Šibali narodení v roku 2004

polarka
31. júl 2007

Mate doma trojrocneho huncuta?

andreasiskova3
6. apr 2010

akvabela: Keď sa oteplí a bude vidieť iné deti v jej veku bez koliesok, tak sa osmelí. Môj starší syn sa bicykloval do 6 rokov s pomocnými, a teraz má 8 a bicykluje jak o život bez nich . A to som sa bála či sa vôbec naučí, lebo on je taký bojko.
Teda Majke už vypadli zubky??? Môjmu sa ešte ani nekývu. Jemu aj neskoro narástli tak mu aj neskôr asi vypadnú.

akvabela
19. apr 2010

Ada, je to tak - oteplilo sa a Majka sa vie bicyklovat 🙂! Ono to, ze videla druhe deti nepomohlo, ale pred dvomi tyzdnami sme sa dohodli, ze ideme na to. Maria mala problem s tym, ze mala strach, no tato sa s nou porozpraval a dodal jej sebadoveru a uz krasne jazdi. MInuly vikend sa este nevedela rozbehnut sama a od vcera krasne jazdi bez akejkolvek pomoci 😵

michaela2410
28. apr 2010

jeeej, tato tema tusim ozila, ahojte, hned si idem precitat, co a kto je tu novy... 😀

michaela2410
28. apr 2010

tak nieje tu az tak vela prispevkov a priznavam, aj ja som tu dlho nebola... 😒

Takze, klavir nam ide super, dnes prisiel s tym, ze mu dala uz ulohu hrat s oboma rukami a hned ako sme prisli domov, tak chcel ist aj hrat... 😉 U nas je vyhoda, ze aj ja viem hrat, tak mu viem pomoct a dokonca tie najjednoduchsie skladby, co mal hrat len pravou rukou su pisane pre tri ruky, tak sme hrali aj spolu 😀 ja som si muela oprasit moje vedomosti z hry na klavir, lebo som to odkedy mam deti uplne vypustila a uz neviem ani to, co som vedela... ☹

U nas sa bicyklujeme uz tretiu sezonu, a teraz sa smazim na to nahovori aj mladsieho...dali sme mu dole pedale, tak ma bicykel ako odrazatko a uz vie perfektne drzat rovnovahu, ale o pedaloch nechce ani pocut...urcite by mu to ale islo, len keby sa tak nebal...

Tomas ma zatial len dva dolne trvale a konecne sa mu prerezali sestky, ale vraj sa mu knisu horne jednotky, ale to uz dost dlho, tak neviem, kedy vypadnu... 😀

Fuha, ale som sa rozpisala!!! vidno, ze som tu dlho nebola 😀

ludika33
7. máj 2010

Ahojte mamulky a deticky, trosku sa vam tu vtlacim. aj ja mam dcerku natalku rocnik 2004, tak by som sa rada ku vam pridala.
ku bicyklovaniu. nasa sa bicyklovala dlho s pomocnymi kolieckami a vlani som ju zobrala do parku, ze sa ideme ucit bez nich, lebo ako na radili, ze jej jedno vydvihnut a bude sa snazit nepomohlo. co padnut a to padnut, lebo sa viacej naklanala na tu vydvihnutu stranu. behala som hodinu za nou co som ju pridrziavala a za nami mamina s kocikom s malym behala. no podivana to bola. uz som myslela, ze ani krize nemam a zrazu, ze si oddychneme trosku na lavicke a mala sadla na bicykel a isla. skoro som odpadla. chce to asi len ozaj cas a spravnu dobu. kazde dieta je inak pripravene.
Natalke vypadli styri jednotky este na jesen a dve dolne ma uz skoro cele vonku a horne zatial nikde. hadam vylezu pomalicky.

michaela2410
13. máj 2010

no tu to zase spi, a to mame novu clenku, vitaj ludika... 😉 takto sa nam tuto temu nepodari zobudit! 😀 😀 😀

ludika33
13. máj 2010

Miska dakujem za privitanie. Ja som este v jednej teme registrovana a tam to tiez podobne spinka od kedy je vonku krasne. Ked je krasne sme cez den vonku a vecer padame s detmi vacsinou. Pozeram, ze mas dvoch chlapcov a oboch v aprili. to je nahoda.

michaela2410
13. máj 2010

ja mam doma az troch aprilovych, manzel je tiez baran a smeje sa, ze si to tak naplanoval 😀 ale poviem ti, ze traja barani, no hruuuza...

ludika33
14. máj 2010

miska mi to mame trochu veselsie. manzel je kozorozec, ja baran - uzasna kombinacia a deti vodnar s blizencom. jedno lepsie ako druhe. ale co uz aspn mame veselo a nenudime sa hihi. ja sa zase smejem manzelovi, ze nahovoril maleho, ze ked uz su neni v jeden mesiac, tak budu aspon v jeden den nech si pamata datum. manzel je 12.1. a maly 12.2. tak neviem ci doktorov podplatil, ze nech to vyvolaju na ten den ci ako sa mu to zadarilo, ale ripnem obcas do neho

michaela2410
14. máj 2010

U nas to nemame na den presne, ale v priebehu asi tyzdna 😉
ale manzelov kolega ma deti, ktore su presne v jeden den 27.5, ale je medzi nimi tusim trojrocny rozdiel 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre