Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
26. okt 2010

@karolinka2 dekuju. My asi pujdem na ohnostroj, ten je v Coleraine pekny

eviska83
26. okt 2010

Takze kazen som si stiahla - preletela ocami- no mozno je to tym ze tam su iba fakty na mna to teda velmi nezaposobilo 😝 Len ma zarazilo preco carodejnice neslavia aj 13.12- Luciu- ci to len carodejnice v Cechach a SVK 😀 U nas mal raz daaavno farar kazen proti Harrymu Poterovi ( bol u nas v Lubovni v kine) - jasne ze sme s Karolom na hno v ten vecer isli- a ja som teda doteraz jeho fanusickou- nevravim - deti to mozu cele pochopit inak. A co Saxana? Aj my sa chystame na ohnostroj do Craigavonu - ten je uplne suprovy 🙂
@ejviska - takze urco oddychujes popri synovcovi 😝 😝 No a teraz len cakat- verim ze sa ujmu obe 😵 😵 😵
@etuska - ako bracho po tazkej praci?

etuska
26. okt 2010

@eviska83
Evi-ani tak nejde o tie "poznamky"-skus si tu kazen vypocut-budes viac v obraze... 😉

eviska83
26. okt 2010

@etuska - no ine mi stiahnut nejde 😒 len notes- download na listen nejde 😒

etuska
26. okt 2010

@eviska83
What’s the Problem?It is a special day for Pagans, Witches and Satanists.
There are 8 main days throughout the year that are classed as major witchcraft festivals:

no mne staci uz len toto 😒 -tusim do stredy nabehne aj cela kazen ktora sa da vypocut a bola fakt super

karolinka2
27. okt 2010

ahojte.
My sme teraz skusali karolinke helloweensky dress kupili sme vcera tekvicku mne sa najviac paci,a marian ju fotil o sto sest. 😀 potom dam foto na facebook,zajtra maju v skolke party tak sa cela vytesuje pre nu nieco nove...
@etuska ako brat v praci????citala som na facebooku ze si bola s kamoskou relaxovat tak ti uprimne zavidim. 🙂
@eviska83 a kedy su tie helloweenske ohnostroje tento vikend??
ozaj baby to tento vikend sa posuva cas nie????

ejviska
27. okt 2010

Ahoj holky, uz jsme zpet. Cesta teda narocna, snad embrousi vydrzeli. Doma bordel neskutecny, to je radost 😠

karolinka2
27. okt 2010

@ejviska hadam vydrzali. 😉 ved si mala doma opera tak aky bordel. 🙂

nawal
27. okt 2010

@ejviska kasli na bordel, tych par dni len lez a oddychuj, jak zvyknes pisat bordel neutece 😀 😀 😀 😀 😀

etuska
27. okt 2010

@ejviska
suhlasim s Nany 😀
@karolinka2
no asi aj preto som isla zrelaxovat-neustale v jednom kolotoci a u nas stale rovnaky bordel-ci upratujem 3,alebo 6 hodin 😝
bratovi sa zatial pozdava

eviska83
27. okt 2010

@ejviska - tak ,tak -suhlasim s babami- oddychuj 🙂 kedy ide operos domov?
@nawal - ako sa citis? dufam ze tiez oddychujes 😵
@karolinka2 - V Antrime a aj v Craigavone su zajtra 🙂
No ja som bola vcera taka hrda na Andreja- v skole bol vybrany ako prava ruka ucitelky a velmi ho chvalila. Maju taky program ako deti prezivaju svoje city- a tento mesiac maju pochvaly tak nic doma nevravel len ze mu vraveli aky je sikovny,ake ma pekne oci,vlasy atd. 🙂 🙂
Drobce maju zasa svoje kusacie obdobie 😒 dufam ze ich to skoro prejde

nawal
27. okt 2010

@eviska83 ja len spim a oddychujem, lebo ma od rana napina ale este nezvraciam , len mam tocaky 😀
K GP som etse nesla, asi je este skoro 🙂
a kde zajtra je ten ohnostroj v antrime? prisli by sme sa pozriet 😎

nawal
27. okt 2010

no tak som si to nasla, zajtra pojdeme do antrimu na zvieratka a ohnostroj. kto sa prida? 😎

eviska83
27. okt 2010

@nawal - no my ideme urco - na ake zvieratka?myslis strasidla? len my uz asi na ohnostroj neostavame- v Craigavone je lepsi- takze sa tam stretneme? 😉 😉

nawal
27. okt 2010

@eviska83 http://www.antrim.gov.uk/news.cfm/NewsID/1855/a...
o 5:30 budu zieratka z farmy.
kedy idete?

eviska83
27. okt 2010

@nawal -no asi nieco pred 17.00. A vy? 🙂

nawal
27. okt 2010

@eviska83 este neviem uvidim co povie rado, ale asi okolo 17:30 , lebo urcite budeme chciet zostat az na ohnostroj, tak aby sme nepomrzli hehe

ejviska
28. okt 2010

Holky, bordel sice neutece 😀 , ale kdyby jste to videli... zachod, koupelna, to ani nebudu popisovat 😝, terka pokojicek, ze se tam neda vkrocit, skrin cela zabordelena ( asi si vybirala ovleceni sama )Kuchyn cela zprehazena, o podlaze, kobercich nemluvim. FAkt desny. TAk chlapi byli radi, ze zvladli dite a plnit lednicku. A jeste prali a zehlili. Kamos aupair uz odjel, y jsme se minuly. Tak prehanet to nebudu, vysavat apod. urcite ne, ale tak "nahrubo" uklidit budu muset. Stejne nema cenu lezet, to nevylezim, mne je dobre, akorat to bricho nafoukle 😠 Kdyby jste me potkaly, tak budete myslet, ze jedu do porodnice 🙂

karolinka2
28. okt 2010

@nawal ak som to dobre p-ochopila z toho linku je to pri juntion one????

nawal
28. okt 2010

@karolinka2 aj mne sa tak zda. pojdete?

karolinka2
28. okt 2010

@nawal neviem,leob marian robi do pol siestej,aj by som isla ale ked taky uprsany cas,uvidim zavolam marianovi co....

karolinka2
28. okt 2010

Tak mi sa do antrimu urcite nedostavime o druhej sme si lahli s karolinkou a teraz sme vstali.a este len varim obed. 😀 polievku som navarila a poupratovala cely dom kym bola karolinka v skolke a teraz narychlo len spagety....

etuska
28. okt 2010

@karolinka2
no aspon si sa dobre vyspala 😀
My sme si spravili s kamoskou Majkou a jej detmi nahradny program-kočky sa pohrali a potom sa zabavali s "crispy buns"🙂-takze na Halloween si ani nespomenuli.

Ja som to Miske pekne vysvetlila ze preco nie a ona je chapave dievca-v skole si dala akurat take fialove kridla a vysvetlovala ze ona je "fairy" 🙂

etuska
28. okt 2010

@ejviska
no len pockaj o par mesiacov 😉

ejviska
28. okt 2010

@etuska terca vloni na helloween party ve skole, kde vsichni byli za uplne prisery, trvala na "masce" princezny 😀
Holky, co se dava tem "kolednikum". Oni maji igelitky a misku. DAvaji se jim i penize????
A jeste jednu vec, potrebovala bych poradit nejakou detskou stolni hru.... co mate a bavi vas.. je to pro terku, tak mozna Erika poradi. Je toho plne obchody, tak cert se v tom vyzna. MAme jednu z ceska, chtela bych neco noveho. diky
@eviska83 mam pro tebe to pexeso. Nic moc nebylo na vyber. Pisni adresu nekam..IP nebo FB

karolinka2
28. okt 2010

tak mi sme nakoniec boli v antrime,karolinka bola na kolotococh,boli sme pri zvieratkach ale ked prisiel ohnostroj strasny plac velmi sa bala....volala som vam nawal aj evi ale tam bol taky rev,ze ste to ani nepoculi....

nawal
28. okt 2010

@karolinka2 Rado mi niesol kabelku takze som mobil nemala pri sebe a asi by som ho ani nepocula 😅

etuska
28. okt 2010

@ejviska
Miska zboznuje "Snakes and ladders" 😉

nawal
29. okt 2010

no ja zijem od 17-22h. inak len spim alebo lezim 😠 Uz aby to preslo 😝

karolinka2
29. okt 2010

@etuska
@nawal ake mate nove fotky obidve. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre