• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

28. decembra 2015 
No ja neviem - dnes začínajú- ale my chodíme na pečené gaštany,punč a medovinu- aj keď to pitie si tento rok odpustím keďže ešte kojím -
a okrem toho troška vianočnej atmosféry nezaškodí, lebo tento rok si vianoce stále akosi neuvedomujem
19. dec 2008 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ked je taketo pocasie nic moc asi na tych trhoch ja som bola vcera v Skalici ale urcite by som nemala naladu v takom pocasi sa tulat po meste. Ja som bola pozriet minuly tyzden v Senici, ale az na vecer a nic tam take nebolo par pripitych ludi pri stankoch :unamused: Tiez mi to zatial nepripada ako Vianoce no uvidime do stredy
:wink:
19. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem do mesta, tak sa tam len mrknem informatívne :wink: , nech mám pocit, že sa blíži vianoce, aj keď to počasie

dnes bol manžel v hypernove v hodoši a veľmi si pochvaloval, ako výhodne nakúpil, meganákup za cca 1100 českých, tu by platil minimálne 2 tis.

lenka, nevieš náhodou , či to materské centrum fuguje alebo nie v skalici?
19. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g. nie som si ista ale pokial viem tak nie
funguje dvakrat tyzdenne doobeda v Holici nieco take obdobne zevraj este som tam ale nebola mate niektora skusenosti
19. dec 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nieco nove?nam tu dnes prsi a desne fuka.hrozne pocasie.
19. dec 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom holíči som nepočula

škoda toho materského centra v skalici, chodila som tam ešte s natálkou, páčilo sa nám tam, ale aspoň že je tu ten MAX :grinning:

aj tu len prší, doobeda aj snežilo, no fuj...
19. dec 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nam 2 krat aj eletriku vypali.no hruza.
19. dec 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som len na skok
je veľká hanba ak také mesto ako Skalica nemá riadne fungujúce materské centrum-viem že raz do týždňa funguje dokonca aj v gbeloch
19. dec 2008 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale v skalici bolo velmi pekne MC, len tam sa to potom nejak vytunelovalo, aspon co som pocula..
19. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo, bolo-ale to som ho ešte nepotrebovala :wink: vždy som sa tešila že raz tam budem s druhým dieťaťom chodiť a zatiaľ to nevyzerá
19. dec 2008 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.potrebujem poradit ako robite zemiakovy salat.dakujem.leni,janetka vytajte.
19. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mamartinka- ja robím taký s jablkami , mrkvou, hráškom (kúpim sterilizované) a zalievku z horčice, bieleho jogurtu a šlahačky-chutí celej rodine, lebo ja nerada majonézu-recept som našla v kuchárke zo života
19. dec 2008 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty tam davas aj jablka?a tie sa nastruhaju?ta mrkva,hrasok moze byt aj mrazena ci radsej v konzerve?a slahacku na slahanie?dakujem.
19. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik tu nieje?
19. dec 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mamartinka: u nas robi salat manzel, klasicka majoneza ´Hellmans starej mamy, a da tam asi 10 vajec :wink:
20. dec 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
z.g.: tak vy vazne cestujete na ten cyprus... mozno je to aj dobre pre deti, budu "svetaznale"
20. dec 2008 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok sme deti teda dobre povláčili a budúci rok to bude obdobné :dizzy_face:

dnes som nejaká lenivá, včera so upratovala celý deň, a dnes môžem znovu... :angry:

bola som včera pozrieť na tých vianočných trhoch, veru nič moc a ešte do toho dážď, keby tak chcelo snežiť

ja mám najradšej klasický zemiakový šalát bez majonézy a bez jabĺk, môj muž zas radšej s jogurtom, jablkami a zelerom- blé
20. dec 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja dnes upratujem zemiakovy salat na vianoce robim so zeleninou a majonezou ale tiez si na tom nepotrpime najradsej mame cibulkovy ten robi manzel
20. dec 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsetkym co ste v tejto teme.posielam vam jeden vianocny versik a prajem stastne a krasne vianoce.Vesele Vianoce prichadzam Vam vsetkym priat,aby clovek cloveka mal stale rad,aby jeden druhemu viac stastia prial,aby ten Novy rok za to stal.
20. dec 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka, pekný vinšík
21. dec 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mate?co dnes baby porabate?akosi tu nik nieje.prajem peknu a prijemnu nedelu. :wink:
21. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g.ako ta sestra dopadla u toho gyn.neviem ci si mi to uz pisala.
21. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka.....tusim sa nudis a co vlastne robite ked mate volne dni odpocivate? :slight_smile: to vinsovanie si zlozila ty ...dobre :slight_smile:

ja robim uz kompletne predvianocne poriadky a este take malickosti peciem a potom si budem uzivat pohodu :dizzy_face: :dizzy_face: a tie vianocne trhy tento rok stoja za prt aj v holici a v skalici no a to pocasie......no dnes neprsi ale zasa vyfukuje vietor ale môj drahy isiel na ryby aspon sa vyluftuje ..... :grinning:
no idem sa vrnut do upratovania....este nemame stromcek zivy ...no nikde sa mi nepacil a ze by mi padol nejaky do oka tak taky som nasla v lese :slight_smile: asi si ho pojdem odrezat :grinning: :grinning:
este zajtra pobehame stromceky a uvidime...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

konecne po vikende zase doma :slight_smile: ked sme u nasich, tak nejak pocitac a internet nepouzivam, preto sa vzdy tesim domov.... na modreho konika a na Vas :grinning: :grinning:

co ste robili?? ja som u mami malovala farbami na sklo vianocne obrazky, aby si mama vyzdobila domcek :dizzy_face:

.... a ten zemiakovy salat ja robievam len s cibulkou oprazenou a ocot a cukor, sol, korenie .... klasika :wink:
21. dec 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g. ... ako si nakoniec dostala fotecky do tych fotoramikov?? :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzitka za dva dni uz mame vianoce :slight_smile: :slight_smile: a vsetky darceky budu porozbalovane a radosti az az.....len chvilu to potrva a tolko casu vsetci stravili co nakupovali a zhanali ,rozmyslali .....no a vianoce budu fuc :frowning2:
este mi ten sneh chyba ......jaaaaaaaj :sweat_smile: :sweat_smile:
21. dec 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru ... o par dni su vianoce ... a ani sa nenazdame a bude po nich :slight_smile:
ludia pokupuju koooopec hovadiiiiin :stuck_out_tongue_closed_eyes: ktore ani nebudu potrebovat cely rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vyhodi sa tolko penazi ...... :sweat_smile:

vraj ma nasnezit na vianoce... uvidime :wink:
21. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zvedava ci ma potesia na vianoce so snezikom :wink:
22. dec 2008 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mohol by napdanúť sneh

zuzitka, pomohol mi manžel s tým rámčekom, nakoniec som zistila, že tam ide vložiť, ale je to iný formát než jpg, takže tomu treba zmeniť formát,
a on to robil tak, že uložil celú stránku pomocou ctrl+printscreen, uložil to do programu paint alebo maľovanie a potom ešte čosi robil a orezával to, už neviem
určite je aj jednoduchší spôsob, nevieš nejaký?, pýtalal som sa aj v "digiscrapbook pre začiatočníkov", ale nik mi neodpovedal

ja mám rámčeky aj v mobile- jeden je aj v albume s hviezifčkami a najlepšie je to caption.it, nepoznáte ešte niečo obdovné, čo stačí len uložiť a je to ako jpg.?
22. dec 2008 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok