Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

eviska83
23. jan 2010

ejviska- mozes ist na matersku 11tt pred terminom- ja som sla v 27tt na marodku na 4tt a potom uz materska- cize 6tt pred porodom.Ale system je tu divny v nemocnici dr. odporucil marodku ale nenapisal -musi to tvoj gp- ked som k nemu prisla skoro ma porazilo ked mi povedal ze sa musim predsa aj trosku hybat- tak som zvysila hlas ci so on zoberie na zodpovednost ze porodim v 30tt(kedze tak ma strasil v nemocke)-a hned vypisoval 😝 Ale mozes pracovat az do konca- zalezi ako sa citis 😵 Klobasky teda boli dobre? 😝
Martinka- tak stastnu cestu 🙂 🙂
Ladysparky- tusim najvatsie shoping centrum je v Banbrigi 😉

etuska
23. jan 2010

Ejviska-ja som pri Miske brala tiez Magne B6 a teraz som si kupila tiez-len nesmiem zabudnut potom vysadit-aby som nerodila mesiac po termine 😀 😀 😀

Evi-no veru-clovek musi obcas zvysit hlas,aby dosiahol svoje.
Idem navarit nejaku polievocku-asi brokolicovu a poobede ideme k Matke,tak sa uz tesime 😵
Zajtra skocim do junction 1 opytat sa na podmienky.Kolko nas vlastne pride a chcete stretko v sobotu ,ci v nedelu?-cas????-dame doobedu,ci poobede???

etuska
23. jan 2010

No beziiiim do kuchyne,mrknem vecer 😉

eviska83
23. jan 2010

erika- nam je to uplne jedno len aby to bolo cez vikend 🙂 A pocty?- Ja sa hlasim - 2dos.+3 deti 😵
Ja som inak Magne mala kupene ale vobec som nepouzivala - nemala som ani krce a ani mi netvrdlo brusko 😉
Karolinke prajem vsetko najlepsie k 3 rocikom- 🙂 🙂 🙂

nawal
23. jan 2010

caute, takze ja som skor sa sobotu, a tak do tej 16:30 lebo muz ide vecer do prace.

ejviska
23. jan 2010

Ahoj, my jsme 2+1, na dni nezalezi, ale vyhovovalo by tak poobede. Klidne sobota.

nawal
23. jan 2010

jaj a sme 2+2 😀

karolinka2
23. jan 2010

ahojte.
Evi dakujeme za blahozelanie.Oslava dopadla dobre,deturence sa vyblaznili,no a mozem povedat ze Erike to tehotenstvo velmi pristane.Vsetci uz spia len ja tu ewste strasim,ale uz idem si lahnut.
No mi na tyzdne asi nedojdeme,ja som pisala ze nam vyhovuje ten posledny tyzden lebo nam tatik robi le na buduci vikend nejake prekvapko,ale nawal uz potom cestuje takze ten posledny vikend neprichadza do uvahy,takze na 100 percent napisem Erike ci dojdeme alebo nie.
Tak dobru noc....

mamartinka
24. jan 2010

No caute.Mi uz o chvilu odchadzame na letisko.Ak bude cas sa vam z domu ozvem.A stretnutie nech sa vam vydari.Majte sa a vsetky pozdravujem.

etuska
24. jan 2010

ahojte kocky,
Matka-dakujem 😵 vcera bolo super,citili sme sa u vas fajn 😉 kedy karolinka zaspala?Miska bola dost unavena 😅

mamartinka-stastnu cestu a uzite si to na Slovensku

Baby-tak kto sa hlasi na to stretko(ak by bolo teda v sobotu?)-zatial tusim Ejviska,Eviska,Nawal????+my 😅

Matka este da vediet

Jarka???
Zuzka???
Kazdy je vitani-tak sa ozvite 😉

etuska
25. jan 2010

ahojte kocky,
tak som sa bola pytat v Junction 1-Adventure Island ako to vyzera na tu sobotu.Maju vraj dost vela "parties"-volnejsie maju len doobedu okolo 10a.m a potom az okolo 4p.m(otvorene je to od 9a.m-6p.m-v soboty)-ale ta baba zo staff-u mi vravela,ze kludne mozeme prist aj vtedy ked budu "party" len nam nemoze garantovat,ze bude miesto na sedenie(hoci vacsinou sa nejake miesta nasli)-aj ked sme tam boli minuly rok s Nawal.

Nie je nas tolko vela,tak by to malo byt OK.
Pripadne super je aj W5 v Belfaste ak ste boli-len tam je vstupne 7libier /dospely a tusim 2,50 deti(decka do 3och rokov zdarma)-my sme tam boli vcera -bolo super.

dajte vediet kedy by vam vyhovovalo prist.

eviska83
25. jan 2010

Erika- dakujeme 😉 no ja uz ako obycajne- nam je to uplne jedno - my sa prisposobime- a kludne aj do toho Belfastu - len nam potom napiste aspon priblizne kde sa to nachadza 🙂
A co Martinka ? pridu?

ejviska
25. jan 2010

Taky je nam to jedno. My jsme byli vcera v Jet centru v Coleraine, kde je to indoorove hriste. Bylo tam asi milion deti, neustale hralo " Happy birthday...", bylo to precpane. Sotva jsme si sedli 4 dospeli. Ale prej je to tak normal. 🙂 My tam chodivame v jiny cas, byva tam pa deti.

z.g.
25. jan 2010

ahojte, ahoje, ja sem len tak jedným okom mrkám, takisto na facebook jedným okom... dosť teraz študujem, na počítač mám menej času...

tak super, že budete mať stretnutie, tak kúpim letenku...🙂...škoda, že som to nezastihla...

inak nič nové u nás, občas sú chorľavé malé ako napr. teraz...

3 týždne nám príde zase tatíkl na predĺžený víkend...

ejviska
26. jan 2010

Tak nas prijezd je v ohrozeni. Terezka jak ma porad tu rymu, tak v noci prisla, ze ji boli ucho. Dala jsem ji Nurofen, to asi pomohlo, ale rika, ze ho ma " zalehnute", ze na neho dobre neslysi. Tak nevim. Musime to zkonzultovat s nejakym ORL odbornikem.🙂 Nevim, jestli ji mam dat nejake kapky do ucha.
Ale do vikendu je dost daleko. Vidim to spis nadejne. Ona ma takovou tu blbou zadni rymu, nemuze dychat a nejde nic vysmrkat.

eviska83
26. jan 2010

Evi tak to je mi luto 😒 tak sup-sup rychlo vyliecit zazracnymi tabletkami.Do soboty nech je fit 😉 Vraj je dobre kvapnut teply olej ked je ucho zalahnute 😵

ejviska
26. jan 2010

Jo? Cokoliv!!! 😀 No taky jde o to, aby jste pak s rymou neodjeli vsichni.

nawal
26. jan 2010

Takze ta sobota plati? a nakolkatu? 😎
Ejviska rychle uzdravenie malinkej 😵

ejviska
26. jan 2010

He he, malinkej?? Pockej, az ji uvidis 🙂
Prosim vas, da se v lekarne koupit nevo do nosu s ATB? Treba jak byl u nas Pamycon? Nevite?

eviska83
26. jan 2010

ejviska- nemam ani potuchy- ja vsetky lieky donasam zo svk 😀 😀 😀 a s rymou sa netrap- aj nasim teraz tecu nosy 😉
Aj ja chcem vediet- hodinu a miesto...

karolinka2
26. jan 2010

Ahojte baby mne je to strasne luto ale v sobotu urcite nedojdete velmi som sa na vas tesila ale hadam uz ked sa to stretko uskutocni budu uz aj dalsie a uvidime sa.Pr,avelsom dovolala a Erikou.Drahy je velmi chory za styri roky co ho poznam nebol taky chory,nema hlas strasne ho boli hrdlo....aj mala je zasoplena,my sme si chceli urobit aj tak cez vikend oslavu sami chcel piect tortu pre malu a chceli sme ist niekam na cely vikend,zato som aj pisala ze nam vyhovuje ten posledny vikend.no co uz hadam,sa niekedy stretneme a prajem vam prijemne posedenie a hlavne sa tesim na foto....

eviska83
26. jan 2010

Mati-to je mi luto 😒 😒 😒 No ale nech ste co najrychlejsie vsetci zdravi 😉 A dalsie stretka snad uz neprepasies 😀

ejviska
26. jan 2010

Evi, ja mam taky vsechno z CR. Jenze ten Pamycon je delany a vydrzi jenom 14 dni. A kamardka co se sem ted pristehovali, ma malou 1,5 a chtela koupit neco jako MUcosolvan. A nemaji to bez predpisu, ale maji na tlumeni kasle. TAk to se divim.
Sak jsem vezla z CR krabici leku! Hlavne pro malou.

Matko, tak se uvidime priste, hlavne at jste zdravi.

Jak bude teplo, muzem udelat nejaky srazik tady na plazi s grilovackou. Decka se pohraji v pisku a otuzile i ve vlnach. 🙂

eviska83
26. jan 2010

Evi- ani mi nevrav- este aj kvapky do nosa mam zo svk 😀
No uz vidim Andreja ako sa cvachta vo vode 😝 😝 😝 ale inak napad super 😉

karolinka2
26. jan 2010

Juuuj baby tak velmi som sa tesila....

etuska
26. jan 2010

ahojte kocky,

takze zatial to vyzera ze prideme 4 rodinky?-Ejviska,Eviska,Nawal a my???-ak som dobre ratala ,tak to je 15ludi.

Nawal-nam je to tiez jedno-kludne dojdite kedykolvek-aj doobedu-my sa prisposobime.
Evky to maju asi nadalej-my uz dobehneme hocikedy 😅 Ta kočka zo staffu tvrdila,ze okolo 12tej je tam najviac ludi-takze ak chcete-mozeme dat stretko aj doobedu 😉

V Adventure Island je super to,ze ihriska su rozdelene-pre babatka a pre vacsie deti,takze aj Evkine dvojcatka by sa v pohode vyhrali bez toho aby rodicom utiekli 😀

W5 v Belfaste je tiez fajn,len tam je to dost otvorene-takze by mohli deti aj "ubziknuzt" 😅

eviska83
27. jan 2010

Ahojte
No aj ja som ratala a vyslo mi 15ludi 🙂 Adventure Island je junction one?- no ak tam maju aj pre babetka tak ja som za to 😉 😉My to nemame az tak daleko -my tiez kedykolvek- len ako ejviska?
Erika co myslis pod pojmom doobedu???? snad nie o 8.00 rano- to este spime 😀 Ale co tak okolo 10.00???
Ejviska je to skoro? A inak my zvykneme tak 20min.meskat -tak nas berte s rezervou- ale budeme sa snazit prist nacas 😵

mamartinka
27. jan 2010

No Caute baby.Ako sa mate v Severnom Irsku?My na Slovensku super.Stale lietame po lekaroch a vybavujeme si kadeco.Kopu snehu mame,mrazy do -20 stupnov.No paradna zima.Ak bude este do soboty cas sa vam ozvem.Letim na kozmetiku ku svagrovej.Tak sa majte a uzivajte si Severne Irsko.Ake mate pocasie?Vsetky pozdravujem. 🙂

ejviska
27. jan 2010

My dojedem do Junction v pohode. Stejne si chce muzik neco koupit na sebe, tak to spojime.
Tak rekneme mezi 10-11 hod by to snad slo. My taky nekdy spime dlouho 🙂
Anebo pak kolem te ctvrte odpoledne? Erika psala, ze tam je pak taky min lidi.

Vcera jsme byli v Ballymene v kine na Avatar. Poprve jsme byli venku bez ditete. KAmoska hlidala.
No blbina, jak jsme cekali 🙂 Snad to 3D je zajimave, ale jinak teda...
Ale kino tam maji pekne.

eviska83
27. jan 2010

Evi okolo 4 je neskoro pre Nawal-jej manzel tusim vecer robi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre