Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
29. jún 2009

Ak by si mohla a ked budes mat cas skus mi ju poslat budem velmi vdacna.....ja musim dat dolu min.15 kil tak hadam sa podari...

nawal
29. jún 2009

caute, babz ja mam obidve knihz v PC, ak chcete poslite mi vasu emailovu adresu, poslem vam ich.
😵

nawal
29. jún 2009

no asi som si tu druhu knizku neulozila. nasla som len ten prvy diel. 😠

karolinka2
29. jún 2009

Baby aj ja si prosim poslat tu dietu na emailovu adresu.dakujem karolinka2@btinernet.com

nawal
29. jún 2009

matka poslane 😉

karolinka2
29. jún 2009

Nawal nic mi nedoslo ale to je asi moja chyba zle som napisala spravne je karolinka2@btinternet.com dakujem.

jarka28
29. jún 2009

Matus uz ti dosla ta dieta?ja mam od Evicky ak chces poslem.......nech sme stihlunke 😀 😀 😀 ja som na to nahovorila aj segru,dneska sme mali prvy den a citim sa fajn a niesom hladna....

z.g.
29. jún 2009

tééda, tu sa chudne...

u nás znovu pršalo...hrúza, ani leto tuším nepríde...

jarka, tak to budete mať za sebou, adrianka zatiaľ nič...
enerife, tiež by som tam rada mrkla...

jarka28
29. jún 2009

Zuzka je mozne ze popri kiahnach ma krpec viac krat denne nalozene v plienke,alebo to s tim nesuvisi?par dni do zadu zacal kadit viacej ako obvykle tak neviem chuda moje co to ma.......Marek sa obsypava uz viacej aj som mu dala paralen lebo mal teplotu....no uz nech je to za nami.... 😝 ......

nawal
30. jún 2009

caute, jej aj dnes bude pekne 😎 . vecer ideme ku kamaratom na bbq 😝
Baby co keby sme si spravili tabulku s nasou adresou a tel. cislami? teraz ked je tak pekne tak planujeme chodit na "daleke" vylety a nebolo by zle sa postretavat. v sobotu asi pojdeme do newcastlu, potom mame v plane larne....
Takze ak ste sa tak mi napiste tel. cisla a vase mesto a ja to dam dokopy a poposielam na vas mail. 😵

karolinka2
30. jún 2009

Ahojte.
Dnes je naozaj krasne.My sme teraz dosli z vonku,a zajtra sa chystame na plavaren.Ked Karolinka zaspinka tak si pozriem tu 90 dnovu dietu a podme na to. 😉
Nawal vdaka za tu dietu dosla mi a posielam ti IP ohladom cisla.Je to dobry napad.
Pekny den vsetkym. 🙂

eviska83
30. jún 2009

BABY a nedame stretko????????

nawal
30. jún 2009

ja som za, len musi mat Rado v ten den volno 😀 . a niekde tak na pol ceste 😉

eviska83
30. jún 2009

no, nam najviac vyhovuje vykend,kedze MM ma volno - kde je pol cesta? 😀

etuska
30. jún 2009

baby-nie je to zly napad,no MM ma tiez volno len cez vikend a my uz buduci utorok odlietame na Slovensko a vratime sa 20.8

Matka-tesime sa zajtra na plavarni 🙂 -tak aspon take mini-stretko bude 🙂
Ja som bola este doobedu v praci a od nes mam prazdninky 😀
beziiiim za Miskou do zahrady

eviska83
30. jún 2009

no a my sa stahujeme od 20.07 - tak to budeme mat rusno

karolinka2
30. jún 2009

najlepsie by bolo to stretko zrobit niekedy na jesen teraz je take dovolenkove obdobie kazdy je rozlietany. 😉

etuska
30. jún 2009

Mati-suuuuhlas 😀 😀 😀

jarka28
30. jún 2009

Ahojte.....u nas kiahne prepukly vo velkom....Marek stale pisti a obsiva sa a najmensi dneska cely den na rukach sa nosil co mrncal.....hruza...vyzeram ako stara babka taka som znicena a co ma este caka ani nevravim,MM taha 12tky a mna ide aj porazit..vecer som letela na nakup este a v aute sa mi zacalo dymet z poza volantu a islo ma slahnut...ja neviem stale volaco....... 😝 😝 😝 uz nech je september a uletim k moru niekam 😀

jarka28
30. jún 2009

Ani som sa nespytala ako sa mate vsetky 😉

z.g.
1. júl 2009

ahojte, včera sa mi nedalo pripojiť, našim blbne niekedy pripojenie... 😠 😠 😠 a keď sa mi už podarilo, tak sa mi prípsevok neodoslal... 😠 😠 😠

jarka, chúďa, vydrž, viem si to živo predstaviť...
/tie hnačky budú spôsobené iným pôvodcom, nikde som nenašla spomenutú hnačku ako príznak.../
adrianka stále nič...už prestávam dúfať, že to dostane...

sadnem na lietadlo a prídem aj ja na stretávku 🙂)))

ja idem dnes kupovať pomôcky pre natálku do školy, lebo potom už nebude kedy, celé prázdniny budeme niekde mimo...máme parádne dlhý zoznam 😠 , to nie je ako v írsku

včera sme boli s deťmi na zmrzline...za odmenu za vysvedčenia...

u nás stále prší, aj bolo pekne aj teraz je , ale stále hlásia aj prehánky, dažde a včera bolo hnusne dusno...

z.g.
1. júl 2009

...no, už má aj adrika kiahne...zatiaľ také drobnučké pľuzgieriky...

eviska83
1. júl 2009

Dobre rano ,dievcence uz sa vyhrabte z tych kiahni ☹ Jarka vydrz
Aj ja suhlasim so stretkom na jesen ,ale my ideme domov 22.09 na 2 tyzdne 😒
Fuj ale je tu sparno 😖

karolinka2
1. júl 2009

Ahojte.
My sme nedavno dosli z plavarne,boli sme s kamoskou a jej dv omi chlapcami a s Erikinou rodinkou.Bolo super deti sa vyblaznili je tam naozaj uzasne uz som vravela tatikovi ze cez vikend ideme zas.Mala uz aj zaspala z tej vody a mne sa ani nechce varit tak len nieco narychlo nejaky polotovar urobim a zajtra navarim tekvicu.
Zuzkag.tak je nakoniec fajn ze to deticky budu mat spolu kiahne.
Jarka nie je ti co zavidiet,ale mysli na to ako sa v septembri sa budes slnit na plazi a okolo teba obskakuju krasni spanieli. 😀
Evi ja stale rozmyslam co s tym septembrom domov a listky strale stupaju,ale asi nepojdem,nasi su z toho smutni ja tiez neviem.
Pekny den vsetkym. 🙂

jarka28
1. júl 2009

Ahojte....najmensieho som uspala a Marek sa chce stale skriabat a place....no nech uz je to za mnou....Matka super tak ste sa vyblaznili,ja chcem ist s nasimi az budu fit na plavaren.......Evi u vas sparno u nas konecne trosku prsi.....Zuzka aj David mal vcera drobnucke pluzgierky a dneska ma uz vacsie,sice nie vela ale uz to pocituje.....no a to kadenie-moze byt ze z jogurtov,zacal ich jedavat vo velkom alebo este aj z toho ze mu idu stolicky von.....inak je v pohode tak nerobim paniku....dneska robim zel.polievku a cestovinky so zel.omackou....tak hadam bude chutit aj marodom......Matka a na Spanielov sa tesim preto drzim dietu 😀 .....

eviska83
1. júl 2009

jarka - a ako ti to ide?

jarka28
1. júl 2009

Evi drzim sa...dneska som este nestihla ale obed.....akurat som si dala kocku hor.cok.....nestiham,David stale place a nespi a Marek ma horucky ....ja absolutne nemam chut jest ☹

z.g.
1. júl 2009

jarka, dve choré deti naraz, no hotovo..tak to vydržte a tá riedka stolica môže byť od toho, ako píšeš...

no, kvôli španielom sa oplatí držať diétu 😀 😀 😀

tak nech sa vám to stretnutie podarí dať dohromady...

aj tu je dusno...zase bolo cez deń teplo až horúco a sparno, poobede dážď, búrka...tu sa mení tuším podnebné pásmo...

natálka pôjde k svokre, tak bude mať program...a ja chvíľu kľud.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre