Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
12. okt 2010

@ejviska
no mam to vybavene tak,ze kamoska mi poslala nejake veci po svojom syncekovi k mojim rodicom-takze uz len mamina pozrie co tam vlastne je a ja vezmem este nejake veci z UK 😅

ejviska
12. okt 2010

@etuska
to je dobry napad. A kdyz byla miska mala, tak jste meli postylku, kocarek.... mas to schovane? Ja totiz mam uplne vsechno, ale kdyby byl duvod, tak stejne bych to tezko stehovala do UK....
Ja porad schovavam i hadry, rozdavam jen malo. NAvic mam synovce, takze ruzovou neudam 🙂 Hader mam hruzu

etuska
12. okt 2010

@ejviska
kociar,postielu aj autosedacku mame na SVK takze parada.Tu v UK sme kupili kociar od kamosky,postielku sme dostali a oblecko tiez 😀

ejviska
12. okt 2010

@etuska hmmm, tak to je super 🙂

eviska83
12. okt 2010

@etuska,@ejviska - no asi si to viete predstavit ked ideme na Slovac my 😀 Ja kufre vybalovat musim inak nemam ziaden prehlad 😉 ale my ostavame stale v jednom dome 😵 a veci tiez tahame zo sebou 😒 Takze ja a Karol mame v kufri mozno 2 tricka 😝 😝 😝

ejviska
13. okt 2010

@eviska83
no to verim, ze je hruza. Ale ja jsem zjistila, ze clovek na tech par dni toho moc nepotrebuje. My taky zustavame v jednom dome, nastesti.

karolinka2
13. okt 2010

myslim,ze to sme na tom vsetci rovnako s kuframi ked prideme domov. 🙂

karolinka2
14. okt 2010

Ahojte.Tak uz mam konecne kuchynu za sebou celu som vyumyvamala linku som vypratala tak sa tesim tri tyzdne som to odkladala. 😀 Karolinka je v skolke takze este mam pre seba 10 minut. 😀 v utorok ked som ju odniesla do skolky tak museli sediet vo vetrovkach co tam mali taku zimu...nechcem povedat,ze z toho ale zacina mat sopliky tak dufam,ze to rychlo prejde....
@ejviska ako si zvykaju tvoji bez teba????a kedy sa vlastne vracia spat do NI???
@etuska Erika co brat nic robota???a spominala si ze poobede si bez auta a ako chodis pre Misku autobusom ci taxikom lebo to je dost daleko od vas na pesi....
@eviska83 ako robotka nemas zatial noveho klienta????

milin
14. okt 2010

Ahoj holky
omlouvám se že Vám jsem lezu,ale mám bratra v Irsku a chctěla bych po něm zda by mi tam koupil fusak lodger na malou.Ale netuším zda se tam dá koupit nebo jsou tam nějaký jiný a lepší. Ale tenhle mi pasuje do kočárku.
Děkuji za odpověď. 🙂

etuska
14. okt 2010

@milin
skus pozriet na ebay-i,resp. ja budem asi tiez hladat -tak ak najdem za dobru cenu-poslem ti IP 😉

etuska
14. okt 2010

@karolinka2
zatial nic 😒
dnes sme boli v Heatonse pre aplikacku tak uvidime,dalsiu posielame do Asdy

milin
14. okt 2010

@etuska Moc děkuji. Moc času na pc nemám takže na hledání po netu je pro mě moc nadlouho. Pokud budeš tak ochotná a něco najdeš a písneš mi to do IP budu moc ráda děkuji. 🙂

etuska
14. okt 2010

@milin
kolko priblizne stoja v Cechach?-aby som vedela okolo akej sumy sa pohybovat

milin
14. okt 2010

Nu co jsem se koukala tak jak kde takže 2300 plus mínus. Na bazaru i za míň ale to už je fakt použitej. Já bych chtěla novej.

eviska83
14. okt 2010

Ahojte 🙂
@karolinka2 - no zatial nic - volala mi dnes je to nevyzera ruzovo 😒 No ale aspon mam vikendy 🙂
@etuska - prave mi Karol dnes vravel ze vraj do Asdy beru na noc na vykladanie tovaru a ze platia 8£ na hod- tak som vravela ze Ti musim hned napisat 😵
My sme dnes boli v Antrime na nakupy- takze Evca bude na Halloween striga aj s metlou,Adam cert a Andrej cowboy 😉 Konecne to mame z krku. A uz sme kupovali aj par veci na Vianoce - Evci sme kupili taku upratovaciu supravu a babiku s kociarom ,taskou,sedakom 😵 No este nieco chalanom vymysliet 😵
@etuska- ozaj ako som triedila veci tak mam par vriec pre Simoho - mozeme Ti to niekedy hodit? dnes sme na to uplne zabudli 😒Nech to zavadzia Tebe a nie mne 😝 😝 😝

etuska
14. okt 2010

@eviska83
no Evi si zlata 😀
do Asdy davame aplikacku-ale chceli na"cleaning"-este mrknem neskor nove joby co pribudli (Karol to videl niekde napisane na Asde?
V Heatonse sme vzali aplikacku,ze ju zajtra donesieme vyplnenu a dnes prisla brachovi pozvanka na interview do O´Kane do B´menny.
Evi-nas potesi cokolvek 😀 Šimimu uz davam niektore veci na 6-9,resp. aj na 9-12mes.-taky to je junak svarny 😀 😀 😀

ejviska
14. okt 2010

@etuska ty jo! Ten je teda velky!
@milin myslim, ze urcite usetris, kdyz ti to koupi bratr. 🙂 U nas je vsechno neskutecne drahe !!! Myslim v CR.
@karolinka2 diky za optani. No mala je v pohode, nas hlidac ji poradne zamestnava 🙂 Akorat kdyz s ni volam, tak je pak zbytecne mrzuta, ale jinak je pry v pohode.
Ja si to "uzivam", uklizim to, co jsem neuklizela 5 let 🙂 Vselijake skrinky, v koupene a tak.... hlavne vyhazuju. 😀
Jinak dneska jsem byla na UZ, folici rostou 🙂

eviska83
14. okt 2010

@etuska - to mu spominal jeho kolega kt. zena v Asde pracuje 😉 No teda to budete mat podobne ako sme mali s Andrejom 😀 len dufam ze to takou rychlostou u nho nebude pokracovat -ved uz teraz ma veci 6-7, 7-8 😕
Braskovi drzime palecky 🙂
@ejviska - takze rastu 🙂 len tak dalej 🙂 veeelmi drzim palce 😀 😀 😀 Ja asi nebudem nic robit len drzat palce 😀 😀
@karolinka2- no ty si sikulka ze uz to mas vsetko hotove- aspon uz mas vypratanu linku pred Vianocami -aj ked ja sa priznam ja velke upratovanie pre Vianocami nerobim 😝 😝

ejviska
14. okt 2010

@eviska83 😀 😀 😀 😀 Ja ti pak dojdu pouklizet a navarit, ozehlit, oprat, kdyz jsi musela jenom drzet palce. 😀 A dekuju!!!! 😉

ejviska
14. okt 2010

@eviska83 ja jsem nedelala vanocni uklid jeste ani jednou. To delaji ti, co neuklizi cely rok, jak my 😀 😀 😀

eviska83
14. okt 2010

@ejviska - 😀 😀 😀 😀 😀 beriem Ta za slovo 😀 😀 😀 ale to sa potom uz budes musiet setrit 😵 ked palce zaberu 😉
S upratovanim mas pravdu 😀 😀

karolinka2
14. okt 2010

@eviska83 Evi ani ja nerobim nejake vianocne upratovania to len zato ze sa malovalo,ale som strasne stastna ze to mam za sebou.marian mi hovori a kolko potravin si vyhodila p zaruke??? 😀 Karolinka nemaju hellowen v skolke takze ani masku jej nekupujem.

eviska83
14. okt 2010

Takze baby uz sme 3 co neupratujeme pred vianocami 😀 😀 No ani ja este presne neviem kedy ma Andrej v skole halloweensku party- ale my chodievame kazdy rok na Craigavonsky ohnostroj - takze v maskach 🙂 🙂 len som mala problem vybrat ,lebo podla mna to tu uz prehanaju- chcela som nieco take jemne nie velmi strasidelne 😕
Tento rok chceme ist aj do Anrtimu na strasidla- tam je to masaker 😵 ale ohnostroj nic moc.
@etuska - neviem keby budu strasidla? niekto spominal ze vo stvrtok 😉

etuska
14. okt 2010

@eviska83 teraz citam letak-ze to zacina vo stvrtok 28.10 o 6:30p.m a konci o 9p.m a priznam sa ze my sme tu v Antrime na Halloween ani raz neboli 😝

eviska83
14. okt 2010

@etuska -dakujem 🙂 No ja som tiez este nebola - Karol tam bol asi 2-3x ale poviem Ti to co natocil 😕 take strasidla som este nevidela- normalne strach 😕 Tento rok chceme stihnut aj aj- takze asi zacneme v Antrime o 18.30 a v Craigavone zacina tusim o 20.00 -to bude fuska 😉

etuska
14. okt 2010

@eviska83
osobne nemam rada tieto"zahrobne veci" 😝 -a ani netusim ci Miska bude mat nieco v skole.Minuly rok nemali nic

Dnes som kupila v Lidl-i tu tekvicku-tak Miska na nu malovala fixkou a prilezitostne sme ich obliekli do kostymov-Simiho do tej "tekvice" od vas a Miska nieco vyhrabala zo skrine-to je take mile-ale tie ohavne hororove strasidla nemusim

eviska83
14. okt 2010

@etuska - no ved to je to ze oni tu to prezivaju az prilis- My ale mame radi ohnostroj 🙂 🙂 🙂 Dekoraciu mame z Lidlu tam tie veci boli take mile- tekvicka, striga na metle a tak- ale som myslela ze nieco dokupime ale nic normalne sme nenasli 😒 takze zasa asi skocime do Lidlu 😵
V Antrime bola ale suprova "bubnovacia skupina"
A kostymy kupujeme hlavne koli foteckam 😉
Minuly rok neter so synovcom urobili riadnu party (boli tu segra s muzom) tak sa na to riadne zabavali ako sa vyparadili 😝

etuska
14. okt 2010

@eviska83 🙂

etuska
14. okt 2010

@eviska83
ja akurat zhanam nejaky overal a teple oblecko na nete.Mam sice nieco po Miske ale uz trochu "nemoderne" 😀
Zajtra este Simimu vyskusam jeden overal co mu sem priniesla mamina a laka ma kupit Miske termopradlo z merino ovcej vlny 😅 -je to sice dost drahe-ale dobra investicia-ved budeme na SVK mesiac a neskor to moze nosit aj Šimi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre