Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
27. jún 2010

@etuska
no neblbni, ze by to fakt mel? On tak moc zvraci? Obloukem?

eviska83
27. jún 2010

@etuska - jooj to je mi luto- nasi mali podla vsetkeho tiez ale tichy- cize palenie zahy ,stikutka- ale okolo 3 mes. sa to zlepsilo.Nam najviac pomohlo polohovanie.Asi 2 dni som davala Nutriton- ale nasich z toho zapieklo 😒
Skusila si mu dat ten Gaviscon co som Ti dala? nepomaha? Opytaj sa GP ci nemoze predpisat AR mliecko- tusim Jarka82 ho mala.No neviem co Ti povie Gp - nasi to nemali az take strasne tak som to neriesila ale povedal mi ze pokial priberaju tak by to tiez neriesil. Mozno Ta posle na sono
@ejviska - no aj my sme sa v skole ucili ze reflux je ak zvracia oblukom ale to bolo davno - moja neter ma 5r a ma ho stale- ale ona skoro vobec nezvraciala- jej ho zistovali lebo mala caste zapaly pluc- teraz je na diete a je ok 🙂

etuska
27. jún 2010

@ejviska
no ako kedy-obcas som ogrcana ja,cela postel aj on a to ma stale podbradnicek-mame ich asi 30ks a stale menime,aby mal suchy 😖 a bez tych muselinovych stvorcov sa ani nepohneme 😖
Vracia po kazdom jedeni 😒

@eviska83
no minuly tyzden ked tu bola health visitor-ka,tak to nebolo az take hrozne,ale teraz cez vikend hroza 😖 -tiez ho chudacika asi pali zaha-tak robime vsetko mozne-polohujeme,odsavam si predne mliecko,aby sa nenahltal vzduchu -davala som ho aj do autosedacky a do toho lehatka co mame-ale pogrcka sa aj tam.

Uvidime co povie GP.Baby tu na fore mi tiez pisali o Baby Gaviscon-e a AR mliecku-tak uvidime. V lekarni mi nic nechceli dat bez predpisu.
Evi-od teba mam "Infacol"-tam sa pise,ze "relieves infant colic and griping pain"+"helps to bring up wind"-tak to sa mi skor zda ze je na koliku-alebo si to pouzivala pri drobcoch aj pri tom tichom refluxe?

etuska
27. jún 2010
eviska83
27. jún 2010

@etuska - ja som Ti tusim davala aj par sackov toho Gavisconu- teda ale niesom si na 100% ista.Su to take modre sacky.

etuska
27. jún 2010

@eviska83
Evi-dik-hned idem mrknut-ja uz mam asi sklerozu 😝

karolinka2
27. jún 2010

@etuska Erika drzime palce nech to nie je ten reflux,ale nech je vsetko o.k.

etuska
27. jún 2010

@karolinka2
Dik Mati-no prave mi pisala znama,ze sa radila s laktacnou poradkynou a zda sa ze ten reflux predsa ma 😒
@eviska83
Evi-nasla som ten Gaviscon tak skusim teraz dat.
Bru nocku kočky

etuska
27. jún 2010

Tu mame uz skoro 3 tyzdne-ale ten cas leti 🙂

karolinka2
27. jún 2010

@etuska je nadherny Erika uvidis bude dobre....

eviska83
27. jún 2010

@etuska - to je ale krasavec 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamartinka
28. jún 2010

@etuska Simi je ale krasny dubak.No vidim ze ma neake problemy.Zelam skore uzdravenie.Inak Ahojte vsetky.Tak som predpokladala co co sa aj vyplnilo.Zakrok polipu sa zajtra nekona.Dovod.Mrska vcera prisla.Slak ma traf uz zo vsetkeho.Ale co narobime.Takze sme to opet museli odlozit na asi september.Az pride manzel domov co zajtra odchadza uz spet Irsko do 27.08 potom pride na 2 tyzdne domov a v septembri uz pojdeme opet spet spolu do Irska.Takze tak.Inak na Slovensku zatial fajn.Pocasie pekne az horuce.Nechcete niektora poslat ceresni,hrachu,jahody?Keby sa dalo poslem rada.Tak zatial sa vsetky majte a az bude cas sa opet ozvem.Vsetky pozdravujem. 🙂

eviska83
28. jún 2010

Ahojky
@etuska - tak co povedal GP?
@mamartinka - no to je jak na potvoru 😠 a ty si to presne spominala 😠
No ja uz pomalicky kopeckujem 😵

ejviska
28. jún 2010

@etuska
Taky jsem zvedava, co Simi. Doufam to bude dobre!
@mamartinka
Ty budes mit jako odmenu dvojcata urcite, to neni jinam mozne 🙂

etuska
28. jún 2010

Kočky-ani som tam este nestihla zavolat.Doobedu som ho nosila na rukach,spinkal a poobede som mu dala Gaviscon od Evky-nejako mu nechutil -a pozvrackal sa,ale etraz ked som ho naposledy kojila,tak uz vrackal len trochu.Teraz zase spinka tak uvidime ako to bude nadalej-je pravda,ze dnes bol takmer cely den na rukach-tak to bolo trochu lepsie

etuska
28. jún 2010

@mamartinka
Mati-to ma mrzi,ale neboj-vsetko bude OK-myslim na teba 😉

karolinka2
28. jún 2010

@mamartinka Matka v septembri to uz urcite vyjde. 🙂

ejviska
28. jún 2010

@etuska
Tak prece jenom to bude snad dobre. Ale teda klobouk dolu, nosit ho na rukach cely den. Mozna satek pomuze.

etuska
28. jún 2010

@ejviska
no cakam ze mi pride cim skor-myslim babysatka.Teraz som ho opat nakojila a odgrcol len trosku mliecka-predtym som si opat cca 30ml odsala tak hadam kombinacia-odsavanie predneho mlieka a polohovanie zaberie

mamartinka
30. jún 2010

Ahojte.Tak som opet tu.A dakujem vam moooooooooooooooooc vsetkym ze na mna tak myslite.Ja uz som odvcera sama.Muzik uz opet v Irsku.Aj sa nudim ale da sa to zvladnut.Ved to utecie aj ked mi je smutno trocha za manzelom.
@ejviska no snad aj nakoniec tie dvojcata budu.Tak zatial tu je pocasie fajn.Stale cez 30 stupnov.Tak si aspon tepla uzivam.Tak zatial sa majte a vsetky pozdravujem.

karolinka2
30. jún 2010

@mamartinka ahoj Matka oddychni si poriadne aj od manzela. 😀
Ja sa dnes nenudim,od rana nieco robim,upratujem varim bola som umyt auto a poupratovat vecer na MOTs velkym renaultom a robila som cevabcici prvykrat strasne som to mala rada na svk v robote ked nam to robievali a kamoska to robila tak som dostala chut.a caka ma este kopa zehlenie vsetko uz poschlo. 😠
Erika ako Simi uz lepsie????
Evicky,Jarka,Nawal co noveho???

karolinka2
30. jún 2010

Baby nemate nejaku znamu kadernicku?????????????????

ejviska
30. jún 2010

@karolinka2
ja mam stale kadernici v CR, takze mam silene vlasy, vyrosteny melir snad 5cm 😖 Uz jsem taky zvazovala tady nejakou poridit

eviska83
30. jún 2010

Ahojky 🙂
No ja sa teda tiez nenudim- kopeckujem,kopeckujem,kopeckujem....
Ja som tu mala kadernicku kamosku zo svk ale uz je rok doma- takze tak. Tiez vlasy priserne 😠 uz sa tesim domov 😵
@ejviska - uz mas auticko?
@karolinka2 - a vase nove ako?
@etuska - ako Simi? dufam ze lepsie 😉

karolinka2
30. jún 2010

@eviska83 akurat dnes dosiel drahy z prace nasraty ako pes,vecer pred sichtou kolega isiel s niecim okolo aut boli tam tri auta a akurat na nase auto sa mu cosi zosypalo,takze odbite spetne a cely bok pokryveny. 😠 a s druhym isiel teraz na mot tak som zvedava...

eviska83
30. jún 2010

@karolinka2 -hmm tak to je teda smola ☹ aku mate poistku?preplatia? Tak drzim palce aby presiel 😉

karolinka2
30. jún 2010

@eviska83 este ziadnu 10.7. sme objednany na mot a tak da marian do tej iste poistovni kde uz mame 4 roky renault bude lacnejsia poistka.akurat mi volal znova nasraty ze v setko v poriadku ale kvoli comu nepresiel tak to su parkovacky ktore objednaval cez ebay a vraj su nelegalne modre,a doteraz sme mali take iste....

eviska83
30. jún 2010

@karolinka2 - no teda ked sa se.. tak sa se.... 😒
Kam chodite na MOT? Karol povedal ze do Craigavonu uz v zivote nepojde- tam nikdy na supa nepresiel- v Armaghu ano 😉

eviska83
30. jún 2010

@ejviska - uz mas navstrevu? ci to az na dalsi tyzden?

eviska83
30. jún 2010

navstevu malo byt 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre