Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

z.g.
23. dec 2009

pekne sviatky vsetkym..

z.g.
24. dec 2009

eviska, tak nech sa detri skoro uzdravia...
moje male su tiez chorlave...
ejviska, no super, ze uz tatik dorazil...lutujem tych, co isli s detmi...

eviska83
24. dec 2009

STASTNE A VESELE.................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nawal
24. dec 2009

Vesele vianoce Vam prajem 😎

etuska
25. dec 2009

pekny dnicek prajem.
neviem ako v S.Irsku,no nam sa na Spiši sneh takmer uplne roztopil 😝 esteze sme boli parkrat na sankach predtym.Od rana prsi,no aj tak sa vytesujeme-navstevy a pod 😀
drzte sa

ejviska
25. dec 2009

Ahoj, tady taky po snehu ani pamatky, ale pujdem bruslit na stadion.
Jezisek mi nadelil netbook, takovy babsky - staroruzovy, kraaasny. Jsem musela byt hodna.
Uzijte si zbytek svatku! My jsme se tatky dockali, ale zpet jsme meli letet na primo s BMI baby z Prahy a tatka bude muset autem, protoze ho musi v Londyne vratit. Toz dobre. A sejdem se v Belfastu, kde mame auto.
Jake je v Irsku pocasi?

z.g.
27. dec 2009

ahojte, ako nám tie vianoce preleteli...zajtra idem už do roboty 😠 😠 😠

ejviska, juj, tak to si tatík zase pocestuje...ešteže sa to nestalo aj tebe a malej...

aj môj drahý mal rovnaký nápad, tiež som bola poslušná a dostala som chutný ultra-mini-notebook, pre zmenu biely, ale púzdro mám ružové... 😀 😀 😀
...no, medzi nami, som chela radšej foťák- zdrkadlovku...ale bude aj to...neskôr 😀 😀 😀 😀...snáď... 😀 😀 😀

detičky sa tešili z darčekov, ale tento rok dostali od nás len po jednej hračke + nejaké drobnosti, aj tak od každého niečo dostali, tak toho je vždy habadej...

ani tu nie je sneh, behom 1 dňa sa roztopil, škodaaa, včera aj lialo...no nechutné počasie...

mamartinka
27. dec 2009

No sme asi vsetky posluchali.Zuzi aj ja som dostala bieli notbook a vrch je ruzovy len.Mini-laptop.Ako sa inak mate?Deti co dostali od jeziska?

karolinka2
28. dec 2009

ahojte.
Zuzka Matka tak ste dostali rovnake darceky.
Karolinka dostala bubny,kolobezku,kocky a knizky ja parfem a drahy.
ja zajtra tiez do prace upratovat dom....
Pekny den.

etuska
29. dec 2009

ahojte kocky,
ako je v S.Irsku?
Tak my uz budeme silvestrovat tiez v UK.V strtok nam to hadam z Krakowa poleti v pohode.
pekne popoludie

z.g.
30. dec 2009

čaute...erika, tak šťastnú cestu, nech vám to letí načas...

mamartinka, tiež si dostala ten notebook tento rok? tak sranda, aká náhodička... 😀

ja chodím do práce aj medzi sviatkami, tatík varuje malé....tak si ho ešte užívame...

silvester strávime doma, ráno idem ešte do práce...nič výnimočné nechystáme...

mamartinka
30. dec 2009

z.g tiez som ho dostala tento rok.Taky sikovny je,dobre sa na nom pise.Tatika mate dokedy este doma?Mi tu mame otras pocasie uz 2 den.Fuci a prsi hnus viist von.Etuli stastnu cestu zelam a este stastnejsi let a prilet. 😉

ejviska
30. dec 2009

Erika stastnou cestu.
Holky mate na tom mini notebooku obal? Ja si musim nejaky koupit. Tak jestli mate nejaky tip. JA mam netbook HP mini. 10,1 palcu.

My jdem na Silvetsra ke kamaradum, ditko bude doma s babickou.

mamartinka
30. dec 2009

Ejviska ja som mala kabelu uz na ten minilaptop spolu s laptopom.Ci myslis to.Ja mam znacku Msi U100.Takto neako to je napisane.Tak a zaroven vam vsetkym zelam Prijemneho silvestra a uspesnejsi Novy Rok 2010.Nech je uspesnejsi ako rok 2009.

karolinka2
30. dec 2009

Ahojte.Ja idem zajtra do prace a poobede chcem upiect kysnute kolace tiez nic nechystame a chceme pozerat jojku na silvestra....
Erika dnes je tu hrozne pocasie,od rana prsi a fuka priserny vietrisko,ale od zajtra uz hlasia tyzden slniecko a naspat mrazy tak uvidime.Dovolenka vam zbehla rychlo,tak este raz stastnu cestu.
A vsetkym prajem prijemneho silvestra.

eviska83
31. dec 2009

Ahojte kocky,
Aj ja prajem prijemneho Silvestra a STASTNY NOVY ROK 😉 😉

mamartinka
31. dec 2009

Prijemneho Silvestra a este najsamlepsi rok 2010.Nech je lpsi ako 2009. 😉

nawal
31. dec 2009

HAPPY NEW YEAR 2010 😎
My nikam nejdeme budeme doma. Rado je v praci do 9, takze papuckovy vecer 😀

karolinka2
31. dec 2009

STASTNY NOVY ROK 2010 🙂

etuska
31. dec 2009

Happy New Year 🙂 😅 😵

mamartinka
1. jan 2010

Stastny Novy Rok 2010 zelam vsetkym.Ako ste Silvestrovali?Etuli aky bol let a ako ste tu uz silvestrovali?

etuska
1. jan 2010

ahoj Mati 😉
let bol fajn,aj cesta do Krakowa-akurat pred Tatrami bolo na jednej menej frekventovanej ceste uplne klzisko,ale s Bozou pomocou sme to zvladli 😵
Doma v UK sme boli asi o 6p.m,tak ja som s Miskou isla skoro spat,MM zalomil asi o jedenastej-akurat na pripitok som ho zobudila 😀
...a dnes som si pospala asi do desiatej 😀 ,aj ked Miska vstala asi o siestej,no behala po dome a obzerala stare hracky i nove darceky 😅
Idem pomalicky vybalit veci,MM siel do tesca doplnit zasoby,takze taky pohodovy dnicek 😵

ejviska
1. jan 2010

Martina nestras, teda to je pocasi. My letime do Belfastu v nedeli.

z.g.
1. jan 2010

Ejviska, ja mám na to notebooku látkové resp. neoprénové púzdro na zips, tak som to dostala...

Tak nech sa počasie stabilizuje, kto poletí...

A prajem vám tiež šťastný nový rok...

Aj my sme mali včerav papučovú kultúru..

etuska
1. jan 2010

Tak prajem Evi stastny let-ten nas bol pohodovy.Letite do Belfast City?

ejviska
2. jan 2010

Ahoj, letime do Antrimu. S BMI baby. Tatinek nam pred chvilkou odjel, jede zase tim autem, musi ho vratit. A sejdeme se na letisti, kde mame auto.

ejviska
2. jan 2010

Nawal, jaky je u vas ten aquapark? Dobry?

karolinka2
2. jan 2010

Evi tak stastnu cestu,,ja som pozerala letenky danube wings a vsetko su rovnake ceny 99 eur na kazdu letenku...
Baby a mame po sviatkoch...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre