• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

4. februára 2017 
dakujem dievcata za gratulaciu..... :slight_smile:

zuzitka...prisli mi pogratulovat ako si videla vsetci,ale aj sankovat sme sa boli vsetci...no hlavne ja a patko :grinning: :grinning:
bola fakt zabava aj nejake fotecky mam potom ich supnem do albumu......dnes sme sa tiez sankovali-bobovali a ja aj na igelitke jazdila :dizzy_face: :dizzy_face:

z.g. to je super sa vysantit na snehu ....ja prezivam detstvo tiez....... :grinning: :grinning: ,pripadam si ako blazon :sunglasses:
6. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepozerate na prime ...magicka posadnutost ? ja ano je to zaujimave :slight_smile:
6. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jan 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja so včera výnimočne nepozeralal telku, malé išli spať neskro a už tam potom ani nič neišlo

ale je zima, boli sme ráno v meste na sánkach, také sme prišli vymrznuté

natálku som už dala do škôlky, lebo si dnes rozbaľovali darčeky, ale v piatok jej dám možno prázdniny a pôjdeme k našim, ak bdú dobré cesty, lebo jak napadá sneh, tak ja prestávam šoférovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim teraz v januari pozhanat prihlasky do skolok, nech samko moze od septembra cupitat do skolky :grinning:

babky, poznate nejaky dobry aquapark v CR blizko pri slovenskych hraniciach?? dajte tipy :grinning:
7. jan 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, a vlastne už robíš?

ja už cítim pomaly, že sa nudím doma, ale ešte sa mi zdá adrika maličká na škôlku, tak ešte počkám, a tie choroby...

ladenka, kam sa chodíte sánkovať? ozaj, chodí sa aj do skalických hôr?
bývam tu už 5 rokov, ale tam som bola tuším 2x, hanba mi....
8. jan 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka.....skus uhersky brod... najdi si v google -aguapark delfin :slight_smile:

z.g. mi sa sankujeme tu v holici ...u svokrovcov za cinziakom a prechadzku k zamku ...... :grinning: no a v skalickych sme boli tiez a dnes len tak sme sa na kopcoch vyblaznili a ja na igelitovej taske .....stara rachetla :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si pripadám stará koza, keď sme sa my sánkovali - boli tam len samé deti a ja a ségra, ake aspoň mládneme prii tých radovánkach :grinning: :grinning: :grinning:
my sme dnes neboli, nejako sma sa zamotali doma, potom už bola tma ale zajtra skočíme aspoň sem na sídlisko
a cez víkend u našich...
8. jan 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do prace nechodim a ani nemam do akej ... :frowning2:
pocas rodicovskej dovolenky zanikla moja praca :confounded:

vcera som studovala tie aquaparky, od nas z Bratislavy je ten Uhersky brod daleko, radsej pojdem do Velkeho Medera...
http://www.termalsro.sk/index.php?goto=
ale dik za tip ladenko :wink:
8. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, to máme podobný osud, aj moja práca zanikla, ešte než som odišla na materskú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

naťka je v škôlke, my už sme nakúpili /išli sme na sánkach/,
uvarím zeleninkovú polievku, uspím malú, snáď vydržím neísť spať, lebo včera som išla potom večer spať až o 2.15
8. jan 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.zasa nik.z.g.co bolo dnes v skalici porobene na poste?davali to aj v spravach.ten chalan je skalican?
8. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa stalo v skalici? ja nic neviem .... :confused:
8. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netuším, čo sa stalo...
8. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamartinka co to mas za informacie? co sa tam stalo? neviem nic ................................ :confused:
jaaaaaj som zvedava...........vcera som pozerala spravy a nic tam o skalici nebolo.......... :fearful:
co tam mas za programy ???? :dizzy_face:
8. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani dnes som nepostrehla v spravach??????????
hmmmmmmmmmmmm........................... :confused:
8. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladi a ostatne baby.dnes na markizi ci na joj neviem presne vo vecernych spravach davali ze neaky chalan platil na poste v skalici falosnou eurovkou.robil zevraj v irsku niekde v kuchyni cez leto asi na brigade tu bol.viac neviem.ja som prisla uz neskoro.bola som na nete a manzel ma volal ze nech sa idem pozret a prisla som na koniec.no z.g.prava to skalicanka ked nevies ani co sa u vas v meste deje. :confounded:
8. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, keď som chodila do roboty, tak som vedela všetky klebety :grinning: , t
akto som tu izolovaná, občas prehodím slovko s niekým... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo porábate?, to je zima, až praští...
my sa chystáme k našim, vyzdvihnem natálku na obed zo škôlky, a pôjdeme sa niekam sánkovať,
je nám tu už dlho , tatíčko preč...
9. jan 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera tiez nepozerala vobec spravy ..... bola som s malym v meste, prisli sme domov okolo 20hod ... akurat na VKV :grinning: :grinning:

my sme mali vcera vecer len - 5 stupnov .... u nas sa uz asi otepluje :grinning:

ale teraz pozeram, je -8 stupnov a svieti slniecko :sunglasses:
9. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bolo ráno tuším -14 alebo take nejako
9. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, my sme u našich, už sme stihli ísť von so sánkami a bobami na taký malý 2m-vý minikopček, ale malým stačilo, tak sa teraz zohrievame,
malú uspinkám a pôjdem si čítať knižka, mám jednu rozčítanú po 100 rokch
joj, jak dobre, že sme tu a nemusím variť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy, kotre mate plastove okna, ste spokojne? aka firma vam to robila?

lebo je tu tema o plastovych oknach a teda su tam same negativne veci...... chceme menit na jar a nerada by som isla z kaluze do blata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som tu nebola u nas je tiez zima ale otepluje sa uz je len -2 aj my sme sa chodili sankovat u nas na kopec manzel mal dost volna a behala som s detmi po doktoroch. Dnes uz zacal normalny tyzden mala v skolke maly v skolke a manzel v robote.

co sa tyka plastovych okien musis ich mat dobre osadene inak ti budu robit problem, nekupuj nic lacne a neoverene, lebo je vela predajcov na okna. Prvy rok sa ti okna mozu rosit, ale potom by uz nemali. Zalezi aj ako vetras a ako je zatepleny dom ci byt.
12. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my chceme menit okna a tiez hladam kde budu najlepsie....no sice mame kamaratov co to robia a uz som s nimi mala problem lebo som objednavala nasim a stale boli nejake nedorozumenia.... tak to si rozmyslim ci od nich vezmem...este sa poobzeram po druhych firmach :slight_smile:
12. jan 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som robila poriadky...ale stromcek este mame...je este krasne zeleny a ja sa stale kocham vianocami :grinning: :grinning:
vy uz ste stromceky vyhodili alebo tiez este mate? :wink:
12. jan 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ladi.no mi sme uz odzdobili stromcek v sobotu.no k tym oknam.nasi maju od malacha.on je od nas z duboviec ale firmu ma nakonci holica ako sa vchadza na skalicu.myslim ze stavebniny.ale robi aj okna.inak on pochadza z holica.stanislav malach sa vola.
12. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, neviete, kedy je korčuľovanie pre verejnosť na zimáku /v SI/?

ahojte, aj my máme ešte stromček, ale chcem ho už odzdobiť

ja som s plastovými oknami spokojná, možno preto, že predtým tie staré okná- to bola skoro katastrofa,
rosia sa len trochu, na okrajoch a len niekedy
máme od výrobcu REHAU, firma VIKO trading zo senice, boli sme pokojní, predtým robili sestre, a potom aj našim,
na blink by som sa bála, hodne som zisťovala od susedov a známych, kde si dávali robiť a ako boli spokojní...

my sme boli celý víkend vonku na sánkach a v nedeľu aj na svahu na strarej myjave,
natálka stála prvýkrát na lyžiach,
to bola parádna sánkovačka
teraz sme ešte stále také premrznuté...
12. jan 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi na tej myjave ste sa kde boli sankovat?tatik ako na cypre?ozyva sa vam?
12. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Strarej Myjave sme boli, je tam lyžiarsky svah s dvoma vlekmi

dnes ešte muž nevolal, tak som zvedavá, čo a ako..., tak napíšem potom...
12. jan 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam aj lanovka?
12. jan 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok