Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
11. jún 2010

Caute baby.Prosiiiiiim moc.nemate niektora v Severnom Irsku UPC?My totiz mame UPC a teraz to prechadzalo na novu druzicu THOR a nam to viac nejde ako ide.Stale nam vypadava signal.Aj ked neprsi,nefuka nejde to.A ked prsi tak to vobec nejde.Ak niektora vyuzivate UPC tak mi dajte vediet ci to aj vam robi.Dakujem.A zo Satelitnou televiziou SKYLINK nemate niektora tu v Irsku tiez skusenost ci to tu ide?Uz mi to ich UPC ide na city.Viac to nejde ako ide.Predtym to bolo na Astry a to bezpromblemou islo vzdy. 😠

ryba74
11. jún 2010

@mamartinka Co sa tyka UPC,tak tam bude problem asi v tom,ze mate "maly satelitny tanier",teraz ked prechadzali na THOR,tak tam je treba mat velkost od 100 viac....My mame zatial DIGI TV,ale prechadzame na UPC,pretoze Rumuni tiez stale blbnu a prechadza sa u nich tiez na Nagravision 3,menia sa karty....So Skylinkom skusenost nemame....Inak uplne najlepsie by si mala skocit na stranku UPC tam sa popytat v diskusnom fore....No a potom hackeri-ti vedia poradit.... 😉Kamaratka ma UPC,zatial je tu otocena na Astru a je velmi spokojna,ale viem,ze jej muz vravel,ze ked prejdu na THOR,tak musia dat vacsi tanier a nastavit ho...Volal priamo na UPC.Tot vsjo,co viem... 🙂

mamartinka
11. jún 2010

@ryba74 Dakujem.

karolinka2
11. jún 2010

Ahojte.
Ja som len nedavno dosla z prace osprchovala a najedla sa.Dnes mame o vecer znova postarane,karolinka len nedavno vstala.
Evi takze Andrejko uz spi sam,no aj ja by som uz dala Karolinku len ona sa v noci vzdy zobuedi a ide ku nam tak mam obavy ze v tme a polospanku zletele dole schodmi.
Matka mi mame tiez digi akurat sme dali nove karty a my sme s tym spokojni,takze zatial neplanujem menit ani na ups ci skylink.
Zajtra by sme chceli grilovat myslela som ze by som dala aj bazen vonku,ale nevyzera zeby bolo az tak horuco....
Tak pekny vikend. 🙂

mamartinka
11. jún 2010

@mamartinka Dakujem.No zasa to nejde.Ja sa z toho zblaznim dnes.Manzel uz povedl ze to zajtra presteluje spet na Astru.Ja sa tu s tym dnes jedujem a nejde to.Ked tak len pol hodky a je dovysielane.Ja neviem co s tym budeme.Baby a to Digi mate na akej pozicii?Tiez na Astre?A ake mate paraboly?My mame 90 parabolu.Dalo by sa to aj nato chytat?Fakt sme uz zufaly z toho ich UPC a slavneho Thor 😠 U nas je teraz zasa tepucko aj ked fuka vietor.Ale je prijemne teplo.

mamartinka
11. jún 2010

@karolinka2 dakujem tebe som to chcela napisat.A som to sebe napisala. 😀

ejviska
11. jún 2010

Terezka zacala spavat sama teprve nedavno, ale pokud se v noci vzbudi, tak prijde za nama. A ja jdu vetsinou spat na jeji. Kazdonocni vymena...

karolinka2
11. jún 2010

Matka mi mame na tu digi parabolu 130 a Intelsat druzica

mamartinka
11. jún 2010

@karolinka2 Dakujem.

eviska83
11. jún 2010

@mamartinka - my mame skylink- ale mame 170parabolu- cez pol garaza 😀 ale sme spokojni- neplatime ziadne mes.poplatky- no nekup to 😀
@karolinka2 - Andrej uz spi sam odkedy sa narodili drobci a poviem Ti ze sme s nim vobec nemali proiblemy- on este ani raz neprisiel spat k nam- a ked nahodou si k nemu sadnem tak ma vyhodi ze ja mam svoju postel a na jeho sa nezmestim 😵
My sme dnes boli v Castlewellane- bolo super- naozaj krasna priroda- super bludisko 😀 a teraz grilujeme 😵

ejviska
11. jún 2010

@eviska83
Evi, tak jsem s tou znamou mluvila a prej kolik mas deti?? 😀 Nebo s vama tam byl jeste nekdo? Rikala, ze si pripadala jak na Slovensku 🙂

eviska83
11. jún 2010

@ejviska - no my sme sa tam nahrnuli 😀 Ja moje 3 ks. a neter so synovcom 😀

mamartinka
11. jún 2010

@eviska83 No ale vam je.Hned by som isla na taku gril party 😉 Ze 170 parabolu.To musi byt fakt obor.Ja uz neviem co s tymto nasim.Ladime,ladim a stale nic.Zajtra pojde asi spet na Astru a bude pokoj.Vymislaju z druhymi poziciami a naprd.Tam to mali nechat na Astre a len popridavat kanale.Teraz len problemy s tym.Ach jo.Tak prijemnu grilovacku.

ejviska
11. jún 2010

TAdy je skarede a poprcha, zima. Vy mate tak pekne na grilovacku?

eviska83
12. jún 2010

@ejviska - u nas bolo pekne- ale nemali sme vela casu takze kym sa rozhorel gril tak som skoro vsetko ugrilovala na elektrickom- ale bola to mnamka 😝
@mamartinka - som zabudla odpovedat 😵 - ideme na svadbu Karolovej sesternici- no o deti sa nam postara svagrina- tak snad si uzijeme 🙂

ryba74
12. jún 2010

Cavte baby!
No my mame parabolu teraz neviem presne,ale 140-150-no,tiez je velika....Mamartinka,tam bude problem v tej parabole....90 zrejme nestaci.... a este to aj musi byt presne nastavene....rozhoduju milimetre....
No,pocasie dnes nic moc,takze asi nejdeme nikam....A je uz futbal,tak vytiahnut mojich chlapov z domu bude teraz umenie...
Jo a co varite takto cez vikend?
Pekny den.... 😉

ejviska
12. jún 2010

Ahoj, tady je naopak pekne 🙂
Zitra odleta kamarad, vezeme ho do Antrimu, tak asi pojedeme vsichni a stavime se v Belfaste v ZOO. A pak odpoledne v tom obchode Prague 🙂 Tak jsem zvedava. Doufam bude pekne, ma teda prset.
Pokud bude hnusne, tak nejedem nikam.

mamartinka
12. jún 2010

@eviska83 A kedy idete?Ja ze aj z detmi?To idete na Slovensko ci tu v Irsku?Tak prijemne svadbovanie.No vam poviem ze dnes uz to ladime vsemozne a zasa nic.Musime si zaobstarat vecssiu parabolu asi.Insie nam zbyvat nebude.Manzel povedal ze 120 nam sem vide.Uz nanervicky stym.

karolinka2
12. jún 2010

ahojte.

@ejviska ja som uz nebola na svadbe ani nepamatam,isla by som sa svadbovat. 😀 Evi tak to si urcite uzijem ked bez deti a Karol ta poriadne vytancuje. 😉
@ryba74 my sme boli v slovenskom obchode v ballymene tak sme kupili slovenske rozky nitran salamu a makovnik takze obed sme mali suchy a na veceru idem robit vyprazany syr zemiakcky a tatarsku tiez z svk obchodu.A zajtra idem varit taku specialitu je to fakt super,vbaby kto mate zaujem tu je recept:Kuracie prsia narezat na rezance a takziez sampinony a dat to spolu do misky,do druhej misy si dame 7 lyzic solamylu (zemiakovy skrob ja som ho kupila dnes v svk obchode),2 lyzice horcice,5 vajicka,sol,vegeta,peper zmiesat a pridame do toho maso so sampinonmi a nechame odlezat v chladnickje 4 hodiny.a potom to pecieme na panvici ako male palacinky fakt super...
Ja som akurat doupratovala a ideme sa s Karolinkou prejst do mesta,u nas je dnes krasne,sice pofukuje vietor ale od rana svieti slniecko a je teplo...

@mamartinka to bude tou parabolou.

karolinka2
12. jún 2010

@ejviska skoda,ze si nenapisala vcera ze idete do antrimu mohla som upiect kolacik a mohli ste dojst na kavu...

mamartinka
12. jún 2010

@karolinka2 asi ano.No mame to na ASTRY ale tiez nic moc.Snad par sekund a zasa nic.

ejviska
12. jún 2010

@karolinka2
My jedem do toho Antrimu az zitra rano a odtud do Belfastu 🙂 V Ballymene je taky slovensky obchod??? To sem nevedela. Maju tam bryndzu?

ryba74
12. jún 2010

Cafte baby!
@karolinka2tak ste boli v slov.obchode-no my sme dlho neboli a uz sa straaaaaaasne tesim,ked pridem na Slovensko a dam si slov.rozok so slov.maslom a zelenou paprikou PCR.....Tak na toto sa najviac tesiiiiiiim. 😀 😀 😀
Ozaj@karolinka2,dnes sme fotak nebrali vobec so sebou na rieku-popravde-bolo to vsetko zorganizovane tak narychlo,tak nas ani v tom chaose fotak nenapadlo vziat. 🙂 Snad druhykrat.
Ja musim zajtra volaco vymysliet na obed-boze,keby sa tak aspon na tyzden zjavil niekto,kto by varil za mna...... 😀 😀
Tak pekny vecer...

mamartinka
12. jún 2010

@ryba74 Preco ti ukazuje fotoblog na Cz stranke?

ejviska
12. jún 2010

Ja jsem varila zapecene veprove kotlety a bramborem, steaky se salatem, tortilly plnene kurecim masem, dusene maso s ryzi, strapacky se zelim, celerovou polevku, bramborove slisky s makem.
Teda to jsem vypsala jidla, ktere jsem varila v posledni dobe, nee pres vikend. 😀
A dlouho jsme nemeli pecene kurem, spenat s bramborem, nudle s kurecim masem a spenatem nebo nudle se zeleninou co prodavaji hotovou v sacku + kureci maso, to je taky dobre. Pak spizy treba.
Staci??? 😀 😀 😀

karolinka2
12. jún 2010

@ejviska ja som sa zlakla,ze to si varila na vikend. 😀 Evi bryndzu tam zvyknu mat,ale momentalne nemali...a dnes som pozerala na facebooku,ze v belfaste otvorila Mirian dalsi slovensky obchod,vyzera super,tusim je to znama Pavli...

ryba74
12. jún 2010

@mamartinka Neviem preco mi ukazuje fotoblog na cz stranke...
@ejviska No,ja som sa tiez zlakla,ze si to varila tento vikend.. 😀 😀 😀 Dakujem za inspiraciu,kazda rada sa ceni... 😉
Tak pozerame tie vysledky volieb.na Slovensku....No nevyznam sa v politike,ja uz fakt neviem,co je a bude dobre....Momentalne sme tam neni,tak to neriesim....Uvidime...
U nas zacalo prsat a tak som tajne dufala,ze zajtra bude 33 ako na Slovensku... 😀 😀 😀 😀 .

pajakubik
13. jún 2010

Ahoj holky,
teprve jsem prisla z prace,ctvrtek patek jsem pomahala se svatbou. Uz na hubu padam,jak jsem nevyspana. Pojedu neco nakoupit,s malym do parku a pak budu asi drimat s malym.
@karolinka2 mas pravdu Marti,Miriam otevrela obchod,ale ma to tam drazsi nez Minimarket Prague na Ormeau a v podstate ty stejne vyrobky,je to na hlavni ulici,tak sikmo naproti od Europy,takze se tam neda parkovat,coz je na prd.

@ejviska evi ja se taky lekla,ze si to vsechno uvarila na vikend,uz jsem si rikala,za to ani neni mozne,aby jste to snedli 😕

Pekny zbytek nedele vsem

karolinka2
13. jún 2010

@pajakubik Pavli ak ludia zistia ze to ma drahsie tak si myslim ze radsej pojdu do druheho obchodu,ale mozno ze nie....

ejviska
13. jún 2010

Tak dneska jsme byli v Belfast Zoo, prijeli jsme tam po desate hodine, tam ani noha 🙂 Takze uplna parada, sami v Zoo, zadny rev 🙂 A pak jsme byli v minimarketu Prague, no hruza co jsme tam pokupili - tvaruzky, bryndzu, margotky, chleba, rohliky, zeli ve sklenkach, dabelske tousty a vsechno mozne. Jsem si to odfotila, dam na FB. No hruzu penez jsme tam nechali.

Ale bajecne nam vyslo pocasi, jak jsme odjizdeli z Belfastu, tak zacalo prset a jinak bylo pekne!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre