Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
22. jan 2009

no sikulky mas deti 🙂 moj samko ma tiez 3 roky, ale na lyziach alebo na bicykli si ho neviem predstavit este, on je take polienko 😅 😅
.... sampanske .... jacuzza ...... 😎 😎 😎

mamartinka
22. jan 2009

zuzitka v pondelok letime cez taliansko a od tial potom este do dablina.

z.g.
23. jan 2009

ahojte,
janetka, dobre vám teda bolo... 😎

zuzitka, natálka sa začala učiť na korčuliach a lyžiach až teraz, a to bude mať v marci 6 rokov, donedávna by som ju na to neprehovorila,
nikdy nie je neskoro

sniežik už zas nikde... 😠

mamartinka
23. jan 2009

no caute.ako sa mate vsetky?kdeze mame ladenku?dnes nam riadne fucalo co.dnes som bola u zubara,robil mi 2 plomby.prehlidky za sebou tak uz mozme ist aj naspet.no poviem vam isla by som uz aj zajtra.tak sa majte a dobru noc vam zelam zasa vsetkym. 🙂

z.g.
25. jan 2009

ahojte,
martinka, najlepšie je "na svojom", že?...., kedy to letíte domov?

my sme- ako každý víkend- u našich, dnes tu je karneval na ľade, tak možno skočíme,
dobre je u našich, ale tak jeden deň, potom sa vždy teším domov

mamartinka
25. jan 2009

z.g.no cauko moja.krati sa nam to uz.letime zajtra uz.o 8.30 z bratislavy do talianska a od tial do irska.prilet do irska mame tusim az okolo 22.00 tak sa az potom vam ozvem odtial.no dnes sme mali pekne pocasicko.co poviete.ja uz chcem len nech sa aspon otepli.musim uz ist.mame navstevu.tak sa mi majte na krasnom slovensku a posluchajte. 😀

z.g.
25. jan 2009

veru, počasíčko bolo skoro ako na jar, to potom pociťujem "príval čertvej energie" 😀 😀 😀

dnes sme boli na tom karnevale na ľade, aspoň na chvíľu, malé boli sklamané, že nevyhrali cenu za masku, no, vysvetľuj im to, ani by nemali tie nasky vyhodnocovať
tak sme ich zobrali aspoň na zmrzlinu 😝

adrika mi zaspala po ceste do skalicel, tak som zvedavá, ako bude vyvádzať v noci...

ladena
25. jan 2009

ahojte

mamartinka.....nemala som cas pisat....upratovala som a mala som na starosti synovca petka....to je take kvitko blaznive..... 😀 😀 asi po mne 😀 😀
potom prisiel deda s patkom-krsnatom,takze bolo o zabavu postarane....... 🙂 🙂

dnes sme boli u nasich...hrali sme kanastu a zolika a popijali u toho........ 😎 😀

z.g. to vyhodnocovanie je podla mna na prt.......vazne hromada deti je sklamanych,aspon nejake lizatko alebo nejaku drobnost mohli dat ostatnym ze ? 😉
asi budete ponocovat ......ked zaspinkala...bola ukonana 🙂

z.g.
26. jan 2009

veru, tak... radšej mohli dať každému niečo
adrika včera vstala asi tak o deviatej večer a išli sme spať až po polnoci

mamartinka
27. jan 2009

no caute.zdravim.tak uz sme opet irsko.prileteli sme vcera v noci.ale bolo toho uz barz kolko za cely den.skoro vstavat potom cakat 6 hodin v milane na letisku.ale boli sme aj v centre pozret.je aj tam pekne.co sa aj pocasia tyka.prileteli sme sem a samo ze prsalo.ako vzdy.no ale teraz budeme mat aspon chvilku utlm.az koncom aprila zasa letime domov na 2 tyzdne asi.zasa koli krstenkam.brat maju mat 14.marca druhe.tak vas vsetky pozdravujem.

zuzitka
27. jan 2009

mamartinka ... ja ani nestiham citat tuto temu a ty si zrazu na Slovensku a hned uz aj v Irsku 😀 😀 😀
a mate tam dost roboty? oplati sa tam byt?

mamartinka
27. jan 2009

ahoj zuzi.no vies co neoplati sa to tu uz moc ale nam este zatial ano.no ja este chodim tie baraky upratovat a manzel pracuje v tom tescu.tiez hovoril ze nemaju roboty.chalani co su tam cez agentury tak pre tych vobec nieje roboty.ale nastastie manzel ma taku zmluvu s nimi ze aj ked nebude robota alebo neni tak jemu musia dat.a ked nie ze by bol doma tak mu to musia zaplatit.ale inak je to uz slabe.no este ten rok a pol aspon by sme tu chceli neako vydrzat.uvidime.ja mozno aj skorej keby som ze nahodou ostanem tehu.

zuzitka
27. jan 2009

a stale teda snazilkujete? preco sa vam nedari? mate nejake problemiky zdravotne? 😒

mamartinka
27. jan 2009

zuzi snazime ano.vcera som akurat dostala mrsuldu.vies co.moj gyn mi teraz povedal zasa ze som v poriadku.ze ked sa do jesene nezadari tak ze mam prist a ze mi spravi alebo ci ma niekde posle na neaky prefuk vajickovodov.on vydi ale vsetko v poriadku.neviem preco sa to tam nechce udrzat.uz som si teraz ako sme boli doma kupila aj ovulacny test.tak februar uvidime.len horsie ze nebudem vediet kedy ho spravit.musim si prestudovat letak.ale som sa rozpisala.co uz.

zuzitka
27. jan 2009

ten ovulacny test by si mala robit aspon kazdy druhy den, aby si zistila, kedy mas tie plodne dni 🙂 aspon si myslim

ja tiez neviem, kedy mam ovulku, ale citim tlak v prsiach asi na 10-12ty den po mrche, tak myslim, ze vtedy 😉

zuzitka
27. jan 2009

inak vobec nemam s tymto skusenosti, len som chvilku citala temu v snazilkach 😀 tak som mudra

🙂

ladena
28. jan 2009

tak na to nemyslite a ostanes tehotna....mamartinka 🙂 🙂

ja tiez cakam nez sa uzdravime..... ☹ 🙄

zuzitka
28. jan 2009

ak je clovek zdravy, tak sa podari otehotniet, len nesmie na to mysliet 😉

lenze, ked su problemy a nevies o tom.... to je hruuuza 😒

ja myslim, ze polrok-rok je uz dlha doba na to, aby sa to podarilo..... hm? 😨

mamartinka
28. jan 2009

no ze sa aj niekto ozve v tejto teme.no mi sa chystame do car do bratislavy ak sa do aprila nezadari.uz ma to stve.

zuzitka
28. jan 2009

co je to presne, to CAR? nejaka klinika, kde robia umele oplodnenie? 😅

zuzitka
28. jan 2009

som nasla temu, ze ktore CAR si vybrat v bratislave

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale tie ceny 😕 😕

mamartinka
28. jan 2009

zuzitka.tam spravia vysetrenia a zistia pricinu preco sa nedari.to nieje umele.hodim sem link.

mamartinka
28. jan 2009
zuzitka
28. jan 2009

ale ved tam robia aj oplodnenie ...

ladena
28. jan 2009

no vidite ja mam uz z toho nervy .....zo vsetkych doktorov 😢 😢
tak asi skusim bylinkara.............. 🙂
mamartinka a neplati sa tam za vysetrenie a nemusi ta doporucit gynekolog ?

pussycat
28. jan 2009

o com sa tu pise???

zuzitka
28. jan 2009

prave sa tu pise o nevydarenom snazilkovani 😒

pussycat ... odkial si? 🙂

ladena
28. jan 2009

pussycat.........o vsetkom a hlavne teraz ako sa nam nedari splodit babo ☹

pussycat
28. jan 2009

asi tu uz nikto nie je:(( budem rada ked mi nejaka z vas napise...rada by som sa s niekym porozpravala
o hocicom...mne do porodu ostavaju cca 2 mesiace..tak mi piste sem na postu alebo na mail
0RI0NNA13@azet.sk....rada si vypocujem nejake rady:D ahojte

pussycat
28. jan 2009

ladenA....a preco sa vam to nedari???to ma mrzi... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre