Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
7. júl 2009

Caute zeny...akurat uspavam najmensie...dneska som bola zasa byciklovat az mam tusim svalovicu 😝 .......Zuzka no neviem ktoru cast vyberieme,segra vcera snorila po nete a ze na cypre nebudeme len vylihovat a aj nieco uvidime....tak som zvedava...ale isla by som niekam kde sa opalim na plazi a aj si popozeram okolie atd.....no my s mojim by sme si zasluzili tiez dovcu sami dvaja ale neni kam dat deti takze pockame az porastie David a mozno potom..... 🙂

etuska
7. júl 2009

ahojte kočky,tak uz sa hlasime zo Slovenska 🙂 Juuj-krasny pocit vidiet opat Tatry a rodne mestecko 🙂 Let bol super,dokonca sme doleteli skor,akurat cesta z Krakowa trvala dlhsie,ale dalo sa to prezit.
V sobotu pojdem do Krakowa pre MM asi len ja s bratom,aby nemusel opat otec.
Uz sa tesim na zajtra 🙂

karolinka2
8. júl 2009

Dobre ranko.
Erika tesim sa s tebou,ze si uz na svk to ti verim,ze je to dobry pocit po takej dlhej dobe,tak si to poriadne uzi a nech vam pocasie zici.
Tu je dnes poriadna zima fuka vyzera to na dazd tak uvidime ci pojdeme vonku alebo nie.Navarene mam akurat mi treba pozehlit a poumyvat podlahy.
Pekny den vsetkym. 🙂

z.g.
8. júl 2009

erika, vitaj na slovensku, užívajte si to, super, že ste mali dobrú cestu

jarka, ani ja by som teraz ešte neišla od malej, až bude väčšia, ešte by nevydržala tak dlho bezo mńa a vlastne doteraz bola bezo mňa max. pol dňa...

u nás to vyzerá zase na pekný deň, poobede, klasika, prší /včera pršalo až večer.../

pozerali ste ten pohreb michaela jacksona?, pekné to bolo, ani som nevedela, že si skladal pesničky sám, všetka česť...a hrozne sa mi páčil ako malý, keď spieval v tom klobúčiku...

tak pekný dník a nech sa aj u vás vyčasí....

eviska83
8. júl 2009

Ahojte,
Erika- prajem kraaasnu dovolenku 🙂 🙂
Zuzi- jasne ze sme pozerali, 😒 velmi pekne to bolo
Prijemny den vsetkym 🙂

nawal
8. júl 2009

caute, u nas nic noveho, ked je troska pekne hned sme na zahrade.
aj ja som vcer pozerala MJ.

z.g.
8. júl 2009

ahojte, my sme prišli teraz domov od našich, netečie teplá voda celý týždeň...tak budem mať nácvik otužilosti...

toho MJ mi je ľúto, takisto bol obeťou popularity, keď žil, tak len aféry okolo neho vyrábali, musel to mať ťažké...tak aspoń čiastočne očistili jeho meno...mal ohromný talent, aj keď som ho až tak nemusela, ale pesničky mal dobré...
aj ten jeho brat krásne spieval...

zajtra už príde natálka so svokrou, tak sa na ňu teším /na natálku/...

mamartinka
8. júl 2009

zuzi ved aj svokri su dobre nie 😀 inak pst ale ani ja moc svokru nemusim 😀

jarka28
8. júl 2009

Ahojte zienky,az teraz som sa sem dostala.....este varim zemiaky na zajtra -budem robit francuzske tak nech su ready....David mi dava zabrat a nic pri nom nestiham 😝 zajtra a v piatok ma MM 12tky tak uz sa tesim aka budem vystavena zasa.......Zuzka no odstavky vody som vzdy nenavidela,ale dalo sa to zvladnut...........No ja som mala MJ velmi rada ,jeho piesne boli a su vlastne uzasne....a dokonca som si pustila Heal the world a aj mi slzy vybehli...ja som taka citliva 😢 ako pises Zuzi,bol obetou....idem este umyt kuchynu lebo zajtra zasa nemam sancu a idem odpisat na maile.......tak zatial papa

eviska83
8. júl 2009

pssssst- ani ja tu moju velmi nemusim 😀 😀

nawal
8. júl 2009

velke psssssssssst ani ja svoju 😀 😀 😀 😀 😀

jarka28
8. júl 2009

ha ha zeny co tak po tichu....ja svoju tiez nemusim .... 😀 😀 😀 😀 😀

karolinka2
9. júl 2009

Dobre ranko.
Tak ja tu vypisujem a teraz pozeram ze mi neodoslalo spravu.
Ja si myslim,ze malokto moze svokru..... 😀
Baby co sa dnes chystate robit,tu sa poriadne ochladilo aj som troska pritopila cez krb.Ja som akurat postavila karfiol zemiaky urobim zapeceny karfiol a 3este mame od vcera paradajkovu polievku.
A pevne som sa rozhodla ze idem na delenu stravu.Jarka kolko si uz schudla?
Pekny den vsetkym. 🙂

nawal
9. júl 2009

ahojte, ja sa chystam do mesta pozriet zlavy. 😝
ozaj nebojite sa prac. chripky? teraz ked to vo velkom prepuka v anglicku 😒

jarka28
9. júl 2009

Ahojte....Matka napisem IP.....Nawal ja sa velmi obavam tej chripky,a bojim sa ze ked zacne skolsky rok bude to vesele.... ☹ ☹ no neviem citala som volaco ze aj vakciny budu ale kedy a ako a kde neviem,......

z.g.
9. júl 2009

keď tá chrípka prepukla u vás, tak to je už len otázka času, kedy príde k nám, zatiaľ je na SVK 20 prípadov,
ale čítala som info, že úmrtnosť je nižšia zatiaľ ako u bežnej sezónnej chrípky, teda neviem, ako to je aktuálne...tak to snáď nebude také hrozné, ako to médiá nafukujú...snáď aj tých liekov budú mať dosť, ale mali niekde prípad, kedy nezabral...
...keď ten vírus zmutuje...

s tými svokrami to je tuším všade tak 😀, ale ja sa ešte môžem s tou mojou...

bábo spí, máme na návšteve svokru aj tetu, natálku som si vystískala...

dnes som bola v robote sa dohodnúť, no, tak som sa "upísala", slovne...a urobila tým čiaru za našimi úvahami nad blízkou budúcnosťou...ale ktovie, zmena je totiž v poslednom čase u nás pomaly na dennom poriadku, teda u MM...ešte že som taká tolerantná a prispôsobivá... 😀 😀 😀

karolinka2
9. júl 2009

Karolinka este spinka,dnes akosi nie zaspat ja som si popratala navarila.
Zuzka nastupujes do prace na svk?

karolinka2
9. júl 2009

Juuj baby asi sa budem opakovat ale ked si natukam cez google portadown tak mi neukaze foto,tusim Zuzka ty si spominala ze je to vacsie ako lurgan park a co take tam je nejake kolotoce a je tam aj plaz a more,ale neter je u nas a chce ist k moru,ale nechce sa mi ist znova do portrushu.

etuska
10. júl 2009

ahojte zienky,
tak ja akosi net nestiham 😀 a na svokru sa tesim-nevidela som ju od oktobra 😅
zajtra idem do mesta-nejake vybavovacky,tak som zbedava ako pochodim.
Dnes som tu prvykrat soferovala-no bola to sranda-stale si v duchu hovorit:"Chod po pravej strane" a ani na krizovatke mi nebolo vsetko jedno 😅 Nech ziju kruhace 😀
Zaspala som dnes s Miskou dost skoro a teraz nemozem spat 😀

karolinka2
10. júl 2009

Dobre ranko.
Jeej Erika ahoooooooooooooj ako si uzivas skv?
Karolinka isla vecer neskoro spat a uz je od pol siedmej hore,dnes ideme k lekarke lebo ma zle vysledky z mocu tak dufam,ze bude vsetko o.k.
Pekny den vsetkym. 🙂

z.g.
10. júl 2009

maťka, na svk
držím palce, nech je ten moč v poriadku, čo koktrétne mala?
portadown nie je pri mori, je to blízko craigavonu, to zábavné stredisko je kryté, sú tam preliezky, šmýkačky pre deti, občerstvenie...
tak zbehnite do new castle? to je pri mori, je tam pekne...aj jarka tam chodieva...

z.g.
10. júl 2009

niečo som našla, aspoń mal obrzok v logu...http://www.peter-pans.co.uk/contact.html

z.g.
10. júl 2009

klikni na facilities ,tam sú nejaké fotky

eviska83
10. júl 2009

Ahojky,
Martinka- presne ako pise zuzka portadown nie je pri mori,ale v tonm peter pan sa nasmu velmi pacilo,je to vacsie ako v lurgane a myslim ze zaplatis(uz nepamatam kolko) a mozes tam byt ako dlho chces.V tom lurganskom je to na 1.5 hod.

karolinka2
10. júl 2009

Baby dakujem za rady urcite ten peter pan navstivime vyzera to super a na druhy den pojdeme niekam k moru.
Zuzka neviem co ma len vcera ked som volala mi vraveli ze ma abnormal vysledky tak ma na dnes objednali k lekarke,ideme sa poobliekat a potom dam vediet.

jarka28
10. júl 2009

Ahojte zeny......Matka daj vediet co a ako u GP........Ja si akurat pozeram Legoland Windsor a idem nam booknut ale 4 dni tam.....vezmem deti a segra pojde,tatko zostane doma s krpcom,pojdeme v auguste 15teho tak uz sa tesime......u nas nic nove,vonku je pod mrakom...po obede pojdeme de Dellamont parku,je tam super ihrisko,vlacik more atd......Erika uzivaj si,ozaj baby ake mate pocasie doma?chodite sa aj kupat?....Zuzka kde budes pracovat,v nemocke ci na klinike?.....ozaj kto vie ako sa ma ZSUZSU-sa tu ani neukaze......asi isla na lepsie forum alebo je zaneprazdnena alebo sa niekde opaluje na zltistej plazi 😀 😀 .......

zsuzsu
10. júl 2009

Jarka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ahojky. Ja len niako nestiham. Tak ako Vas precitam, aby som bola v obraze, no ale to je všetko.
Erika užis si dovolenku doma.
Matka dufam, že vysledky su už o.k. a Karolinka nema nic važne.
Ako som citala, tak ste bojovali s kiahnami 😀 , Moje to mali tiež na raz, ale bez horucky, ale strašne moc boli vyhadzané. Tekuty puder a bolo.
Nawal, Teba som sa chcela opytat. Spominala si trhy v Antrime. Vieš mi povedat ako často tam su? Su každu sobotu? Ale MAtka, Ty tam nechodiš?
U mna nic nového. Baby mam doma, tiež musime niekam vypadnut, lebo sa zbesnia 😀 Inak chystame sa do DUblinu do ZOO, že vraj je tam krasne, tak uvidime. No a ešte niekam, ale neviem kam.
Matka Ty sa u nas kedy ukážeš? Musime sa dohodnut. Co Ty na to?
Ako boli pekné dni, tak sme stale vonku opekali. aj moje narodeninové party sme zmakli vonku a bolo suuuuuuupeeeer. Inak Erika Ty si pisala, že si bola blizko mna? a co si mi nezavolala, ved maš moje cislo. Ja som akurat oslavovala, tak som mala plno dobrot. Mohli ste prist. Bola by som rada.
A aj ostatné kocky by som rada spoznala, už to stretko treba dat do kopy konečne.
Fuha, zasa som sa rozpisala. Tak prajem pekny dnik.

jarka28
10. júl 2009

Zsuzsu-ja som vedela jak ta sem vylakam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na stretko dojdem.......

zsuzsu
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nawal
10. júl 2009

baby ste tu spominali aj ine stranky ako jobcentre. hodte mi plz link. chcela by som si cosi najst na par hod. tyzdenne.
zsuzsu za Antrimom je velky trh kazdu nedelu. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre