Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
26. feb 2010

Evi-ved ja sa nestazujem 😀
Ked som cakala Misku tak som pribrala len 7kg,ale teraz to bude viac,lebo vsade chodim autom 😀 a aj som mala pred tehu o 10kg naviac ako v 1.tehu-ale ja to neriesim,dolezite je,ze je vsetko OK,ja sa citim tiez relativne fajn adekvatne mojmu stavu-namam ziadne problemy a ratam s tym,ze po porode trosku zchudnem kojenim,behanim okolo babatka a tiez hadam na prechadzkach 😅
pekny vikend kočky-idem sa trosku vrhnut na domace prace 😀

pajakubik
26. feb 2010

Presne tak Eri,nic neres hlavne ze budete s malym zdravi a v pohode a ty kila pujdou sami dolu 🙂
Evi ja te uplne prehledla,ja taky cvicim,takove cviky co jsem nasla na internetu a mam jogu na dvd,doporucuju vsem,velmi uklidnujici 😉

ejviska
26. feb 2010

Ja se z tej trouby zblaznim. Tak strasne nerovnomerne pece 😠

mamartinka
26. feb 2010

pajakubik i.p.

eviska83
26. feb 2010

Ahojte
No baby ja mam dvd s cviceniami habadej 😀 - jogu ale nemam 😲 ja zasa nedam dopustit na zumbu- zacala som s nou asi pred 4mes a stale ma to bavi 😵 Ja som skusala zoralates -bolo to super (na druhy den bola svalovka jak svina) ale je to dlhe a to nestiham- zumbu mam asi 4 dvd- a najcastejsie tancujem 20min- je to fakt super relax 😵
Aj ja zboznujem rybky- hlavne salmona a prawnsy mam min 2x do mesiaca. 😝 A aj cinu mozem -ale ked si ju urobim doma - skusala som cinana tu (dala som si rezance) a teda fuuuj plavali v kari omacke skoro ziadna zeleninka- otrasne to bolo-tak uz radsej neskusam.Ja mam vyskusanu zmes z Icelandu - ta nam chuti najviac 🙂
babenky aj vam prisla pozvanka na nedelu do Belfastu? len nepisu ziadnu hod.-idete niekto? My zatial rozmyslame -ja mam volno a nemame este ziaden program- tak uvidime.

pajakubik
26. feb 2010

Ahojek
Evi 83 a co to je to zumbu,tak to teda,abych rekla pravdu slysim poprve,je to neco jak aerobik?
Ja jedu s kubikem v nedelu,zacina to v 11.30 a konci ve 3. Tak se tam mozna uvidime nazivo! Jeste nekdo se holky pripoji? 😎

eviska83
26. feb 2010

Pavli- ukazka zumby

https://www.youtube.com/watch?v=NZVIv5Wmlts


No tak to sa mozno stretneme 🙂 Kto sa este prida? zeby dalsie stretko? 😀

karolinka2
26. feb 2010

ahojte.
Jarka niekde vyssie nedvno som pisala ako sa robim halusky tak pozri,a syr kupujem tesco taky natierkovy ako je philadelphia.
Evi pozerala som ten tancek je ot vlemi pekne,ale mna by to nebavilo...ja momentalne mastim s malou nintendo tenis a mala hra rada golf a kolky.
No aj nam prislo to stretko v belfaste ale mi urcite nepojdeme,teda drahy nie a ja si sama netrufnem do belfastu autom.
Baby ja pozeram hokej usa-finsko a po prvej tretine amerika dala sest golov ale cakam do rano na nasich ked vydrzim. 😀
Pekny vikend vsetkym.

karolinka2
26. feb 2010

Zabudla som Erika ja som napiekla vcera tolko palaciniek ze sme ich jedli vcera,dnes a este aj na zajtra su. 😀

pajakubik
26. feb 2010

Dnes jsem byla u te zname irky. No ja z ni fakt nemozu. Rekla me,ze uz tyden nebyla venku. Prochazky ji nic nerika. Ani z toho spat nemozu. Tehotenstvi prece neni zadna choroba. Ona jen tak se najezt a spat a relaxing. No ja jsem z toho hotova,asi si to moc beru do sebe ☹

etuska
27. feb 2010

Matka 😀 😀 😀
Pavli-oni su celkovo niektori taki divni,ze az.... 😒
Mati-ja som pozerala len zaciatok zapasu a isla som spat k Miške,ale MM vravel ze to nebol velmi zazivny hokej-Finsko sa asi len branilo,ze?

Aj mne prisla ta pozvanka na nedelu-no este uvidime.Tie parky su lakadlo 😀

karolinka2
28. feb 2010

Ahojte.
Erika nakoniec som zaspala jednym okom som pozerala hokej aj to som potom vy[pla telku a dnes rano som ani nepozerala hokej ale na internete som sa docitala ze nasi neziskali striebro skoda mali na to.Erika ako vzdy prispevok dany 03:27 😀
Akurat dovaram kuraciu polievku vcera vecer som varila kuracie maso so sampinonmi na smotane a zachvilu pojdeme do kostola.
Tak baby ktore pojdete do belfastu tak potom nas informujte ako bolo. 😉
Peknu nedelu.

etuska
28. feb 2010

Mati-ja som uz na hokej necakala-ten prispevok je este zo soboty rana 😀 ,ale MM pozeral,tak skoda ze nemame medailu,lebo sme vraj hrali celkom dobre.
Aj my ideme do kostola,do Belfastu teda uz nepojdeme,lebo to by sme uz nestihali.

ejviska
28. feb 2010

Skoda, ze nemate medaili.

Tak navsteva odjela, bylo to fajn. Uzasne pocasi. Dneska vylozene jaro. Byli jsme na plazi a tam jezdili takove ty voziky s padakem, nevim jak se to jmenuje. Pak jsme byly pak s malou jeste dve hodiny na hristi. Oni jeli do Bushmills, tam nad nepusti, je to od 8 let.

eviska83
28. feb 2010

Ahojte
Tak ja informujem 😀 - dali sme si slovensku kofolu,vineu,parok v rohliku,tycinky,fidorku a ine slovenske pochutky. 😝 Dostali sme prave slov.arasid.chrumky a popradske lupienky.Bolo to tam super- sice som sa kazdeho pytala ci nie je Pavla(teda okrem par bab) a jasne ze ona bola medzi nimi- takze sme sa nakoniec nasli 😵 Ale nasi synovia sa nasli hned- vyborne si rozumeli -aj si spolu zatancili 😉
Par bab som informovala o nasom fore- tak uvidime- mozno sa pridaju 😵

ejviska
28. feb 2010

Videla jsem fotku na FB, skoda, ze jsme nemohli. Evi, kolik tak tam bylo lidi?

pajakubik
28. feb 2010

Ahojek.
No Evinko,ty si to ted vsecko vysvetlila. Aj my jsme meli parek v rohliku,krupky atd. Ale nakonec jsme sa nasli no co dodat,jste super rodinka. chtela bych te poprosit,jestli bys me mohla preposlat fotky nasich malych synecku. Ja taky vzdy vse zapomenu a tentokrat,ne jen ze jsem si nezmenila road tax na aute,ale i fotak jsem zapomela. No a ten tvuj muzik,neni co dodat,kdyby takovi vseci byli jako on,proste super tatka. Moje no 07521801700 tak nam to snad nekdy vyjde na to stretko, Kubik tady nema zadneho kamarada a s Andym si moc rozumeli.cmuk

pajakubik
28. feb 2010

Jejda Evi,ja si ted uvedomila,ze jsem dala pusu male Evicce,a ja mam opar. Jeste aby kvuli me nemela nejake problemy. Ja se ti mooooc omlouvam,me to ani v tu chvili nedoslo,deti to snesou jinak nez my dospeli,dej vedet jestlli je vse ok,prosim ☹

ejviska
28. feb 2010

Evky manzel je fakt neobycejny 🙂

eviska83
28. feb 2010

Evi- no na konci okolo 50-60- dost vela 🙂
Pavli- fotky priamo nasich synacku nemam ale mame ich natocenych a Karol vravel ze sa z toho daju spravit pekne fotky- tak jasne ze potom poslem.Mozem ti potom poslat aj video -tusim ich natacal ked tancovali 😀
S oparu si nic nerob- uvidime ako to dopadne- snad jej nic nebude 🙂

eviska83
28. feb 2010

Baby co vy mate s tym MM?????? 😀 ani mu to nemozem povedat - bol by na vela 😀 😀 😀
jasne ze som mu to uz povedala 😵 😵 😵

ejviska
1. mar 2010

No ja s nim teda nic nemam. 😀 Za Pavlu nemuzu mluvit. 😉

etuska
1. mar 2010

ahojte žienky,

Prave som prisla od midwife.Rano som si oducila 1 hodinku a uz som tam ficala Vsetko OK,popocuvali sme tlkot srdiecka,klasika-zmerala mi tlak,skontrolovala vzorku moču a pytala sa ako sa citim,ci mi neopuchaju nohy,ci citim pohyby.Podla merani je babatko akurat v norme co sa tyka velkosti.Potom som este isla na chvilu za mojim lekarom konzultovat infekciu,kt. sa mi opakuje-ale vravel,ze sa nemam obavat-vraj sa to prelieci tesne pred porodom antibiotikami-tak ako som to mala v 1.tehu.

Teraz papam segedinsky gulas,co MM vcera vecer navaril a o hodinku idem este do prace.

ejviska
1. mar 2010

Erika, tak super. Delaji se tady nejake ultrazvuky?

eviska83
1. mar 2010

Ahojte
Erika - super -same dobre spravy 🙂 prajem aj nadalej take pohodove tehulkovanie ako doteraz 😉
Ejviska- ano robia sa tu ultrazvuky- mne pri dvojkach robili trocha castejsie ku koncu- ale tusim sa robia v 12tt.20tt a posledny si uz nepamatam kedy 😵

karolinka2
1. mar 2010

Ahojte.
Tak Evi Pavli v Belfaste bolo super zrejme....no a tie slvoenske dobroty mnam dala by som si....to tam predavali alebo ako to fungovalo????
My sme dnes boli upratovat aj zajtra,streda stvrtok volno a piatok znova...no volno ako volno stredu idem upratovat doma.
Erika tesim sa,ze je vsetko o.k. 🙂

etuska
1. mar 2010

Tak ako pise Eviska-Usg su v 12 a 20tt-mne robili este jeden naviac niekedy medzi tym.V polovici aprila ideme ste do nemocky,ale netusim ci tam bude aj scan-uvidime.
Mati-tak to sa teda nenudis 🙂

Ja ani neviem ako tie tyzden bezia-v pondelky am Miska teraz kruzok-Jo Jingles,v utorok s nou chodim do Antrim Fora -do telocvicne a v stvrtok je so mno na kruzku "English class" tak sa stale uz tesim na koniec tyzdna.

Idem si este nieco mrknut do prace na zajtra.
Inac -mati-uz ti musime priniest DVD-ko.Janošik bol super-aj som chvilu uvazoval ci nepremenujeme Šimona na Juraja 😀
Drzte sa žienky

PS:Super sprava-ze v Belfaste otvaraju to poradenske centrum pre Čechov a Slovakov-mrknite na spravy na Facebooku 😉

bru nocku

pajakubik
2. mar 2010

Ahojek holky,
Eri,to je super,ze vsecko je,jak ma byt,jen tak dal!!!! Hlavne,at jste oba zdravi. O tom poradenskem centrum,uz jsem slysela,super.
Evi 83,na tu tancovacku jsem se divala nekolikrat,uzasne!!!
Dnes mam naladu pod psa. Vcera jsem se nevyspala,Kubik se budil v noci,rano prace pak skola,dosla jsem dom a uz mel teplotu. Ma plny nosik,kasle a je videt ze ho boli klouby. Uz nemam doma zadne zasoby leku,jen mu delam zabaly a natiram. Holky mozete me nektera poradit co je nej na soplik a ten kasel? Ted uz je vse zavrene a rano zas musim valit do prace. Moc diky. ☹ ☹

ejviska
2. mar 2010

Leky maji treba v Tescu, to bude jeste otevrene, ne? Zalezi, jaky ma kasel, jestli suchy drazdivy nebo potrebuje neco na uvolneni vykaslavani. Treba neco na zpusob Mucosolvanu se tady volne neda koupit, jenom ty sirupy na drazdivy kasel. Ja jsem mela vsechno z domu. Tak hlavne, aby jsi mela neco na teplotu. Panadol, Nurofen. Kazde 3 hodiny se muze davat jeden z nich, na stridacku.
Misto zabalu se muze dat sprcha chladnou vodou. Zabaly se nesmi davat, kdyz ma studene koncetiny nebo tresavku, i kdyz ma horecku treba 40.

pajakubik
2. mar 2010

Diky Evi. Tesco je urcite otevrene,ale nechcu ho tahat po venku. Ja jsem porad na vsechno sama,tak to je trosku tezsi,ale nebudu to rozmazavat. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre