Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eviska83
30. dec 2010

Ahojte 🙂
@etuska -vitaj doma 🙂
@karolinka2 - no mam to po kope 😉 a nielen ja- moj svokor to ma presne naopak- je Stefan a je narodeny 24.12, potom mame Adama a Evu a aby toho nebolo malo tak Andrej je Andrej Stefan 😀 😀 😀 Jezisko mi doniesol listky do divadla na 13.2-vraj to uz je aj na VAlentina 😝 😝 😝 - typicky Karol 😀 😀 😀
Nam voda nastastie ide 🙂 ale asi 22.12 sme napustili vanu a okolo v sobotu chcel KArol okupat deti -vytiahol stopel a voda ostala vo vani 😀 😀 az v nedelu vysla von 😀 😀

nawal
30. dec 2010

@eviska83 mam kamaratku evu narodenu 24.12, takze ma vsetko v jeden den looooooooooooool

nawal
30. dec 2010

baby co robite na silvestra? my ako vzdy doma, rado robi o 21h. a na druhy den tiez maka, takze len doma pred neakym filmom 😀

ejviska
30. dec 2010

Nam porad ta voda netece 😒
My Silvestra moc neslavime, ale sem prijde kamoska s deckama

eviska83
30. dec 2010

@nawal - my taktiez doma pred telkou 😀 karol ma volno takzer 1.1 makam ja 😒 Ako sa citis?
@ejviska - joooj- to my dokazeme pekne pooslavovat silvestra ked sme doma 😝 😝

nawal
30. dec 2010

@eviska83 citam sa uz velmi dobre, vsak som v druhom trimestri 😀 , nabuduci stredu idem do royal hosp. na zubn. vysetrenie, este ked som nebola tehu tam moja zubarka posielala list ze mi treba operaciu a az teraz sa ozvali. tak aspon pojdem na konzultaciu a po porode sa dam operovat. a v stvrtok idem na scan a o tyzden sk, teda talianske alpy, len nemam ziadne teple nohavice ani cizmy loooooooool

ejviska
30. dec 2010

@nawal s cim pujdes na operaci?

nawal
30. dec 2010

@ejviska dasno nad hornou jednotkou mam napuchnute a bolave, je to zle umrtveny nerv, budu mi to rezat a umrtvia to. 😖

etuska
31. dec 2010

@nawal
nic prijemne 🤐 hadam to bude OK
my cely vecer makame 😒
Brat sice zacal malovat kym tu bol,no este nam toho kopec ostalo a ten neporiadok.... ☹ ,takze vecer ked decka zaspali sme sa do toho pustili,ale uz idem spat,lebo som mrtva 😝

ejviska
31. dec 2010

@nawal chudaku, tak to je teda neprijemne!
@etuska tak to mate teda drsny navrat!

karolinka2
31. dec 2010

ahojte.
My taktiez klasika pri telke silvester,zrobim chlebiky jednohubky s cesnakovou naierkou a ovocie so slahackou a drahy robi metrovy kolac.a co je najhorsie pobolievaju ma zuby...

@eviska83 takze idete do divadla???ze vraj aj valentin.tak to pekne zariadil karol. 😀
@nawal juuj urcite sa tesite na alpy az vam zavidim. 😉
@etuska a brat kedy odchadza domov???
Baby prajem Vam prijemneho silvestra a vsetko dobre do Noveho roku 2011. 🙂

nawal
31. dec 2010

@karolinka2 mnam mam rada cesnakovu pomazanku, len teraz cesnak moc nemozem lebo mam hned nizky tlak a to mi nerobi dobre 😠

@ejviska vies co ja sa uz moc zubara nebojim loooooooooooool
baby mate neake pekne knizky na citanie? zas ma to chytilo, v oktobri som si doniesla 2 knizky z sk a jednu som hned precitala a druha ma vobec nezaujima, a ze neaky bestseller, vola sa to Piata hora od Paulo Coelho , keby ste chceli vymenim 😀
"Inšpirovaný krátkou pasážou z Biblie nám Paulo Coelho rozpráva príbeh proroka Eliáša počas jeho exilu. Pokiaľ sme si strojcami vlastného osudu? To je otázka, ktorú nám Piata hora adresuje a núti nás, aby sme sami hľadali na ňu odpoveď."

eviska83
31. dec 2010

Ahojte 🙂
Aj ja zelam prijemneho silvestra a vsetko len to naj do Noveho roku 😉 😉
@etuska - hmm- len nepratajte aj 1.1 lebo budete cely rok 😉 a
@ejviska - uz ste doma?ako voda?
@karolinka2 -cesnackovu pomazanku aj ja mozem 😉 len Karola pali zaha 😒 a ako robis? so syrom? My si pripravime jednohubky so sardelovou pastou 🙂
@nawal - no tu operaciu nezavidim 😒 No a kniziek mam okolo 70- a este mam stale 2 od teba 🙂 Ale ja nemam moc take romanticke- mam Dana Browna,Terryho Pratchetta,Stefana Kinga ,historicke -hlavne egyptske >teraz som pozerala mam aj romanticke 😉 no a jasne ze nesmie chybat moj oblubeny Harry Potter 🙂 Staci prist a vybrat si. Kedy mozme cakat navstevu?? 🙂

karolinka2
31. dec 2010

@eviska83 uvarim vajicka na tvrdo nastrum,pridam nastruhany syr mrkvu cesnak a majonezu....ale mrkva nemusi byt.

etuska
31. dec 2010

@ejviska
no hej riadne drsny navrat-ale co narobime...musime uz vydrzat ked sme sa rozhodli si to tu zutulnit 😀
@karolinka2
brat odlietal v ten isty den ako sme my prileteli,aby otec nemusel 2x do Krakowa 😅
@eviska83
to som aj MM vravela,ze dnes dame do poriadku aspon obyvacku a ostatne casom 😀
@nawal
ja som dostala na Vianoce knihu "Aj ja teba" od Maxim.E.Matkin-a 😀 a MM 2knihy od B.Filana a este tu mame nejake 2knihy ktore si drahy velmi chvali,ale ja som ich este nestihla precitat.pripadne ak sa chces inspirovat tak super kniha "Maly tyran" od Jiriny Prekop 😀

ejviska
31. dec 2010

@eviska83 jeste nejsme doma, jenom D.je doma. Voda porad netece.

mamartinka
31. dec 2010

Prijemneho silvestra vsetkym.

eviska83
31. dec 2010

@etuska - pocula som o tej knihe -vraj je uplne ina ako jeho predchadzjuce 😉 Inak to ste super vymysleli s brachom - a ako bol spokojny?
Baby co tak zraz? a kazda prinesie knihy na vymenu? ja uz tiez nemam velmi co citat 😒 aj ked vyhoda je ze sa prinutim citat anglicke,ale predsa len je to pohodove citanie v nasom jazyku 😝
@karolinka2 - normalne si narobila chute asi si aj ja trosku spravim 😝
@ejviska - kedy vlastne prilietate domov?
@mamartinka - aj tebe 😵

mamartinka
31. dec 2010

@eviska83 🙂 😉

etuska
31. dec 2010

@mamartinka
aj tebe Mati
ja som nejaka nachladena,tak popijam cajik,dala som si Stopangin a asi este k tomu pridam paralen 😵
@eviska83
bracho bol myslim spokojny,akurat ze posledne dni uz mali riadnu kosu v skladoch 😝

ejviska
1. jan 2011

Holky, vsechno nejlepsi do noveho roku!!!!

@eviska83 my letime v utery.

mamartinka
1. jan 2011

@ejviska 😉 Podobne aj vam.A Stastny let.

lucia277
1. jan 2011

stastny novy rok vsetkym

nawal
2. jan 2011

caute, rozmyslame ze by sme dnes isli bud do antrimu do indoroveho ihriska alebo na nutscorner. Kto sa prida??

eviska83
2. jan 2011

Ahojte
Nam blbne net uz 3 dni 😠 musim potukat- dnes celkom ide
@nawal- hned by som sa pridala ,ale ako kazdy vikend makam 😒
@etuska - prajem skore uzdravenie- Aj na mna nieco lezie- a zaklincovala som to 2 glgmi zimneho sampanskeho - a uz nemam hlas 😒 😒
@ejviska - tak stastny navrat domov 😵 😵 😵

etuska
2. jan 2011

@eviska83
dakujem.Ja fufnim ako stary slon.Hrdlo je zatial OK,ale nadcha paradna 😝 Inac kedy idu decka do skoly?Lebo bratrancova dcera ma zajtra volno 😕 😕 😕 😕
akosi mi ta informacia unikla ked sme cely nateseni odchadzali na SVK 😅
@nawal
ty si expert na kočiky-poradis nejaky dobry?Este stale mame ten stary,na SVK som mala este Miškin,ale urcite chcem kupit novy

etuska
2. jan 2011

no akurat som nasla na stranke nasej skoly ze nastup je v stredu 5.1 🙂 -tak este mame cas na dopisanie uloh 😀

ejviska
2. jan 2011

@eviska83 diky!
@etuska my jdeme do skoly az ve stredu. V utery je myslim staff training. A jaky kocarek chces kupovat , golfky?

eviska83
2. jan 2011

@etuska,@ejviska- Andrej uz ide v utorok do skoly 🙂 Na golfky je este skoro nie? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre