Severné Taliansko - Sudtirol (Merano, Bolzano)

vlalu6it
1. nov 2008

ahojte ,,,,kedze si dost citam prispevky z talianska,rozhodla som sa,ze sa pokusim vyhladat aj niekoho zo severnych casti,,,mozno budem mat stastie a najdeme si znamych 😉

jajaalf
1. nov 2008

ahoj mozes sa pridat aj k nam do temy italy 😵 😵

vlalu6it
autor
1. nov 2008

to by som mohla,,,len sa pokusam najst niekoho,,kto by mohol so mnou od marca obcas kocikovat 😀 tak som dala tuto oblast,,,taliansko je velke chapes,,,ale dakujem,,si mila

jajaalf
1. nov 2008

u nas je jedno dievca z merana vola sa martina 😉

vlalu6it
autor
1. nov 2008

to vazne???jej ,dufam,ze sa mi tu ozve,,,,strasne by ma to potesilo,,,,dakujem velmi pekne

jajaalf
1. nov 2008

vsak jej skus napisat
🙂

vlalu6it
autor
1. nov 2008

a je u vas,,,na vasom ,,oddeleni,,??? 😀

miska22200
11. mar 2012

@vlalu6it
@jajaalf ahojte,ja som spustertalu...potrebovala by som radu...mam kooopec vecičiek a musim sa ich nejak zbavit,dačo mam tu na konikovy vbazary a ked pojdem domov tak ich prinesiem a doma mi ich potom poposielaju,ibaže je to dost konplikovane nechcem nikoho zatažovat....neviete aky je cennik posielania na dobierku nask...neviem to nejak na nete najst....viem že to nebude lacne ale chcela by som si to pozriet...dakujem

vlalu6it
autor
14. apr 2012

@miska22200 miska ahoj,ja tu uz moc nechodim,ale ak by si chcela dame ti kontakt na prepravcu a ten ti to zoberie priamo domov zda sa nam,ze za jednu velku tasku berie asi 5eciek,,,,ak chces ozvi sa mi na moje tal.cisielko 3341225363

miskazv
28. júl 2013

Ahojte kočky,nehnevajte sa,že sa Vám trepem do témy,len by som sa chcela opýtať,tie čo ste v Suedtirole,nevedeli by ste poradiť,resp.či poznáme nejakého gazdu,čo má farmu s jabĺčkami a potrebuje brigádnikov??Lebo partner tam síce žil,ale je to bieda,lebo väčšina gazdov je už rezervovaných čo poznáme..za odpovede vopred ďakujem

bublinkajasminka
28. júl 2013

boli sme v caorle pozrite fotky je to nadherne miesto myslim ze vas presvedcia ze je tam prekrasne

rush
28. nov 2014

baby je tu tema s mamickami z milana?

cicus14
28. jan 2015

Ahojte,v lete sme boli v v merane aj s dcerou za kamaratmi ktori su tam uz dlhe roky.prvy tyzden co sme byvali na hotely (povodny plan 7 dni a domov ,zvrtlo sa na 20 teda dalsich 13 u znamych,tiez slovaci 😀 ) sme mali chyznu madarku.strasne zlata kocka.tak sme pokecali zvykneme si aj pisat a poprosila som ju o pomoc najst mi pracu na tohtorocne leto ako chyznej v okolo merana,bolzana..🙂 bola by som velmi rada keby ste mi pomohli najst si nieco kedze poznate asi ako je to s ucitelmi na slovensku..

bublinka127
2. máj 2015

@bublinkajasminka Ahoj...krasne fotky z Talianska...vedela by si mi dat tip na dobre ubytovanie v tejto oblasti?? dakujem.

bublinkajasminka
3. máj 2015

caorle hotel principe alebo hotel bristol, bristol bol este lepsi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre