Šibali narodení v roku 2004

polarka
31. júl 2007

Mate doma trojrocneho huncuta?

michaela2410
6. sep 2009

Neviem, este ako budem do utorka, predbezne mam len nadchu, tak zajtra do roboty idem. Neviem ake bude pocasie, ale minimalne sa tam pojdem pozriet a informovat.
A tu imunitu mam zistenu uz od malicka, aj som byvala chora, potom v puberte ma to preslo, ale po tehotenstvach ma to zase draplo. Chyba mi imunoglobulin A a zase cosi ine mam v malom a ine vo zvysenom mnozstve. Ano zistuje sa to z krvi. A inak polovica ludi vraj ma to Acko znizene, ale problemy s tym nemaju. ☹

sticker
6. sep 2009

Ahojky 🙂 Celý týždeň by malo byť také normálne, jesenné počasie 🙂 Tak sa snáď stretneme. Keď uvidíš dospelú osobu, behajúcu po dvoch šidlách tak to ja 🙂 😝 Ja sa pôjdem aj tak prejsť na štadión okolo štvrtej.

michaela2410
7. sep 2009

Iz som ti pisala IP, ale zabudla som napisat, ze to byvalo o piatej. Tak uvidim, ako budem stihat 😀

michaela2410
9. sep 2009

Janka, ty si sa ma vcera zlakla? 😀 ako pekne sa to tu rozbiehalo, a akosi aj zastalo ☹

sticker
10. sep 2009

Miška ja som si myslela, že ty si sa zľakla mňa 😅 😀

sticker
10. sep 2009

Budúci utorok buď nevezmem Julku, alebo si vezmem nejakú posilu so sebou 😝 . Ja som bola taká unavená, akoby som ja trénovala 😀. Ale aj Julka bola unavená. Zato Jaja - že nemôže zaspať. Ale páčilo sa jej, tak som rada. Chcela by som si to tam vychutnať - sedieť a pozerať sa. Mňa neskutočne bolí noha, keď stále stojím 😒
No, káva vypitá, idem sa chystať 😎

michaela2410
10. sep 2009

Aj ja dufam, ze v utorok prideme, ale Lukas ma ododnes ATB. Cez den teploty nema, ale vecer vzdy okolo 37.5. No a v noci kaslal ako stary hrniec, tak som isla k dr. vraj mu to viacmenej zateka, ale ten kasel sa jej nepaci, ze mu to chyta asi tracheu, a kedze mava tie teploty, tak nasadila antibiotika, ale len tie trojdnove. Tak som zvedava, co to spravi. Este zajtra a uz budeme spolu. Teraz ho vozim k mojmu ocinovi do cachtic a Lukas chudak sa dnes pytal von, ale ked ma lieky, nemoze. Skoda, je tak krasne a on musi sediet doma ☹

sticker
10. sep 2009

Ach jaj ☹ Tak vás to neobišlo 😒 A cez víkend má byť upršane, takže zase asi len doma budete.... Prečo to vždy na víkend vyjde 😠
Ja som trochu "mimo". Sprchovala som sa a v tom rana, neskutočná a Jul spadla z gauča ☹ Stokrát jej vravím, že nesmie na gauč, pol hodinu pred tým dostala po zadku, lebo skákala na gauči a ona toto... Strašne plakala a ja s ňou 😔 Ešte vravela, že bolí, bolí hlavička... Ešte som ju hodinu držala aby nespala a potom uložila, ale som nervózna. Skúsim ju potom ešte trochu prebrať, či je v poriadku, ale tak sa bojím, že jej niečo bude ☹

michaela2410
10. sep 2009

neboj, nebude jej nic, ale v noci by som aj ja bola na ihlach na tvojom mieste.
Poviem ti, ze Tomas mi stiahol Lukasa z postele za nohy!!! a to mal Lukas asi pat tyzdov, mozno trosku viac. Vies si predstavit ako som sa bala a hned letela k dr? A ked zacal Lukas chodit, tak vzdy ked padol, tak len dozadu a priamo na hlavu. Aj vonku na chodniku, na betone, len to tak zadunelo. No a tie pady z gauca a postele ani neratam. Preto sa teraz s mm bojime, lebo si zmyslel ze chce spavat na hornej posteli a Tomas ho v tom podporuje, lebo frflr, ze on chce byt dole. V noci ich muz preklada opacne, lebo kazdu noc sa Lukas stahuje do spalne, tak nech v noci nezleti, ked pojde dolu schodmi ospaly. 😒 😖

michaela2410
10. sep 2009

a inak s tym pocasim je to fakt na porazenie

sticker
10. sep 2009

Lukáško chodí za vami do spálne? To mi robí aj Janka, len tá je staršia, krupica! Ja veru nechcem poschodovú posteľ, to by som neprežila.
Idem si ľahnúť. Tak ma to psychicky "odrovnalo". Ale budem ako na vážkach 😒
Dobrú noc 🙂
Inak, včera ma začal bolieť zub, som si na Teba spomenula 😀 😀 Ale dnes už v pohode. U zubára som bola pred mesiacom a tak skoro sa tam nechcem vrátiť 😝

michaela2410
10. sep 2009

Vies, u nas je taka mala detska, ze inu moznost sme nemali.

michaela2410
12. sep 2009

aspon posuniem ☹

sticker
12. sep 2009

Miška sa mi zdá, že už iba my dve sme tu ostali 😅 Ako ste na tom so zdravím? Už je lepšie?

sticker
12. sep 2009

Ja čakám kedy vstane Jul a pôjdeme do parku akože na gaštany 🙂 Aj keď sú ešte na stromoch väčšinou, ale tak je tam dobrý "výbeh" 😝 Janka je u babiny a pozerá rozprávku. Ona by aj celý deň dokázala sedieť pred rozprávkami 😒

sticker
12. sep 2009

Inak momentálne riešim, čo Janke obúvať na tú atletiku 😅 Má kvalitné botasky, lenže na zaväzovanie, šnúrky na dve mašličky 😝 A minule sa vyzúvali a naťahovali nohy a čo ona chúďa tam s tým porobí? Lenže zase na lepky sa mi zdajú nie moc pevné.... No prečo by som si nevyrábala stále nejaké problémy, však? 😀

renca3
12. sep 2009

ahojte.
aj my sme najskor chceli kupit detom poschodovu postel, ale nastastie sme od toho upustili. to by bol casom urcite uraz. nielen v noci, ale oni sa jasia aj cez den. hlavne ten mensi by liezol hore kazdu chvilu. 😝

co sa tyka snurok, my sme uz natrenovali zavazovanie na teniskach. sice mu to trva, ale nakoniec tie maslicky vyrobi. sme mu povedali, ze predskolaci si uz musia zavazovat sami a cvicili sme to doma. 🙂
tie na suchy zips podla mna nedrzia tak dobre nohu.

sticker
12. sep 2009

Reni no ona si vie spraviť mašličky tiež. Cez leto som ju učila 🙂 Lenže robím jej dvojité, má strašne dlhé šnúrky a ešte si nevie tie šnúrky v tých dierkach tak poriadne povoliť, keďže to mám na pevno posťahované. Chápeš čo myslím, však? 😅
No a s tými lepkami vidím, že máš rovnaký názor 😒

renca3
12. sep 2009

rozumiem 🙂
inak nechapem, preco tie snurky robia take dlhe. na niektorych teniskach sme tiez viazali na 4 maslicky. 😒

sticker
12. sep 2009

A si vezmi, že si to bude chudáčik sám odväzovať 😝 . Ale tiež ma prekvapila, ako rýchlo sa naučila viazať. Na narodeniny som jej kúpila takú hračku drevennú - kvetinka a priväzuješ k tomu ďalšie veci. Myslela som, že máme robotu na celé leto a ona sa to hneď v ten deň, tak do hodiny naučila 🙂 Akurát že to nemá niekedy pevno, ale sa jej to povolí. A tiež som to riešila že predškoláci to už musia vedieť 🙂

renca3
13. sep 2009

tak nam to ucenie tvalo podstatne dlhsie...chalani 😉

michaela2410
14. sep 2009

Tak ste dobre, Tomas nevie maslicku doteraz 😒 , ale v skolke sa budu ucit.
Lukasovi kasel ustupuje, ale tomas zacal, ja tiez keslem viac a manzel sa dnes tiez akosi mizerne citil. ☹

sticker
14. sep 2009

Bože Miška ☹ Vás sa to nejako drží. To ani k tej zubárke nemôžeš ísť 😒 Takže zajtra si neprídete, však?

michaela2410
14. sep 2009

Neviem, ale asi neprideme cvicit ☹ a k zubarke som sa este nebola na to trhanie ani objednavat. U mojej som bola minuly tyzden a povedala, ze osmicka musi von, lebo to dasno mi tam robi neplechu, hoci zub je dobry. Ale boliet prestal, tak s trhanim neponahlam. 😎

michaela2410
17. sep 2009

Janka, pozeram, ze si si vynovila pas 😎
Zajtra uz ide aj Tomas do skolky, vcera a dnes nebol, ale uz mu zilky az moc ozivaju a je zly ako cert. No a poobede nas cakaju kolotoce a vecer kino.

michaela2410
18. sep 2009

Kde ste vsetci???

michaela2410
21. sep 2009

a tu stale nikto? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sticker
21. sep 2009

Miška nestíham, nestíham a ešte raz nestíham 😝 Tieto tri dni boli zaberá v dobrom samozrejme 🙂
No a dnes Jul teplotuje tak od obeda a Janka teraz ako večera začala plakať, že ju bolí zub 🙄 ☹ . Tak riešim čo a ako zajtra, keďže mm ide okolo jedenástej do roboty tak musí stihnúť prísť ráno. A to Janka od piatku nebola v škôlke, lebo mala seknutý krk a nehýbala hlavou + nádcha. Môj zubár je tak preplnený, že netuším kedy tam ísť ráno. A to pred mesiacom sme tam boli a že dobre, žiadny kaz 😔
No zajtra atletika nehrozí. Aj tak by som ju nedala, keď bola prechladnutá. Myslím si, že to aj tam chytila. Už nech je to v telocvični 😝

michaela2410
21. sep 2009

to mas pravdu, to sedenie vonku taky spoteni nieje bohvieco. Aj Tomino asi tam prechladol.

michaela2410
10. okt 2009

Musim to tu trocha ozivit, to sa sem nikto neprida? A kde ste baby?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre