Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
28. máj 2010

Ahojte-....to su tie stoliky,ako vravim mame ich uz 3 roky a stale su cele a pevne.....ja som spokojna tak dufam ze aj vy budete...aj ruzovy mame a aj modry....len som kukla idem zehlit mam dva kose......Pavlus ozvi sa mi nech dohodneme to rande na zajtra...... 😉

ejviska
28. máj 2010

Evi,dobre a pravdive 🙂

Jarka, mame objednane, bude zitra. Diky moc za tip!

jarka28
28. máj 2010

Super Evi dufam ze sa bude pacit..... 😉

karolinka2
29. máj 2010

dobre ranko vsetkym.
Ja uz od rana vypekam kolace kysnute a z listove cesta s makom a orechami, drahy oslavuje narodeniny pozval si brata s rodinou,chceli sme grilovat na dvore,skoda ze nam pocasie nepraje....

etuska
29. máj 2010

bre ranko 😵
@eviska83
Evi-pekny pribeh 😀 😀 😀

etuska
29. máj 2010

@karolinka2
Maťka,tak Mariánovi zelame vsetko naj k narodeninam-ved my sa niekedyzastavime aj osobne-verim,ze uz 4ia 😵
no veru pocasie sa pokazilo-ale aspon nie je horuco.Ja upratujem kuchynu a tiez idem nieco uvarit a potom mozno zehlit 🙂
Babatku sa zjavne viac paci povodny termin 6.6 tak nasilu ho vyhanat nemozem- i ked som na nohach cely den.
pekny vikend 😵

ejviska
29. máj 2010

Matko, tak prejeme vsechno nejlepsi ( i kdyz ho osobne nezname 🙂) Moje svagrova ma taky dneska narozeniny.

Eriko, no to je jasne, on se chce proste narodit ve stejny den jako ja 😀

karolinka2
29. máj 2010

Dakujem v jeho mene za blahozelania.Erika urcite sa potesime,ked sa niekdy zastavite ale uz so Simonkom... 😉
On ma v stredu,takze sa mu s karolinkou chystame kupit tortu a parfem nakolko uz mi dlho pili usi ze ziaden uz nema. 😀 a vo stvrtok ma aj karolinka meniny takze si to v trojici oslavime cez vikend.

etuska
29. máj 2010

@ejviska
Evi-tak to ho teda presvedcim nech pocka,ze budete oslavovat spolu 🙂
Kedy ma narodeniny Terezka?Nasa Miska bude mat 6rokov 6.8 🙂

eviska83
29. máj 2010

Ahojky

@karolinka2 - Mati aj ja sa pripajam a zelam vsetko naj 🙂 🙂
Mne vyhovuje ze prsi 😉 aspon nema Andrej opuchute oci 😉 Karol sa dnes pustil konecne do izby- prestahoval velku skrinu do sunroomu- tak som zvedava kedy to dokoncime- zasa tu bude ako po bombe min.2 tyzdne
No ja s vami neoslavujem - Nas Andrej bude mat 4-30.06 😉

ejviska
29. máj 2010

@karolinka2
Matko, my ro mame s parfemem dobre, kazdy rok od Jeziska, vydrzi presne rok 🙂

@etuska
Terezka ma az 5.10., to je hruza jak to leti, uz sest!!

@eviska83
Ale je taky cervnovy 🙂 On uz bude mit ctyri, je fakt velky. Uz mame stul, chlapy ho montuji, asi to hned tak nebude 🙂

Dneska jsme byli v Ballymene, nasi si chteli pokoupit obleceni, takze nakupni den, kdyz je skarede.

karolinka2
30. máj 2010

Nejako sa dnes neukazala na facebooku Erika,tak ktovie??? 🙂

etuska
30. máj 2010

@karolinka2
Mati som tu v plnej zbroji 😉 len sme dnes dlhsie spali,potom sme sli na dlhu prechadzku a MM robil rezne -no a poobede som spala asi 2 hodky-nic neboj-ked bude nejaka novinka posleme SMS 😉

karolinka2
30. máj 2010

Tak Simonkovi nie a nie von z bruska... 🙂

etuska
30. máj 2010

@karolinka2
Mati-povodny termin mam 6.6 takze ja nestresujem(a aj som vtedy objednana na vyvolavacku)-ved priroda si to zariadi po svojom 🙂

jarka28
31. máj 2010

Ahojte....dnes mame krasne vonku.....deti su off dva dni a ja uz teraz sediviem 😀 ....nahadzala som do pracky a upratujem a uz mam jedno cierne vreco plne,ja neviem kde sa nam tu kotia tie haraburdy........Erika ako dneska?Martinka aka bola oslava?-aj ja dodatocne blahozelam.........Ejviska pytala si sa ako nam to ide s chudnutim,no Sasena dala dole 2 kilca,v pondelok som ju dala na baketball,utorok ma plavanie,a ostatne dni beha na zahrade a bycikluje,a este chodime nie kazdu nedelu plavat....takze hadam to pojde......sladkosti sme obmedzili ,nie uplne lebo sak deti ale uz to nieje ako byvalo ze ked som sa stratila z kuchyne uz bola v skrini.....tak uvidime ako to pojde,nechcem ju drezurovat........ozaj ako si spokojna so stolikom??ako sa mate zienky?ja idem dneska na nocnu ,sice sa mi nechce ale musim 😝 ......Pavlus a co vy dvaja ste pojedli?uz ste OK?

etuska
31. máj 2010

@jarka28
Jarka-po starom 😀

jarka28
31. máj 2010

Ok Erika takze stale 2 v 1...... 🙂 ozaj nenarazas s brusenom?ja ked som mala par dni pred tak som bola taka nemotorna ze som sem tam uz aj narazila do niecoho.... 😀

etuska
31. máj 2010

@jarka28
aj to sa stava obcas,ale brusko uz aj dost kleslo,tak mi az tak nezavadzia.
idem dovarit obedik.pekny den 😵

eviska83
31. máj 2010

@etuska -tak este stale ziadna novinka? 🙂 a co varis?
No viete si predstavit mna par dni pred porodom? to sme vsetko naokolo vypratavali 😀 😀
@jarka28 -som rada ze Sasene sa dari 😉
A co sa stalo Pavle?
@ejviska -ako stol? my ho ideme kupit zajtra 😉
@karolinka2 -oslavili ste poriadne? 😵
Ja dnes este raz do prace-a potom ide Karol- to zas bude fuska -po celodenej praci ulozit tych mojich 😵
Adamovi sa zasa tlaci zub 😒 Uz ma 16 -Evicka stale len 9 🙂
A ozaj velka novina- uz vie chodit za walkerom 😀 😀 😀 konecne.....

ejviska
31. máj 2010

Stul je dobry, naprosto pro nas dostacujici. Urcite ho kupte. Neni ani moc obrovsky.

My jsme dnes byli na Benone beach a Mussenden, bylo fakt hezky. Rodice uz zitra odletaji, hrozne to uteklo.

etuska
31. máj 2010

@eviska83
tak to je parada-no mas radost s tych tvojich deticiek 😅
varila som akurat mrkvovu polievku-lebo som potrebovala zuzitkovat mrkvu a taky "divy" salat z jednej "Stredomorskej kucharky"-pomarancovy s ciernymi olivami-dokonca aj MM chutil 😅 A od vcera sme mali este rezne,tak sme ich dojedli.Akurat som stihla este zemiaky uvarit a zajtra uz len hodim rybky na maslo a bude obedik 😅

etuska
31. máj 2010

@ejviska
Evi-tak to zbehlo,ale aspon vam celkom vyslo pocasie,ze?

etuska
31. máj 2010

@jarka28
tak nech nocna rychlo ubehne 🙂

karolinka2
31. máj 2010

ahojte.
Oslava dopadla celkom dobre,akurat pocasie nevyslo tak sme negrilovali.Dnes draheho doviezol sef z prace seklo mu v krizoch a tazko sa mu chodi a dycha. ☹
Jarka a co mali ste to stretko s Pavlou???No tak to Sasenke kila pojdu dole,ked si jej tolko pohybu naordinovala....
Eriku este mame tu.
Evi a ako to drobci znasaju tie zubky,Karolinka kolkokrat sa jej tlacili zubky bola prechladena ale ju aj dost boleli...

pajakubik
31. máj 2010

Ahoj holky, 🙂
no co nam se zase stalo. V patek jsme byli na tom DD polskem a snedli jsme tam bigos,celou noc jsme s Kubikem nespali,zvraceli jsme a do toho jeste prujem. Uz ten bigos nechcu ani videt. Sobotu jsme celou prospali,pili jsme jen bylinky a jedli piskoty. A jeste vcera to nevypadalo nejak ruzove. Ale dnes uz konecne snad klid.
Marti 🙂 Muzikovi prejeme dodatecne vsechno nej a nej,hlavne hodne zdravicka....
Jarus,promin,tak mozna tuto sobotu,jak ti to vyjde. To dobre ze Sasce ten pohyb svedci a hlavne libi.
Evi,neboj za chvilku aj Evicce ty zubky rychle dorostou. Ja myslela,ze Andy uz ma vsechny zoubky,asi zub moudrosti..A super ze Evicka uz zacina chodit.Jsi me nadelala chute ted na tu rybu....i kdyz hm nevim.....................
Eri,tak porad jeste mas cas,mimcu se asi u tebe moc libi..............
Dobrou holky 😲

pajakubik
31. máj 2010

Ejvisko ja zapomela na tebe. Super ze stul se libi. A vidim ze i vasim,vzdycky to rychle utece,to znam. Tak at maji prijemny let zpatky do CR. 🙂

etuska
31. máj 2010

@pajakubik
pavli-no minule Matka pisala ze aj jej bolo zle presne z bigos-a.Predsa asi je to dost tazke na zaludok 😒 Tak nech ste coskoro fit.
ja by som si taaak dala segedinsky gulas,alebo "vepro,knedlo"(ci ako to vy volate)ale nechcem riskovat-predsa kapusta pred porodom 😅
Idem do sprchy-dnes som mala dlhy den.
bru nocku žienky 😵

ejviska
1. jún 2010

Letim na test z anglictiny 😒
A jeste jsem se prihlasila do skoly na pomoc s pripravou summer fair, jsem se dlouho odhodlavala...tak uvidime.

Rodice odleteli dnes rano, Terka vecer hodinu becela, chudak. Ale pocasi vyslo fakt dobre.

Pavli, my mame takove zkusenosti s hamburgery, zvraceni atd, Terez prujem..

Eriko, tak kdyz toho segedinaku atd. nesnis kybl .. 😀

etuska
1. jún 2010

@ejviska
ked mne sa to inac neoplati varit 😅 -lebo kapustu zboznujem-tak by som urcite pri jednej porcii neostala 😀

vsetkym detickam prajem krasny MDD 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre