Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
7. nov 2009

Jarka blahozelam a velmi sa s tebou tesim a to nastupujes ako co?a ake smeny budes robit?no ja tie nocne neberiem,lebo ta slovenka co robi na osobnom vravela,ze uz by ma neprelozili,ze by som musela robit len nocne,ze mam radsej pockat na rannu alebo poobednu,ked sa uvolni hned mi da vediet.tak radsej pockat nocne robit stale to zasa nie....
Pekny vikend vsetkym.

ejviska
7. nov 2009

Jarko, tak velka gratulace! Jsi sikula 🙂
Matko, dobre ses rozhodla. Jenom nocni, to si vubec neumim predstavit! Urcite se objevi neco lepsiho, tak drzim palce.

karolinka2
7. nov 2009

Baby ozaj co si myslite o tej chripke co vycina na svk,ved nic ine nejde v spravach len chripka... ☹

etuska
7. nov 2009

ahojte kočky,
Jarka-blahozelaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mati-veru-nocne nie su nic moc-to by si bola ako netopier-stale unavena a Karolinku by si ani nevidela.

Manzelovi nevolali ohladom toho job-u-brnkne tam v pondelok.
Trosku si davam pauzu od PC-len mrknem postu,co nove a uz nesedim pri nete tak dlho-uz som potrebovala trochu oddych a aj domcek upratat 😀
Prave varime kuraciu polievku a potom to masko upeciem+nejake zemiacky a salat k tomu.
pekny vikend
Drzte sa v zdravi 😉

eviska83
7. nov 2009

jarka- Velke gratulko 😀 😀 😀 sikovnica si 🙂
Mati- no asi ani ja by som nebrala len nocne- ved ta praca az tak nesuri vsak a ked Ti slubili ze ta vezmu neskor na denne tak je to super 🙂
Aj ja som si zaumienila ze menej PC- uz fungujem takto asi 4 den a neverili by ste co vsetko sa da zladnut 🙂
Zajtra uz segra leti spat domov tak za chvilu pridu na veceru. Varime kur.prsia na katalansky sposob (prsia,por,green cabage,sampiony,soj.) a ryza. Tak uz suuu tu .idem sa im venovat 😉

ejviska
7. nov 2009

Ahoj, tady je dnes tak krasne. NA plazi byly neuveritelne velke vlny, ale pritom vubec nefoukal vitr. A pomerne teplo, takze jsme si udelali prochazku. Ted jim varim dusene maso s ryzou. Zitra asi dojede kamaradka z Antrimu a v pondeli letime domu.
A jeste jsem se rozhodla, ze si pred VAnocema zajedu s dcerkou a kamaradkou s detma na hory! Tak to bude parada. Damska jizda. To mi muj drahy poradil, kdyz jsme rikala, ze letos asi bez lyzovacky, tak ho napadlo, proc nejedeme sami s nekym, kdyz budemem tak dlouho v cR. Tak jsem nadsena!

jarka28
7. nov 2009

Ahojte...dakujem Vam aj ja sa velmi tesim....budem robit jednu nocnu max dve cez tyzden a vikend dennu....tento tyzden mi prijdu papiere domov a zavola mi manazerka a dohodneme termin nastupu....uz sa neviem dockat....Ejviska super uzite si to doma 😉 Matka nastupujem ako Care assistant...uz sa tesim.....a verim ze aj tebe sa postasti coskoro.... 😉 😉 Eviska bol ten NVQ LEVEL NAROCNY?sa ma pytali ci si ho urobim popri nich.....

karolinka2
7. nov 2009

Jarka super tesim sa ze ti to vyslo....vela stastia v novej robotke... 🙂

nawal
8. nov 2009

Caute, ide dneska nbiekto na Nutts corner ? 😀

karolinka2
8. nov 2009

my sme chceli ist ale na figu pocasie....

ryba74
8. nov 2009

Ahojte baby!
Tak u nas je dnes tak krasne ako uz dlho nebolo-od rana svieti krasne slnko-az mi je luto,ze idem za 3 hodiny do roboty a nemohli sme nikam ist.Aspon chlapi isli na ryby a ja si v klude poperiem a konecne to vyvesim von.Tento tyzden som chodila do dvoch robot,tak som nestihala nic.Ale vsetko sa da,ked sa chce.
Tak pekny zvysok krasnej slnecnej nedele. 😉

etuska
8. nov 2009

ahojte kocky,
my sme boli doobedu v kostole-boli ozaj pekne Bohosluzby-pripominali sme si vsetkych padlych vojakov aj veteranov,ktori prezili...Normalne bola aj minuta ticha a jeden pan hral na trubke nejaku vojensku cestnu hymnu -bolo to ozaj dojimave 😔

Poobede sme boli v Glenariff Forest Park-dali sme si tu 3km trasu okolo vodopadov a teraz som taka znicena,ze akurat som pozrela postu a idem spat.
pekny tyzden 😵

z.g.
9. nov 2009

ahojte, ja tiež menej sedím pri PC, ako je teraz adrika v škôlke, tak stále ničo vybavujem, doma niečo robím...aj tak nestihnem zďaleko všetko, čo som chcela, ale čo už...a natálka je doma, lebo je chorá, tak aj s ňou sa učím...

u nás je, naopak, stále pochmúrne, aj niekedy prší...

nemáme až tak nič nové, tak zatiaľ...

karolinka2
9. nov 2009

Ahojte.
Dnes mame vonku mrazivo,rano bol mraz radsej nech je tak ako dazdivo.My sme teraz dosli domov,boli sme v meste.
Zuzka prajeme Natalke skore uzdravenie.
U nas tiez nic nove.
Pekny den.

ejviska
9. nov 2009

Ahoj, zdravim z CR. Pet minut doma a Terka uz tu ma vsechny kamosky 🙂

etuska
9. nov 2009

ahojte kočky,
Evi-tak super ze ste v poriadku dosli domov 🙂
Zuzi-malej skolacke skore uzdravenie.
Mati-v charity som nakoniec kamoske zohnala si 5 veci a Miro sa bol zatial pytat na tu poistku-este uvidime...

Najnovsia sprava ohladom MM prace je ,ze je medzi 3-oma vybranymi a uz by teda vsetci 3-ja mali ist na pohovor...este nevieme kedy-uvidime...
Vecer ide MM na anglinu-trosku sa zdokonalit v speakovani 🙂
a mne je cely den blbo-a to nejem nic extra-len take dietne veci-v stredu sa opytam GP-nech mi na tie nevolnosti nieco da,lebo ved je to uz 3-ti mesiac- 😖

Tak v stredu ma caka 1.Usg-skoda ze manzel nemoze ist tiez.ale hadam fotecku mi daju 🙂
pekny vecer

eviska83
9. nov 2009

Caute,
Zuzi- Natalke prajem aj ja rychle uzdravenie 🙂
Evi- tak uz si to doma mala uziva,vsak? 😵 😵
Erika- tak to manzelovi drzime velmi palceky, a to on chodi na anglinu???? ked ma doma ucitelku 😲 😲
Nooo mne byvalo zle az do 4.5mes. 😒 😒,ale nasi boli 2 🙂
Drzime palceky nech je vsetko ok - a potom aj my si prosime fotecku 😉
Jarka - ip 😵

karolinka2
9. nov 2009

Ahojte.
Evi to vy uz ste v CR?juuj ako vam zavidim aka bola cesta?
Erika nemaju teraz velmi pre deti veci ja chodim pozerat cizmy....My mame v tej poistovni uz treti rok poistku a sme spokojni,prvy rok sme platili okolo 80 lybier dalsi 53 a teraz 30 lybier.
Erika drzime palce na ultrazvuku.

ejviska
9. nov 2009

Cesta v pohode, Derry - stanstad - Brno. Ale priznam se, ze mi je dobre aj v Irsku

etuska
10. nov 2009

ahojte kocky,
dnes som ostala doma-bolo mi vecer a aj rano dost blbo,vlastne stale ma napina na vracanie... 😝
Zajtra sa opytam GP na tie cipky proti nevolnostiam.
pekny den 😵

ejviska
10. nov 2009

Ahoj, vcera mi blbla klavesnice, slabe baterky, tak jsem nemohla vubec psat.
Pocasi zde - zima, vlezlo, neprsi. Horsi jak tam u vas.🙂 Dneska jsme byli ve meste neco povyrizovat a musim rict, ze teda des. Driv nam to prislo normal,ale uz jsme si zvykli na lepsi. Prodavac te nepozdravi, jsem poprosila o tasku, hodila mi ji jak psovi. A ve vsech obchodech to samo. Ted nam prijde, ze je vsude spina, ale driv se nam to zdalo normalni. No, jsem z toho takova prejita. Asi bych si ale zase rychle zvykla 🙂

z.g.
11. nov 2009

ejviska, tak veru, na lepšie sa rýchlo zvyká...ako dlho vlastne budete doma?
...no počasie je hrozné...dnes zase prší... 😠 😠 😠...
...akurát jediné sa mi páčilo, keď som vždy prišla z cypru...zeleň...hlavne v máji tu bolo všetko intenzívne zelené...tam je to pustatina...tak som sa stále čudovala, ako tu máme krásne, čo som predtým, samozrejme, nevnímala... 😲

dnes adrianka prvýkrát bude spinkať v škôlke...najprv sa tešila, že si berie pyžamko s princeznou jasmínou 🙂... po ceste do škôlky už uvedomila, že tam bude spinkať bezo mńa...tak som zvedavá...ale zvykne si...celkovo tú škôlku dobre zvláda...

natálku mám ešte doma, zajtra už asi pôjde do školy, tak sa ideme učiť...ešte šťstie, že jej to ide, aj slabiky...

ejviska
11. nov 2009

z.g. jenom tyden budem doma. Letim s malou k doktroce na ockovani proti zloutence A. Trochu kasle, ale to snad nevadi. Uz ma druhou injekci. Ahoj

lubi44
11. nov 2009

ahojte kocky,uz som tu dlho nebola,ako sa mavate?mi tu dnes mame akusi hmlu a zimu brrrr,ale sa mi zda,ze sa akosi ukazuje biela obloha..jaaaj tak vam zavidim,vy uz mate svoje deticky aj ja uz chcem mat to svoje vonku,nech sa snim mozem maznat 😀
inak jeakesi chripkove obdobje.... 🙄

jarka28
11. nov 2009

Ahojte....u nas je dneska velmi pochmurne pocasie,sychrave a je volaako tmavo.....Lubi dockas sa a budes sa maznat aj ty 🙂 uz vies co to bude alebo bude prakvapko?...Zuzi je fajn ze to Adrianka zvlada tu skolku....a Natalka skolu....uz je zdrava?...co MM ako sa ma?neni mu smutno?......ja idem dnes varit plnenu papriku ale som volaaka unavena stale asi pocasie....... ☹ Ejviska poslem ti IP....

lubi44
11. nov 2009

ahoj jarka,este nevieme,ale tyzden pred vianocami ideme na scan,tak vtedy by nam mali povedat,s mm chceme vediet co to bude,uz mam aj vyvesteneho chlapeka 😀 ,ale mne je jedno co to bude,len je ta moja laska zdrava 😵
plnena paprika mnaaam aj by som si dala 🙂 ,my mame zemlovku...

karolinka2
11. nov 2009

Ahojte.
Doobeda tu bolo krasne svietilo slniecko mi sme boli vonku az teraz sa zatiahla obloha,ale ved aj hlasili dazd do konca tyzdna.
Este od vcera mame navarene len Karolinke uvarim syrovu polievku s halustickami,lebo ona je polievkova,pratala som vcera cely dom,tak si pojdem pozriet ordinaciu,nakolko utorky chodim na anglinu vecer tak to nesledujem na zivo.
Jeden darcek uz mam vybraty pre Karolinku na vianoce boli sme v bm obchode a ona ze chce kolobezku fifi...
Pekny den vsetkym. 🙂

lubi44
11. nov 2009

no ja mam vybraty akurat darcek pre male,kocik,lebo chceme doma pozriet,sa mi lubili n nete,tak uvidime,ale inak ani netusim,ale chystame sa 5.dec na vianocne nakupy,boze to bude ludiii

jarka28
11. nov 2009

Ja neviem robit zemlovku 😅 dala by som si musim najst nejaky dobry recept.....Matka to je super darcek kolobezka... 😉 .....http://ads.mojasvadba.sk/www/delivery/ck.php?oa...

jarka28
11. nov 2009

Baby to si nevsimajte ten LINK sa mi to tam nejako prilepilo ked mi zblbla mys.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre