

etuska
30. júl 2010

@nawal
ved mozeme dat stretk aj vecer 😉
@eviska83
jasne ze vyhrali-No problem 🙂

karolinka2
30. júl 2010

@ejviska Evi dakujem,ale uz velmi nechodim na gumtree len to co je free.. 😀
@eviska83 Evi,aj marian je maniak na elektroniku a tiez chcel este vacsi ale nastastie som bola s nim my sme tiez kupovali v curryse.....
Dnes som na nohach od rana od stvrtej,ani som poriadne do rana nespala,mala som budik nastaveny na 4.15 ale bala som ze zaspim prvy den do prace,tak som bola kazdu chvilu hore,potom som bola styri hodky upratovat dom,nakoniec u mariana v praci a nedavno sme dosli domov,teraz som jedla od rana.Ale praca vyzera byt dobra tak uvidime.Idem si dat sprchu a sup do postele,ranop vstavam zas.
Pekny vikend vsetkym. 🙂

eviska83
30. júl 2010

@karolinka2 - no teda ty mas vydrz 😉 a to preco budika uz na 4.15? kedy tam zacinas? tak sa pekne vyspinkaj 😵

ejviska
31. júl 2010

@nawal
😀 No dobre! To jsem zvedava, jak mu to vratis!

Ten casopis dostat i v jinych mestech, ne? Na FB byli vyjmenovane.

karolinka2
31. júl 2010

ahojte.
Aj ja som za stretko,len netreba o tom vela rozpravat,,vzdy piseme zeby bodlo stretko dohodnime sa a hotovo. 😉 kazdy nech napise kedy mu najviac vyhovuje a hadam sa zhodneme.a ako pise Evicka na facebooku su vypisane mesta aj konkretne obchody kde sa da kupit ten casopis.
@eviska83 z domu chodim o stvrt na sest,ale uz teraz budem vstavat neskor,potom len sedim v kuchyni a cumim na stenu. 😀

nawal
31. júl 2010

tak ja som za len povedzte den, asi lepsie cez tyzden kedy ma Matka volno. moznme aj tento vikend 😵

alice0025
31. júl 2010

Slovenské mamičky v Írsku

Pre všetky mamičky, ale aj tehotné i netehotné, ktoré plánujú prírastok, čakajú alebo majú dieťa v Írsku. Táto skupina má za cieľ vzájomnú pomoc mamičiek, či už informačnú alebo aj pomoc pri babysitovaní našich ratolestí.
http://www.facebook.com/group.php?gid=136038489...

karolinka2
31. júl 2010

Nawal tento vikend uz asi nikto nebude moct,tak narychlo to asi nie,ale ja za seba hovorim,ze mozem stredu,stvrtok a vikend.....takze baby p0iste nech sa dohodneme a konecne sa opat stretneme.... 🙂

karolinka2
31. júl 2010

@alice0025 hned si to idem pozriet ten link.plati aj pre nas v severnom irsku???

nawal
31. júl 2010

@karolinka2 joj no tak som to myslela ze tento tyzden 😀

karolinka2
31. júl 2010

@nawal Nany Evicka je este v Cechach a neviem kedy sa vrati tusim koncom augusta...

ejviska
31. júl 2010

@karolinka2
My se vracime az 29,8,, takze to bude trenink bez nas 🙂
Dneska super, pul dne jsme byli u kamosky, Terka byla celou dobu na trampoline, ani jsem oni nevedela. A uz se dela lepsi pocasi.

eviska83
1. aug 2010

Ahojte
Tak my sme nakoniec vcera boli v Ulster folk museum v Omaghu- krasne to tam bolo - len nam aj dost prsalo 😒
TV sme kupili nakoniec 32" LG - Karol je veeelmi spokojny s obrazom- je to neaky viac hertzovy ci co 😝
No a k stretku- okrem utorka a piatku mozem- naj by bolo zajtra ,lebo potom uz pridu svokrovci a Andrej 🙂 Ale ak inokedy dotiahnem ich so sebou - aspon sa postaraju o deti 😉

jarka28
4. aug 2010

Ahojte..... 🙂 🙂 🙂 kde ste vsetky??ako sa mame??co nove??

karolinka2
4. aug 2010

@jarka28 ahoj Jarka nejako tu nikdo nechodi.....Ja nakoniec pracujem kazdy den mala som len vikend,ale chodim kazdy den a v stredu stvrtky budem robievat aj dlhsie,ale praca je dobra....ty sa pochval ako sa mas????

karolinka2
4. aug 2010

@eviska83 Evi tak to ste kupili dobru telku LG konecne mate farebne.... 😀

jarka28
4. aug 2010

@karolinka2 Super moja tesim sa z teba.....nech sa ti dari.........u nas pohoda,teda aspon myslim...mam stale vela roboty kedze su dovolenky musim zaskakovat...ale nestazujem sa.......a deti su ok len to pocasie nas jeduje a nemozeme nikam chodit ked stale prsi...... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre