Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

nawal
12. jan 2009

Jarka teraz jak si pisala, ze na babetku je jedna so sev. irska tak som si spomenula, ze ja ta "poznam"uz dlhsie. Citavala som si na babetku v teme sev.irsko jak si tam pisavala 😀
Ja som aktivna na babetku, sem chodim len tak lazo-plazo 😀 😀 😀

etuska
12. jan 2009

Nawal 😀
ja som chodila casto na forum "Mama a ja",lebo som milovala ich casopis,ale potom zmenili vzhlad stranky a prestalo ma to tam bavit....No ale MK je zavislost 😀 😀

Nawal-tak to mas teda blbu skusenost so Slovakmi.Ja sa inac veeelmi malo stretavam s takymi ohovaracmi,lebo my takych ludi ani nevyhladavame,ale je pravda,ze niekedy cloveka neodhadnes na 1.krat 😒

karolinka2
12. jan 2009

Ahojte baby.
Mate dobru temu,ale myslim,ze ohovar a sa vsade.mozno nie tak ako na svk ale urcite ano. 😀
Zuzka ozaj a v tom polskom obchode maju aj bryndzu?

mamartinka
12. jan 2009

baby to co je za stranku to babetko?mozte niektora hodit link?dakujem

etuska
12. jan 2009

matka-hod do google "babetko"

mamartinka
12. jan 2009

dakujem erika.aj u vas bolo cez vykend take hnusne pocasko?tady fujalo,vcera aj prsalo a v sobotu nam o 6.00 do 7.00 vypli aj prud tak nam tu pipal alarm v dome.a vonku vsetky domy naraz zacali piskat.no hruza.

jarka28
13. jan 2009

Ahojte..no konecne som sa sem dostala,ma to nepustilo doteraz...Zuzka vitaj spat,normalne som citila ze nieco neni v poriadku ked si sa neozvala....drzim palce nech vsetko dobre dopadne....o ohovarani sa slovak by som mohla napisat roman,nas je tu tiez zopar,tusim 25 no a bavime sa tak normalne asi styria ostatok je katastrofa,sprosty ludia ,zavidia a ohovaraju a tie klamstva,ze oci vyvalujem ked to pocujem,ja radsej s nikym nic.... 😉 Nawal aj ja tam chodim na babetko,citam sice uz len lebo som aj pisavala na anglicko ale uz tam niesu tie baby co byvali....ty aj pises?aky mas nick name tam?idem ja uz spinkat....bruuu

nawal
13. jan 2009

ahojte, jarka ja vzdy len nawal 😀 > ja mam take super meno, ze na sk forach ho nikto iny nema 😀 😀 😀 .idem tam pozdravit dievcence v teme sev.irsko. 😉

karolinka2
13. jan 2009

Dobre ranko.
Dnes uz vyzera to vonku na dazd,ale ideme este na prechadzku kym neprsi,lebo od zajtra uz hlasia dazde. 😠
Neviete kedy zacnu vysielat panelak aj ordinaciu nikde to zatial v programe nevidim.
Pekny den. 🙂

jarka28
13. jan 2009

Matka panelak koncom januara alebo v polovicke a ordinaciu koncom februara....aj ja uz cakam... 😉 je nuda bez toho...

zsuzsu
13. jan 2009

Ahojky.Tak Erika, ja tiež nevyhladavam tych hore spomenutych ludi, ale v praci si nevyberaš. Najlepšie bolo aj to ked sme sa vybrali na discotéku do cookstownu, a na druhy den v praci sa o nas bavili aj ludia ktorych vobec nepoznam a ani oni mna. A iné som pri stole nepocule len vieš že ta a ta to robila s tym a tym a bolo to a to.... A ja hovorim, že mne zbytočne rozpravaju o niekom koho ja vobec nepoznam a že ma to ani nezaujima. Naozaj ostalo par ludi s ktorymi ostanem v kontakte aj na dalej, ale je ich naozaj len par. Je to naozaj smutné.
Jarka, Ty sa chystaš znova niekam? Ako je niekomu dobre. Mi tiež chceme na dovolenku cez leto na Tenerife, ale zatial ma tie ceny niako nechytili.
Matka ano mavaju aj bryndzu ale to je hned preč. Tak ked uvidim, tak Ti kupim a budeš to mat u mna v mrazaku 😀 Jaj a minule som tam nechala 40 libier len za syr. Kupila celu tehlu udeného, potom parenice, korbačiky. Nas ma majitel rad aj s kamoškou, lebo mu robime dobru tržbu. Nikdy som neodišla pod 80 libier od neho a ani kamoška. Ta ešte dovliekla kolegyne s Ballymeny a tie skoro všetko vykupili. 😀
Som dnes doma, tak prerabam izby tlačim skrine a dviham, už som normalne unavena.
Tak pekny dnik . papa

jarka28
13. jan 2009

Ahojky....som pozerala Cookstown ,ale je dost daleko od nas tak na nakup sa nepojde....Zuzka pozerala si dovolenky na nete cez nejaku cestovku?mne naslo Tenerife aj my chceme ist ale strasne sumy 😕 tak pockame este....u nas su Slovaci taki isty,robia tu v chicken factory ale to je des sa ohovaraju ale hlavne vymyslaju si...ja sa len smejem potom .....cest vynimkam....

nawal
13. jan 2009

jarka my sme isli na dovcu cez thomson. niekedy maju dobre akcie 2 dosp+ 2 deti zadara. celkom sa da. 🙂

karolinka2
13. jan 2009

Ahojte.Zuzka tak to mate super ten obchod so slovenskymi vyrobkami.zavideniahodne.
Nemozem poriadne pisat lebo mala mi tu kazdy chvilu tiska do ruk ty inky ze mam jest, 😀
Jarka veru uz mi chyba oprdinacia aj panelak,no ale tak neskoro som tonecakala,ze zacne.no co uz.
Idem ja zrobit rezanky s makom uz tyzden mam chut na ne,cez vianoce sme pomleli mak a chceli robit loksu ale akosi sme nevladali jest tak sa nerobila a mak zhorkol.
Pekny den. 🙂

jarka28
13. jan 2009

Nawal kupovali ste vopred alebo last minute....teraz maju strasne vysoke ceny ☹ Matka ty inky?zlata,uz takto stebce?som zvedava kedy nas zacne vykecavat...

nawal
13. jan 2009

jarka my sme sa boli cez ne minuly rok ale bez dcerky, a tento rok sme sa boli pytat. Myslim ze to bolo do 1000lib. na 2+2 osoby na tyzden s polpenziou. spanielsko. Celkom dobra cena.
chodte sa popytat. My sme hlavne chceli aby to bol hotel pre rodinky s detmi aby sa tam iman vysantila 😀 😀

jarka28
13. jan 2009

To je super cena a aj letenka je v tom ci musis si kupit zvlast?musim najst pobliz cestovku a ist na vyzvedy.... 😕

nawal
13. jan 2009

vestko je v cene. ak tam pojdes a zadas si poziadavky tak ti urcite nieco najdu. Boli sme predtym v tomas cook ci ako sa to vola a tam bola cena skoro dvojnasobok 😕 😕 😕

nawal
13. jan 2009

jaj este som chcela povedat ze ked hladam cez net tak nikdy mi to nenajde taku ponuku alebo podobnu ako mali v shope

jarka28
13. jan 2009

Vdaka Nawal,aj Zuzka G.spominala Thomson....ze je fajn....no a este jedna otazka kolko pred dovolenkou ste boli kupovat,boli ste v letnom obdobi?to su vlastne dve otazky 😀

nawal
13. jan 2009

kupili sme vo februari a isli sme prvy junovy tyzden. bol to posledny tyzden pred zac. sezony. takze to bolo uplne super, perfektne pocasie....

jarka28
14. jan 2009

Caute zeny...Nawal vdaka za infosky,pomohly....no u nas leje jak blaznive,rano biele zamrznute vsetko a teraz do slaka prsi a je kosa...maly dneska este nespal a zly je jak certisko,ja neviem co je podrazdeny 😠 a co mate novee?ako sa mate a zdrave ste?

z.g.
14. jan 2009

Jarka, tak dobre vyber!,
my sme išli na last mnute, ale to je riziko, že nebude to, čo si chcela,
a ten thomson sa mi zdá výhodný, čím skôr zakúpiš zájazd

tak či tak, ceny sú lepšie v porovaní so slovenskými cestovkami a pri súčasnom kurze nehovoriac...
/teda- nepozeralal som ako to vyzerá tento rok/
chcete ísť tiež sólo s manželom alebo celá rodinka?

my sme si povedali, že na budúce budeme sebeckí a pôjdeme asi len my dvaja
alebo potom s partiou a do letoviska, kde bude plno lunaparkov a tak..., aby sa decká nenudili...

lebo natálka sa nesmierne nudila po pár dňoch, nechcela do mora, na výlet, nikam, ... a celkovo to bol maratón okolo detí- x-krát denne osprchovať,oprať plavky, vysušiť všetko, obliecť do jedálne, tam malá zase vymýšľala, nabrať jedlo jednej, potom druhej, obehnúť celú jedáleň, ktorá teda nebola malá, a tak... 😝 😝 😝

nawal
15. jan 2009

Caute, to je ale hrozne pocasie 😖 . Musim ist na postu, co mam kusok od domu, ale akosi sa nie a nie obliect. 😅
Rozhodla som sa, ze zacnem drzat dietu. troska mi treba schudnut predtym nez pojdem na dovcu,aby som akosi normalne vyzerala 😀

karolinka2
15. jan 2009

ahojte.veru otrasne pocasie. 😠
nawal tebe treba trosku ale mne poriadne.aku dietu ides drzat?
Pekny den vsetkym. 🙂

nawal
15. jan 2009

asi zacnem 90 dnovu dietu, predtym nez som oteh. s lili som ju drzala asi mesiac a schudla som asi 4-5 kg, je fakt super, nehladujes a kila idu dole.

karolinka2
15. jan 2009

No to je podobna ako delena strava ja som vzdy drzla delenu stravu ked som chcela schudnut a bola som velmi spokojna,ale teraz sa neviem akosi prinutit.

nawal
15. jan 2009

mne sa delena moc nelubila, raz som ju vyskusala. tuto si mozem dat chleba skoro kazdy den 😀
ak chces mam e-knihu mozem ti zaslat link

karolinka2
15. jan 2009

Tak posli prosim ta.aj pri delenej si mozes dat chlieb kazdy den ale nebudes jest maso. 😉
Idem dopratat pustila som sa do upratovania kym mala spinka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre