Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
27. jan 2009

No Evi,to mas pravdu-my mame fakt super susedov-su nam skoro ako stari rodicia.
A ta torticka ,kt. piekol Matkin manzel bola fakt super.Zbastili sme ju len tak "prasklo"-este raz dik Mati 😉
Idem si spravit pripravy na zajtra a spat.Bru nocku 😵

karolinka2
27. jan 2009

Erika nie je zaco,len ked chutila. 😉

jarka28
27. jan 2009

Ahojte zenusky...Matka Karolinke vsetko najlepsie zelame....som zvedava na foto....Mamartinka vitaj spat...Ako sa mate?u nas vsetko po starom,akurat som sa objednala na teoriu a idem 18teho na test do belfastu a potom uz len jazdy,coz som zvedava ako dopadnem,mam este zopar lekcii,ale som uz na nervy z toho,robit vodicak tu v tejto krajine je divocina,same kopce a uzke cesty kde z kazdej strany su zaparkovane auta je desive,hlavne ked sa oproti mne ruti dvojposchodak a za mnou je kamion a tlaci sa na mna... za kazdou lekciou dojdem vystresovana domov...uz nech to mam za sebou,zlata Bratislava ..... ☹ som zvedva akeho typka dostanem na zaverecnu jazdu...len aby sa dobre vyspal 😀 ......Zienky videla som vas a precitala a hajde spat,lebo uz nevidim....dobru

karolinka2
28. jan 2009

Dobre ranko.
Jarka dakujeme za blahozelanie.Drzime palce,aby si ten vodicak dotiahlo do stastneho konca,neboj pre mna je hroziva Bratislava co sa tyka jazdenia,tu je to lepsie,lebo su kruhace. 🙂
Idem ja varit karfiolovu polievku,Karolinka pozera krtka den a noc nevie z neho oci odtrhnut a nam to uz lezie na nervy nic si nemozeme poriadne pustit,lebo ona chce krtka. 😀
Dnes je vonku sychravo ale aspon na chvilu sa pojdeme poprechadzat.
Pekny den vsetkym.

eviska83
28. jan 2009

Dobre rano
Jarka aj ja drzim palce,aj moj muz uvazoval nad vodicakom,ze si spravi tu ale nakoniec si to rozmyslel a doma ho mal hotovy za 20 dni a pohoda.
Aj mne tu vyhovuju kruhace
Dobry napad s karf.polievkou asi ta budem kopirovat karolinka.Ten nas zasa miluje Bambulku.Tiez je moze pozerat od rana do vecera.Slniecko nam pekne svieti tak aj mi sa vyberieme na prechadzku.
Zatial pa

karolinka2
28. jan 2009

Evicka ja sa volam Martina.Karolinka je mala.No to mi hovor mi sme mali Bambulku tri mesiace vkuse,teraz presla na krtka,predtym to bol mickey mouse,ale mickyho ma dodnes.

mamartinka
28. jan 2009

karolinka2 aka ahoda.aj ja som martina

eviska83
28. jan 2009

Sorry karolinka

karolinka2
28. jan 2009

no a my ta tu oslovujeme evi 🙂

etuska
28. jan 2009

cafte kocky,
No Jarka ja mam vodicak uz 7 rokov.ale az tu som zacala castejsie soferovat a tiez davam za pravdu babam,ze kruhace sa mi viac pozdavaju ako nase krizovatky,ale furt som este bojko, s manzelom ked jazdim je to OK,ale ked mam ist niekam sama tak ma chyta des 😝 ,ale chce to asi zrucnost ,cvik a jazdit,jazdit...
My ideme s Miskou trochu vonku ,krasne svieti slnko 🙂 🙂 pekny dnicek

eviska83
28. jan 2009

az teraz som sa pozrela a zistila som ze moj prispevok je len sorry karolinka on bol dlhsi tak pisem este raz

eviska83
28. jan 2009

sorry karolinka

eviska83
28. jan 2009

zasa sa to stalo

eviska83
28. jan 2009

pisala som sorry karolinka ,teda martina.nasim favoritom je teraz bambulka ale mame radi aj barneyho a zboznuje cbeebies,hlavne maka paka,upsy daisy a iglepigle poznate? Ja mam vodicak 14 r.ale tu som zacala jazdit az ked som to musela pracovne ale na svk to radsej neskusam.Na kruhaci mam strasne nervy,ze ideme do protismeru

karolinka2
28. jan 2009

Erika aj ja som mala stresy az kym som sa nepustila sama raz dvakrat a uz to islo. 😉

jarka28
29. jan 2009

Ahojky zenusky...dnes mame zasa sychravo a uz tusim aj prsi....no vy sa mate ze vase deturence pozeraju rozpravky...nasi vobec,a som zvedava kedy zacne najmensieho nieco bavit,co by som za to dala keby chcel posediet pred TV na chvilku....Matka kedy nahodis nove foto?ja tiez musim no najskor sa potrapim a zmensim ich,viete ako na to?ja nie 😀 tak idem vygooglit navod na zmensnie....Zuzky sa nam dlho neozvali.....ste OK?idem dovarit...ozaj Matka ako robievas knedlu alebo pirohy?

etuska
29. jan 2009

Ahojte
Jarka-my sme minule kupili bagety a potom nieco take podobne knedliku-das to do mikrovlnky a fakt to chuti ako knedlik,moze byt.
Pirohy maju Poliaci,ale su predsa ine ako nase a mne sa zatial nechcelo piplat ,tak si pockam kym prisu nasi na navstevu.Idem narychlo nieco uvarit 😉

karolinka2
29. jan 2009

Ahojte.
Jarka ja fotky neviem zmensit,a tatinkovi to rozpravam uz tri dni nech ich zmensi,tak ak to urobi dam ich do fotoalbumu,ale v nedelu oslavujeme s rodinou a priatelmi tak dam potom naraz.
Jarka ja knedlu robim:pol kila muky,drozdie poyzivam susene z tesca,sol,trocha cukru,ked robim buchty na pare tak davam viacej cukru,1 vajicko,vlazne mlieko od oka uvidis ake je cesto a vsetko miesis a nechas vykysnut z toho mam dva male knedle,ked chcem viac robim z kila muky.
Pirohy ked so sryom tak muka,sol,voda a vajicko viac vody take lahke cesto musi byt,rozvalkam s hrncekom vykrajujem kolieska a plnim syrovozemiakovou plnkou
Nasladko s lekvarom ide muka,uvarene a postruhane zemiaky troska soli a voda takisto zmiesit a vyhrajujes s hrncekom a plnis lekvarom,tvarohom.
Erika co dobre ides varit?
Pekny den vsetkym.

etuska
29. jan 2009

Ahoj Matka-no dnes sme mali len taky domaci "fast food"-hranolky,fish fingers, obalovane sampiony a zeleninovy salat.Miska zjedla len hranolky,mam este pre nu parad. polievku,tak ju hadam neskor zje.
Nejaka som nachladena,od pondelka ma boli hrdlo a tecie mi z nosa,tak si asi idem dat cajik a vecer Paralen.
Pekny dnicek vsetkym 😵

jatola
29. jan 2009

Ahojte sme mlada rodinka a zijeme v Omagh-u.Nakolko sme tu len 6 mesiac a mame 3r dcerku tak by sme boli radi ak by sa tu nasla nejaka rodinka,ktora tiez zije v Omagh-u a ma podobne stare deticky.Pretoze tu zatial nikoho z SK nepozname a mala je len s nami dospelimi tak by sme sa radi zoznamili.Ak sa niekto z Vas najde napiste nam na nas mail Jatolaa@post.sk Dakujeme

etuska
29. jan 2009

ahoj Jatola-no my byvame dost daleko.Ako sa vam tam paci?

jatola
29. jan 2009

Ahojky etuska no vsade dobre doma najlepsie.Je to tu asi ako vsade inde v Irsku,ja som doma s malou a uz mi to je aj vela.Dost ma zoziera to momentalne pocasie a to ako skoro sa stmieva ale co uz.Mesto ako take ujde az nato ze tu nikoho nepozname.Manzel stale robi a ja by som moooooooooooooc potrebovala nejaku kamosku na kavicku najlepsie keby mala babo v pribliznom veku ako moja smejka.takze asi tak 🙂

mamartinka
29. jan 2009

nepoznate neaky dobry a rychly program na stahovanie filmov z netu?

jatola
29. jan 2009

Ahojky mamartinka ja teda stahujem len rozpravky ale su tam aj filmy je to na cucaj.sk su tam aj presne adresy na stahovanie ja stahujem ces rapidshare sice tam musim po kazdom parte cakat 15 min ale rano sa mi to stiahne dost rychlo

jatola
29. jan 2009

Inak chcela by som Vas poprosit o radu.Mate niekto skusenosti so skolkami v SEVERNOM IRSKU?(Omagh)

etuska
29. jan 2009

Jatola-tusim by si dcerku mohla od sept. prihlasit do bezplatnej skolky,sice len na 2,5-3 hodky denne,ale predsa.Ostatne skolky su doooost drahe.U nas som sa pytala v jednej skolke-chcu 23libier/den,ale niekde je to aj viac-sakramentsky drahe 😝

jatola
29. jan 2009

No tak to racej asi pockame do septembra.Ja len preto ze sa mala nema skym hrat a tak by som chcela aby bola medzi detmi ☹

mamartinka
29. jan 2009

jatola a ako sa to da stiahnut?

eviska83
29. jan 2009

vitaj jatola,ano skolky su tu drahe cca 115£/tyz. na cely den alebo 85£ na pol dna.
Do tej bezplatnej by si ju mohla dat ,ale daj si co najskor ziadost ,maju dost plno
my byvame v craigavone takze dost daleko
etuska -je Ti lepsie? 😉

eviska83
29. jan 2009

mamartinka-moj muz stahuje tu http://www.war-forum.net a potom cez rapidshare
martina- nam sa tie fotky podarilo zmensit cez program Picaso 3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre