Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
22. jún 2010

@ejviska -my mame 11.3kg bomby a napojenu mame len jednu- takze to celkom rovnako vychadz 🙂 - cenu bomby ale netusim- to je Karolova starost 😉
Tak u nas stoji jeden obed 2.00£ - mam kopu informacii len nemam cas prestudovat- vecer snad nieco precitam 😉
Teraz citam od Sinead Moriarty - Baby Trail- no poviem vam ze uz dlho som taku dobru knihu necitala- nasmejem sa 😀 😀 😀

majatob
22. jún 2010

Ahoj holky, prosim vas, nelitate nektera s ryanairem? mate deti zapsany ve svym pase nebo maji vlastni? dekuji

nawal
22. jún 2010

@ejvicka nam vydrzi jedna bomba tak 2-3 mes. ale mame tu mensiu a stoji to okolo 25 libier, sa mi zda 😅
Baby ja som stale akasi otapena, odvtedy jak som dosla, nemozem sa rozhybat 😠 . stale sa mi chce spat, dnes som si tehu test spravila, ci vtom nie je nieco ine 😀 a nic 😝
obedy bude mat iman v skole myslim za 2.20£

ejviska
22. jún 2010

@majatob
MY letame s Ryanairem, ale dite ma vlastni pas. Takze asi nepomuzu. Ma vlastne vzdycky vlastni letenku, ktera musi byt na nejaky doklad. Nevim jestli to jde jinak. Mozna poradi nekdo jiny.

ejviska
22. jún 2010

@nawal
To s tim tehu testem je dobre! Byl vubec manzela za vama? 😀
To bude zmenou prostredi. Ale ja jsem mela ted taky nejake takove obdobi, porad se mi chtelo spat a to jsem ani nikde nebyla.

eviska83
22. jún 2010

@nawal - takze tehu niesi? 🙂 tak asi este unavena z cesty 🙂 ja mavam tiez obcas take obdobia - nic sa mi nechce len spat 😉
@majatob - my teda malokedy s ryanarom lietame ale deti mame zapisane v pase a nebol nikdy problem 🙂

karolinka2
22. jún 2010

@majatob my tiez sme isli s ryanairom a karolinku mame zapisanu v pase....
@ejviska ta v colereine bola so sietkou bola tam aj fotka presne taka ako nasa....

@eviska83 drahy v pohode u chiropraktika ani ho to uz velmi nebolelo ked mu robil tak vravel ze mu da az na tyzden este jedno sedenie ale ked sa uz bude citit o.k. moze to zrusit.

mamartinka
22. jún 2010

@nawal vy sa snazite o babetko?

majatob
22. jún 2010

holky, dekuju, uz jsme volali na letiste a tam to rikali taky, akorat jeste mi prosim poradte, na letenky pro deti nemame psat cislo pasu nebo tam dat trikrat to moje?

mamartinka
22. jún 2010

@majatob vy ste vSevernom Irsku?

majatob
22. jún 2010

@mamartinka ne nejsme, letime do skotska na dovolenou, ale rikala jsem si, ze tady urcite nekdo poradi 🙂

nawal
22. jún 2010

@mamartinka nie, len ma to tak napadlo hehehe 😀 @ejvicka muz dosiel za nami na 3 tyzdne a vratili sme sa spolu

ejviska
22. jún 2010

@nawal
Nawal se sice nesnazi, ale nebrani se..... 😀 😉 To bude deti!! Matka si to rozmysli...no takze asi tak 4 decka,ne? 😀

mamartinka
22. jún 2010

Jej dievcata to bude deti ako smeti 😀 Keby to tak bolo uz zajtra ze sup a uz som tehu. 😉

eviska83
22. jún 2010

@majatob - tusim sme pisali nase,ale 100% istotu nemam 🙂
Joooj baby tak sup do toho uz prasknite 😉 😉 Ja sa ale nepridavam 😵

etuska
22. jún 2010

@eviska83
no vyberam medzi Hoppediz a Storchenwiege-take overene klasiky 😀 -ale nakoniec sa moze stat,ze sa mi zapaci ina-ale jasne ze aj cena hra rolu 😝

etuska
22. jún 2010

@ejviska
Evi-ked Šimi place na plneeee hrdlo-nie ako Miska-len tak zamrnkala-on normalne "ričí" ked sa mu nieco nepaci a ked ho polozim do postielky tak sa to enda pocuvat 😝 -to hojdacie kresielko aj s vibraciami (tusim Fisher Price) mame tiez-ale tam velmi nechce byt 😝 -furt len na prsniku,alebo na rukach 😝

eviska83
22. jún 2010

@etuska - moj favorit bola tiez Storchenwiege- ale ked Karol videl cenu 😲 😲 😲 nakoniec bol rad ze budu 2 lebo to som povedala ze satkovat teda nebudeme 😀 ako Simonko uz je lepsi?

etuska
22. jún 2010

@eviska83
aj u nas v skole stoja obedy 2.20 a podobny vyber ako spominala Ejviska 😅

etuska
22. jún 2010

@eviska83 -ako kedy 😝
cez den sa mu velmi nechcelo spat a furt grcka 😝 -hadam sa to coskoro upravi-ale zase nieco mu urcite ostava v brusku,lebo stale kaka a cika 😅

eviska83
22. jún 2010

@etuska - polohujes?

etuska
22. jún 2010

@eviska83
no kojim ho vacsinou posediacky,tak ze ma hlavicku vyssie.Davam ho odgrcnut na rameno,skusala som aj na kolena,ale tak sa mi pogrckal 😝

eviska83
22. jún 2010

@etuska - skus ho polozit na 20min do autosedacky 🙂 a podloz mu matrac - ja som davala obyc vankusik po dlzke- nasim to dost pomohlo 🙂

etuska
22. jún 2010

@eviska83
dik,vyskusam-i ked on musi byt dost ospaly aby tam vydrzal bez revu 😝

ejviska
22. jún 2010

@etuska
Pokud pribira, tak mu urcite zustava v brisku. Neprepiji se moc? On blinka, protoze spolyka moc vzduchu. Ale pokud si neodgrcne do 10-ti minut, tak pak uz asi ne. A neco jako je Sab u nas, dava se tady? Aby ho nebolelo brisko. Kluci na to pry trpi vic.
Ja jsem mela taky podlozenou matracku, aby mela hlavu vys.

etuska
22. jún 2010

@ejviska
no predtym som si stale odsala predne mlieko ,aby mu neslo tak lahko a nenahltal sa vzduchu-ale teraz uz jednak nestiham a tiez uz mam mliecka menej.No niekedy ho prave ani nestihnem dvihnut a uz sá pogrcka 😝
-ale u Misky to bolo zo zaciatku podobne a potom to prestalo.
brusko ho neboli-teda aspon ten plac nie ej taky zeby ho nieco bolelo 😕

etuska
22. jún 2010

@ejviska -inac Terka nema chybu-viem si ju uplne predstavit-celu mokru 😀

etuska
22. jún 2010

@ejviska
@eviska83
mrknem neskor-akurat vypisujem formular na Child Benefits 😝 +este mi treba mrknut tu web-stranku na apostilu a SSMG 😝

ejviska
22. jún 2010

@etuska
Predni mleko je na zizen a zadni je "jidlo". Asi by mel vypit vsechno. Ono je to neprijemne, to blinkani, vim, jak me to rozcilovalo. ale terez uz mela tri mesice a vic a porad tak strasne blinkala. Vsechno pobl...obleceni. Ona chodila porad s bryndackem. 🙂

eviska83
22. jún 2010

@ejviska - myslis Sub simplex? ten bol najlepsi tusim tu je to Infacol- vraj je to to iste 😉 Ja som to davala ale len par krat.
@etuska - tak si uzi- ja som taka rada ze tie papierovacky mam za sebou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre