Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

lubi44
29. okt 2009

ahojte kocky,no ja uz som rozhodnuta,teda my sme rozhodnuty,ze na buduci rok odchadzame,uz sme chceli tento rok na vianoce,ale akosi to bolo s robotou tazko a aj som zostala tehotna,takzeto padlo ale na buduci rok ja urcite odchadzam,viem ze zaciatky budu tazke,ale zvykneme si,chceme preto tu pokupit co najviac pre babo,aby sme nemuselu potom doma,ale ked si to takk zoberiem,ved aj ostatny vyziju doma a este im je niekedy lepsie ako nam tu aspon sa netrapia stym,ze musia niekde cestovat za robotou,no ja mam teraz akesi obdoie,strane tuzim ist domov,aj ked ideme na vianoce,co uz neni az taka dlha doba ale mne sa to zda byt nekonecne,asi sa mi zacinaju hormony ukazovat 🙂 ...

ejviska
29. okt 2009

Lubi, to budou ty hormony 🙂 😉 . My tu teprve zaciname a nekteri se uz vraci. :(

karolinka2
29. okt 2009

Lubi dik za IP...

nawal
29. okt 2009

Caute, tak vcera uz bolo lepsie detom a dneska akoby to zase chytili 😠 Ma slak trafi 😅 Ja uz nemam teploty len kasel.
Matka myslis priberat ako na vahe, alebo do zamestnania? 😅 😅
My sme sa tu usadili a neuvazujeme nad navratom na sk, uz som to tu raz pisala 😎 Mozno skor do syrie 😀

z.g.
29. okt 2009

ahojte, tak ste sa rozpísali...len tak letmo som pozerala,

tak ako vidím, my jediní riešime našu situáciu takto, že sme síce odišli za tatkom, ale ja som sa teraz vrátila na SVK...tiež som opisovala našu zamotanú situáciu, ako sa to tak vyvinulo...ale aj hlavne preto, lebo som už doma na MD 3 roky, tak sa mi zažiadalo sa zase nejako realizovať 😀...a natálka má teraz asi nejaké problémy, nejaké čudné pocity mi popisovala, no uvidíme, čo bude z toho, takže som rada, že je to takto...že chodí do prvého ročníka tu na SVK...to by bol už moc veľký stres pre ňu, keby zase začínala školu v zahraničí...

...a môžem povedať, že ma to už ani neťahá do zahraničia, my sme spojkojnejšie tu...aj keď u nás jeden nikdy nevie 😀...keď som sa na konci leta vracala z cypru, tááák sa mi nechcelo sem, do "sedlákova"...😀DDDD, ale teraz to bolo naopak...ešte nech sa nám tatko vráti...jednoducho už mám chuť niekde natrvalo zakotviť a nemusieť riešiť, kde budeme bývať a kde budem robiť...😝

tak nech sa vám darí každému k spokojnosti...

okná sú hotové, no makačka to bola, plastové sme dávali, ešte nemám úplne všetko hotové, ale to už je nič...no bolo to tu ako na stavbe...

viac inokedy, zatiaľ...

z.g.
29. okt 2009

ešte k tej chrípke...skupinka 30 študentov z čiech bola v nemecku, kde bolli v kontakte s chrípkou...doteraz ochorela cca polovica...pre ilustráciu...nemusí to dostať každý...ale ešte nie je všem dnum konec 😀...ešte sa to múže prejaviť...a mali všetci ľahký priebeh...

etuska
29. okt 2009

Zuzi-tak to ti verim,ze uz chces byt na jednom mieste.Mozno to bolo stresujuce pre Natalku aj preto,ze ste pomerne dost casto cestovali.Nasa Miska prisla do S.Irska v septembri a naspat na SVK sme isli az v juli(ak neratam 3 dni kvoli svokrovmu pohrebu)-tak si tu zvykla a teraz sa tesi na Vianoce na Slovensko,ale uz to tu vola "u nas doma"-ma tu predsa svoju izbicku,kamaratov,hracky-ide o to,ze sme tu vacsinu roka a tak ma asi taky pocit istoty.

Takze ti rozumiem,ze si rada,ze ste uz na jdenom mieste i ked viem ze bez MM to urcite nemas jednoduche.

My sme dnes boli trochu neplanovane vecer v belfaste-MM zohnal cez inzerat umyvacku riadu za dobru cenu,tak sme boli pre nu+skocili sme do Ikey-uz som tam nebola skoro rok,tak sme si hodinku pobehali po obchode-dokonca aj Miska sa tam vyzivala-klasika na tych detskych pocitacoch 😀
dobru nocku 😵

ejviska
30. okt 2009

Etusko, jak manzel na pohovore?
Tady je dnes hnusne, i vcera bylo. Rodicum to celkem vyslo, odjeli vcera rano do Londyna. Mohlo by se to pocasi umoudrit, zitra jsou tu surfarske zavody a ohnostroj.

nawal
31. okt 2009

Caute, baby na nete na stranke junction one pisu ze maju akcie pre deti, ale nepisu cas. neviete kedy to je?

ejviska
31. okt 2009

Mne se zdalo, ze v junction one toho pro decka moc nemeli. Nebo jsem spatne koukala 🙂 Me by zajimalo, kdy maji slevy v Nextu. Jednou bylo v Coleraine ve vyloze Nextu, ze sobota +nedele vse za polovic. Jenze ja tama nechodim, tak jak to zjistim? :(

nawal
31. okt 2009

V klasickom nexte byvaju vypredaje den po vianociach a potom okolo juna - jula. teda ak si dobre pametam.
V junc.one je next outlet tak tam maju lacne vecicky ale nic moc.

karolinka2
31. okt 2009

Ahojte.
My sme dnes boli s kamoskou v Juntion one v Antrime na kolotococh deti sa vysalili a tie kolotoce co tam su pre dospelych tak na tie by ma nik nedostal...a potom sme isli do detskeho centra deti vysli mokre co tak sa blaznili....a teraz pocujem ako vonku strelaju....

ejviska
31. okt 2009

My jsme byli v Coleraine, ohnostroj byl pekny a dlouhy. Ale docela zima.

eviska83
31. okt 2009

Ahojte
Nawal -takze uz ste zdravi- super 😉
My sme ani neochoreli -nateraz nas to obislo 😀
Ja som bola s detmi vo stvrtok v craigavone na ohnostroji a teraz sme sa vratili z belfastu- bol naozaj uzasny 😵 😵
Drobcov som mala v kostymoch-joj ale som sa z nich vytesovala- foeky idem pridat na fb 😉 😉 😉
Erika- aj ja som zvedava ako manzel?

etuska
31. okt 2009

ahojte kocky,
My sme sa dnes stretli s Nawal v Larne v Carnfunnock Country park-bolo fakt super 🙂 a aj celkom dobre pocasie-uz su fotky na FB 🙂

No baby-mohli sme si dat stretko-ako pozeram,dnes takmer kazdy niekde bol.

Inac MM volal agent-v piatok bol "deadline" -zatial iba "shortlist"-ovali-tusim buduci piatok bude vysledok,tak uvidime.
dobru nocku 😵

nawal
1. nov 2009

caute, v parku bolo krasne, sme sa tam nahodne stretli s erikou, tak baby mali zabavu. 😀
mam malo fotiek, ale zopar hodim na FB, ked budem mat cas 😎

z.g.
1. nov 2009

ahojte, my sme neboli nikde cez víkend, veľmi sa tu ochladilo, bŕŕ, iba na cintorín sme skočili...

zajtra ideme prvýkrát do škôlky, tak už mám bruchabolenie🙂...tak som zvedavá, ako to budeme zvládať /obidve/🙂...

etuska
1. nov 2009

Zuzi-tak uspesny start-hadam to obe zvladnete 😉

ejviska
1. nov 2009

Zuzko, no to je jasne, holcicka dobre a ty spatne 🙂 😉

karolinka2
2. nov 2009

Dobre rano.
Zuzka tak to ti verim,ja to budem mat tiez ked pojde Karolinka prvykrat do skolky.
Aj tu sa nam uz ochladilo,dnes je vonku zima dufam,ze nebude aspon prsat chcela by som sa ist opytat este do jednej skolky od kolkych rokov beru....
Neviete od kedy ma ryanko zaviest ten Dublin Poprad?
Pekny den. 🙂

ejviska
2. nov 2009

Ten ryainair ted leta 3x denne londyn - Bratislava. To je teda bomba. My letame londyn-Brno, to leta ob den, takze bylo slozite nakombinovat levne letenky.
Ale ted jak jedem domu pristi tyden, tak drahy to vymyslel "bajecne". Odletame z Derry a vracime se na Belfast City 😀 . Trosku to zkomlikoval, asi pojedem prej vlakem z letiste . No sbohem... 🙂
Dneska rano 8 stupnu, nic moc.Ale slunce.

ejviska
2. nov 2009

MAtko, sak si to zkus zadat na jejich strankach, tam ti to ukaze. Zkusim se podivat.

ejviska
2. nov 2009

Poprad tam jeste neni, tak to asi hned tak nebude. BMI baby, kdyz melo zacat letat Praha - Belfast od prosince, tak uz v zari letenky prodavali. ( Mozna i driv )

ejviska
2. nov 2009
ejviska
2. nov 2009

Ale je to spolecnost DAnube wings, ovsem cena kolem 70-90 euro je priserna!!! Pekne vycurani jsou.

karolinka2
2. nov 2009

Evjiska ano o tej spoocnosti viem to mi poradila Erika,ale ako pises su priserne drahi....a kedy to idete domov?

ejviska
2. nov 2009

My jedem 9.11. a vracime se 16.11. S Ryanairem, myslim to cele vyslo jen na 6 liber 🙂 za vsechny.

etuska
2. nov 2009

ahojte kocky-mati som zvedava kolko ti povedia v tej skolke-ta co je na nasej ulici,tak tam chceli na den 23 libier za dieťa-ale vraveli mi,ze ak malo zarabam,tak mi mozu max. do 80% nakladov vratit-lenze presnu sumu ti nikto vopred nevyrata 😒

karolinka2
2. nov 2009

Erika tam zatial neviem rano ked isiel Marian este bolo zatvorene a volal tam asi 5 krat a nic,tak zajtra mi necha auto a obeham tu v okoli skolky.Rano som volala na tax credit dali mi aj tlmocnika cez telefon,a informovala som sa takze ako vravis az do vysky 80 percent mozu vratit ale to zazlezi od prijmov...a podmienka je ze obidvaja rodicia musia pracovat tyzdenne minimalne 16 hodin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre