Šibali narodení v roku 2004

polarka
31. júl 2007

Mate doma trojrocneho huncuta?

andy.a
4. apr 2008

Ahojte 😉
Aďo je už zdravý,ale stále tie problémy s jedením ☹ vzali mi ho od septembra do MŠ,čo máme k domu najbližšie-už len aby tam aj chodil 😕
kebyže sa v škôlke nemusí jesť,no problem.. 😝

mamiska
20. apr 2008

Ahojte,
co mate nove so svojimi sibalmi? My sme sa konecne po 2 tyzdnoch zbavili soplikov, no zajtra mame nastupit do skolky a nejako pokaslievame... 😠
Andy to s jedenim si nic nerob, nasa mala tiez nic nemusi... 😕

debra
1. máj 2008

ahojte...ani som nevedela,že je tu aj táto téma o detičkáx nar.v roku 2004...no to je super.... 🙂 my sme august 04...inak moja malá je neustále xorá,dokt.už mi povedala,aby ju na 2 mesiace stiahla zo škôlky..máme ísť ku krčnej a majú jej vyberať mandlu,ale ja jej nexcem dať...mamiska ty máš akú dokt?

andy.a
17. máj 2008

debra,ja som dala synovi vybrať tú nosnú mandľu,ak si teda myslela nosnú a nie krčné-ale stále je každú chvíľu chorý 😒

inak nič nové 😉

katka23
18. máj 2008

ahojte.aj mojmu synovi chceli vybrat nosnu mandlu ale ja som nechcela a nakoniec sme isli ku alergologicke a zistili ze je alergik.dostal lieky a prestalo nocne chrapanie a aj dobre dycha.a este sme si dali aj prestavku v skolke a velmi mu to pomohlo 🙂

sisulik
25. máj 2008

nam tu uz tento tyzden konci skolka a budu mat trojmesacne prazdniny 😅

etuska
26. máj 2008

ahojte,az teraz som Vas objavila.Moja dcerka je narodena v auguste. Uz som sa bala ze tu budem sama mamina s takmer 4-rocnym diatatom,ale pozeram,ze viacere ste tu "jednodetne" 🙂

etuska
29. máj 2008

ahojte,chosi tu este niekto? 🙂

luciask
29. máj 2008

ahoj moja Katka je januarova.

etuska
29. máj 2008

ahoj Lucka-tak sa stretavame v inej temicke 🙂 ako sa mate?

luciask
29. máj 2008

celkom fajn, boli sme vonku trosku sa oteplilo, ale este stale nie je na bazen, potom ked bude teplejsie uz budeme chodievat plavat, tak dneska iba na preliezkach sme boli sa hrat, sa tesim, ze Katka konecne prichadza na princip ako sa sama hupat na hupacke. Skusili sme nove sandalky a dobre sa jej nosia ani netlacia. Kedy v auguste ma Miska narodky? Moja druha je augustova.

etuska
29. máj 2008

Mimi bude mat narodky 6.8

luciask
29. máj 2008

Moja je 15.-ho augusta ale to jeina tema ona je r.2005.

etuska
29. máj 2008

🙂 ja som tiez augustova,aj moja svokra a dalsie 2 sesternice-"dlhe zimne vecery" 😀 😀 😀

luciask
29. máj 2008

skore vianocne darceky nie?

etuska
29. máj 2008

🙂

mamiska
3. jún 2008

ahojte,
Debra sa ospravedlnujem, dlhsie som sem nenakukla 😎 ja chodim k Hunakovej na Bottovu a som sokojna.
Malej maju vyberat krcnu, alebo nosnu mandlu? Ja ako dieta som bola tiez stale chora a na zakroku som bola ako 20.rocna 😕 takze ak by mala aj mala problem, tak nevaham. Odvtedy nemam problem a ked som chora, tak max 1x do roka co si citim hrdlo, horsie je to z nosom, ale tam mandle mam. Kde chodi Vikinka do skolocky?

sisulik
5. jún 2008

ahojte babenky...od 1. juna uz mame prazdniny, takze aishinku sa snazime zamestnavat doma...kupili sme jej stan so 100 loptickami v ktorom sa hrava s bracekom...a vzdy lopticky povyhadzuju...to aby som sa pre zmenu nenudila ja.. 😀 takisto aj velky nafukovaci bazen...ale kedze tu su uz 45Cnove horucavy, takze ich davam kupkat do bazenu len po 17tej a aj to v tej casti dvora, kde je v tu hodinu uz zatienene od domu. takisto sme im dali jednu hombalku na dvor a druhu do domu..hehe...jaaaaj..a aishinke kupili dvd prehravac ale taky, co vyzera ako laptop (notebook) ale velkostou je polovica notebooku...ona ho vola pocitac...ci skor "čitač"..hehe..a kupili sme jej dvdcka a najma tie s tom a jerrym...takze vkuse ten svoj citac vlaci so sebou a uz vie s nim aj narabat..hee..tie dnes decka sa naucia tieto veci rychlejsie nez my 😅 ale nenechavam ju pozerat dvdcka cely den...pozera napr. hodinu, aj to popritom sa hraje s hrackami, papa ovocie, jogurtik, atd...to vacsinou robi ked maly spinka..ked sa maly zobudi, tak sa spolu hraju..no hraju..biju sa mi 😅
ten moj maly je poriadny fackac...dnes kusol aishinku do prsta...tak sa mi rozplakala..hehe..aboodi ma len styri zubky, ale kuse za to poriadne 😵

andy.a
29. jún 2008

ahojte 🙂 😉
sisu,Tom a Jerry sú aj naši favoriti 🙂 😝 😀 a spústa ďalších rozprávok 😅

čo máte nového,kočky ?? 😕 😅

andy.a
20. júl 2008

čaute 😎 😎 😎
už sem nikto nechodí ?? 😕 😒

ako prázdninujete ?? 😕 😉

pezincanka
15. sep 2008

Ahojte, fakt, sa cudujem, ako ten cas leti. Moj posledny prispevok bol z marca.
My chodime do skolky a po 2 tyzdnoch sme chori, takze zajtra sa nikam nejde. 😖

ludika33
10. okt 2008

Ahojte, my sme na to obdobne ako pezincanka. Po dvoch tyzdnoch choroba a po dalsich dvoch tyzdnoch znova. Uz som z toho na nervy, ale hadam bude lepsie. Vlani mala chodila velmi malicko do skolky, tak dufam, ze tento rok to bude lepsie.

renca3
11. okt 2008

uz to bude len lepsie. nas skolkuje 3. rok a zatial tuk, tuk bol len nejaky ten sopel, kt. neriesim. 😉

andy.a
11. okt 2008

ahojte 😎 😎 😎

s chorobami u nás detto 😖 od sept.chodí Aďo do škôlky a už bol 2x chorý 😕 😒 v sept.mal silnú angínu so 40 st.horúčkami ☹ najhoršie je ,že malá mi to vždy od neho chytí 😒 nedá sa ich izolovať od seba 😖

frzko
30. dec 2008

ahojte maminky.
aj ja sa chcem ku vám pridať. lebo aj mne sa narodil drobček v apríli. presnejšie 04.04.2004. synček Sebastiánko. je to malý čertík 🙂 ale je moje všetko, môj pokladík, moje srdiečko 🙂

rejocka
19. jan 2009

🙂 ahojte maminky aj my sa pridávame k Vam-Dávidko sa narodil 31.oktobra 2004 😵

rhodosbb
20. jan 2009

Ahojte maminky, som rada, že som našla aj ročník 2004 🙂
Moja Sofia sa narodila 10.6.2004 v BB, ten čas riadne letíí...
Chcem sa opýtať, či aj vaše deťúrence sú niekedy také papulnaté a majú pohotovú odpoveď na všetko?
Vôbec sa mi zdá, že dnešné deti sú riadne oťukané, aj viac vedia, majú prehľad o všetkom, to ja som taká v ich veku určite nebola 🙂 .
Včera som Sofii vrámci našej každodennej večernej debaty (hráme sa akože na kamarátky a rozprávame sa o kadečom) povedala, že urobím všetko preto, aby z nej vyrástlo slušné a dobre vychované dievčatko a ona mi na to: "No, to sa ti už nepodarí, moja!" Skoro ma vystrelo. Ale ináč je veľmi zlatá a milá, ale tie jej hlášky, neviem, kde na to chodí...
Frzko, máte super dátum narodenia 🙂 , takže máte doma malého barančeka a dnes má tuším meniny, tak všetko najlepšie prajeme 🙂
Ahoj Rejocka, ježiš ty nemôžeš spávať , že o 1:15H píšeš ? 😲

adrianuska
2. feb 2009

Ahojte tak ja sa k Vám pridávam. 😉 Super,že je tu aj rok 2004 😉 🙂

renca3
2. feb 2009

caute
my uz mame coskoro 5, kedze sme na zaciatku roka 9.2.2004. chysta sa velka oslava. to je neuveritelne, ako to letiiii.

alika54
2. feb 2009

ahojte,,,,ja mam malu narodenu 29.9.2004,,,tak sa k vam pridavam,,, 🙂 najnovsim vzorom nasej malej je pani ucitelka Radka,,,a tak musim kupovat celenky a davat vlasky do copika ako ma Radka 🙂 ,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre