Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

etuska
22. jún 2009

veru-u nas bolo uz rano 18 C a cely den az dusno-ale parada 🙂
cele popoludnie sme boli v zahrade.Miska sa vyhrala s kamaratkou a ja som potom trosku zuslachtila zahradu 😅

jarka28
22. jún 2009

Ahojte.....u nas vsetko po starom ani nemam cas pisat stale nieco riesim a hladam dom o dusu.....Erika prosim ta aky je rozdiel medzi House to rent a Let agreed?......Zuzka Sasena ma vatsinu pupakov vysusenych a postupne sa stracaju....a Marek ani David stale nic.....tak neviem ,Saska ma uz tyzden kiahne plus 3 dni pred tim bola nesvoja....a vy ako?Dostane to kiahne aj malinka?......joj ktovie ako sa ma Matka 🙂 ......Evi deticky su uzasne.....

etuska
22. jún 2009

Jarka-tak to fakt netusim 😕 -to prve asi vies-dom na prenajom ,to druhe pocujem 1.krat

jarka28
22. jún 2009

V pohode ,myslela som ze ze je to nejaky zadrhel zasa....ale maju to realitky tak v podstate to bude to iste....ze na prenajom...

z.g.
23. jún 2009

ahojte,
no, tuším to počasie máme vždy opačné ako u vás...ale dnes sa trochu vyčasuje, zatiaľ... 😵

malinká tiež zatiaľ nič...ale ešte to môže dostať, presná inkubačná doba je podľa rôznych zdrojov 9-23 dní alebo 14-21 dní...
tiež sa nám to pomaly stráca, ale na chrbáte má ešte dosť chrastičiek, aj keď sú menšie...

eviska83
23. jún 2009

Jarka- let agreed znamena ze uz je prenajaty

jarka28
23. jún 2009

Evi no super tak potom ale nechapem naco ho maju v ponuke taky dom na strankach svojich.... 😠 sak ked prenajmem tak inzerat stiahnem nie?.....no Irska logika 😀

eviska83
23. jún 2009

Jarka- presne tak Irska logika 😀 😀
Tak my mame za sebou druhe ockovanie,Adamko len trosku zamrncal- chlap jeden 🙂 🙂 🙂
Nase vahy- Adamko:6370g Evicka:5760g 😵 😵

karolinka2
23. jún 2009

Ahojte baby tak sa hlasim spat,neozvala som sa skor lebo sme nemali pristup na internet.Bola to nadherna dovolenka,na ktoru do konca zivota nezabudneme.Idem vybalovat a potom si vas precitam a vsetko popisem ako bolo.Mame asi 1500 fotiek,tak tatik ich musi dat dokopy.

karolinka2
23. jún 2009

baby tak som si vas precitala.
Jarka blahozelam k vodicaku.
Evi deticky su krasne.
CHorym detickam zelam skore uzdravenie a my ideme s karolinkou v sobotu na to alergologicke tak uvidime.
zienky idem ja lahnut zajtra popisem zazitky z dovolenky kde sme stihli pochodit.

jarka28
23. jún 2009

Martinka vitaj doma 😉 ..........uz sa tesim az sa vyrozpravas zo zazitkov...... 🙂

etuska
24. jún 2009

ahojte zienky,
uzasne pocasie mame-radost byt cely den vonku 🙂

karolinka2
24. jún 2009

Ahojte.
Tak cesta tam bola strasna na lodi mi bolo neskutocne zle,mala som zavrate tocila sa mi hlava myslela som,ze odpadnem,tak som musela celu cestu lezat na zemi stocena v klbku,neviem ci mi dvihlo tlak alebo co,lebo naspat mi bolo na lodi super.
Vylodili sme sa v Stranraer v Skotsku o pol druhej a Karolinka v aute vydrzala do piatej,vkuse sme isli po dialnici a tak sme zastavili v moteli vyspali sa a isli dalej.
Prvy den sme nastivili Wawrick castle nadherny hrad.
Druhy den sme oddychovali v utorok sme boli vo Fantasy island neskutocne uzasny lunapark tatik s Karolinkou sa tam vyblaznili cely den.Karlinka nam nechcela ist vecer odtial domov.
V stredu sme boli v Londyne tam sme pochodili vsetko co sa dalo,zacali sme na stadione arsenal,nakolko je tatik fanusik,pokracovali sme backinghamskym palacom,big ben londynske oci tam bol aj tatik sapreviest,takze znova sme dosli domov vecer.Ten Londyn je naozaj nadherny.
Vo stvrtok sme boli v Safari parku,chodili sme tam na aute pomedzi tigre levy,opice a kadejake zvierata,ani okno sme nemohli otvorit a potom tam boli kadejake atrakcie pre deti.
Piatok a sobota sme boli na formule nadherny zazitok a v nedelu sme nechali tatika sameho si vychutna formulku aj tak Karolinka aj ja sme boli unaveny celeho tyzdna prespali sme cely den oddychli si pred cestou a tatik mal neskutocny zazitok na ktory bude spominat do konca zivota,bol taky stastny a my s nim.Je fakt obrovsky fanusik F1 tak sme sa tesili s nim ako nam kazdu chvilu volat od koho vsetkoho ma podpisy.
Tak to je v skratke cela nasa dovolenka.Fotky nahodim niekedy cez vikend lebo dnes som len prala a mam taku kopu zehlenia az hruza.
Pekny zvysok vecera. 🙂

etuska
24. jún 2009

Mati-tak parada,ze vam ta dovolenka tak uzasne vysla a mate pekne zazitky-ved coskoro pokecame 😀

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

z.g.
25. jún 2009

ahojte, nám zomrel ten ujo ☹ , tak nebolo času sem pozrieť...

maťka, tak super, že ste sa mali krásne, už sa teším na fotečky...

karolinka2
25. jún 2009

Zuzkag. prajeme uprimnu sustrast. ☹

etuska
25. jún 2009

Zuzi-uprimnu sustrast 😔

jarka28
25. jún 2009

Zuzka vyjadrujem uprimnu sustrast. ☹

ryba74
25. jún 2009

Ahojte baby!
Zuzka,aj ja sa pridavam-uprimnu sustrast.
Baby,my sme dnes boli v Larne.Isli sme tam ohladom tej prace,ale spojili sme to aj s vyletom,kedze sme tam este nikdy neboli.Vzali sme aj syna-uz sa neucia.Ozaj-vcera mali v skole vyhodnotenia,tak syn dostal pohar ako Top student-najlepsi student triedy za sk.rok 2008-09.
Ale o inom som chcela.Co sa tyka prace,boli sme tam aj na Jobcentre,tam sme sa osobne pytali,ale nemali momentalne ziadne ponuky-najma nie pre takych,co vedia malo anglicky,vzali sme aj ich oblastne noviny,tie este musim popozerat,ale co muz vravel-lebo ich uz pozeral,ze je tam velmi malo ponuk.Ale,baby,ja som z toho mesta hotova.NADHERA,NADHERA,NADHERA.Kto tam este nebol,vrelo odporucam ako celodenny vylet.Nam vyslo aj pocasie-bolo krasne,az tak,ze muz je spaleny 😝 .Boli sme v "Carnfunnock Country Parku"-to je idealne miesto pre rodiny s detmi-tam sa ozaj maju deti kde vyblaznit,pobehali sme mesto,"omocili" si nohy v mori,boli sme na hrade v Carrickfergusone..Larne je skutocne krasne mesto plne mladych ludi,nadherna priroda,okolo more...No sme tu rok,boli sme na viacerych vyletoch-Bangor,Portrush,Enniskillen,Newry...,ale ani jedno mesto ma tak nezaujalo a tak sa mi nepacilo ako Larne.Budem tam pozerat ponuky prace a ked cosi uvidim,tak sme rozhodnuti sa tam prestahovat.
Ozaj,vcera som bola na kontrole,tlak mam OK,este ma chcel nechat lekar doma,ale uz som nechcela,zatial budem musiet nastupit naspat do Moy parku.Boli sme sa pozriet na inzerat,co som podala-10 listkov s t.c tam chybalo,ale nikto zatial nevola.
Tak to je zhruba vsetko,peknu dobru noc prajem vsetkym a zajtra krasny slnecny den. 🙂 🙂 🙂

z.g.
26. jún 2009

ahojte, vďaka vám...

adka, škoda, že sme nestihli ísť pozrieťdo toho larne...
...tak nech sa vám tam podarí niečo zohnať...

ja tu mám doma dosť upratovanaia, od nedele sme boli u našich a nejako sme sa tam zamotali, prišli sme až včera...tak idem uspať malú a šup do práce...

karolinka2
26. jún 2009

Ahojte.dala som fotky z dovolenky na facebook nie ste nahodou zaregistrovani na facebooku alebo neviete mi poradit ako by som ich mohla dat sem aby som ich nemusela nanovo davat na konika?
Akurat som dorobila pirohy a idem upratovat.Vcera som zehlila skoro tri hodiny. 😖
Pekny den.

mamartinka
26. jún 2009

baby ktoe ste na facebooku?mozem si vas pridat?prosim ip.dakujem.karolinka mas ip.

eviska83
26. jún 2009

Ahojte,
Martinka- vitaj doma,super ze ste si to uzili 🙂
Zuzi- aj ja sa pripajam a vyjadrujem uprimnu sustrast ☹
Adi - ja som bola v Larne len raz ,ale pracovne cize som ho poriadne nevidela,ale navnadila si nas - asi sa tam vyberieme v nedelu 😀
mamartinka- IP

z.g.
26. jún 2009

vďaka aj tebe, evička, no, chudáčik, mal iba 54 rokov... ☹

ešte som zabudla, adka, že máš teda veľmi šikovného syna...

maťka, pozerala som tie fotky, krásne to tam bolo veru...a ten park pre deti...
napr. na cypre také to nič nemajú, maximálne park s preliezkami, nejaká chabá ZOO, preliezky v McDonalde, Burger King a Goddy´s a cez víkend všetci hromadne k moru, že sú teraz preplnené diaľnice...
...a ešte mačky... 😀

maťka, neviem, ako by to išlo vložiť do MK, do galérie asi nie, jedine okopírovať adresu...

manžel má budúci týždeň pohovor na lek,. komore ohľadom tej gréčtiny, no, tak som zvedavá...za pol roka koľko sa zasestihne toho nauči, vravel, že je to hrozne ťažký jazyk...ešte iné písmo...tak dzžte palce, mám e všeti pokúpené letenky na leto...a ešte aj tie problémy so skyeurope, ďalšie dve lietadlá im neodbavili...teraz im aj väčšina letov mešká...ale v globále som optimista, že nás ešt strihnú prepraviť včas a bezpečne...
..whizz air a ryanair plánujú prebrať ich lety, teda prví to potvrdli, tí druhí nepriamo, že rokujú s letiskami...

u nás teraz pršalo, to počasie je stále také nijaké, vlastne sme si ešte neužili leta od návratu, hrozné zápolavy boli v čechách, aj nejakí mŕtvi...
tak nech to počasie poslúcha konečne...

čo plánujete na víkend---evička asi larne...

z.g.
26. jún 2009

zase preklepy...sorry

etuska
26. jún 2009

ahojte kocky,
tak nam urcity cas aj "hrozilko" ze pojdeme do larne-MM tam bol na pohovore v jednej firme,ale nakoniec som rada ze sme tu-uz len preto ze tu mame bratranca s rodinou,hoci Larne je krasne mesto.
aj ten park je uzasny,co si Adi spominala-my sme tam boli tusim asi 3x a stale sa tam tesime,najma na to bludisko a Miska na preliezky.No vidis-mas velmi sikovneho syna,tak kam by ste sli 🙂 Drzim palce s robotkou.

my sa snazime si vyplnat s Miskou volny cas-plavaren,ihrisko,kamaratky-lebo MM takmer nevidime 😔 akurat 45 min. na obed a potom uz musi do prace a prichadza v noci ☹
esteze vikend je nas

karolinka2
26. jún 2009

Ahojte.
Ja som akurat dosla z tatikovej roboty bola som tam upratat dnes,lebo zajtra ideme do Newtonabbey s karolinkou na to dermatologicke tak drzte palce,ale chvalabohu uz dlho nemala vyrazky.klop klop.
Adi naozaj syn je velmi sikovny ked bol vyhlaseny za najlepsieho ziaka,to Larne sa hadam paci kazdemu.
Erika je to naozaj na figu ked clovek sa poriadne nevidi s manzelom ale co narobime ked robit treba.
Citali ste zomrel Michael Jackson?
Pekny vikend vsetkym. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre