Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
18. nov 2010

@etuska jako ja jsem psala, k mori bych bez decka nejela v zadnem pripade. Ale my zvazujem tu Barcelonu, prodlouzeny vikend, ale je to slozite. Museli by jsme do CR, nchat tam teryka a letet z CR, asi. Teda me karavany nelakaji vuubec, navic jich mam pod oknem 🙂
Ja kdyz se mam nekam na dyl balit, tak vzdycky, jak si neco vzpomenu, co nesmim zapomnet, tak to pisnu na papir a vznika seznam...A pak mam takovy seznam, co privezt z CR 🙂
My byli v Cerne Hore taky, v Sutomore, to jsme jeste Terku nemeli. Bylo to tam dobry, ale taky nam rikal pruvodce, ze nemame jezdit do Albanie, ani k ni, ze se mu tam ztratili turisti.
@eviska83 jako primo vyrazit tym karavanem z domu az do Ciny? To myslim ani neni bezpecne, ne?

eviska83
18. nov 2010

@ejviska - no to sa opytaj Karola- je to jeho celozivotny sen- a chce ist cez Rusko- a spat cez Nepal - India - Thajsko- tam mame znamych tak na navstevu 🙂 Snad za 20rokov to uz az take nebezpecne nebude 😉
No a zoznam pisem aj ja - zacinam tak mesiac pred odchodom -ale hlavne je to zoznam darcekov 😉

ejviska
18. nov 2010

@eviska83 to ja taky zacinam tak mesic pred odjezdem. A darky sepisuju cely rok, protoze behem roku mam hodne napadu a jak dojde na vec, tak nevim nic 🙂
Toz pres Rusko, no dobry, aj pres HImalaje?? 🙂 To je dobrodruh ;) Ale v Thajsku by jste nemohli na ostrovy treba, to je blby. Ale casu dost to promyslet ;)

karolinka2
18. nov 2010

ahojte.Mama docestovala v poriadku,uz sme jedli spisske parky a slovensky chlieb.ostatne dojde v pondelok s donaskovou sluzbou. 🙂

ejviska
18. nov 2010

@karolinka2 jak dlouho tu mamka bude? To se mate, ze tu mate babicku 😵

eviska83
18. nov 2010

@karolinka2 - tak uz si uzivate slovenska 🙂 super
Nechcete sa niekto pripojit? V sobotu sa chystame do Belfastu na zapalovanie vianocnych svetiel- bude tam Sportacus a Stefanie 😵

etuska
19. nov 2010

@eviska83
jaj neblazni-Miska ich zboznuje-ani jej nehovorim.My sme cela rodina nejaki nachladeni.Najlepsie som na tom asi len ja a Šimon 😝

eviska83
19. nov 2010

@etuska - no ved prave preto ideme- Andrej je uz viac ako rok Sportacus 😀 😀 😀

ejviska
19. nov 2010

@eviska83
@etuska je, terka je ma taky rada. A ted chodime i pozde do skoly, az se zvonenim 😒 Protoze je davaji 8.30-55 rano.
My mame v planu jet koupat se do Lisburnu s kamosama, jeste nevime kt. den, pak se mozna v Belfastu chcem stavit. Ty vanocni trhy zacinaji az v nedeli, ne?
My jsme samy doma. d. letel na zkousky z urologie do Amsterdamu. Vrati se az v nedeli.
Dneska jsme koupili andilkovsky kostym na Christmas concert , uzasny 😵

karolinka2
19. nov 2010

@ejviska mama tu bude dva tyzdne....ale pred cestou mala chripku brala antibiotika a este stale je dost chora a prave hovori ze jej je nejako horsie,tak neviem ci aj nejaky vylet sa v nedelu uskutocni....
@eviska83 a kto je to ten sportacus a stefanie nejaka skupina???nepoznam...

ejviska
19. nov 2010

@karolinka2 aha, tak ona chudak dojela nemocna. Vetsina lidi, co k nam dojede, tak je tu nachlazenych. Asi zmena pocasi a podnebi.
Ty postavicky jsou z LAzy Town, to urcite znas.

nawal
20. nov 2010

lazy town milujeme aj my 😀 , ale nepojdeme, boli sme v utorok v belfaste. ale chcela by som sa pozriet na tie trhy, ani raz sme tam neboli. co tam predavaju?

ejviska
20. nov 2010

@nawal predavaju tam nemecke grilovane klobasy 🙂 My tam byli na skok vloni, prselo, ale pamatuju si, ze nejvetsi fronta byla u klobas! 😀

Holky pomooooc, nevideli jste nekde takove to bile "halo" pro kostym andilka? Kostym uz mame, ale nemame to halo, na netu to je, ale uz me nebavi, porad neco objednavat.

nawal
20. nov 2010

@ejviska hehe tak my klobasky obchadzame na par metrov loooool

etuska
20. nov 2010

@nawal
my sme boli tiez minuly rok-najma kvoli atmoške a Miška bola na tom klasickom konikovom kolotoci 🙂 na moj vkus priliz vela ludi,ale inac fajn 🙂
@ejviska
no ja vacsinou objednavam cez net ak je FreeP+P 😀

ejviska
20. nov 2010

@etuska ja taky, jenze ono to stoji treba 2 libry, takze tam nikdy free delivery nebude.

ejviska
21. nov 2010

My jsme byli plavat v bazene v Coleraine a pak ted v Mekaci 😝 😝 Happy meal samozrejme.
Holky, byli jste nekdo v tom Belfaste. My asi pristi tyden, zajedem do Lisburnu na koupani a pak tam.

@etuska jsem si na vas vzpomnela, jestli jste se dostali do toho plaveckeho oddilu? V bazene u nas prave visi plakat, ze maji krouzky, asi to neni obsazene. I znamych maly chodi, bez problemu se dostal. Asi male mesto🙂

etuska
21. nov 2010

@ejviska
my sme stale na "waiting list-e" 😅
ale nejako ma to ani netrapi,lebo Miška chodi 2x tyzdenne na "Irish dancing" a dost ju to chytilo-paradne tancuje.mame doma aj CD tak tancuje jedna radost 😅 Na plavaren chodime tak ci tak-akurat teraz sme trochu nachladeni,tak mame pauzu-ale premyslam ze ked sa vratime zo SVK tak sa len tak zo srandy opytam v Antrim Fore ako to je s tym plavanim 😕

Inac my mame ceeely dom hore nohami.MM maluje Miske skrinu,komoda je uz premalovana-vyzera super(z nudnej hnedej je ruzovo biela 😅

ejviska
21. nov 2010

@etuska miska bude mit novy pokojik? A vy jste ten dum meli nezarizeny nebo to tak muzete premalovavat nabytek? #

Terka chodi taky na irish dancing. Taky ji to hodne bavi. Pak chodi do Rainbows, to je takovy holcici klub a to uplne miluje. No a jeste ma ty kone, tak to ji staci az az.

etuska
21. nov 2010

@ejviska
majitelka nam dovolila nech si ten nabytok pokojne premalujeme lebo je aj tak stary 😝

ejviska
21. nov 2010

@etuska aha. My tu mame ruzovy detsky pokoj, tak ten jediny majitele rekli, uz pred nastehovanim, ze muzeme premalovat.

karolinka2
21. nov 2010

ahojte.my sme dnes boli za larne v tom parku ale to je uz mimo sezonu tak ani golf ani vlacik nic uz nefunguje ale bolo tam otvorene to nove detske centrum tak sa tam karolinka troska pohrala na preliazkach ale dost chladno bolo,potom sme isli do carifergusu ale zacalo liat ,tak sme sa len najedli v mcdonalde a isli sme do antrimut am krasne slniecko tam sme boli hrat pri lidli ten piratsky golf karolinka sa velmi tesila a nakoniec sme isli do junction one ale ziadne vypredaje v nike reeboku....
@etuska Erika napadlo ma ked si pisala o tie irske tance nepytala si sa nahodou ze ci nevedia nieco aj v randalstowne co som ti vtedy spominala.

etuska
21. nov 2010

@karolinka2
hmm-nepytala som sa,lebo pre Misku chodi vacsinou Miro-ale ak nezabudne-tak sa zajtra opyta

ejviska
22. nov 2010

@karolinka2 my mame ten krouzek irskych tancu ve skole. Vede to tam ucitelka z P1 a jeste nejaka pani. A chodi tam i deti z jinych skol.

eviska83
22. nov 2010

Ahojte
Takze my sme boli v sobotu v Belfaste- Andrej ani nedychal ked videl Sportacusa a Stefanie 😀 😀 Bola tam kooopa ludi- ale dalo sa 🙂Drobci chudaci nic nevideli z kociara 😒 nabuduce si musime vziat niekoho na pomoc 😉
Ja som mala mat volny vikend ,ale zasa som robila- uz som volny vikend nemala ani nepamatam- este ze robim len par hodin a aspon mi to vykryje tyzden. Akosi nic nestiham- s Andrejom sa treba viac ucit- ja sa musim tiez ucit- no hruuuza. V dome bordel jak v tanku 😠

etuska
22. nov 2010

@karolinka2

takze podla tohto by mali byt Irske tance v piatky-skus sa tam ist opytat

Neillsbrook Community Centre
7 Neillsbrook Road, Randalstown, BT41 3AE
T:028 9447 2595

Caretaker: Maurice Henderson

Opening Hours: Centre available for hire from 9.00 am - 11.00 pm (subject to availability). Centre is only open while activities are taking place. Rooms available include Social Area and Main Hall.

There are three multi use games areas (MUGAs) available for hire which can accommodate basketball, football or tennis.
Activities Monday Playgroup, Randalstown Ath Football, Randalstown Sky Blues, Old Bleach CC, Bible Class (occasionally)
Tuesday Playgroup, Randalstown FC
Wednesday Playgroup, Randalstown Sky Blues, Badminton, Ju Jitsu
Thursday Playgroup, Randalstown Ath Football, Randalstown FC, Line Dancing
Friday Playgroup, Irish Dancing
Satrurday Randalstown FC & Randalstown Sky Blues Football Matches

http://www.antrim.gov.uk/index.cfm/website_Key/...

etuska
22. nov 2010

@eviska83
aaale-kasli na to-sme na tom podobne a to mam len 2 deti 😀

ejviska
22. nov 2010

@eviska83 je to tam pekne vyzdobene? v belfaste?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre