Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
6. jan 2009

dakujem dievcata za gratulaciu..... 🙂

zuzitka...prisli mi pogratulovat ako si videla vsetci,ale aj sankovat sme sa boli vsetci...no hlavne ja a patko 😀 😀
bola fakt zabava aj nejake fotecky mam potom ich supnem do albumu......dnes sme sa tiez sankovali-bobovali a ja aj na igelitke jazdila 😵 😵

z.g. to je super sa vysantit na snehu ....ja prezivam detstvo tiez....... 😀 😀 ,pripadam si ako blazon 😎

ladena
6. jan 2009

nepozerate na prime ...magicka posadnutost ? ja ano je to zaujimave 🙂

z.g.
7. jan 2009

ahojte, ja so včera výnimočne nepozeralal telku, malé išli spať neskro a už tam potom ani nič neišlo

ale je zima, boli sme ráno v meste na sánkach, také sme prišli vymrznuté

natálku som už dala do škôlky, lebo si dnes rozbaľovali darčeky, ale v piatok jej dám možno prázdniny a pôjdeme k našim, ak bdú dobré cesty, lebo jak napadá sneh, tak ja prestávam šoférovať 😝

zuzitka
7. jan 2009

ja musim teraz v januari pozhanat prihlasky do skolok, nech samko moze od septembra cupitat do skolky 😀

babky, poznate nejaky dobry aquapark v CR blizko pri slovenskych hraniciach?? dajte tipy 😀

z.g.
7. jan 2009

zuzitka, a vlastne už robíš?

ja už cítim pomaly, že sa nudím doma, ale ešte sa mi zdá adrika maličká na škôlku, tak ešte počkám, a tie choroby...

ladenka, kam sa chodíte sánkovať? ozaj, chodí sa aj do skalických hôr?
bývam tu už 5 rokov, ale tam som bola tuším 2x, hanba mi....

ladena
7. jan 2009

zuzitka.....skus uhersky brod... najdi si v google -aguapark delfin 🙂

z.g. mi sa sankujeme tu v holici ...u svokrovcov za cinziakom a prechadzku k zamku ...... 😀 no a v skalickych sme boli tiez a dnes len tak sme sa na kopcoch vyblaznili a ja na igelitovej taske .....stara rachetla 😀 😀 😀

z.g.
8. jan 2009

aj ja si pripadám stará koza, keď sme sa my sánkovali - boli tam len samé deti a ja a ségra, ake aspoň mládneme prii tých radovánkach 😀 😀 😀
my sme dnes neboli, nejako sma sa zamotali doma, potom už bola tma ale zajtra skočíme aspoň sem na sídlisko
a cez víkend u našich...

zuzitka
8. jan 2009

do prace nechodim a ani nemam do akej ... ☹
pocas rodicovskej dovolenky zanikla moja praca 😖

vcera som studovala tie aquaparky, od nas z Bratislavy je ten Uhersky brod daleko, radsej pojdem do Velkeho Medera...
http://www.termalsro.sk/index.php?goto=
ale dik za tip ladenko 😉

z.g.
8. jan 2009

zuzitka, to máme podobný osud, aj moja práca zanikla, ešte než som odišla na materskú 😝

naťka je v škôlke, my už sme nakúpili /išli sme na sánkach/,
uvarím zeleninkovú polievku, uspím malú, snáď vydržím neísť spať, lebo včera som išla potom večer spať až o 2.15

mamartinka
8. jan 2009

ahojte.zasa nik.z.g.co bolo dnes v skalici porobene na poste?davali to aj v spravach.ten chalan je skalican?

zuzitka
8. jan 2009

co sa stalo v skalici? ja nic neviem .... 😕

z.g.
8. jan 2009

netuším, čo sa stalo...

ladena
8. jan 2009

mamartinka co to mas za informacie? co sa tam stalo? neviem nic ................................ 😕
jaaaaaj som zvedava...........vcera som pozerala spravy a nic tam o skalici nebolo.......... 😨
co tam mas za programy ???? 😵

ladena
8. jan 2009

ani dnes som nepostrehla v spravach??????????
hmmmmmmmmmmmm........................... 😕

mamartinka
8. jan 2009

ladi a ostatne baby.dnes na markizi ci na joj neviem presne vo vecernych spravach davali ze neaky chalan platil na poste v skalici falosnou eurovkou.robil zevraj v irsku niekde v kuchyni cez leto asi na brigade tu bol.viac neviem.ja som prisla uz neskoro.bola som na nete a manzel ma volal ze nech sa idem pozret a prisla som na koniec.no z.g.prava to skalicanka ked nevies ani co sa u vas v meste deje. 😖

z.g.
9. jan 2009

martinka, keď som chodila do roboty, tak som vedela všetky klebety 😀 , t
akto som tu izolovaná, občas prehodím slovko s niekým... 😝

z.g.
9. jan 2009

čo porábate?, to je zima, až praští...
my sa chystáme k našim, vyzdvihnem natálku na obed zo škôlky, a pôjdeme sa niekam sánkovať,
je nám tu už dlho , tatíčko preč...

zuzitka
9. jan 2009

ja som vcera tiez nepozerala vobec spravy ..... bola som s malym v meste, prisli sme domov okolo 20hod ... akurat na VKV 😀 😀

my sme mali vcera vecer len - 5 stupnov .... u nas sa uz asi otepluje 😀

ale teraz pozeram, je -8 stupnov a svieti slniecko 😎

z.g.
9. jan 2009

u nás bolo ráno tuším -14 alebo take nejako

z.g.
10. jan 2009

čaute, my sme u našich, už sme stihli ísť von so sánkami a bobami na taký malý 2m-vý minikopček, ale malým stačilo, tak sa teraz zohrievame,
malú uspinkám a pôjdem si čítať knižka, mám jednu rozčítanú po 100 rokch
joj, jak dobre, že sme tu a nemusím variť... 😝

zuzitka
12. jan 2009

vy, kotre mate plastove okna, ste spokojne? aka firma vam to robila?

lebo je tu tema o plastovych oknach a teda su tam same negativne veci...... chceme menit na jar a nerada by som isla z kaluze do blata 😝

petrahy
12. jan 2009

ahojte dlho som tu nebola u nas je tiez zima ale otepluje sa uz je len -2 aj my sme sa chodili sankovat u nas na kopec manzel mal dost volna a behala som s detmi po doktoroch. Dnes uz zacal normalny tyzden mala v skolke maly v skolke a manzel v robote.

co sa tyka plastovych okien musis ich mat dobre osadene inak ti budu robit problem, nekupuj nic lacne a neoverene, lebo je vela predajcov na okna. Prvy rok sa ti okna mozu rosit, ale potom by uz nemali. Zalezi aj ako vetras a ako je zatepleny dom ci byt.

ladena
12. jan 2009

aj my chceme menit okna a tiez hladam kde budu najlepsie....no sice mame kamaratov co to robia a uz som s nimi mala problem lebo som objednavala nasim a stale boli nejake nedorozumenia.... tak to si rozmyslim ci od nich vezmem...este sa poobzeram po druhych firmach 🙂

ladena
12. jan 2009

dnes som robila poriadky...ale stromcek este mame...je este krasne zeleny a ja sa stale kocham vianocami 😀 😀
vy uz ste stromceky vyhodili alebo tiez este mate? 😉

mamartinka
12. jan 2009

ahoj ladi.no mi sme uz odzdobili stromcek v sobotu.no k tym oknam.nasi maju od malacha.on je od nas z duboviec ale firmu ma nakonci holica ako sa vchadza na skalicu.myslim ze stavebniny.ale robi aj okna.inak on pochadza z holica.stanislav malach sa vola.

z.g.
12. jan 2009

čaute, neviete, kedy je korčuľovanie pre verejnosť na zimáku /v SI/?

ahojte, aj my máme ešte stromček, ale chcem ho už odzdobiť

ja som s plastovými oknami spokojná, možno preto, že predtým tie staré okná- to bola skoro katastrofa,
rosia sa len trochu, na okrajoch a len niekedy
máme od výrobcu REHAU, firma VIKO trading zo senice, boli sme pokojní, predtým robili sestre, a potom aj našim,
na blink by som sa bála, hodne som zisťovala od susedov a známych, kde si dávali robiť a ako boli spokojní...

my sme boli celý víkend vonku na sánkach a v nedeľu aj na svahu na strarej myjave,
natálka stála prvýkrát na lyžiach,
to bola parádna sánkovačka
teraz sme ešte stále také premrznuté...

mamartinka
12. jan 2009

zuzi na tej myjave ste sa kde boli sankovat?tatik ako na cypre?ozyva sa vam?

z.g.
12. jan 2009

na Strarej Myjave sme boli, je tam lyžiarsky svah s dvoma vlekmi

dnes ešte muž nevolal, tak som zvedavá, čo a ako..., tak napíšem potom...

mamartinka
12. jan 2009

je tam aj lanovka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre