Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
10. nov 2010

Lucka-blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaame 😵 😵 😵 😵 😵
Maťka prezradi viac 😵

karolinka2
10. nov 2010

ano lucke sa pred hodinkou narodil maly Matejko 4.10 vaha a 58 dlzka.Akurat sme isli s jej manzelom do nemocnice a on este v aute ze by za nic na svete nesiel k porodu a prisli sme do nemocnice a zacala rodit takze saporodu zucastnil. 😀 ale maly je neuveritelne zlatucky .

etuska
10. nov 2010

@karolinka2 😀 😀 😀 ach ti chlapi 😀

etuska
10. nov 2010

idem aspon trochu upratat lebo mame taaaky neporiadok 😝
vecer som uz nebola schopna -Šimi uz druhu noc poriadne nespal-asi kvoli zubom,ale ani neplace-len sa zobudi a "kecá" 😀
pekny den žienky 😵

mamartinka
10. nov 2010

Ahojte.Baby o akej Lucke tu kecate?Chodila sem do temy?Inak peknu vahu mal maly.Uf 😝

karolinka2
10. nov 2010

@etuska Erika to mi hovor u nas akoby bomba vybuchla planovala som dnes upratovat ale nedavno sme prisli z nemocnice este som utekala odniest karolinke ten moc po antibiotikach aky bude varim polievku aspon ked uz nic ine 😀 a marek ma pytal aby som s nimi skocila o tretej ku lucke.
@mamartinka Matka je to moja kamoska co byva tu v Randalstowne a pomaha mi s karolinkou kym som v praci obcas sem zajde...

mamartinka
10. nov 2010

@karolinka2 Ach tak 😉

eviska83
10. nov 2010

Tak Lucke veeelmi gratulujeme 😵 😵 😵 a ale to je valibuk 😵 😵 - Mati pozdravuj ju od nas 😉
Bordel ja uz normalne neriesim- rychle odlozenie hraciek a hotovo- dnes som zistila ze moje orchidejky uz neboli poliate asi mesiac 😒

karolinka2
10. nov 2010

@eviska83 Evi aj moja nebola poliata nejako tak dlho....jasne ze pozdravim...

ejviska
10. nov 2010

@eviska83 a to prave orchidejky maji rady 🙂 Nesnasi prehnanou peci 🙂
A kdovi jak NAwal pokecala u GP 😵

Lucku neznam, ale prejeme hlavne zdravicko i miminku!! To maji prvni? To jsou stejne miry, jak mela Terezka 🙂

eviska83
10. nov 2010

@ejviska - no u mna im isto nehrozi prilisna starostlivost 😝 ale teraz boli take suche ze ich listy prevazovali 😀
no aj ja som zvedava na @nawal. Teda v tejto teme su same velke detiska- Terka,Simon,Andrej -vsetko okolo 4 kg 😵
@etuska- kolko mala Miska?
@karolinka2 -uz si to urco pisala -kolko mala Karolinka?

nawal
10. nov 2010

no u gp klasika, prisla som tam ze som tehu, on ze gratuluje a ze ci viem kedy je termin porodu ja ze hej, tak to skontroloval a zmeral mi tlak a bye.
dojde mi list na scan okolo vianoc a midwife mam vidiet az v 16tt. takze skoda chodenia k gp hehe.

nawal
10. nov 2010

vy mate take velkacke deti moje mali 3100g a 3300g.
lucke gratulujem k velkemu babatku

eviska83
10. nov 2010

@nawal - hihi- to moj Adam mal viac 😀 3250g 😉 ale Evca len 2950g 🙂 A kedy je teda datum porodu?

etuska
11. nov 2010

@nawal
Nany-ja som mala s GP presne take iste skusenosti 😀 😀 😀
ani by som sa necudovala keby teraz zahlasili,ze v ramci setrenia budu zeny rodit doma 😀 😀 😀
@eviska83
Miska bola take akurat babatko na rodenie 3,20kg 😀
Šimi zaspal-idem si zaliat kafčo a trochu upratat 😝

karolinka2
11. nov 2010

@eviska83 karolinka mala 3.25 kg a dlzku 51 cm.
@nawal no to kebyniekto cital ako to tu chodi s tehotenstvom u lekarov ani by neuverili. 😀
@ejviska to je jej treti chlapec....
Idem ja nieco pporobit kym je karolinka v skolke lebo potom pojdem pre lucku do nemocnice.dala som do rury zivanku uz sme davno nemali mnam dala som kuracie masko morcacie masko klobasky zemiaky cerstve zampinony a trojfarebnu papriku juuuj to bude zranica. 😀

ejviska
11. nov 2010

@nawal 😀 😀 😀
@karolinka2 jeee, tak to budou jeste potrebovat holcicku, to je jasny 🙂

Teda holky, ohledne toho tehu screeningu, ja nevim, ale treba ty triple testy, to oni tady delaji jako na prani nebo jak?? Beru, ze u nas se to prehani uplne, ale na druhou stranu, kdyz vidim, kolik je tu postizenych...

etuska
11. nov 2010

@ejviska
tusim sa triple tests robia iba ak je zena "high risk"-ja som bola cele tehu "low risk" takze ani neviem ake testy robili a ci vobec 😕
No pokial viem tak tu nie je interupcia povolena-len tusim v Anglicku-tak to bude aj tym,resp. tu sa na to ludia inac pozeraju...Napr.nasa znama cakala 4te dievcatko-vedeli ze nebude uplne Ok-ale napriek tomu ho chceli-dietatko prezilo tusim 17hodin 😔 (inac ja ked som tu žienku videla)-vyzera maximalne na 30rokov-neviem kolko naozaj ma-ale taka pohodacka.Dost ich to vzalo,aj tusim tu najstarsiu dcerku-no su to veriaci ludia-tak jej to vysvetlili a v kostole sa cely zbor za nich modlil-bolo to velmi dojemne a take smutno-krasne 😔 😔 😔

etuska
11. nov 2010

no Šimi je hore-akurat som stihla uvarit spegety a narychlo upratat 😝
pekny den kočky
@eviska83
mrknem sa vecer este raz na ten list 😉

eviska83
11. nov 2010

@ejviska - ja sice neviem ako je to u nas ale skoro vsetkym dvojickovskym tehulkam to na svk robili- ja som sa na to pytala ci teda mi ich budu robit ale bolo mi povedane ze vsetko vyzera byt ok a nech sa takym niecim nezatazuje 😉 klasicka odpoved. Ved priroda sa o vsetko postara nie?Ja si pamatam ked som 1.krat isla za GP ze som tehu a dopadla som presne tak ako @nawal 😵 tak som sa ho pytala ci mi neurobi nejake testy a on ze ved vam vysiel poz. test tak ste urco tehotna a bolo 🙂
@karolinka2 - ty ale robis chute 😝 Ja dnes idem varit sojove rizoto 😵
@etuska - uzi si kafco aj ja si idem teraz dat 😉

ejviska
11. nov 2010

@etuska ja si taky myslim, ze tady je to opravdu tim, ze jsou tu silne verici. V celem Irsku je interupce zakazana.
@eviska83 a jak ty s pracou?

ejviska
11. nov 2010

@eviska83 sak na me hledel jak blazen, ze chcu hcg z krve 😀 😀 Ja uz se na vysledek tesim, protze porad mam progesteron a Prednison, tak uz bych to rada prestala brat. Boli me z toho hlava.

eviska83
11. nov 2010

@etuska -takze si si kafco nevychutnala 😀 ani ja- drobci sa okolo mna motaju stale 😝 a dakujem- par veci som tam uz aj ja zmenila- stale na tom pracujem- mam cas do pondelka 😀
@ejviska - s pracou je to zatial ok- nemam nic permanentne ale sefka sa snazi mi stale nieco dat- tento tyzden mam dost nabity- kazdy den 2 callsy a 2x mam 3 hod sitting service- a bola som aj cez vikend v praci a to bol moj volny vikend- no teraz je christmas pay month tak snad nieco zarobim 😵 Takze ty si stale na hormonoch? 😒
Ozaj baby mate tesco kartu? - dnes mam prisli vouchere - tam mame na utracanie 123 £ potesi 😉

nawal
11. nov 2010

@eviska83 no to ste si pekne nasporili bodikov. nam doslo pred par dnami asi okolo 23£. my vsetko maso kupujeme v belfaste, takze v tescu len take bezne veci kupujeme.
no kavicku som nemala asi uz 3 tyzdne ale ani na nu nemam chut, normalne sa mi zhnusila aj caj 😖 . takze pijem len vodu a neaky ovocny cajik.

karolinka2
11. nov 2010

@eviska83 nam pred vcerom prislo 9 lybier z tesca to chodi kazde tri mesiace,tak Evi vy teda robite velke nakupy ked tolko mas na minutie. 🙂 U nas soja neleti...
Tak pre lucku dnes nejdem lebo este neprisli nejake vysledky pre maleho aj prenu.

eviska83
11. nov 2010

@karolinka2 - my ale mame christmas saving takze nam kupony nechodili cely rok 😉 Ale je pravda ze my robime v tescu dost velke nakupy- v Lidli uz len ovocie -zeleninu a par dalsich veci 😉 Nasi soju mozu -Karolovi velmi zo zaciatku nesla ale teraz ju zje 😵
@nawal -ja som cele tehu pila len bezkofeinovu kavu- je ale pravda ze prve 2-3mesiace som nepila ziadnu- napinalo ma z nej 😒 voda a ov.cajiky su naj 😵 Este stale Ti je rano tak zle?

eviska83
11. nov 2010

A ozaj my chodime aj tankovat na tescovu benzinku tak aj tam sa nam nazbieralo vela bodikou 🙂

ejviska
11. nov 2010

@eviska83 ja mam tesco club cartu. Ani nevim, kolik je tam bodu a tak. To nam taky dojde?

TAkze dr. volal, je to opravdu negativni. Tak uz je to konecne za mnou a muzem hledet dopredu 🙂

eviska83
11. nov 2010

@ejviska - hmm 😒 ale aspon vysadis hormony 🙂 Na kazdom listocku z tesca by malo byt napisane kolko bodov mas- uplne na konci- a ano malo by to aj vam dojst- si zartegistrovana aj cez net? Lebo ja si pamatam ze mi sme kartu ale vobec sme nechapali na co nam je 😀 😀 😀 ziadne kupony nam nechodili a az neskor nam niekto povedal aby sme sa zaregistrovali 😀 😀 😀
Fuuuuuj - napisala som bodikoU - jasne ze bodikoV 😝 sa hanbim 😝

ejviska
11. nov 2010

@eviska83 aha, no to myslim, ze nejsme, musim na to podivat. na dnesim ucte je 276 bodiku. JA tam chodim hodne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre