Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

jarka28
4. júl 2009

Evi na foto to tak hrozne ako opisujes nevyzera,aj ked som videla foto s bruskom este....ja musim dat dolu volaco lebo sa tiez zle citim.....ale sak uvidime ako sa zadari.....no Davidko uz spinka konecne...dneska sme boli aj na bycikloch so segrou,same kopce az ma stehna boli 😝 ....idem popozerat Portrush nech vymyslime nejaky ten vikend tam....

eviska83
5. júl 2009

Ahojte,
Tak nasi vcera stastne prisli domov.Andrej cely rozradosteny ani nevedel o com mi ma skor rozpravat PO tom hodim par foto.
MM dnes volal na sky europe ohladom tej refundacie-(vcera bol posledny den na vratenie) tak sa stasne vyhovarala.Tak jej povedal nech nam laskavo aspon posle3 mail ze preco to nechcu vratit,tak poslali,ze su v ochrane pred veritelmi a ze nam to momentalne nemozu vyplatit a mozme si o to znova ziadat od jula- ZLODEJI SU TO. ☹ ☹ ☹ Uplne bez nasho vedomia pouzila udaje z nasej karty 😠 😠 😠 Takze sa s 91€ mozme rozlucit.

karolinka2
5. júl 2009

Ahojte.
Evi super,ze chlapi sa ti mali tak fajn na vylete.A to ich nemozete niekde zazalovat ved to je ochrana osobnych udajov,a oni pouzili vase udaje.
My sme rano boli v kostole,potom som navarila zeleninovu polievku a vyprazany syr sme dlho nemali teraz sme mali dva dni svieckovu tak uz sme nemali chut na maso.
Karolinka aj tatik spinkaju a ja idem tiez,lebo poobede ideme kupit marianovej neteri darcek na 1.rok.
Adi kde si sa nam stratila?
Pekny den vsetkym. 🙂

ryba74
5. júl 2009

Ahojte baby!
Nestratila som sa,len ani nejak som velmi nebola casto tento tyzden na MK-obcas som nazrela a stale bolo cosi,tak som ani nemala cas pisat.Do roboty idem uz zajtra-mala som minuly pondelok,ale muz sa pytal a vraj marodku mam az do 5.jula 😲. Tak neviem,bud som blba ja alebo oni,lebo marodovala som tri tyzne a zacinala som 7.6 a podla mna tri tyzdne je do 28.6,tak neviem,co to ma zasa znamenat-musim sa popytat.Ach,neviem ako si zvyknem zasa v noci vstavat-uz aby som vedela trocha viacej anglicky a idem hladat hocico len nech je to cez den.
Evi a co ste to mali so Sky europom?
A ako vikendujete?
Ozaj baby-vy sa chcete aj niekedy vratit na Slovensko?Mate tam aj svoje byvanie?

etuska
5. júl 2009

ahojte zienky,
Evi-my sme podobne dopadli s leteckou splocnostou Bmi baby-bookli sme letenky pre mojich rodicov a oni zmenili cas letu-normalne leteli o 3 hodiny skor 😖 co nasim nevyhovovalo,kedze mali do Manchestru priletiet so Sky Europe neskor.Volala som tam,pisala staznost a oni mi poslali list,ze si mozu zmenit cas odletu o 5 hodin bez toho aby poskodenym vratili peniaze 😠...a o par tyzdnov mi este prisiel taky mail,co posielaju hromadne,ze "ako som spokojna so sluizbami Bmi baby" 😠-mam chut im tam napisat,ze som ich "odporucila" vsetkym znamym 😠 😠 😠

MM dnes siel do prace o 6a.m a pride az neskoro poobede,takze sme dnes doma,lebo siel aj s kolegami nasim autom.No aspon som stihla co to porobit-veci sice pozehlene a ako tak mam prehlad co berieme domov,ale zbalene este nemam-zacnem asi ked pride MM domov,ze sa bude venovat Miske.

Adi-my sa na SVK vratit chceme,aj ked nevieme kedy-sme tu este len rok tak tazko hovorit.A vlastne byvanie tam nemame-byvali sme 4 roky s mojimi rodicmi.No a teraz sme si uz zvykli na to byt samy,takze urcite nepojdeme na SVK skor ako si nezarobime aspon na cast domceka.-ale nikdy nehovor nikdy.Neviem co by som robila ak by jejden z rodicov vazne ochorel.Preto sice planujeme,ale clovek nikdy nevie,co mu zivot prinesie do cesty

eviska83
5. júl 2009

Adi,
Kupovali sme letenky pre neter a synovca-nasou kartou. Presunuli im let- volali nam ze kedy im to bude vyhovovat,tak sme presunuli let o jeden den skor(museli si kupit este jednu letenku z belfastu do londyna )Mysleli sme ze je vsetko ok az pokial MM neskontroloval ucet a zistil ze nam stiahli 91€ za letenku.Tak tam volal ,ze co to ma znamenat- ospravedlnovali sa mu,ze ta pani co to spravila uz je potrestana- on na to ze mu je to uuuuplne jedno len nech mu vratia peniaze ktore mu ukradli.Tak povedali ze v poriadku ,ale ze to bude trvat 7 tyzdnou.V piatok ubehlo 7 tyzdnou a peniaze nikde 😠 😠 😠
A my tu urcite nechceme ostat na stalo,ale kedy sa vratime to fakt netusim.My mame doma 3 izbovy byt,ktory prenajimame

etuska
5. júl 2009

Evi-ja asi napisem este raz do Bmi baby staznost ked sa budem v lete "nudit" -ale tiez ma to se... srdi 😖 ved peniaze nepadaju cloveku len tak z neba a tie letecke spolocnosti kradnu jedna radost 😒
Dufam,ze teraz s Easyjet-om nebude problem.
akurat prehadzujem veci z kufra do kufra-spekulujem co zobrat-asi len minimum,ved nejake veci mam aj doma i ked neviem ci sa do nich zmestim 😀
tak idem balit dalej-pekny vecer

mamartinka
5. júl 2009

Etuli prijemnu dovolenku. 😉 na kolko idete?my ideme 16 buduci stvrtok a 21 naspet.len nakratko ideme.ale aspon sa trocha ohrejeme.sa tesim uz.

etuska
5. júl 2009

ahoj Matka,
ja s Miskou ideme na 6 a MM na 3 tyzdne-no neboli sme poriadne doma rok-len vtedy v zime na svokrovom pohrebe 😔 -na 3 dni.
Tak sa tesime na krsniatko,rodinku,znamych,kamaratov-uz som vazila kufre-stale prekladam veci z jedneho do druheho,do prirucnych... 😀 -no sme zbaleni tak LTT-dufam ze na letisku nebudu mat ine vahy 😀
bru nocku 😵

jarka28
5. júl 2009

Ahojte....tak vikend je za nami.....kiahne su riadne na ustupe,uz su len chrasticky.... 😉 konecne......dnes sme mali riadne zimu a aj prsalo tak sme boli doma...Erika veru peknu dovolenku zelam,uzite si to...isla by som aj ja keby neboli letenky take strasne drahe.....Adi-my sa (asi) neplanujeme vratit na Slovensko-jedine ze vyhrame na lotto alebo euromiliony 😀 ...vlastne byvanie tam nemame takze neni kam...k svokrovcom ani za svet.....a neverim ze nasetrime na nieco vlastne...neni z coho setrit.....

z.g.
6. júl 2009

ahojte,
erika, krásny pobyt na SVK vám prajem...miška sa už teší? nezabudla ešte na slovensko?

aj u nás sú na ústupe kiahne, hurááá, je to podstatne podstatne lepšie...tiež sme si užili 2 dni v horúčkach, mala to strašné, hlavne na tváričke...

mamartinka, tak často chodíte domov, aspoň vám nie je dlho a na letisko to máte chvíľočku, že?

karolinka2
6. júl 2009

Dobre rano.
My sme len nedavno vstali,dnes chcem povypratavat izbu lebo pride svokra s neterou na par dni a mame tam skladisko tak nech maju kde prespat. 😀
Jarka Zuzkag.tesim sa s vami,ze kiahne su na ustupe,ale ste si uzili...
Erika prajeme stastnu cestu a prijemnu dovolenku na svk,pozdtravujte aj od nas svk. 😉
Pekny den vsetkym.

jarka28
6. júl 2009

Ahojte,my sme dnes vstavali o pol 10tej....Zuzka ako dobre ze uz aj u vas je to na ustupe....zvladli sme to...aj nas Dado mal strasne vela na hlavicke a tvaricke....teraz sa mu zmensuju konecne....ale vyzera ako Halloweenova maska 😀 Matka svokra ti pride?nezavidim 😀 ale nie to bola sranda......ved vies ako sa sranduje o svokrach....no ta moja nemusi chodit,leniva je ako vos a len by vysedavala ako ju poznam....svokor je v pohode a pomoze......dnes maju deti spagety s gulkami a ja maso a zeleninu....som sa zaprela ze bez prehreskou idem tvrdo do toho.....Matka ty ako ides na dietu tiez?......Erika ako letite do blavy ci mate prestupy ?ozaj Mamartinka pozerala som tvoj album,mas tam foto zo svatby to si naozaj ty ta nevesta?....Evi ako ,deticky posluchaju?......joj nic sa mi nechce,to bude asi tim ze je vonku sparno......vecer idem zasa na bycikel ak nebude prsat.....tak piste nech je co citat.....Adi dneska nocna ze? ☹ ........

mamartinka
6. júl 2009

ano jarka28 som to ja.ako mate u vas?tu je teplo a z toho zasa sa mraci a prsi.

karolinka2
6. júl 2009

My sme akurat dosli od lekara odkedy uz asi tyzden sa karolinka stazuje zeju boli cikula ani vytriet si ju neda s vlhkou utierkou tak som bola odneist rano moc a vysledky budu o dva dni a podla vysledkov mi povedia ci treba ist k lekarovi alebo nie.
Idem ja ju dat spinkat a nieco porobit triedim hracky ze ich poodnasam do charity rano som prezliekla postelne.
Jarka ani ja velmi nemusim svokru no ale co uz ma tu troch synov tak u kazdeho bude trocha.
A na dietu idem ale tu co po piatej nejest a hlavne cvicit.

jarka28
6. júl 2009

Akurat sa nam rozprsalo........Mamartinka-preco si si nenechala dlhe vlasy?...na tej fotke si kocka 😉

karolinka2
6. júl 2009

Matka ty si mala take dlhe vlasy na svadbe fakt ako pise Jarka vyzeras tam super nie zeby si teraz vyzerala zle. 😉

mamartinka
6. júl 2009

Baby nestvite ma uz z dlhymi vlasmi.este tak do septembra si necham kratke a potom si necham dlhe cez zimu.vsetky baby mi pisu ze dlhe vlasy mi lepsie pristanu.ja sa lepsie citim v kratkych.

jarka28
6. júl 2009

😀 😀 😀 no este to tak lietat na stojaka......

mamartinka
6. júl 2009

to by bolo nieco?sme sa z manzelom smiali.len ked to tak zavedu.by som bola zvedava ako to dopadne cely let stat.

etuska
6. júl 2009

ahojte kocky,
Mati-dakujem 😉
este dobalujem nejake veci,len miska nechce spat 😒 asi ma cestovnu horucku 😅
ozvem sa vam zo Slovenska
majte sa tu krasne 😵

etuska
6. júl 2009

Jarka-letime do Krakowa -priamy let a tam pre nas pride moj otec-potom to mame domov uz len asi 3 hodinky jazdy autom,takze stale blizsie ako z BA.

mamartinka
6. júl 2009

erika prijemny let a este krajsiu dovolenku.uzite si Slovensko,slniecko a nespalte sa. 😎 😉

jarka28
6. júl 2009

Erika stastny let......uzite si to doma....... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

z.g.
7. júl 2009

ahojte, erika, aj ja prajem krásnu dovolenku na rodnej hrude 🙂, užite si to a nech vámaj počasie vyjde...

mamartinka, veru, tie dlhé vlasy ti pristanú...

tak, jarka, teším sa, že sme to prekonali, aj keď ešte nejaké riziká pretrvávajú...ale pevne dúfam, že nás obídu...aj malá vyzerá ako muchotrváka...

no, to lietanie na stojáka...no neviem, už aj tak sú tie lietadlá stiesnené a ani sa mi to nezdá bezpečné...

peknýdník všetkým....

jarka28
7. júl 2009

Ahojte,ja som akurat dovarila obed,cakam az sa David zobudi....po obede vybehneme do mesta lebo Saska potrebuje tenisky alebo nieco take ako platenky,ta derie jedny boty za druhymi az nestiham kupovat..... 😠 fuka nam vietor mame zamracene tak uvidime co z toho bude......nic sa mi nechce mimochodom som akasi leniva 😝 .......Zuzka kedy vy letite na Cyprus?segra vcera vypotila ze nejdeme na Tenerife ale ze Cyprus,som zvedava nakoniec kam to bude 😀 ......idem ja poutierat riad aspon nech sa nehovori ze nic som nerobila dneska 😀

z.g.
7. júl 2009

jarka, letíme 28.júla, 30.augusta naspäť s tatkom, bude doma s nami 2 týždne...

na cyprus pôjdete v tom septembri? a vieš aj, kam konkrétne? /ak to teda bude napokon ten cyprus/...ak môžem poradiť, tak nie larnaca a okolie...juj, vám bude...
ja plánujem najbližšiu dovolenku zase sólo s manželom...tiež si zaslúžime, no nie? tak do budúcna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre