Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
3. feb 2010

No dobry to kamaradi.Mnam halusky.Posli potom par.

ejviska
3. feb 2010

Kde se koupi nejake boby nebo takova ta lopata na sankovani? JA jsem to nikde nevidela. Diky

mamartinka
3. feb 2010

ejviska a kam sa chystate na dovcu v dubnu?My sa chystame v breznu tak na 2 dni vykend nekde na vylet.Asi do Londyna na vykend.Budem mat totiz v breznu 30 tak mi manzel chce dat darcek.Niekde chceme ist aspon na vykend trocha vypjat od vsetkeho.

ejviska
3. feb 2010

My se chystame strasne daleko. Az do Thajska. V Londyne jsme byli v zari na vikend. Bylo to bezvadne. A bylo krasne pocasi. Londyn je skvely!

karolinka2
3. feb 2010

ahojte.
Tak uz nemam pracu dnes mi volali ze sa agentura rozhodla len pre jednu a ta litvanka bola uz tyzden predo mnou.... ☹

eviska83
3. feb 2010

☹ to je mi velmi luto Mati- ale snad sa objavi mozno aj nieco lepsie 😉
Ejviska- do Thajska sa chystame uz pekne dlho- mame tam kopu znamych- no ale este par rockov si na to pockame.No a ze by Thajsko robilo tiez zazraky?-budeme drzat palceky 😵
Tak uz som si dnes bola aj po veci do prace- diary,rukavice a tak -uz sa mi to krati ,ale baby cim je to blizsie tym sa viac tesim 🙂 A dnes mi sefka vravela ci budem ochotna jazdit aj do Craigavonu- maju tam neaku Polku kt. vobec nevie Ang.- jasne ze rada- ved preplacaju benzin nie 😝

karolinka2
3. feb 2010

Evi tesim sa s tebou ze nastupujes do prace....

etuska
3. feb 2010

ahojte kocky,
Evi-tak super ze sa uz tesis.Ja sa zase tesim,ze hadam o par mesiacov budem mat ine ako"pracovne "starosti 😅 .Pri Miske som na MD nebola-to som este studovala na vyske a hned po statniciach som nastupila do prace,tak pre mna je aj tych 9mesiacov luxus 😀

Mati-to je mi luto-nie je to od nich velmi seriozne,ale na druhej strane-mozno sa najde nieco lepsie.

Evi-na tie "mini-skleniky" co si sa pytala na facebooku-vola sa to "propagator" a kupili sme to v B+M v antrime-tusim to stalo 1,5libry.

Idem si este napisat pripravy na zajtrajsi den,mam este kruzok do tretej-jaaaj ako nemam rada stvrtky 😝 -ale aspon sa blizi koniec tyzdna.

Drzte sa baby 😵

eviska83
3. feb 2010

Erika - aj nam ostatnym napis - coze to su tie mini skleniky? 🙂
A inak aj ja som sa matersku tesila - ale rok akurat stacil 😉

ejviska
3. feb 2010

Eriko diky! Mne se ty miniskleniky ( pekny nazev ) hrozne libi. Erika to ma na FB fotku. JAk Miska sadi.
Baby a to si vemte, ze unas je MD 3 nebo snad i 4 roky 🙂

MAti, urcite najdes neco lepsi! Tady je to s tou praci silene. Sak jsem psala, jeden tyden jich chteji v nemocnici vsechny vyhodit, pak zase zjisti, ze je potrebuji. Uz jsme si zvykli a neresime to. Ale fakt prava ruka nevi, co dela leva. A pak prej, ze u nas je bordel! 😀 Stejny jak tu.

Terka byla dnes v tech irskych tancich. Je tam tak 12 holcicek, i jeji spoluzacky. Hned ji tam cosi klabosily ( tem deckam ja uz vubec nerozumim 🙂 ). Tak si myslim, ze to pro ni bude fajn. Prijde do kolektivu.

eviska83
4. feb 2010

Tak uz som mrkla 😉 Myslite tie vecicky na priesady? Co do toho davas Erika? Kvietocky?
A inak vcera sme sa o tom bavili s Karolom ze ja by som asi 3r. na materskej nevydrzala 😉 Aspon na par hodin proste potrebujem vypadnut- potom sa na deturence len viac tesim a nemozem sa ich nabazit- 😉
Moja segra bola doma 8r s detmi - a potom ked zacala pracovat tak nechapala ako to vlastne mohla tak dlho vydrzat 😉

ejviska
4. feb 2010

Ja znam zenske,co maji kazde tri roky decko.....

eviska83
4. feb 2010

evi- ja som predtym planovala- 3deti po roku- kazdy rok jedno 😀 😀 ALE....Aj tak sme to stihli- 3 deti do 3 r. 😝 😝 😝
tie irske tance sa mi lubia 🙂 🙂 a urco je to pre nu lepsie ako sediet doma 🙂

etuska
4. feb 2010

ahojte baby,
Evi-ano-mame v tom posadene kvietocky 😀 a uz paradne narastli za tyzden.
No ja som tiez zvedava ako to na MD vydrzim-lebo uz teraz si pozeram ponuky prace 😀 -teda pod jednym-ked pozeram pre MM 😀

Zajtra idem vecer na jeden "meeting" dobrovolnikov-som tam ako zastupca skol,tak som zvedava co poriesime

ejviska
5. feb 2010

Hledala jsem ten "sklenik", ale u nas ten obchod neni. Nevite jestli treba v B&Q to muze byt? Mne se to hrozne libi. Decka maji nasazeny kazdy jeden kvetinacek ve skole na dvore za oknem. Tak se tam porad divame 🙂

ejviska
5. feb 2010

Varim gulas a kynuty knedlik. Ten delam poprve! Tak uvidime. Dojde v sobotu odpoledne navsteva. V nejhorsim zajedu pro chleba do polskeho shopu 😀

eviska83
5. feb 2010

evi- tak nech sa podari 🙂 a aky gulas?- segedin alebo madarsky? 😉 Vy zasa budete mat plny dom? 😀
Ja odkedy som objavila tie bagety v tescu tak ma nikto nedonuti robit knedlu 😝

karolinka2
5. feb 2010

Evi ano pocula som ze tie baghety z tesca su dobre,ale ja si robim knedle sama....
My ideme zajtra na oslavu a rano idem varit liptovsku ruzu uz ste to niekto robili???

ejviska
5. feb 2010

Gulas hovezi. JAke bagety v Tescu? To je jako misto knedliku?

eviska83
6. feb 2010

Ahojte
Tak ranna smena za mnou- este ma cakaju 2 callsy poobede a hotovo- joooj ale mi bolo dobre 🙂
Evi- ano namiesto knedliku- take bagety v priesvitnom obale tusim cervenym napisane TESCO - ono su to vlastne bagety na pecenie do rury ale ked to naparis- je to presne ako knedlik- a stoja asi len 39p 😵

etuska
8. feb 2010

Mamartinka-videla som takuto ukazku na youtube-ako jeden tatko takto tocil so syncekom-vyzeralo to hrozivo-no maly sa z toho smial 😀 -ja osobne by som sa na to teda nedala...

eviska83
8. feb 2010

mati- kde na to chodis???no mne osobne z toho bolo az zle 😝 Adam by sa asi tiez teraz smial -evicke je ale strachopud 😉 a to vraveli ze aj 3 tyzdnove babetka. 😲

ejviska
8. feb 2010

Uz mame to free view! Je to perfektni a staci nam to bohate.
V patek jedem domu! 🙂 NA tyden necely.

karolinka2
8. feb 2010

Ahojte.
Evi ano ta freewieja je dobra mi to mame tiez.Takze ideme domov,spominala si ze chodite casto...
Baby pozdravuje va Ada co si s nami pisala tusim mala nick ryba,pisala som s nou vcera na faceebooku,mala nejake zdravotne problemy aj problemy na svk takze nemala cas sem chodit.
U nas vsetko po starom.

etuska
8. feb 2010

Ejviska-a chce sa vam cestovat v takej zime? 😀 Ja osobne som rada ze teraz nikam nemusim 😀 -ale uzite si to doma a doneste nejake dobrotky 😀 😀 😀

ejviska
9. feb 2010

Terka ma prazdniny uz od patku, az do ctvrtku. Tak to chceme vyuzit. Pak pojedem az v lete. A je ji hrozne smutno po dedovi a babicce a psovi. 🙂 Jeste, ze je ten skype.

eviska83
9. feb 2010

Evi -tak si to dama pekne uzite 😵
Martinka- tak ked si s Adou este budes pisat tak ju pekne pozdravuj 😉
Erika- ako?rastieme?
U nas tiez nic nove... 🙂

ejviska
10. feb 2010

TAk si predstavte, ze mi dneska dala ve skole maminka Emily ( to je takova Tercina jedina kamaradka ) dopis, ze by Emily chtela, aby k nim Terka dosla na navstevu!!!! Hrat se za ni!!! Tak to jsem uplne na vetvi, stastna. Hned jsem aj D. volala do prace. 🙂
A sranda je, ze ta jeji mamka je lekarka! Fakt nahoda. Dela tu GP.

etuska
10. feb 2010

Evi-tak to je super.Terke bude aspon veselsie 🙂 a ty si precvicis anglictinu 😵

My mame prazdniny len 3 dni:piatok,pondelok a utorok.Dnes som ostala aj s Miskou doma,stale mam nadchu a cela som bola taka ubolena,nos zapchaty,tak sme si urobili den volna-malovali,kreslili ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre