Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
30. jan 2010

Eriko, fakt, jako by jsme se znali dlouho... 🙂

Evi, diky moc,my jsme nevedeli, ze jde koupit jen freeview. Mysleli jsme, ze musime koupit novou TV s tim. TAkze super, Daniel uz to zkouma. Hlavne to Cbeebies atd, tam se i ja priucim 🙂

karolinka2
30. jan 2010

ahojte baby.
Stretko bolo fakt uzasne,niekedy to urcite zopakujeme,my sme sadli do auta a karolinka hned zaspinkala.a potom sme si urobili oslavu ale uz som unavena ako kon.....
Nawal veru v antrime je super tesco ale mne sa zda ze aj v ballymene je take...
Pekny zvysok vecera a cez tyzden dam foto zo stretka na facebook...

eviska83
30. jan 2010

Evi - na cbeebies som sa aj ja priucila strasne vela slov - hlavne takych pre detska 😉
Aj my v Lurgane mame take velke Tesco - takze Nawal aj u nas sa mozes prejst 😉
Uz sa tesim na fotecky 😵

mamartinka
31. jan 2010

Ahojte.Dakujem a hlasim opet prichod odvcera v Irsku.Doma bolo super.Kopa snehu.Na barak sme vcera okolo polnoci prisli.Pozravujem vsetky. 😉

etuska
31. jan 2010

Mamartinka-vitaj spat 🙂

mamartinka
31. jan 2010

etuli dakujem.Ty sa ako citis a ako sa mate?

karolinka2
31. jan 2010

Matka vitaj v Irsku...

mamartinka
31. jan 2010

😉

ejviska
31. jan 2010

Ahoj Marti, tak tady vas taky privital snih 🙂

eviska83
31. jan 2010

mati - vitaj doma 😵

mamartinka
1. feb 2010

ejviska tu v Irsku snech uz nemame.Ak myslis mna.U vas tam este je?Inak doma sme ho mali snehu neurekom.A vcera z Vychodu ake kalamity ukazovali.Hroza.Len potom zasa tie zaplavy.Inak dakujem vsetkym za privitanie spet.

karolinka2
1. feb 2010

ahojte baby.
Prislo mi pre karolinku na ockovanie na tu prasaciu chripku,ale ja ju zrejme nedam,tusim ste aj vy pisali ze ste nedavali deti vsak?ja som nedala ani seba....

eviska83
1. feb 2010

Mati - ja som veeelmi dlho rozmyslala a nakoniec som sa rozhodla nedat 😉

mamartinka
1. feb 2010

Ja by som sa stopercent zaockovat nedala. 😉 Proti ziadnej chripke.

nawal
1. feb 2010

Mati ani ja som nedavala. vela som si o tom citala aj vselieke videa a rozhodli sme sa ze nie. 😉
Mamartinka vitaj naspat, dufam, ze sa vam coskoro podari najst II 😵
Mati mozno je rovnako velke to Tesco, len u vas na poschodi su vecicky a u nas je kaviaren. 😀

mamartinka
1. feb 2010

nawal no uz som sa nato akosi vykaslala.Ved lekari snad neako pomozu uz ked sme sa nato dali.Len ma mrzi ze to bude vsetko posunute o neaky ten rok.Uz som to mohla mat vsetko davno za sebou a byt davno tehu.Co uz narobime.Snad sa raz dockame.

ejviska
1. feb 2010

Marti, myslela jsem tebe 🙂 No, my taky porad ne a ne najit ty // 🙂 Tak si budem drzet palce navzajem 🙂

etuska
2. feb 2010

ahojte kocky,
tak ja som dnes bola na "pokec" s midwife-vsetko vyzera byt OK-popocuvali sme srdiecko a v piatok zaciname 24tt-tak to fakt leti.

Ja som sa ockovat tiez nedala i ked som si myslela,ze je to "risk" kedze pracujem kazdy den s deckami,co su obcas zasoplene a chore 😀 -ale zatial sa drzime,tak hadam bude vsetko OK aj nadalej.

Dnes som spala asi od 19-23:00 takze tu este strasim 😀

Matka,Evka-co nie je,moze byt... 😉 V jednej teme kam chodim pravidelne teiz "nic" a zrazu sme tam 4 tehulky 😅
Budem drzat palce.
bru nocku kočky

ejviska
2. feb 2010

Eriko, no koukam na ten cas prispevku! JA bych rano nevstala 🙂 Spim nejmin 9 hodin a ani to nemuzu vylezt z postele 😀

mamartinka
2. feb 2010

eviska vy planujete druhe?To je super.Tak nech sa aspon vam zadari cim skor. 😉

ejviska
2. feb 2010

Marti, no planujem. Uz dva roky ☹ Zvlast ted, kdyz cucim doma, by to bylo fajn vyuzit.
Ale mas to spatne! Nema tam byt " nech sa aspon vam", ma tam byt " nech sa nam.." 🙂

mamartinka
2. feb 2010

No tak nech sa nam zadari obom uz konecne.Ale u vas to bude mozno skor. 🙂 My to teraz budeme mat o neaky ten rok posunute nez nas povysetruju a daju vsetko na spravnu cestu.Inak v tom Iscare nam ta lekarka povedala ze u nich sa babetka rodia.A viete co tam mali na nastenke narodenych deti na fotkach?Co sa za ich pomoci a centra u nich narodili.Same dvojicky,trojicky.A normalne tam prisli taky aj cez 40 rokov mozno aj viac par co chcu mat este asi potomka. 😕

mamartinka
2. feb 2010

etuli k dnesnym meninam zelam vsetko najlepsie.Nech ti vsetko dobre dopadne a nech ste z babetkom zdravucky.

etuska
2. feb 2010

dakujem 😵

ejviska
2. feb 2010

Marti, no ty jsi jeste mlada, proti me urcite 🙂 JA jsem z vas vlastne asi nejstarsi, ze jo? 😎

karolinka2
2. feb 2010

Ahojte.
Tak dnes som konecne nastupila do prace,vsetko sa to zvrtlo tak rychlo....prac.dobu mama od 8.00 do 10.15 a od buduce ho tyzdna este od 6.15 do 7.45 plus ten dom co som chodila upratovat utorok a piatok tak som sa s nou dohodla ze mozem chodit aj nadalej od 11.00...upratujem v jednej firme kancelarie takze celkom dobra robota...
Mati Evi vsetko bude o.k.len netreba na to stale mysliet...
Erika tak este aj tu ti blahozelam k meninkam.. 🙂

eviska83
2. feb 2010

Ahojte
No teda Mati to bola teda rychovka- som rada ze Ti to vyslo 😉
Mati,Evi - my sme sa o druhe snazili prakticky hned ako mal Andrej 1 rok- a nic- tak nasledovala slaavna dovca a drobce podla vypoctou boli splodene hned prvu noc 🙂 nechcem to zlahcovat a obom vam veeelmi drzim palceky. 😉
Erika - aj ja sa pripajam ku gratulantom 🙂

ejviska
3. feb 2010

Mati, tak dobra prace 🙂 No vidis!

Evi, takze myslis, ze na te nasi veeeelkeee dovolene v dubnu ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To musim D. rict 🙂

mamartinka
3. feb 2010

Nam dovolenky nepomahaju.Aspon nie ty letne. 😎

ejviska
3. feb 2010

MArti 🙂
Tady huste snezi, spis to taje, ale je -1st.
Dneska jsem se ptala ve skole, jestli muze Terka zacat chodit do krouzku irske tance. TAk prej jo, tak tam jdem dnes poprve se podivat. Asi chudak ani nevi, co to je, ale hrozne tam chce chodit 🙂
NAvic to vede jeji tridni ucitelka, tak to je prima.

A navecer jdem na bryndzove halusky ke kamaradum. Oni se sem pristehovali a zena je velka kucharka. Porad vyvaruje, vypeka. No kde se hrabu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre