Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

z.g.
2. nov 2008

ahojte, môžem sa pridať?
ja som tiež zo skalice, bývam tu 5 rokov, pár mesiacov sme boli v írsku, teraz sme sa sem opäť vrátili, tečda chlapa má ešte tam, ale aj tam zatiaľ končí

janetka
autor
2. nov 2008

z.g.: jasne...
pozerala som tvoj albumcek, mas kocik tfk buggster?

Teeeda, kolko ludi sa pristahovava do skalice, super...

janetka
autor
2. nov 2008

zuzitka: cim menej dieta spi cez den, tym je noc horsia 😲

z.g.
2. nov 2008

áno, mám buggstera

moja malá bude mať 2 roky, a ešte sa v noci budi, niekedy sme v noci hore aj hodinu
čím mám viac rokov, tým horšie to nočné budenie zvládam

janetka
autor
3. nov 2008

z.g.: ja som si ho prave vcera kupila, si spokojna s nim?
a kebyze malej pustis na dvd rozpravku, nepomoze?

z.g.
3. nov 2008

janetka, kočík je super, lepší som ešte nemala, a aj je pekný, všetci ho chvália
akú farbu máš ty? a odkiaľ si ho kupovala? ja som ho kupovala na jar cez internet zo superbaby z plzne

malinká nie je v noci úplne yobudená, skôr je ospalá, prehadzuje sa, skôr si myslím, že je hladná alebo smädná, a potom má problém zaspať
aj dnes v noci sa budila, chcela 2x čaj, potom si dala dole plienku, ja som zaspala od únavy pri nej, a nad ránom bolo všetko ocikané...tak dnes zase periem 😝 😝 😝, už sa nám to stalo predvčerom 😀 😀 😀

chúďa natálka- staršia dcérka- išla dnes prvýkrát v tomto školskom roku do škôlky, predtým chodila v írsku 2 mesiace do školy, vôbec sa jej nechcelo, že sa bojí, mala v školke aj slzičky, ale veľmi pekne ju privítali
tak som zvedavá, ako to dnes prežila, ale aspoň tam rozumie všetkým.... 😉

zuzitka
3. nov 2008

janetka... ja uz samka nedavam spat cez den vobec, lebo potom bol do 23h hore!!! tak sme vypustili denny spanok a teraz zaspinka vecer okolo 20.30h. to je super 😵
lenze niekedy je tak unaveny, ze zalomi o 19h .... ☹

mamartinka ... ty obcas pises aj do temy malacky, ze? ci sa mi to zda? 😕
co robite v irsku, aku pracu? kolko vela slovakov tam chodi............ oplati sa to?

z.g.
3. nov 2008

tak natálka sa mala dobre v škôlke, keď som prišla pre ňu, tak bola vesalá, to mi odľahlo 😝 😝 😝
adrika mi spala cez deň viac ako 2 hodiny, teraz zaspala o 19.30, tak som zvedavá, čo bude v noci

ladena
4. nov 2008

ahojte, mamartinka ty si sa pytala ci niekto nepozna Tomasa a Veroniku Madaku z Holica?
ja mam kamaratku a ta sa s nimi pozna velmi dobre.....ja len z videnia,ale z veronikou som sa rozpravala tak asi 2 tyzdne naspät, nahodne sme sa stretli u kamaratky.
a Marcel Vaclavik to mi nieco hovori....mala som spoluziaka a kolko ma rokov?

zuzitka
4. nov 2008

z.g. ... no ako ste spinkali? mne samko dokazal spat cez den aj 3 hodiny.... potom vecer este o 23h tu pobehoval

z.g.
4. nov 2008

adrika vtávala dnes ráno o 4.45, ale potom sme ešte zaspali na hodinku, ona by ešte spala neviem dokedy, ale musela som ju zobudiť, lebo sme išli do škôlky
aj ona spávala poobede donedávna aj 3 hodiny, bolo mi ju ľúto budiť, lebo potom bola mrzutá

zuzitka, janetka, vy pochádzate zo skalice a vydali ste sa mimo Skalicu?

zuzka.

zuzitka
4. nov 2008

ja som to na 2.strane vysvetlila..... ja vobec nie som zo skalice, nemam s nou nic spolocne 😅 ja len poznam Ladenu, ktora sem tiez pise....... 😵

janetka
autor
5. nov 2008

z.g.: ja mam tmavomodry, kupovala som ho cez MMB,a le ja mam hlavny kocik na kocikovanie cez den a spinkanie peg perego, tento som chcela tak do obchodov, na cesty, vylety... ty ho mas ako hlavny? malemu sa tam relativne dobre spinka, lebo teraz ho testujem 😉 aj bezne

hej, ja som original zo skalice a odstahovala som sa do BA a potom po 10 rokov v BA do samorina, kde sme si postavili dom...ale pracu mame v BA, len ja som teraz na MD, tak si to uzivam, samorin mi strasne pripomina skalicu

z.g.
5. nov 2008

zuzitka, som lenivá to tu čítať, len som to zbežme preletela, aj sa už chystáš do roboty, alebo už robíš?

janetka, mám len buggstera, kupovala som ho tiež hlavne kvôli cestovaniu, lebo sa často presúvame hore-dole a aj sme bývali v zahraničí a vlastne nám nahradzuje aj šporťák, akurát do terénu moc nie je, ale tam nechodíme, takže pohoda
pozerám, máš malý vekový rozdiel medzi deťmi, ako to zvládaš?, moje malé sú od seba o 3 3/4 roka, a mám často vlasy dupkom, ale sú moje najväčšie potešenie, tak treba niečo vydržať, však?
najhorší bol pre mňa prvý polrok, chlap mi robil mimo skalicu, teraz je ešte v írsku do konca novembra, rodinu tu v skalici nemám, takže som v podstate furt sama na deti, ale naši bývajú v senici, tak sa tam dá ľahko dostať

už končím, nech toho toľko nepíšem

z.g.
5. nov 2008

ladena, ty pochádzaš zo skalice, alebo si sa dosťahovala?

z.g.
5. nov 2008

zuzitka, pekný fotolabum, ale si sa pohrala s fotkami...

janetka
autor
6. nov 2008

z.g.: vies co ten rozdiel sa mi zda v pohode, tak som to aj chcela, a tym, ze kubko uz chodi do skolky, tak je to ok... ako som spominala, my sme sa prestahovali do samorina a tu nemam vobec nikoho z rodiny, nastastie sme tu na ulici vsetko dostahovani z BA, tak sme tu ako rodina 😉
A mam dojem, ze nech je akykolvek vekovy rozdiel, konflikty o hracky su vzdy 🙂

z.g.
6. nov 2008

no, veru, aj moje malé sa hádajú o hračky 🙄 🙄 🙄

ako ďaleko je šamorín od bratislavy?

janetka
autor
6. nov 2008

z.g.: 15 km

z.g.
6. nov 2008

tak to máte "na skok" do BA

zuzitka
6. nov 2008

z.g. ... sa ti nechcu citat 3 strany?? 😀 😀 ty lenivec jeden 😀 😀 😀

do prace..... samko ma 3 roky az v januari, takze budem dovtedy doma..... a potom asi praca 😒 😒
ale celkom by som prijala aj druhe bejby 😅 😅

dakujem za pochvalu za fotky.... celkom ma to bavi..... aj blog mam 😉
http://zuzitka.blogspot.com/

ladena
6. nov 2008

z.g. .... ja byvam v Holici ...a v Skalici mam rodinu a brat tam ma priatelku ale ju nemusim 😖
a kde byvas presne v Skalici trocha to tam poznam ,chodis aj na jarmoky?

z.g.
6. nov 2008

ladenka, bývam pri kúpalisku /ale paradoxne som bola na tom kúpalisku asi 2x/
na jarmok chodím každý rok, ale tento rok sme nestihli, lebo sme boli v írsku
vraj bolo zlé počasie a jarmok nič-moc?

dnes mi malá nespala cez deň, tak snáď bude dobrá noc, dúfam...

doobeda som bola vymeniť gumy na aute, majú tam automat na kávu gratis, malá stalačila gombík a sama sa obslúžila, ešteže to bol len čaj 😀 😀 😀

zuzitka
6. nov 2008

inak vcera sme mali zase domotany spanok ..... o 20h samko zaspal, o 01.00h sa zobudil a nechcel zaspat uz.
pustili sme jim jam - rozpravky ..... ja som si preniesla paplon do detskej, vobec neviem, kedy maly znova zaspal.... ale o 6.15h som sa zobudila........ maly okolo 8h

no neviem..... mam mu znova naprogramovat poobedny spanok? 😔

ladena
6. nov 2008

pri kupalisku a nepoznas Romanovu,uz byva v Holici? no tento rok sme boli aj mi a pocasie fakt strasne -poprchalo a bola zima,za to vstupne sme mohli ist na dobru veceru a jarmok vazne nic-moc..

sikovna je mala ani mamu nepotrebuje na obsluhu...ja deti nemam, ale staci mi krsna ten je riadne kvitko... 😀 😀

ladena
6. nov 2008

zuzitka..asi mu naprogramuj spanok spät a bude v noci klud si myslim 😀
tie deti potom maju asi pomyleny den z nocou 😕

z.g.
6. nov 2008

...aspoň mi to nebolo ľúto, že bolo zlé počasie cez jarmok tento rok, lebo rada tam chodím, mám rada tú atmosféru
romanovú nepoznám

s tým spaním to máme aj my také všelijaké 😠 😠 😠

zuzitka
6. nov 2008

no skusim ho teda davat po obede spat ale len na hodinu!!!!! budem ho musiet na silu budit 😒

ladena
6. nov 2008

no to vam nezavidim.....mna to bude niekedy snad cakat to vstavanie,ale ja som spachtos 😝
ked mam krstniatko tak vstava o pol ôsmej a to mu pustim pohadky a pokracujem v spani 😀 😀

z.g.
7. nov 2008

no my sme mali teda noc!!!
malá bola hore od 0.30-3.30, tentokrát bola úplne zobudená, chcela pozerať rozprávku- má jednu obľúbenú Kravička Connie, ale nepustila som jej ju, zásadne nechávam zhasnuté a žiadne rozprávky, ale neviem, či to pomáha...
opica, teraz dospáva, idem si aj ja ľahnúť, lebo som nanič
chjo, už spávala lepšie, neviem, či to je zmenou prostredia... 😠 😠 😠
niet nad to, keď deti dobre spávajú

a natálka sa dnes tešila do škôlky, tak som rada, že si tu zase zvykla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre