Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

mamartinka
10. dec 2010

@nawal Gratulujem.Baby co pouzivate na sprchovanie na intymnu hygyen?.Dakujem.

eviska83
10. dec 2010

@nawal -super 🙂 🙂 len ten pocet ma velmi netesi 😀 😀 😀 ale nie som rada ze je vsetko oki. 😵
@mamartinka - ja pouzivam zvycajne z tesca- intim care 🙂
@lucia277 - no my oki- ty sa pochval 😵
Tak my uz nemame sneh 😒 ale uz aspon mozme prat- nam normalne zamrzol odpad - uz rozmrzol 😵

nawal
10. dec 2010

@mamartinka ja nepouzivam nic, cistu vodu

@eviska83 tak kocik mi nemusis rezervovat 😉)

eviska83
10. dec 2010

@nawal - jooj a ja som tesila ze spojime prijemne s uzitocnym a darujeme ho niekomu kto ho vyuzije 😵 😵 😵

mamartinka
10. dec 2010

@eviska83 A to je normal pri sprchacoch ci kde?Inak dakujem. 😉

eviska83
10. dec 2010

@mamartinka - ano pri sprchovych geloch 😉 ale tusim ze to nemaju v kazdom tescu- teda v tych mensich som to nevidela 😉

ejviska
11. dec 2010

@mamartinka ja pouzivam taky jenom cistou vodu 🙂

mamartinka
11. dec 2010

@ejviska 😉

karolinka2
12. dec 2010

@nawal Nany tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku. 🙂 a das si zistit na ultrazvuku ci to bude chlapcek alebo dievcatko????
@eviska83 Evi Marian vravel,ze na buduci tyzden vraj hlasia este vacsie snezenie ako doteraz a mrazy takze dlho to asi nebudes mat odmrazene. 😉
My sme kupili karolinke klzak boby mali po 30 lybier nejake predrazene nato ze pred dvomi tyzdnami stali 10 lybier tak sme ich ani nekupili....

ejviska
12. dec 2010

@karolinka2 jej, nestras! My letim eve stredu a to zatim teda snih nehlasi, tak snad odletime. 😖

nawal
13. dec 2010

@karolinka2 ano chceme, ja to mam rada ked viem co cakam, a mozem sa vrhnut na nakupovanie 😀 , aj ked keby to bolo dievcatko, tak asi dokupim len minimum veciciek, lebo vsetko mam po babach. a keby to bol chlapcek tak 😀 chudak Rado 😎 nebude stihat doplnat kreditku loooooooooooool

ejviska
13. dec 2010

@nawal 😀 takze RAdo si preje treti holcicku, ze jo? 🙂 Ja bych to taky chtela vedet, je to takove "konkretnejsi" teseni 🙂 Doufam se taky jednou budu tesit ☹

eviska83
13. dec 2010

@karolinka2 - no ano vraj maju byt riadne zimy 😒 Aj Xmas plays zmenili na stredu.
@ejviska - snezenie hlasia az na stvrtok -tak snad stastne odletite 😉
@nawal - no ja prajem aby Rado nestihal doplnat kreditky 😀 😀 😀

ejviska
13. dec 2010

@eviska83 taky jsem videla snih na ctvrtek, tak snad to tak bude. My mame christmas concert dneska a zitra, misto minuleho tydne, to byla ta kalamita snehova.
Jdeme s Danem az zitra, uz se moc tesim a pak odpoledne vyrazime do Dublinu. Letime ve stredu rano.

karolinka2
13. dec 2010

@ejviska Evi prajeme stastnu cestu a prijemnu dovolenku. 🙂
Kaerolinka maju vianocny vecierok vo stvrtok a maju prist cely v bielom.ucia sa jingle pesnicku tak cele dni si ju pospevevuje. 🙂
@nawal to je krasne nakupovat pre take babetka nie ako na slovensku za drahe peniaze,tu clovek pokupi aj za dobre ceny...

ejviska
13. dec 2010

@karolinka2 diky moc, ozvu se 🙂

nawal
14. dec 2010

@ejviska stastnu cestu a uzite si to poriadne

ejviska
14. dec 2010

@nawal dekuju 🙂

eviska83
14. dec 2010

@ejviska - aj ja sa pripajam a zelam stastnu a pokojnu ceswtu bez problemov a hlavne si to doma riadne uzite 🙂
@nawal - vy idete kedy? januar?

ejviska
14. dec 2010

@eviska83 diky 🙂 Koukala jsem na pocasi a opravdu od toho ctvrtka hlasi cely tyden snezeni i zimu. Ale v CR snezi taky :/

nawal
14. dec 2010

@eviska83 my ideme 14-24 januar. vybavujeme si na par dni do alp tak sa tesim troska zmeny

ejviska
14. dec 2010

@nawal na ten leden byly velice levne letenky

eviska83
14. dec 2010

@nawal - vybavujes ten scan? A podelis sa s nami s informaciou ci to bude chalan alebo dievca? teda ak to uvidia 🙂
Moja kolegyna dnes porodila svoje 6 dieta- dalsi chalan 😵 - a to ma len jednu babu 🙂
Oni sa tu chystaju na ten stvrtok ako keby mala prist kalamina - uz mi volali ci mozem spravit extra ludi pre ktorych vraj ak bude snezit nepride autobus 😒

nawal
14. dec 2010

@eviska83 no zatial nevybavujem, lebo nevieme kedy ideme do tych alp, ale ked budeme uz mat termin tak hned volam a rezervujem.
jasne ze vam to hned poviem, kedy som ja cosi v bruchu udrzala 😀

eviska83
14. dec 2010

@nawal - skoda ze tu nieje tlacitko paci sa 😀 😀 no ty by si isto nevydrzala 😀 😀 😀

nawal
14. dec 2010

@eviska83 len aby v tom 16tt bolo cosi vidiet.

eviska83
14. dec 2010

@nawal - no ja myslim ze ked nebude velmi hanblive tak snad nieco uvidia 😉

karolinka2
15. dec 2010

@nawal no ved ktoby to vydrzal cakat co to bude. 😀 vsetci lyzujete ked idete do alp ci len takto na sankovacku????
My tu uz druhy tyzden hladame boby vsade vypredane pozerali sme cez ebay ale postovne len anglicko tu do irska priplatky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre